Çin Bronz Gleitlager Üretici

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: kovan burcu, gömme yağlama tapalı bronz Bakım gerektirmeyen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: Veri ihracat kartonları, ahşap durumda, özel gereksinimleri
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online • Kaymalı Rulmanlar Üreticileri • Kendinden Yağlamalı Burçlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: CuSn7Zn4Pb7, CuSn12, CuZn37Mn3Al2PbSi, CuSn7-2, CuAl10Fe3, CuAl10Fe5Ni5, CuZn25Al6Fe3Mn3, Model numarası: Oluk Desenleri, "Spira-Lube" Oluk ve "Tüfek" Oluk. Flanşlı burçlar
özellik: Özelleştirilmiş Çizimler Burçlar Yağlama: grafitsiz, kendinden yağlamalı
Uygulama: Ağır Hizmet Ekipmanları , Makine Tamiri , Hidrolik , Güç İletimi tip: Yağ Groove Rulman Bush ile Bronz Burç, Hassas Bronz Rulman
ek bilgi: J, JF, JR, PBM, PBMF boyutlar: Metrik Boyut

Ürün Açıklaması

Bronz burçlar alıcı kaynak hizmeti
Alıcı Kaynak Hizmeti
All the high-quality bronze bushings & sliding bearings products you need are in China. İhtiyacınız olan tüm yüksek kaliteli bronz burçlar ve kaymalı rulmanlar ürünleri Çin'de bulunmaktadır. Tell us!We will immediately select the suitable sleeve bearings suppliers for you. Bize hemen sizin için uygun kovan rulman tedarikçilerini seçeceğiz.

Kendinden yağlamalı kovan yatağın geniş seçimi ve oluk tipi tasarım Hizmetleri. kendini yağlayan kovan rulman Çevrimiçi katalog Katalog öğelerini görüntülemek için aşağıdaki bağlantılardan birini tıklayın: Katı Bronz Burç Tıkalı Grafit Burçlar.pdf ...Tolerance and Material Specification Charts; Tolerans ve Malzeme Spesifikasyon Çizelgeleri; Sleeve Bearings, Flange Bearings. Kovan Rulmanları, Flanş Rulmanları.

 

Grafit Tıkalı Burç veya yağ oluğu tipi, ücretsiz fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

 

Check out our stock size. Stok boyutumuza göz atın. Stock metal-backed bearing cheap price. Stok metal destekli rulman ucuz fiyat. Stock Orders Ship Today. Stok Siparişleri Bugün Gönderiliyor. Order Online Today. Bugün Online Sipariş Verin. Types: Cast Bronze Standards, Bronze Standards, Standard Metric Bushings, Oil-less Type Bushing, Manganese Bronze. Tipler: Dökme Bronz Standartlar, Bronz Standartlar, Standart Metrik Burçlar, Yağsız Tip Burç, Manganez Bronz.

 

sipariş üzerine kendinden yağlamalı kovan rulman formları: bronz alaşımlı RG7 bronz rulmanlı silindirik burçlar, ISO, DIN veya müşteri tasarımına göre özel parçalar, özel alaşımlar, c86300 bronz burç, c93200 bronz burç, c95400 bronz kol.

 

Özellikleri

 

genel mühendislik uygulamalarında yağlanmış uygulamalar için kendinden yağlamalı kovan yatak malzemesi Yağ ve gres yağlaması için uygundur

 

Katı Bronz BurçveDökme Bronz Rulmanlar Aşırı Sıcaklıklar için Çözüm

Groove Bronze Bushing & self-lubricating sleeve bearing made to order from china are solid brass sliding bearings with screwed-in oil grooves. Çin'den sipariş etmek için yapılan Groove Bronz Burç ve kendinden yağlamalı kovan rulmanı, vidalı yağ oluklu katı pirinç kayar yataklardır. Thanks to their high levels of load capacity, long service lives, and high levels of base hardness, these self-lubricating sleeve bearing are used at low speeds. Yüksek yük kapasitesi, uzun kullanım ömrü ve yüksek taban sertliği seviyeleri sayesinde, bu kendinden yağlamalı kovan yatağı düşük hızlarda kullanılır. The self-lubricating sleeve bearing and flanged bushings sliding bearings are currently used primarily in gearboxes, jibs, or gripper arms.Precision Flanged Groove Online Cast self-lubricating sleeve bearing Spiral inside Groove Bearings, Oil & Grease Grooving groove styles: Circular Straight Single Loop Double Loop Straight & Circular Figure 8 Double Figure 8 STYLE 11 Kendinden yağlamalı kovan yatağı ve flanşlı burçlar kayar yatakları şu anda esas olarak dişli kutularında, pergellerde veya tutucu kollarında kullanılmaktadır. Çift Döngü Düz ve Dairesel Şekil 8 Çift Şekil 8 TARZı 11


Yağ oluğu bakır kovan burcu Siparişe Göre Boyutlarınızı seçin.


İşlenmiş Döküm bronz burçlar teknik ve ekonomik olarak uygun rulman çözümleri sunar. Yüksek yükleme kapasitesi, düşük ağırlık, iyi korozyon direnci. . VIIPLUS Sliding Bearing can offer different types of bronze alloys according to the lifetime, service, etc. The tolerance is much higher than wrapped bronze bushes.Our Precision Bronze Bushings are machined from various kinds material : VIIPLUS Kayar Rulman ömür, hizmet, vb göre farklı bronz alaşım türleri sunabilir. Tolerans sarılmış bronz burçlar çok daha yüksektir.


Precision Flanged Groove Cast Bronze Bushings Spiral Inside Groove Bearings

Üstün kalite ve performans için CuZn25Al6Fe3Mn3, CuSn7Zn4Pb7, CuSn12, CuZn37Mn3Al2PbSi, CuSn70.2, CuAl10Fe3, CuAl10Fe5Ni5 bronz.
We are specialists in bushing cutting lubrication grooves in virtually any pattern. Hemen hemen her modelde burç kesme yağlama oluklarında uzmanız. Made to order customized bushing for "Spira-Lube" Groove and "Rifle" Groove,figure-eight groove bushings, double figure eight groove bearings, loop groove bushes, double loop groove sleeve, circular groove sliding bearings, wick or straight sleeve bushing. "Spira-Lube" Yiv ve "Tüfek" Yiv için özel burç, sekiz şekilli yiv burçları, çift figür sekiz yivli rulmanlar, halka yivli burçlar, çift döngü yiv kovanı, dairesel yivli kayar yataklar, fitil veya düz kovan burç sipariş etmek için üretilmiştir.
Kendinden yağlamalı kovan yatağı


VIIPLUS ULUSLARARASI manufactures transportation superstructure self-lubricated bearings solutions in china, and ensures in value details and bushing highest of quality and offer unbeatable prices. Çin'de nakliye üstyapısı kendinden yağlamalı rulman çözümleri üretir ve değer detaylarını ve en yüksek kaliteyi garanti eder ve rakipsiz fiyatlar sunar. Equipment Bushing & Sliding bearings, self-lubricated bearing for vehicles, and transportation solutions are available for china, regional and international benefits. Ekipman Burç ve Kayar rulmanlar, araçlar için kendinden yağlamalı rulman ve nakliye çözümleri, Çin, bölgesel ve uluslararası faydalar için mevcuttur. Through a comprehensive and Kapsamlı ve çok çeşitli iş ortakları ağı, the viiplus company provides services that compete with international peers with regard to value and excellence. viiplus şirketi, değer ve mükemmellik konusunda uluslararası akranlarla rekabet eden hizmetler sunmaktadır. Contact us page for any further information, inquiries, and business partnerships. Daha fazla bilgi, soru ve iş ortaklığı için bize ulaşın.


Döküm Bronz Burçlar İçin Yağ Olukları Tipi


Çift Döngü ve Çift Şekil Sekiz sadece gres için önerilir.

 

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Sipariş Üzerine Dökme Bronz Manşon Rulmanlar
Yağ ve Gres Yivli Bronz Burçlar ve Flanşlı
Oluk Tipi: Tek Döngü Şekil Sekiz Düz ve Dairesel Çift Döngü Çift Şekil Sekiz Yarım Şekil Sekiz Düz Dairesel
Not: Yatak ve şaft arasında daha mükemmel bir yağ filmi oluşturmak için, tasarım izin verdiğinde, yatak yüzeyinde yağlayıcının tam akışına izin verdiği için V şeklinde bir oluk öneririz.
Siparişe göre rulman formları: ISO 4379'a göre bronz alaşımlı silindirik burçlar, ISO, DIN veya müşteri tasarımına göre özel parçalar, özel alaşımlar

 

Katı Bronz Silindirik Burçlar
 

Katı Bronz Silindirik Burçlar

 

Bronz Rulman Türlerinizi ve Boyutunuzu Seçin

 

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar


Bakır Alaşımlı Burçlar Teknik Parametreler

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Malzeme Bileşimi ve Özellikleri

sınıf

BRONZ

BRONZ

BRONZ BURÇLAR

BRONZ BURÇ

Malzeme

CuZn25Al5Mn3Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAl10Ni5Fe5

CuSn12

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

Sertlik HB

> 210

> 70

> 150

> 95

Çekme mukavemeti N / mm²

> 750

> 200

> 600

> 260

Akma dayanımı N / mm²

> 450

> 90

> 260

> 150

Uzama%

> 12

> 25

> 10

> 8

Doğrusal genleşme katsayısı

1.9 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.6 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

Maks. Sıcaklık ℃

-40 ~ 300

-40 ~ 400

-40 ~ 400

-40 ~ 400

Maks. Yük N / mm²

100

60

50

70

Maks. Hız (Kuru) m / dak

15

10

20

10

Maks. PV (Yağlama) N / mm² * m / dak

200

60

60

80

Sıkıştırma deformasyonu 300N / mm²

<0.01mm

<0.05mm

<0.04mm

<0.05mm

 

 

Daha fazlasını keşfet


Kendinden yağlamalı kovanlı rulman için aşağıdaki hammaddeler vardır
ZCuSn10Pb1: özellikle sülfürik asit, hidroklorik asit ve yağ asidini seyreltmek için korozyona dayanıklı. İnşaat bilgisi, korozyon ve aside dayanıklı aksesuarlar, kırıcı burcu, taşıyıcı karolar.
ZCuSn10Pb5: pürüzsüz, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı, bimetal dövme malzemeleri için uygundur. 100Mpa'ya kadar pik yüke sahip içten yanmalı motorlar için araçlar, bimetalik yatak pedleri, piston pimi kovanları, sürtünme plakaları vb.
ZCuPb10Sn10: high hardness, excellent wear resistance, not easy to bite dead appearance, good forging, and cutting function, in the atmosphere and fresh water, has good corrosion resistance. ZCuPb10Sn10: atmosferde ve tatlı suda yüksek sertlik, mükemmel aşınma direnci, ölü görünümü ısırması kolay değil, iyi dövme ve kesme fonksiyonu, iyi korozyon direncine sahiptir. It can be used for wear-resistant parts under high load (below 20Mpa) and high sliding speed (8m/s), such as connecting rod, bushing, bearing bush, gear, worm wheel, etc. Biyel kolu, burç, yatak kovanı, dişli, sonsuz vida, vb.Gibi yüksek yük (20Mpa'nın altında) ve yüksek kayma hızı (8m / s) altında aşınmaya dayanıklı parçalar için kullanılabilir.
ZCuPb15Sn8: under the condition of lack of smoothing agent and water quality smoothing agent, sliding and self-soothing function is good, free cutting, forging function is poor, good corrosion resistance to dilute sulfuric acid. ZCuPb15Sn8: yumuşatma maddesi ve su kalitesi yumuşatma maddesi eksikliği koşulu altında, sürgülü ve kendi kendine yatıştırıcı fonksiyon iyidir, serbest kesme, dövme fonksiyonu zayıf, seyreltik sülfürik aside iyi korozyon direnci. Bearing with İle rulman yüksek harici basınç ve yan basınç soğuk haddehane bakır soğutma tüpü yapmak için kullanılabilir, 50Mpa'ya kadar darbe yükü olan parçalar, içten yanmalı motorun bimetal yatak kabuğu, esas olarak 70Mpa'ya kadar maksimum yüke sahip piston pimi kovanı için kullanılan, aside dayanıklı aksesuarlar .


Yağ oluğu pirinç burç


Based on high strength brass, lubricating by oil added in the groove, which has the same performance with tin bronze bushing but with much higher hardness, the lifetime for low-speed application is 2 times of tin bronze bushing. Yüksek mukavemetli pirinç esaslı, kalay bronz burç ile aynı performansa sahip ancak çok daha yüksek sertliğe sahip oluğa eklenen yağ ile yağlama, düşük hızlı uygulama ömrü kalay bronz burçun 2 katıdır. It can be used in heavy load conditions. Ağır yük koşullarında kullanılabilir.
Esas olarak yüksek yükte olan kavrama ekleminde ve büyük şanzımanda kullanılır.
Temel malzeme: CuZn25AL6Fe3Mn3
Dinamik yük limiti: 100N / mm2
Sertlik: HB210 ~ 270
Sürtünme Katsayısı. Μ: <0.16
Hız sınırı (yağ): 1,5m / s
Maksimum sıcaklık: 170 ℃


Mevcut Sürgülü Rulmanlar Formu:


Düz döküm bronz kovan burçları, oluklu döküm bronz kovan burçları, flanşlı döküm bronz burçlar, baskı rondelası, döküm bronz rulmanlar, Büyük Boy Yataklar Burçlar Boyut: Standart rulman hattımız stokta taşınan farklı boyut ve inç boyutunda burçlar üzerinde özelliklere sahiptir.


Yağ / Gres Uygulaması için Sipariş Üzerine Dökme Bronz Kovan Rulmanlar


VIIPLUS ULUSLARARASI according to different customer requirements, according to ASTM DIN, BS, EN (DIN/EN), SS, BS, UNS, SAE bushing, and China GB standard production of all kinds of bronze, brass bushing, plate, and rod products. farklı müşteri ihtiyaçlarına göre, ASTM DIN, BS, EN (DIN / EN), SS, BS, UNS, SAE burç ve her türlü bronz, pirinç burç, plaka ve çubuk ürünlerinin Çin GB standart üretim göre. All products are made of electrolytic copper by centrifugal casting, continuous casting, and extrusion sliding bearings. Tüm ürünler santrifüj döküm, sürekli döküm ve ekstrüzyon kayar yataklar ile elektrolitik bakırdan imal edilmiştir.

 

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar


Oyuncular kendinden yağlamalı kovan yatağı çözeltiler


VIIPLUS İnşaat Makinaları, otomotiv endüstrisi, Elektrikli ev aletleri, Hidrolik ve pnömatik, Kalıp, Tarım Makineleri, su tasarrufu, Köprü kendinden yağlamalı rulmanlar üretiminde uzmanlaşmıştır.


Yağ ve gres kanalları
- Tek döngü
- Sekizinci Şekil
- Bir Düz ve Bir Dairesel
- Çifte döngü
- Çift Figürlü Sekiz
- RH ve LH Spiral
- Düz Oluk
- Dairesel Oluk

 

We are both manufacturers and distributors of bronze bearings and custom bronze bearings. Biz hem üreticiler ve bronz rulmanlar ve özel bronz rulmanlar distribütörleri vardır. Our production processes include turning, boring, broaching, grooving, dressing, milling, drilling, grinding, and deburring. Üretim süreçlerimiz arasında tornalama, delik işleme, broşlama, kanal açma, giydirme, frezeleme, delme, taşlama ve çapak alma sayılabilir. Our standard ranges of bronze bushings and bronze sleeve bearings are available in a wide variety of sizes and shapes. Standart bronz burçlar ve bronz kovanlı rulman çeşitlerimiz çok çeşitli ebat ve şekillerde mevcuttur.
We have thousands of cast bronze bushings, sintered bronze bushings, flanged bushings, thrust bushings, and more in stock. Biz binlerce döküm bronz burçlar, sinter bronz burçlar, flanş burçlar, itme burçlar, ve daha stokta. Our standard bronze bearing ranges are supplied with internal grease grooves and without grooves. Standart bronz yatak serilerimiz, dahili gres olukları ile ve oluksuz olarak tedarik edilir. When quotes are made for pads that are "machined to print" or "made from samples", we welcome designs in a number of formats, such as; "Baskı için makinede işlenmiş" veya "numunelerden yapılmış" pedler için tırnaklar yapıldığında, tasarımları; Adobe .pdf, Microsoft Word, Koday .jpeg and CAD file to meet the needs of our customers. Adobe .pdf, Microsoft Word, Koday .jpeg ve CAD dosyası müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için.

Hassas Flanşlı Oluk Döküm Bronz Burçlar Spiral İç Yivli Rulmanlar

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz