Çin Bronz Gleitlager Üretici

Triboloji Çözümü Fiber Takviyeli Kompozit Kol Rulman / Valf Burcu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Valf Burçları Üreticisi
Marka adı: Journal Bearing Type - Coiled Steel Backing
Sertifika: DIN 1494, ISO 3547
Model numarası: TEX Burç, Özel Burç, Elyaf Burç
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet / Adet
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: PLASTİK ÇANTA + KARTON + PALET
Teslim süresi: 7-21 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Valf Bölünmüş Çelik Burçlar Mil Rulmanlar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Burç Boyutu: Özel Çizimler Rulman malzemesi: Kovan, Çelik, SS316 Çelik Bakır Malzeme
tip: Kol, Flanşlı boyut: Özel Boyut
Uygulama: petrol, doğal gaz, kimya endüstrisi gibi zorlu endüstriler ... Marka: VIIPLUS
Vurgulamak:

teflon sleeve bearing

,

valve bearing

Ürün Açıklaması

Value guide bushing | Değer kılavuzu burcu | Professional Manufacturer‎-Viipplus.com Profesyonel Üretici -Viipplus.com

The gleitlagerbuchsen is a check valve with a standard socket housing. Gleitlagerbuchsen, standart bir soket muhafazasına sahip bir çek valftır. The valve is adaptable to many types of service applications. Valf, birçok servis uygulamasına uyarlanabilir. It has very few restrictions and creates a low pressure drop. Çok az kısıtlaması vardır ve düşük basınç düşüşü yaratır. It can be used very effectively in systems where flow and pressure drop are critical through the use of a reducer. Bir redüktör kullanılarak akış ve basınç düşüşünün kritik olduğu sistemlerde çok etkili bir şekilde kullanılabilir. The socket valve is also an excellent vacuum switch. Soket valfi de mükemmel bir vakum anahtarıdır. The high flow rate ensures maximum effectiveness for the operation of the vacuum switch. Yüksek akış hızı, vakum anahtarının çalışması için maksimum etkinlik sağlar. By reversing the direction of flow, it can also be used as a low pressure relief valve. Akış yönünü ters çevirerek, aynı zamanda düşük basınç tahliye vanası olarak da kullanılabilir.

 

VIIPLUS ÇİN yıldız gleitlagerbuchsen ürünlerinden biri - elyaf takviyeli kompozit rulman, kendi kendine yağlama etkisini elde etmek için özel formül kullanarak, gerginlik etkisi altında, fiber arka kumaş çelik arka şaft üzerinde elyaf kumaş süreci ile.

 

Kendinden yağlama özelliğine sahip rulmanı donatır ve süper taşıma kapasitesini ve servis ömrünü garanti eder.Kimya endüstrisinde ve vana borusu uygulamasında, TEX RULMANLAR iyi stabilite, yüksek yük kapasitesi, darbe ve kenar yük direnci ve korozyon direncini gösterdi, su altında genişleme göstermedi deformasyon, kendi kendini yağlama performansı nedeniyle, sadece çevre dostu değil, aynı zamanda korumak gerekmez.

self-lubricate bearings

 

Endüstri uygulaması


Viiplus is dedicated to providing customers with a complete set of industrial valves with self-lubricating bearings, thrust washer solution. Viiplus, müşterilerine kendinden yağlamalı rulmanlar, itme yıkayıcı çözümü ile komple bir endüstriyel vana seti sunmaya kendini adamıştır. Its gleitlagerbuchsen products are widely used in the demanding and demanding industries of petroleum, natural gas, oil refining, chemical industry, power plant, nuclear power, long distance pipeline and so on. Gleitlagerbuchsen ürünleri, petrol, doğal gaz, petrol arıtma, kimya endüstrisi, santral, nükleer enerji, uzun mesafe boru hattı ve benzeri zorlu ve zorlu endüstrilerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Büyük endüstriyel uygulamalarda, genellikle bakım sorunlarının izlediği kötü çalışma koşulları ile karşılaşılır. Mükemmel darbe dayanımı ve kendinden merkezleme performansı ile PTFE KUMAŞ kötü çalışma koşullarında bile ultra yüksek performansı garanti edebilir.

 

KOLLU BURÇ & RULMANLAR - MONTAJ Dergi Rulmanları SS316


Masif rulmanların veya kapalı dikişlerin montajı
sarmal rulmanlar (PTFE Kevlar Dokuma Rulman - Paslanmaz Çelik 316 serisi) kademeli bir mandrel aracı ile tamamlanmalıdır.Kaporta deliği, bir içeri yiv açma ile sağlanmalıdır. montaj sırasında astar.

ADIMLI ARAÇ KULLANILAN ÖNERİLEN RULMAN MONTAJI.

Eksenel Rulmanlar PTFE Kevlar Dokuma Rulman -

Paslanmaz Çelik 316 serisi baskı yatakları,
korozyona dayanıklı olması gereken sert pürüzsüz çiftleşme yüzeyi, aksi takdirde nem veya yüksek nem yüzey pası oluşturma eğilimindedir.

 

DIN 1494, ISO 3547 Standard PTFE Coated Glass Fiber Fabric Bearings | DIN 1494, ISO 3547 Standart PTFE Kaplı Cam Elyaf Kumaş Rulmanlar | High Temperature SS316 Yüksek Sıcaklık SS316

Sleevebearing Supplier | Kovan Tedarikçisi | Bearing Quotation | Rulman Teklifi | bronzegleitlager.com bronzegleitlager.com

PTFE Coated Glass Fiber Fabric Bearings | PTFE Kaplı Cam Elyaf Kumaş Rulmanlar | Sleeve Bearings & Thrust Washer. Rulmanlar ve Baskı Pulu. Quick Delivery. Hızlı teslimat. Large Stock & Cheap Price. Büyük Stok Ucuz Fiyat. Contact us for more details. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. Authorized Bearing Distributor, Sales Promotion for Brand Bearing with Fast Shipping. Yetkili Rulman Distribütörü, Hızlı Kargo ile Marka Rulman için Satış Promosyonu. China Brand High Quality Bearing. Çin Marka Yüksek Kalite Rulman.

 

Özellikler

Karbon çeliği / 316 + PTFE / kumaş
Malzeme çeşitli yüksek kaliteli metallerden yapılmıştır ve esas olarak PTFE ve diğer katkı maddelerinden yapılmış düşük sürtünme ve sürtünme önleyici tekstil malzemeleri ile kaplanmıştır. Sıradan üç katmanlı kompozit malzemelerle karşılaştırıldığında, bu malzeme yapısı daha yüksek taşıma kapasitesine, yüksek sıcaklık direncine ve daha uzun hizmet ömrü. temel malzeme düşük karbonlu çelik, paslanmaz çelik, çelik, vb. ağırlıklı olarak yüksek sıcaklık üretim hattı, inşaat makineleri, şasi parçaları buhar motoru, küresel vana, kelebek vana, su pompası, kimya sanayi ve hızlı tren vs.

Azami yük

Statik

350N / mm • m

Sıcaklık:

-50 ℃ -250 ℃

Dinamik

180N / mm • m

Sürtünme katsayısı

0,03-0,20

Max hız

Kuru

0.5 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k)

Yağlama

> 1 m / sn

Max.PV (Kuru)

Kısa dönem

3,6 N / mm • m · m / s

termal Genleşme katsayısı

11 * 10k

sürekli 1.8N / mm • m · m / s
 

 

 

yapı


Bu yeni malzeme PTFE'yi kullanıyor

 

Servisimiz


1. OEM Üretim karşılama: Ürün, paket ...
2. Sample sipariş
3. Biz 24 saat içinde soruşturma cevap verecektir.
4. after sending, we will track the gleitlagerbuchsen products for you once every two days, until you get the gleitlagerbuchsen products. 4. gönderdikten sonra, izleyeceğiz gleitlagerbuchsen ürünleri iki günde bir kez, kadar gleitlagerbuchsen ürünleri. When you got the Eline geçtiğinde
mal, onları test, ve bana bir geribildirim vermek. sorun hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle irtibata, biz sunacak
sizin için çözmek yolu.

VIIPLUS SÜRGÜLÜ RULMAN ÇİN triboloji ve mekanik test, araştırma ve analiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çok çeşitli çözümler sunar.

Triboloji Çözümü Fiber Takviyeli Kompozit Kol Rulman / Valf Burcu 1

 

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

 

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz