Çin Bronz Gleitlager Üretici

İnce Duvar Standart Teneke Bronz Kol Burç 30-34 L40 Metrik Boy

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FB090 BRONZ YATAKLARI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 3 - 15 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Bronz Burç Online • Kol Burç Üreticileri • Kaymalı Rulmanlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Burç Malzemesi: TIN BRONZ CUSN8 CUSN6 özellik: Yüksek sıcaklık dayanımı, Aşınma direnci, korozyon direnci
Verim: Yüksek yük kapasitesi ve uzun ömür tip: Kovan, Flanş, Baskı Pulu
Burçlar Boyutu: ID30 * OD34 * L40 Kendinden Yağlamalı Burçlar: yağlama olukları ile

Ürün Açıklaması

Bronz Kovan Burçlar

 

Bronz Pivot Burçlar 800 serisi Düz Burçlar Split Tip elmas girinti gres cepler 60 * 65 * 60mm, resmi web sitesi:https://www.viiplus.com/

Kendinden yağlamalı rulmanlar ve flanşlı ve baskı rondelalı bronz kovan burcu ve burç parçalarının değiştirilmesi konusunda uzmanız.VIIPLUS SÜRGÜLÜ RULMANLAR ÇİN supply the highest quality oil holes and flange bearings sleeves for mining operations worldwide. dünya çapında madencilik işlemleri için en kaliteli yağ delikleri ve flanş yatakları kovanları tedarik edin. Thanks to the quality and precision you can also find our TIN bronze CUSN8/CUSN6 bushes with the same strength and technical properties that you would expect. Kalite ve hassasiyet sayesinde TIN bronz CUSN8 / CUSN6 burçlarımızı beklediğiniz aynı mukavemet ve teknik özelliklere sahip bulabilirsiniz. Expect an unprecedented number of hours on your machine thanks to the unique fit and durability of the CNC sleeve. CNC manşonun benzersiz oturması ve dayanıklılığı sayesinde makinenizde benzeri görülmemiş bir saat bekleyin.

Kalay Bronz Kol Burç BRM 30 - 34 L40 Yağlama Olukları FB090 ile çin üreticisi

İç çap [mm]: 30 Dış çap [mm]: 34 Yükseklik [mm]: 40

 

ad

Bronz Burç

Malzeme)

CuSn8 / CuSn6

Sertlik

HB90-120

Maksimum taşıma basıncı

75N / mm2

Maksimum kayma hızı

2.5 m / sn

Boyut

KOL 30 * 34 * 40

OEM

stok boyutu

Üretim standardı

DIN1494

Yazdır

cosutom

Hoşgörü

DIN1494

fabrika fiyatı

Çin yapımı

Açıklama

Product Description for Brass Bearings FB090: Bronze Bearings are designed with cusn8 / cusn6 bronze as uniform and orderly oil injection holes are designed. Pirinç Rulmanlar için Ürün Açıklaması FB090: Bronz Rulmanlar, cusn8 / cusn6 bronz ile üniform ve düzenli yağ enjeksiyon delikleri olarak tasarlanmıştır. After assembly, the grease is injected and the end face seal is configured for use. Montajdan sonra gres enjekte edilir ve uç yüzey contası kullanım için yapılandırılır.

Welcome to buyer's inquiries can be customized to buyer's requirements of various bearing sizes. Alıcının soruşturma hoşgeldiniz çeşitli rulman boyutları alıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. We specialize in manufacturing all types of Non-Bushing Composite Bearings sf-1 (DU), sf-1 (DX), bushing , bronze FB 090 bearing sleeve, displaced solid lubricated bearing 500 # and slip, bimetallic sleeve, FR teflon soft belt sleeve, all kinds of needle roller bearings. Biz her türlü Burçsuz Kompozit Rulmanlar sf-1 (DU), sf-1 (DX), burç, bronz FB 090 yatak kovanı, yerinden oynamış katı yağlanmış rulman 500 # ve kayma, bimetalik kovan, FR teflon yumuşak kemer üretiminde uzmanız kol, her türlü İğneli rulmanlar. construction machines, lifting machines, rolling mill, hydraulic engineering and so on.Especially for all kinds of difficult or unreachable parts and parts free from oil pollution. İnşaat makineleri, kaldırma makineleri, haddehane, hidrolik mühendisliği vb.Özellikle zor veya ulaşılamayan her türlü parça ve yağ kirliliği içermeyen parçalar için. We also manufacture various inch bearings to choose from. Ayrıca seçim için çeşitli inç rulmanlar üretiyoruz. You can also make bearings with special sizes for your requirements. Gereksinimleriniz için özel ölçülerde rulmanlar da yapabilirsiniz. We will provide you with high quality, high efficiency and a satisfactory price. Size yüksek kalite, yüksek verimlilik ve tatmin edici bir fiyat sunacağız. We sincerely hope to serve our customers Biz içtenlikle müşterilerimize hizmet için umut

 

FB090 bronz bobin kovanı kompozit rulman yağsız rulman kendinden yağlamalı rulman burcu 30 * 34 * 30 Dış çap 34 MM İç çap 30 MM yükseklik 30 MM Mil kovanı, yüksek yük kapasitesine sahip ekonomik bir rulman olan CuSn8 bronzdan yapılmıştır ve aşınmaya karşı iyi direnç. Standart FB090 ürünlerinin çalışma yüzeyi, hareketin başlangıcında yağı depolayabilen ve kolayca bir yağ filmi oluşturabilen, böylece ilk sürtünme katsayısını azaltan düzenli elmas yağı delikleriyle kaplıdır.. . Used mainly in agricultural machinery, construction machinery and other occasions with high load and low speed. Özellikle tarım makineleri, inşaat makineleri ve yüksek yük ve düşük hız ile diğer durumlarda kullanılır.

 

Bronz Kol Burç Çin'den Yapılan Sipariş Stokları Ucuz Online Çin Fabrika Üreticisi

 

Özelleştirilmiş Bronz Kol Sürgülü Rulmanlar: Müşterinin çizimi, çeşitli malzeme, boyut ve tip, açık dikiş bölünebilir (düz dikiş) veya yaslanmış (sürgü), vb.

 

Paketleme


paketleme bilgileri
Paketleme detayları: anti-pas kağıt, karton, ahşap kutu veya palet
1. İç ambalaj
Küçük ürünler için: mühürlü plastik torba başına 100pcs-200pcs.
Daha büyük ürünler için: 2 adet - plastik film rulosu başına 10 adet (ürün boyutuna bağlı olarak)
2. dış ambalaj
Karton başına 8 adet-300 adet (ürün boyutuna bağlıdır)
3. Nakliye ambalajı
Ahşap kutu veya palet başına 18-24 kutu, darbeye dayanıklı ve taşıması güvenli.
Liman: SHANGHAI

 

Yüksek yük kapasitesi ve uzun ömür,FB090 & FB092 Sarılmış Bronz Rulman Malzemesi: CuSn8P CuSn6.5P bronz burçlar

 
 

Uygulama: Artırılmış yük, ancak düşük hız koşullarında, örneğin tarım, inşaat ve mühendislik araçlarında kullanılır.
Kaldırma makineleri, inşaat makineleri, otomobiller, traktörler, kamyonlar, takım tezgahları ve bazı mineral motorlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Satılık Burç Çeşitleri

 

Cusn8p bronz burç fb090 bakır burçlar oluk burç fb090 pirinç burç cusn8 burç fb090 rulmanlar rulmanlar yağsız bronz burç kendinden yağlamalı bronz burç oilite bronz burç, haddelenmiş rulmanlar cusn8p grafit burç yüksek kalite sinterlenmiş pirinç rulman fb bronz fb090 yağsız burç

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

https://www.bronzelube.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz