Çin Bronz Gleitlager Üretici

Omuzsuz bronz kılavuz oluk kol burç slaytlar ve kamera eksenel güvenli olabilir

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: kovan burcu, gömme yağlama tapalı bronz Bakım gerektirmeyen
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: Veri ihracat kartonları, ahşap durumda, özel gereksinimleri
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Online • Kaymalı Rulmanlar Üreticileri • Kendinden Yağlamalı Burçlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Pirinç, manganez bronz, alüminyum bronz, vb Model numarası: Omuzsuz Bronz Kılavuz Kol Burç
özellik: Özelleştirilmiş Yağlama: grafitsiz, döküm bronz burçlar
Uygulama: Ağır Hizmet Ekipmanları , Enjeksiyon Makinesi tip: Hassas Bronz Kovan Burçlar

Ürün Açıklaması

 

Grafit Tıkalı Burçlar

VIIPLUS büyüyen bir üreticisidirgrafit Tıkalı Burçlarkayar yatak parçaları petrol ve gaz endüstrisinde birincil odaklanma ile çeşitli endüstri gereksinimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış ürünler.

 

CONTINUOUS CAST & CENTRIFUGAL CAST BEARTINGS MEET ASTM, SAE AND OTHER STANDARDS C86300 MANGANESE BRONZE GRAOHITE BRONZE BUSHING MADE TO ORDER FROM CHINA .Shoulder Bushings Solid bronze bushing, high-compressed with evenly applied lubricant, maintenance-free.There is no "shoulder" phenomenon in the inner hole of our company's flange guide sleeve bushings;Since the R Angle and inner diameter of the inner hole are processed in two processes, a shoulder will be produced at the junction of the two processes, which will affect the service life of the product. SÜREKLİ DÖKÜM VE SANTRİFÜJT DÖKÜM RULMANLARI ASTM, SAE VE DİĞER STANDARTLARLA BULUŞTU Şirketimizin flanş kılavuz kovanı burçlarının iç deliğinde; iç deliğin R Açısı ve iç çapı iki işlemde işlendiğinden, iki işlemin birleşim noktasında bir omuz üretilecek ve bu da hizmet ömrünü etkileyecektir. ürün. Moreover, if the shoulder is too large, some copper materials of the shoulder will fall off due to the extrusion of the guide column. Ayrıca, omuz çok büyükse, kılavuz sütunun ekstrüzyonu nedeniyle omuzun bazı bakır malzemeleri düşecektir.

 

 

 

Omuzsuz bronz kılavuz oluk kol burç slaytlar ve kamera eksenel güvenli olabilir

Matrikse düzgün dağılmış grafitli bronz

Omuzsuz Kılavuz Oluk Kovanı Bush kızakları, kamlar Eksenel Sabitlenebilir

Metric guide bronze bushings are precision-made of high-quality bronze brass, manganese bronze, aluminum bronze (C863,C954,C932...), and hardened and finish-ground to close tolerances. Metrik kılavuz bronz burçlar, yüksek kaliteli bronz pirinç, manganez bronz, alüminyum bronzdan (C863, C954, C932 ...) hassas bir şekilde yapılmıştır ve toleransları kapatmak için sertleştirilmiş ve son işlemden geçirilmiştir. VIIPLUS manufactures bushings made to order from china Bronze guide bush has no shoulder, sleeve bushing making is suitable for use when there is no supplementary mold plate for axially securing the bush or if the plate in which the bush sits makes an additional demolding movement, as in the case of molds with stripper plates.The guide bush also comes with a corresponding securing groove that helps ensure precise guidance in the mold. VIIPLUS, Çin'den sipariş edilen burçlar üretmektedir Bronz kılavuz burcun omuzları yoktur, kovan burcu yapımı, burcu eksenel olarak sabitlemek için ek kalıp plakası olmadığında veya burcun oturduğu plaka ek bir kalıp sökme hareketi yaptığında kullanıma uygundur. Kılavuz burcu ayrıca kalıpta kesin kılavuzluk sağlamaya yardımcı olan ilgili bir sabitleme oluğu ile birlikte gelir.

TOLERANS BURÇ DETAYLARI

  • Gövde ØH7

  • Montajdan sonra burç iç Ø Ø Lütfen satış mühendislerimize danışın, standart teslim toleransı: r6 veya E7

  • Şaft toleransı müşterinin ihtiyacına dayalı

Customized of bushing that feature DIN metric measurements to accommodate an increased demand from globe. Yerküreden gelen artan talebi karşılamak için DIN metrik ölçümlere sahip burç. The metric-sized bushing parts includes bronze-plated wear plates; Metrik boyutlu burç parçaları bronz kaplamalı aşınma plakaları; self-lubricating bushing; kendinden yağlamalı burç; thrust washer; baskı rondelası; and bronze-plated shoulder bushings, ejection bushings and self-lubricating guided-ejection bushings. ve bronz kaplama omuz burçları, fırlatma burçları ve kendinden yağlamalı kılavuzlu fırlatma burçları.

 

The bronze bushings, which also feature a durable wear surface for high-production molds, are said to be easy to machine and can be shaped to virtually any configuration, requiring no special tools.The wear plates are manufactured with a durable surface for bronze-plated molds that require slides, cams or flat surfaces where frictional wear is a factor. Yüksek üretim kalıpları için dayanıklı bir aşınma yüzeyine de sahip olan bronz burçların işlenmesinin kolay olduğu söylenir ve özel bir alet gerektirmeyen hemen hemen her konfigürasyona göre şekillendirilebilir. Aşınma plakaları, bronz için dayanıklı bir yüzeyle üretilir. sürtünme aşınmasının bir faktör olduğu slaytlar, kamlar veya düz yüzeyler gerektiren kaplamalı kalıplar. The bronze bushings are Bronz burçlar made of precision-ground bronze with oil grooves and a true bushing surface that extends their full length. yağ oluklu hassas taşlanmış bronzdan ve tam boylarını uzatan gerçek bir burç yüzeyinden yapılmıştır. They are said to perform smoother and longer than plain bronze, as lubricant is distributed throughout the bearing surface by the figure-eight oil groove system. Yağlayıcı yatak yüzeyi boyunca şekil sekiz yağ oluğu sistemi ile dağıtıldığından, düz bronzdan daha pürüzsüz ve daha uzun performans gösterdikleri söylenir.

 

 

 

Omuzsuz bronz kılavuz oluk kol burç slaytlar ve kamera eksenel güvenli olabilir

 

 

 

Döküm Bronz Burçlar İçin Yağ Olukları Tipi

Çift Döngü ve Çift Şekil Sekiz sadece gres için önerilir.

Omuzsuz bronz kılavuz oluk kol burç slaytlar ve kamera eksenel güvenli olabilir

 

 

Sipariş Üzerine Dökme Bronz Manşon Rulmanlar
Yağ ve Gres Yivli Bronz Burçlar ve Flanşlı

 

Oluk Tipi: Tek Döngü Şekil Sekiz Düz ve Dairesel Çift Döngü Çift Şekil Sekiz Yarım Şekil Sekiz Düz Dairesel

Not: Yatak ve şaft arasında daha mükemmel bir yağ filmi oluşturmak için, tasarım izin verdiğinde, yağlama maddesinin yatak yüzeyi boyunca tam akışına izin verdiği için V şeklinde bir oluk öneririz.

 

Bakır Alaşımlı Burçlar Teknik Parametreler

 

Malzeme Bileşimi ve Özellikleri
sınıf BRONZ BRONZ BRONZ BURÇLAR BURONZ BURCU
Malzeme CuZn25Al5Mn3Fe3 CuSn5Pb5Zn5 CuAl10Ni5Fe5 CuSn12
Yoğunluk 8 8.9 7.8 8.9
Sertlik HB > 210 > 70 > 150 > 95
Çekme mukavemeti N / mm² > 750 > 200 > 600 > 260
Akma dayanımı N / mm² > 450 > 90 > 260 > 150
Uzama% > 12 > 25 > 10 > 8
Doğrusal genişleme katsayısı 1.9 x 10-5 / ℃ 1.8 x 10-5 / ℃ 1.6 x 10-5 / ℃ 1.8 x 10-5 / ℃
Maks. Sıcaklık ℃ -40 ~ 300 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400
Maks. Yük N / mm² 100 60 50 70
Maks. Hız (Kuru) m / dak 15 10 20 10
Maks. PV (Yağlama) N / mm² * m / dak 200 60 60 80
Sıkıştırma deformasyonu 300N / mm² <0.01mm <0.05mm <0.04mm <0.05mm

Mevcut Sürgülü Rulmanlar Formu:

Düz döküm bronz kovan burçları, oluklu döküm bronz kovan burçları, flanşlı döküm bronz burçlar, baskı rondelası, döküm bronz rulmanlar, Büyük Boy Rulmanlar, Burçlar Boyut: Standart rulman hattımız stokta taşınan farklı deminim ve inç boyutundaki burçlar üzerinde bulunmaktadır.
Yağ / Gres Uygulaması için Sipariş Üzerine Dökme Bronz Kovan Rulmanlar

VIIPLUS ULUSLARARASI farklı müşteri ihtiyaçlarına göre, DIN, BS, EN (DIN / EN), SS, NS, UNS, SAE ve Çin GB standart üretim her türlü bronz, pirinç burç, plaka ve çubuk ürünleri. tüm ürünler yapılır santrifüj döküm, sürekli döküm ve ekstrüzyon kayar yataklar ile elektrolitik bakır.

Rulman çözümleri

Our company specializes in providing you with: oil-free bearing, sliding bearing, self-lubricating bearing, composite bearing; Firmamız size sağlama konusunda uzmanlaşmış: yağsız rulman, sürgülü rulman, kendinden yağlama rulman, kompozit rulman; in Construction Machinery,The automotive industry,Electrical appliances,Hydraulic and pneumatic,Mold,Agricultural Machinery,water conservation,Bridge. Inşaat Makineleri, Otomotiv sanayi, Elektrikli ev aletleri, Hidrolik ve pnömatik, Kalıp, Tarım Makineleri, su tasarrufu, Köprü.

 

 

BİZİ TAKİP EDİN
 
HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz