Çin Bronz Gleitlager Üretici

Gömülü Katı Yağlama Yatakları Standart Olmayan Silindirik Yatağa Döndü

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: Masif kovan, gömülü yağlama tapalı bronz Bakım gerektirmeyen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: Veri ihracat kartonları, ahşap durumda, özel gereksinimleri
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online • Kaymalı Rulmanlar Üreticileri • Kendinden Yağlamalı Burçlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Pirinç CuZn25Al5Mn3Fe3 Model numarası: Grafit
özellik: Özelleştirilmiş Yağlama: kendinden yağlamalı
Uygulama: Genel makineler için ve atmosfer altında, Gemi, hidrolik türbin, gaz türbini vb. tip: Standart Olmayan Silindirik Rulman

Ürün Açıklaması

Grafit Tıkalı Burçlar

VIIPLUS.COM güvenebileceğiniz grafit tıkalı burçlar çevrimiçi web mağazasıdır. Grafit tıkalı burçlar çözümleri için tam kaynağınız biziz.

Grooving or Graphite for Lubrication Bronze Bushings We also specialize in precision grooving within tight tolerances for all types of sleeve bushing parts and flange bearing thurst washer for a wide variety of industries. Yağlama için Kanal Açma veya Grafit Bronz Burçlar Ayrıca çok çeşitli endüstriler için her türlü kovan burcu parçası ve flanş yatağı burgu yıkayıcısı için sıkı toleranslar dahilinde hassas kanal açma konusunda uzmanız. Bring us your draeings project and we will take it from there. Bize draeings projenizi getirin, biz de oradan alalım.


bronzegleitlager.com

 

Non-std. Sigara std. Cylindrical Bearings Graphite Bronze Bushings Silindirik Rulmanlar Grafit Bronz Burçlar

Katı Bronz Rulmanlar HASSAS SÜRGÜLÜ BRONZ RULMAN PARÇALARITurned Bronze Bushings These are available in stock sizes or can be manufactured from drawings. Döndürülmüş Bronz Burçlar Bunlar stok boyutlarında mevcuttur veya çizimlerden üretilebilir. Sliding Bronze with graphite is the maintenance-free alternative.Click here to go to our online catalog and bushing specifier for all of our sliding bushing bearings including tolerance. Grafitli Kayar Bronz bakım gerektirmeyen bir alternatiftir. Tolerans dahil tüm kayar burç yataklarımız için çevrimiçi kataloğumuza ve burç belirleyicimize gitmek için buraya tıklayın.C86300 GRAFİT YAĞLARI İLE DÖKME MANGANE BRONZ ...

Cast bronze bearings with solid graphite lubrication Made-To-Order Choose your Bushing Size,Centrifugal Manufacturing Bushing,Cast Bronze Bushing Typical area of use :Kilns Dryers,Injection moulding machines,Dust collectors,Louvres,Hot conveyors.VIIPLUS perennial production of Non-std. Katı grafit yağlamalı dökme bronz rulmanlar Siparişe Göre Hazırlanmış Burç Boyutunuzu, Santrifüj İmalat Burçları, Bronz Döküm Burçları Tipik kullanım alanı: Fırınlar Kurutucular, Enjeksiyon kalıplama makineleri, Toz toplayıcılar, Panjurlar, Sıcak konveyörler. std. bushings.Self lubricated and graphite bearings either plugged or grooved are available. Tıkalı veya yivli kendinden yağlamalı ve grafit yataklar mevcuttur.

Bakır manşon aynı rulman olarak da bilinir, itme iletimi ile çakışmayı azaltmak ve parçaların sabit etkisini desteklemek için kayar dönen makinelerin geçici olarak kullanılmasıdır. Bakır manşonun yağlanması ve pürüzsüz olması gerekir. Ayrıca mekanik parçalar pürüzsüz bakır alaşımlı sistem çeşididir. pürüzsüz bakır kol beri, yağ pürüzsüz vermek gerekir. grafit bakır kol, pürüzsüz yağ gerek yok. bakır kol çeşitli büyük ve ağır makinelerde kullanılabilir, önemli makine parçası.

 

 

Gömülü Katı Yağlama Yatakları Standart Olmayan Silindirik Yatağa Döndü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son derece yüksek yük kapasitesi

Ek yağlama olmadan kullanılabilir.

Düşük hızlara ve yüksek yüklere sahip yapılar için mükemmeldir.

Katı yağlanmış rulman Yapısı
CuZn25Al6Mn4 Bronz, katı grafit yağlayıcı ekleri ile

Özelleştirilmiş Bronz Burçlar Malzemesi

Amerika Birleşik Devletleri ASTM / UNS / C86300 / C83600 / C95500 / C90800 / C83600,

Bronz Rulmanlar Özellikleri

1. Yağ geri kazanımı ve çevre koruma
No waste oil recycling, are environmentally friendly. Atık yağ geri dönüşümü yoktur, çevre dostudur. VIIPLUS C86300 Bronze Bushings self-lubricating bearing as machinery parts and components industry, there is some use in a broad sense. VIIPLUS C86300 Bronz Burçlar makine parçaları ve bileşenleri endüstrisi olarak kendinden yağlamalı rulman, geniş anlamda bazı kullanım vardır. In order to make the mechanical drive is operating normally, a lot of effort. Mekanik sürücünün normal çalışmasını sağlamak için çok çaba sarf edin. The bearing is divided into Rolling and plain bearings. Rulman, Yuvarlanma ve kaymalı yataklara ayrılmıştır. General sliding bearings Under high load movement, foreign matter, the temperature condition, fuel, maintenance, etc. imperfect, it can cause nap. Genel kaymalı yataklar Yüksek yük hareketi, yabancı madde, sıcaklık durumu, yakıt, bakım vb. Kusurlu durumlarda şekerleme yapabilir. Under harsh conditions are generally plain bearings can not be used, solid mosaic self-lubricating metal shaft like this Order of the abrasion resistance of the nap, play bearing proper performance, to achieve the role of mechanical performance and maintenance-free Sert şartlar altında genellikle düz rulmanlar kullanılamaz, katı mozaik kendinden yağlamalı metal şaft bu gibi
2. Düşük işletme maliyetleri
Yağlama malzemelerinin kullanımını ve ekipman bakım maliyetlerini önemli ölçüde azaltın ve aynı zamanda neden olunan yağ tedarikinden kaynaklanan riski ortadan kaldırın.
3. Tasarım süresini kısaltın
Non-oil can make the design and structure greatly simplified, reducing costs, saving design time. Yağsız tasarım ve yapıyı büyük ölçüde basitleştirebilir, maliyetleri azaltarak tasarım zamanından tasarruf edebilir. In addition, the use of self-lubricating bearings can also improve the mechanical properties, extend life and improve reliability, achieve significant results. Buna ek olarak, kendinden yağlamalı rulmanların kullanılması mekanik özellikleri iyileştirebilir, ömrünü uzatabilir ve güvenilirliği artırabilir, önemli sonuçlar elde edebilir.
4. Yağ besleme cihazı yok, delik enjeksiyonu, yakıt deposu işleme
Petrol tesislerinin maliyeti, işlem ücretleri, montaj ücretlerinden tasarruf, ekstra maliyet ve zaman ve üretim maliyetlerini önemli ölçüde azaltabilir.

Teknik parametreler

model

BRONZ BURÇLAR

BRONZ BURÇLAR

BRONZ BURÇLAR

BRONZ BURÇLAR

BRONZ BURÇLAR

sınıf
Çin Markaları
GB1776-87

ZCuZn25
AI6Fe3Mn3

ZCuSn6Zn6Pb3

ZCuAI10Fe3

ZCuSu10P1

Çelik + ZCuSn6Zn6Pb3

HT250

GCr15

Uluslararası
ISO1338

GCuZn25
AI6Fe3Mn3

GCuSn6Zn6Pb3

GCuAI10Fe3

CuSn12

Çelik + CuSn6Zn6Pb3Fe3Ni5

-

B1

Almanya
DIN

G-CuZn25
AI5

GB-CuSn5Zn5Pb5

GB-CuAI10Ni

GB-CuSn10

Çelik + CuSn6Zn6Pb3Ni

-

100Cr6

Japonca
JIS

HBsC4

BC6

AIBC3

BC3

BC6

FC250

SUJ2

Amerika Birleşik Devletleri
ASTM / UNS

C86300

C83600

C95500

C90800

C83600

Class40

52100

İngiliz Standardı

HTB2

LG2

AB1

PB4

LG2

-

-

 

 

Teknik parametreler

Bakır Alaşımlı Burçlar Malzemeleri

 

High-strength copper alloy as base material, according to the use conditions by a certain percentage of its working surface machined hole and fill one solid lubricant. Ana malzeme olarak yüksek mukavemetli bakır alaşımı, kullanım koşullarına göre çalışma yüzeyinin işlenmiş deliğinin belirli bir yüzdesi ve bir katı yağlayıcıyı doldurun. High-strength copper alloy provides a high load carrying capacity and the solid lubricant can be formed lower friction. Yüksek mukavemetli bakır alaşımı yüksek yük taşıma kapasitesi sağlar ve katı yağlayıcı daha düşük sürtünme oluşturabilir. Under dry friction condition of our pre-designed layer of lubricating film in the bearing surface to ensure that in the shortest possible time will be transferred to the solid lubricant on the coupling member and form a valid solid lubricant film. Kuru sürtünme koşulu altında, önceden tasarlanan yağlama filmi tabakamızın bağlantı yüzeyinde mümkün olan en kısa sürede katı yağlayıcıya aktarılmasını sağlamak ve geçerli bir katı yağlayıcı film oluşturmak.

Kayar Yatak Özellikleri

Custom Bushings Designs are taking on a huge need for today's self-lubricating bearing materials. Özel Burçlar Tasarımlar günümüzün kendinden yağlamalı rulman malzemelerine büyük ihtiyaç duymaktadır. Even in extreme extreme operating conditions and maximum load conditions are also required maintenance-free. Aşırı zorlu çalışma koşullarında ve maksimum yük koşullarında bile bakım gerektirmez. With the continuous improvement of cost requirements, the reliability of equipment and plant operation requirements are also getting higher and higher. Maliyet gereksinimlerinin sürekli iyileştirilmesiyle, ekipman ve tesis işletme gereksinimlerinin güvenilirliği de gittikçe artmaktadır. Metal self-lubricating bearings are designed for maintenance-free and self-lubricating conditions under long-term service conditions, thus making it possible to design reliable long-term self-lubricating systems. Metal kendinden yağlamalı rulmanlar, uzun süreli servis koşullarında bakım gerektirmeyen ve kendinden yağlamalı koşullar için tasarlanmıştır, böylece güvenilir uzun vadeli kendinden yağlamalı sistemler tasarlamayı mümkün kılar. Metal self-lubricating bearing materials can be widely used in high-load low-speed conditions of rotation, swing and linear reciprocating motion, but also applies to traditional lubrication can not be achieved or prohibited to use the occasion, or in special conditions such as dust, Load or irradiation conditions need long-term and stable use. Metal kendinden yağlamalı rulman malzemeleri, yüksek yükte düşük hızda dönme, salınım ve doğrusal pistonlu hareket koşullarında yaygın olarak kullanılabilir, ancak geleneksel yağlama için de geçerli değildir veya vesilesiyle kullanılması yasaklanamaz. Toz, Yük veya ışınlama koşulları uzun süreli ve istikrarlı bir şekilde kullanılmalıdır.

Mevcut Sürgülü Rulmanlar Formu:

Düz döküm bronz kovan burçlar, yivli döküm bronz kovan burçlar, flanşlı döküm bronz burçlar, baskı rondelası, döküm bronz rulmanlar, Büyük Boy Rulmanlar

Burçlar Boyutu: Standart rulman hattımız, stokta taşınan farklı deminsion ve inç boyutlu burçlar üzerinde özelliklere sahiptir.
Yağ / Gres Uygulaması için Sipariş Üzerine Dökme Bronz Kovan Rulmanlar

 

VIIPLUS ULUSLARARASI farklı müşteri ihtiyaçlarına göre, DIN, BS, EN (DIN / EN), SS, NS, UNS, SAE ve Çin GB standart üretim her türlü bronz, pirinç burç, plaka ve çubuk ürünleri. tüm ürünler yapılır santrifüj döküm, sürekli döküm ve ekstrüzyon kayar yataklar ile elektrolitik bakır.

Kayar Yatak Uygulaması

Enjeksiyon kalıplama makineleri

Fırınlar

Kurutucular

Toz toplayıcılar

Louvres

Sıcak konveyörler

 

 

BİZİ TAKİP EDİN
 
HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz