Çin Bronz Gleitlager Üretici

Yüksek Performanslı Rulman Çözümleri Triboloji PTFE Metal Polimer Hassas Burçlar Parçalar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: PTFE Meatl Polimer Rulmanlar Hassas Parçalar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: 1200000 Adet / Adet her Ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: PTFE Burç Tipi: Hassas Parçalar
tip: Özelleştirilmiş

Ürün Açıklaması

Kendinden Yağlamalı Düz ​​Burç

 

Kurşun yok, gelişmiş PTFE liner with special fillers for dampening devices, hydraulic motors, automotive lift and pivot devices and linear motion equipment. nemlendirme cihazları, hidrolik motorlar, otomotiv kaldırma ve pivot cihazları ve doğrusal hareket ekipmanı için özel dolgulara sahip astar. A common use is for bicycle/motorcycle shock absorbers as piston and rod wear bearings. Bisiklet ve motosiklet amortisörleri için piston ve rot aşınma yatakları yaygın olarak kullanılmaktadır. Exceptional wear properties in unlubricated service. Yağlanmamış serviste olağanüstü aşınma özellikleri.

 

 

 

self lubricating plain bushing

 

All plastics are affected by ambient heat and have a maximum continuous service temperature. Tüm plastikler ortam sıcaklığından etkilenir ve maksimum sürekli çalışma sıcaklığına sahiptir. The maximum continuous service temperature is not a melting point, but is the highest temperature at which a material will retain physical integrity. Maksimum sürekli servis sıcaklığı bir erime noktası değildir, ancak bir malzemenin fiziksel bütünlüğünü koruyacağı en yüksek sıcaklıktır. Important: Note that elevated temperatures affect material properties in a negative manner and should be carefully reviewed before use. Önemli: Yüksek sıcaklıkların malzeme özelliklerini olumsuz etkilediğini ve kullanımdan önce dikkatle incelenmesi gerektiğini unutmayın.

 

Performans göstergeleri veri
Maksimum yük P Statik yük 250N / mm
Dinamik yük 140N / mm
Maksimum doğrusal hız V Kuru sürtünme 2.5 m / sn
Yağ yağlama 5.0m / sn
Yüksek PV değeri Kuru sürtünme 3.8N / mm · m / s
Yağ yağlama 50N / mm · m / s
Sürtünme katsayısı 0.04 ~ 0.20
Sıcaklık kullanımı
-195 ℃ ~ 280 ℃
Termal iletkenlik katsayısı
50 W / m K'dan

 

sliding bearing made to order from china is used in a variety of applications in the fields of drive technology and mechanical engineering as well as the commercial vehicle manufacturing industry, road-building and agricultural industries. Çin'den sipariş üzerine yapılan kayar yatak, sürücü teknolojisi ve makine mühendisliği ile ticari araç imalat sanayi, yol yapımı ve tarım endüstrileri alanlarında çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır. Whether for use in wind power stations or power tools, our sliding bearing technology ensures that your machinery works reliably and efficiently. İster rüzgar santrallerinde ister elektrikli aletlerde kullanılsın, kayar yatak teknolojimiz makinenizin güvenilir ve verimli çalışmasını sağlar. Our bearings are characterised by their state-of-the-art technology and the ultra-modern production processes we employ to manufacture them. Rulmanlarımız, en son teknolojileri ve bunları üretmek için kullandığımız ultra modern üretim süreçleri ile karakterize edilir.


As a specialist in the field of sliding bearing technology, we know that high-quality and resilient sliding bearings are required whenever heavy loads with low levels of friction need to be moved. Kayar yatak teknolojisi alanında bir uzman olarak, düşük sürtünme seviyesine sahip ağır yüklerin taşınması gerektiğinde yüksek kaliteli ve esnek kayar yatakların gerekli olduğunu biliyoruz. Our products meet all technological and economic requirements of modern industry. Ürünlerimiz modern endüstrinin tüm teknolojik ve ekonomik gereksinimlerini karşılamaktadır. We implement customised features in the most effective way possible, ensuring that you can use our products with all your applications. Ürünlerimizi tüm uygulamalarınızla kullanabilmenizi sağlamak için özelleştirilmiş özellikleri mümkün olan en etkin şekilde uygularız. The ptfe sleeve Teflon bearings are encapsulated sliding bearings made of a three-layer composite produced from a steel strip, a sintered-on porous bronze layer and a surface sliding layer made of PTFE and Pb (lead). PTFE kovan Teflon rulmanlar, çelik bir şerit, sinterlenmiş gözenekli bir bronz katman ve PTFE ve Pb'den (kurşun) yapılmış bir yüzey kayar katmandan üretilen üç katmanlı bir kompozitten yapılmış kapsüllenmiş kayar yataklardır. This type of bearing has a low friction coefficient and protection against wear and corrosion, and can be used without oil. Bu tip rulman düşük sürtünme katsayısına ve aşınma ve korozyona karşı koruma sağlar ve yağsız kullanılabilir. The low manufacturing costs and top-of-the-range technical foundations mean that these bearings are used in a variety of different kinds of sliding applications, such as in textile manufacturing machinery, hydraulic systems and automotive machinery as well as agricultural and forestry machinery. Düşük üretim maliyetleri ve sınıfının en iyisi teknik temeller, bu rulmanların tekstil imalat makineleri, hidrolik sistemler ve otomotiv makineleri ile tarım ve ormancılık makineleri gibi çeşitli farklı sürme uygulamalarında kullanıldığı anlamına gelir.

 

PTFE Çelik kovan Burç consists of a steel backing and a porous bronze intermediate layer and overlaid with black modified PTFE. çelik bir destek ve gözenekli bir bronz ara tabakadan oluşur ve siyah modifiye PTFE ile kaplanır. Standard bearings forms cylindircal bushes flanged bushes thrust washers sliding plate.Because of the combination of metal and polymer,this product provides low friction coefficient, good wear resistance and self-lubrication. Standart rulmanlar silindirik burçlar flanşlı burçlar itme rondelaları kayar plaka oluşturur. Metal ve polimer kombinasyonu nedeniyle, bu ürün düşük sürtünme katsayısı, iyi aşınma direnci ve kendini yağlama sağlar. The steel back was plated with tin, zinc or copper to increase the corrosion protection.This product is widely applied in printing, textile, tobacco, fitness and shock absorber machines, etc. Çelik sırt, korozyon korumasını arttırmak için kalay, çinko veya bakır ile kaplanmıştır.Bu ürün baskı, tekstil, tütün, fitness ve amortisör makinelerinde vb.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz