Ana sayfa ÜrünlerGrafit Fişli Burçlar

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.

—— Kanada konumundan David

Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir

—— Kaliforniya'dan Valerie

Kovanlı Yatak için en iyi yüzey kalitesi, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burç malzeme bütünlüğü

—— Almanya'dan Papatya

“Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!

—— Florida'dan Beverly

Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.

—— Michael Russo

Ben sohbet şimdi

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar
Precision Flanged Groove Cast Bronze Bushings Spiral Inside Groove Bearings
Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Büyük resim :  Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: kovan burcu, gömme yağlama tapalı bronz Bakım gerektirmeyen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: Veri ihracat kartonları, ahşap durumda, özel gereksinimleri
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online • Kaymalı Rulmanlar Üreticileri • Kendinden Yağlamalı Burçlar Tedarikçiler

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Açıklama
Malzeme: CuSn7Zn4Pb7, CuSn12, CuZn37Mn3Al2PbSi, CuSn7-2, CuAl10Fe3, CuAl10Fe5Ni5, CuZn25Al6Fe3Mn3, Model numarası: Oluk Desenleri, "Spira-Lube" Oluk ve "Tüfek" Oluk. Flanşlı burçlar
özellik: Özelleştirilmiş Çizimler Burçlar Yağlama: grafitsiz, kendinden yağlamalı
Uygulama: Ağır Hizmet Ekipmanları , Makine Tamiri , Hidrolik , Güç İletimi tip: Yağ Groove Rulman Bush ile Bronz Burç, Hassas Bronz Rulman
ek bilgi: J, JF, JR, PBM, PBMF boyutlar: Metrik Boyut
Vurgulamak:

graphite impregnated bronze bushings

,

graphite filled bronze bushes

Bronz burçlar alıcı tedarik hizmeti


Alıcı Kaynak Hizmeti
Hepsi yüksek kaliteli bronz burçlarİhtiyacınız olan kaymalı yatak ürünleri Çin'de.Bize söyleyin! Sizin için uygun kaymalı yatak tedarikçilerini hemen seçelim.

Geniş kendinden yağlamalı kovanlı yatak ve oluk tipi tasarım seçenekleri Hizmetler. Kendinden yağlamalı kovanlı yatak Online Katalog Katalog ürünlerini görüntülemek için aşağıdaki bağlantılardan birine tıklayın: Katı Bronz Burç Tıkalı Grafit Burçlar.pdf ...Tolerans ve Malzeme Özellikleri Tabloları;Kovanlı Rulmanlar, Flanşlı Rulmanlar.

Kovanlı yataklar, bronz burçlar, kaymalı yataklar Grafit Tıkalı Burç veya yağ kanallı tip, ücretsiz bir fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Stok boyutumuza göz atın.Stok metal destekli rulman ucuz fiyat.Stok Siparişleri Bugün Gönderilir.Bugün Online Sipariş Verin.Tipler: Dökme Bronz Standartları, Bronz Standartları, Standart Metrik Burçlar, Yağsız Tip Burçlar, Mangan Bronz.

 

siparişe göre kendinden yağlamalı kovanlı yatak formları: bronz alaşımlı RG7 bronz yataklara sahip silindirik burçlar, ISO, DIN veya müşteri tasarımına göre özel parçalar, özel alaşımlar, c86300 bronz burç, c93200 bronz burç, c95400 bronz kovan.

Precision Flanged Groove Cast Bronze Bushings Spiral Inside Groove Bearings

Özellikler

 

Genel mühendislik uygulamalarında yağlı uygulamalar için kendinden yağlamalı kovanlı yatak malzemesi Yağ ve gres yağlaması için uygundur

 

Katı Bronz BurçveDökme Bronz Rulmanlar Aşırı Sıcaklıklar için Çözüm

Çin'den sipariş üzerine üretilen Yivli Bronz Burç ve kendinden yağlamalı kovanlı yatak, vidalanmış yağ kanallarına sahip katı pirinç kaymalı yataklardır.Yüksek yük kapasitesi, uzun hizmet ömrü ve yüksek düzeyde taban sertliği sayesinde bu kendinden yağlamalı kovanlı yataklar düşük hızlarda kullanılır.Kendinden yağlamalı kovanlı yatak ve flanşlı burçlu kaymalı yataklar şu anda esas olarak dişli kutularında, pergellerde veya kavrayıcı kollarda kullanılmaktadır. Çift Döngü Düz ve Dairesel Şekil 8 Çift Şekil 8 STİL 11


Yağ kanallı bakır kovan Siparişe Göre Ölçülerinizi seçin.


İşlenmiş Dökme bronz burçlar, teknik ve ekonomik olarak uygun rulman çözümleri sunar. Yüksek yükleme kapasitesi, düşük ağırlık, iyi korozyon direnci.VIIPLUS Kayar Yatak, ömür, hizmet, vb. Göre farklı tipte bronz alaşımları sunabilir. Tolerans, sarılı bronz burçlardan çok daha yüksektir. Hassas Bronz Burçlarımız çeşitli malzemelerden işlenir:


Precision Flanged Groove Cast Bronze Bushings Spiral Inside Groove Bearings

Üstün kalite ve performans için CuZn25Al6Fe3Mn3, CuSn7Zn4Pb7, CuSn12, CuZn37Mn3Al2PbSi, CuSn70.2, CuAl10Fe3, CuAl10Fe5Ni5 bronz.
Neredeyse her modelde burç kesme yağlama oluklarında uzmanız."Spira-Lube" Yiv ve "Tüfek" Yiv, sekiz şekilli yivli burçlar, çift şekilli sekiz yivli rulmanlar, halka oluklu burçlar, çift ilmekli yivli kovan, dairesel kanallı kaymalı yataklar, fitil veya düz kovanlı burç için özelleştirilmiş burç sipariş etmek için üretilmiştir.
Yağ Yivli Yatak Burçlu kendinden yağlamalı kovan yatağı


VIIPLUS INTERNATIONALÇin'de nakliye üstyapısı kendinden yağlamalı rulman çözümleri üretir ve değer detaylarında ve burçlarda en yüksek kaliteyi sağlar ve rakipsiz fiyatlar sunar.Ekipman Burç ve Kayar yataklar, araçlar için kendinden yağlamalı yatak ve nakliye çözümleri, Çin, bölgesel ve uluslararası avantajlar için mevcuttur.Kapsamlı veçok çeşitli ortaklar ağıviiplus şirketi, uluslararası meslektaşları ile rekabet eden hizmetler sunmaktadır. değer ve mükemmelliğe saygı.Daha fazla bilgi, sorularınız ve iş ortaklıkları için bize ulaşın sayfası.


Dökme Bronz Burçlar İçin Yağ Kanalları Tipi


Yalnızca gres için Çift Döngü ve Çift Şekil Sekiz önerilir.

 

Graphite Plugged Bushings

Sipariş Üzerine Dökme Bronz Kovanlı Rulmanlar


Yağ ve Gres Yivli Bronz Burçlar ve Flanşlı
Yiv Tipi: Tek Döngü Şekil Sekiz Düz ve Dairesel Çift Döngü Çift Şekil Sekiz Yarım Şekil Sekiz Düz Dairesel
Not: Yatak ve şaft arasında daha mükemmel bir yağ filmi oluşturmak için, yatak yüzeyinde yağlayıcının tam akışına izin verdiğinden, tasarımın izin verdiği her durumda V şeklinde bir oluk öneririz.
Siparişe göre yatak formları: ISO 4379'a göre bronz alaşımlı silindirik burçlar, ISO, DIN veya müşteri tasarımına göre özel parçalar, özel alaşımlar

 

Yekpare Bronz Silindirik Burçlar
 

Yekpare Bronz Silindirik Burçlar

 

Bronz Rulman Tiplerinizi ve Boyutunuzu Seçin

 

Graphite Plugged Bushings


Bakır Alaşımlı Burçlar Teknik Parametreler

Graphite Plugged Bushings

Malzeme Bileşimi ve Özellikleri

Derece

BRONZ

BRONZ

BRONZ BURÇLAR

BRONZ BURÇ

Malzeme

CuZn25Al5Mn3Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAl10Ni5Fe5

CuSn12

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

Sertlik HB

210

> 70

> 150

95

Çekme mukavemeti N / mm²

> 750

> 200

> 600

260

Verim gücü N / mm²

> 450

90

260

> 150

Uzama%

> 12

> 25

> 10

> 8

Doğrusal genişleme katsayısı

1,9 × 10-5 / ℃

1,8 × 10-5 / ℃

1,6 × 10-5 / ℃

1,8 × 10-5 / ℃

Maks. Sıcaklık ℃

-40 ~ + 300

-40 ~ + 400

-40 ~ + 400

-40 ~ + 400

Maks. Yük N / mm²

100

60

50

70

Maks. Hız (Kuru) m / dak

15

10

20

10

Maks. PV (Yağlama) N / mm² * m / dak

200

60

60

80

Sıkıştırma deformasyonu 300N / mm²

< 0,01 mm

< 0,05 mm

< 0,04 mm

< 0,05 mm

 

 

Daha fazlasını keşfet


Kendinden yağlamalı kovanlı yatak için aşağıdaki hammaddeler mevcuttur
ZCuSn10Pb1: özellikle sülfürik asit, hidroklorik asit ve yağ asidini seyreltmek için korozyona dayanıklı. İnşaat bilgileri, korozyon ve aside dayanıklı aksesuarlar, kırıcı burç, yatak kiremitleri.
ZCuSn10Pb5: pürüzsüz, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı, bimetal dövme malzemeler için uygundur. araçlar için rulmanlar, 100Mpa'ya kadar pik yüke sahip içten yanmalı motorlar için bimetalik yatak yastıkları, piston pimi kovanları, sürtünme plakaları vb.
ZCuPb10Sn10: yüksek sertlik, mükemmel aşınma direnci, atmosferde ve tatlı suda, ölü görünümü ısırmak kolay değil, iyi dövme ve kesme işlevi, iyi korozyon direncine sahiptir.Yüksek yük (20Mpa'nın altında) ve yüksek kayma hızı (8m / s) altında, bağlantı çubuğu, burç, yatak burcu, dişli, sonsuz tekerlek vb. Gibi aşınmaya dayanıklı parçalar için kullanılabilir.
ZCuPb15Sn8: Pürüzsüzleştirici madde ve su kalitesi yumuşatma maddesi eksikliği durumunda, kayma ve kendi kendini yatıştırma işlevi iyidir, serbest kesme, dövme işlevi zayıftır, seyreltik sülfürik aside karşı iyi korozyon direnci.İle taşıyanyüksek dış basınç ve yan Basınç, soğuk haddehanenin bakır soğutma tüpünü, 50Mpa'ya kadar darbe yüküne sahip parçaları, içten yanmalı motorun bimetal yatak kovanını yapmak için kullanılabilir, esas olarak 70Mpa'ya kadar maksimum yüke sahip piston pimi kovanı için kullanılır, aside dayanıklı aksesuarlar .


Yağlı oluklu pirinç burç


Yüksek mukavemetli pirinç esaslı, oluğa eklenen yağ ile yağlama, kalay bronz burç ile aynı performansa sahip ancak çok daha yüksek sertlikte, düşük hızlı uygulamada kullanım ömrü 2 kat kalay bronz burçtur.Ağır yük koşullarında kullanılabilir.
Esas olarak yüksek yüklü kepçe ekleminde ve büyük dişli kutusunda kullanılır.
Temel malzeme: CuZn25AL6Fe3Mn3
Dinamik yük sınırı: 100N / mm2
Sertlik: HB210 ~ 270
Sürtünme Katsayısı. Μ: <0.16
Hız sınırı (yağ): 1.5m / s
Maksimum sıcaklık: 170 ℃


Mevcut Kayar Rulmanlar Formu:


Düz döküm bronz kovan burçları, yivli döküm bronz kovan burçları, flanşlı döküm bronz burçlar, baskı rondelası, döküm bronz rulmanlar, Büyük Boy Rulmanlar Burçlar Boyut: Standart rulman hattımız, stokta taşınan farklı boyut ve inç boyutundaki burçlar üzerinde bulunur.


Yağ / Gres Uygulaması için Sipariş Üzerine Dökme Bronz Kovanlı Rulmanlar


VIIPLUS INTERNATIONALFarklı müşteri gereksinimlerine göre, ASTM DIN, BS, EN (DIN / EN), SS, BS, UNS, SAE burç ve Çin GB standartlarına göre her türlü bronz, pirinç burç, levha ve çubuk ürünlerinin üretimi.Tüm ürünler elektrolitik bakırdan santrifüj döküm, sürekli döküm ve ekstrüzyon kaymalı yataklar ile yapılmıştır.

 

Graphite Plugged Bushings


Oyuncular kendinden yağlamalı kovan yatağı çözümler


VIIPLUS İnşaat Makinaları, otomotiv endüstrisi, Elektrikli ev aletleri, Hidrolik ve pnömatik, Kalıp, Tarım Makinaları, su tasarrufu, Köprü alanlarında kendinden yağlamalı rulman üretiminde uzmanlaşmıştır.


Yağ ve gres olukları
- Tek döngü
- Şekil Sekiz
- Bir Düz ve Bir Dairesel
- Çifte döngü
- Çift Figür Sekiz
- Sağ ve Sol Spiral
- Düz Oluk
- Dairesel Yiv

 

Bronz yatak ve özel bronz yatakların hem üreticisi hem de distribütörüyüz.Üretim süreçlerimiz arasında tornalama, delme, broşlama, kanal açma, perdahlama, frezeleme, delme, taşlama ve çapak alma yer alır.Standart bronz burç ve bronz kovanlı rulman serilerimiz çok çeşitli boyut ve şekillerde mevcuttur.
Stokta binlerce döküm bronz burç, sinterlenmiş bronz burç, flanşlı burç, baskı burcu ve daha fazlası var.Standart bronz rulman serilerimiz, iç gres olukları ile ve oluksuz olarak tedarik edilir."Baskı için makineyle işlenmiş" veya "örneklerden yapılmış" pedler için alıntı yapıldığında, çeşitli formatlardaki tasarımları memnuniyetle karşılıyoruz;Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için Adobe .pdf, Microsoft Word, Koday .jpeg ve CAD dosyası.

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar 6

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: tiffany

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)