Çin Bronz Gleitlager Üretici

Dişli Ünitesi, Hidro Motor ve Yüksek Basınç Enjeksiyon Pompası İçin PEEK Kovan Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kendinden Yağlamalı Rulmanlar ÜRETİCİLER
Marka adı: VIIPLUS Sleeve & Bearing
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: PEEK burçları
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Competitively Priced vs DU DX, Provides Lubricating Bush
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Flanşlı Bronz Burçlar, Bronz Baskı Pulları, Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Uygulama: Redüktör, Hidro Motor ve Yüksek Basınç Enjeksiyon Pompası için Malzeme: PEEK ÇELİK BRONZ

Ürün Açıklaması

Kendinden Yağlamalı Düz ​​Burç

 

Değiştirilmiş DİKİZLEMEK with self lubricating additives for applications where chemicals where chemicals may be utilized.Excellent wear in both wet or dry applications. Kimyasalların kullanılabileceği kimyasallar için uygulamalar için kendinden yağlamalı katkı maddeleri ile. hem ıslak hem de kuru uygulamalarda mükemmel aşınma. Available with a bronze substrate for use as chemical pump or valve bushings. Kimyasal pompa veya valf burçları olarak kullanılmak üzere bronz bir alt tabaka ile mevcuttur. Extra thick liner allows for slight modifications for shaft misalignment. Ekstra kalın astar, şaftın yanlış hizalanması için hafif değişikliklere izin verir.

 

Yüksek Yüklü Kuru Çalışan Kovan Rulmanları


Çin'den Sipariş Edilen Hassas Parçalar
DİKİZLEMEK Sleeve Bushings consists of steel backing, sintered porousbronze layer and sliding layer of modified PEEK. Kovan Burçlar çelik destek, sinterlenmiş gözenekli tabaka ve modifiye PEEK sürgülü tabakadan oluşur. Oil sockets were formed on the surface of sliding layer. Kayar tabakanın yüzeyinde yağ soketleri oluşturuldu. This product has low friction coefficient at high temperature and good anti-corrosion. Bu ürün, yüksek sıcaklıkta düşük sürtünme katsayısına ve iyi korozyona karşı dayanıklıdır. It is applicable in gear unit, hydro-engine and high-pressure injection pump, etc. Redüktör, hidro motor ve yüksek basınçlı enjeksiyon pompası vb.

 

Kollu Burç ve Rulmanlar Türü

  1. Silindirik Burçlar
  2. Flanşlı Burçlar
  3. Baskı Pulları
  4. Kayar Plaka

 

Dişli Ünitesi, Hidro Motor ve Yüksek Basınç Enjeksiyon Pompası İçin PEEK Kovan Burçlar

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kayar yatakların montaj noktaları nelerdir?


Kayar rulman genellikle düzlem rulman olarak bilinir, formu basit, geniş temas alanı, yağlama iyi korunursa, aşınmaya dayanıklı kayar yatak çok iyi olacaktır, rulman ömrü çok uzun olacaktırSürgülü yatağın taşıma kapasitesi büyüktür, döner hassasiyet yüksektir, yağlama filminin darbeye karşı koymak için yağ yatağı yoktur.Bu nedenle, mühendislikte yaygın olarak kullanılmaktadır.But his biggest drawback is that he can't keep enough oil in reserve. Ancak en büyük dezavantajı, yeterli miktarda yağı yedekte tutamamasıdır. When the lubricant is not enough, it immediately causes severe wear and failure. Yağlayıcı yeterli olmadığında, derhal ciddi aşınma ve arızaya neden olur.
Kayar yataklar, yük altında kendinden yağlamalı rulmanların farklı yönlerine göre itme kayar yataklara ve radyal kayar yataklara ayrılabilir
Yağlama filmi oluşturma prensibine göre ayrılır: dinamik kayar yatak ve hidrostatik kayar yatak
Farklı yapılara göre formlar ayrılabilir: İntegral kayar yatak bölümü kayar yatak


Özellikleri:


Rulman ile karşılaştırıldığında, kaymalı yatak, yüksek taşıma kapasitesi, iyi sismik direnç, istikrarlı ve güvenilir çalışma, düşük gürültü ve uzun ömür özelliklerine sahiptir.İçten yanmalı motor, haddehane, büyük motor ve enstrüman, radar, astronomik teleskop vb.
1. Kayar yatakların montajı
Koruyucu pas ajanı (kapalı yatak hariç) ile kaplamadan kurtulmak için ilkinin kayar yatak kurulumu, rulman iç bileziğinin montaj gereksinimleri, eğer varsa, nitelikli mil yatağı bloğuna yüklenen darbe yükü yatağı olmadan uygulanacağı zaman, hidrolik yöntemi kullanabilir hiçbir koşul da bakır çekiç kullanabilirsiniz hafifçe bir rulman iç halka kurulum dokunun, sıradan rulman renk sıcak yöntemi izin verir, ama fazla 100 derece, yağ sıcaklığı ısıtma ve rulman nispeten eşit ısıtma olmalıdır.
2. Kayar yatakların montajı
Kayar yatak monte edildiğinde, ön ve arka rulmanlar aynı düzlemde, aynı çizgi, aynı eksen, paralel rulmanlar aynı düzlemde birbirine paralel olmalı ve montaj boşluğunu düzeltmelidir, böylece -paralellik ve salgı ekipman düzgün kaymasını sağlamak için, tasarım gereksinimlerini karşılamak.
3. kayar rulmanlar için Kurulum Sonrası gereksinimleri:
1) kolay değiştirme için görünür parçaya yatak üzerinde model numarası ile işaretlenmiş uç yüzü monte edilmelidir.
2) mil boynunun veya kabuğun delik omzundaki ark yarıçapı, yatağın şaft omzuna ve kabuk deliği omzuna yakın olmasını sağlamak için, rulman uç yüzünün ark pah yarıçapından daha az olmalıdır. montaj.
3) yatağın sabitleme cihazı orta derecede sıkılık ve güvenilir gevşeme ile, iyi durumda ve güvenilir olmalıdır.
4) montaj işlemi sırasında, enkazın yatağa girmesini önlemek için temiz tutun;
5) montajdan sonra, rulman gürültü olmadan esnek bir şekilde dönebilir ve sıcaklık artışı genellikle 50 dereceyi geçmez.

Lütfen telefonla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin veya iletişim formumuzu doldurun, en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz