Çin Bronz Gleitlager Üretici

Elmas Yağı Soket Bölünmüş Kol Bronz Burç Özelleştirilmiş Boyutu 35mm 39mm 40mm

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: FB090 BRONZ YATAKLARI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 3 - 15 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: STANDART TOLERANS YASTIKLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Burç Malzemesi: TIN BRONZ CUSN8 CUSN6 özellik: Yüksek sıcaklık dayanımı, Aşınma direnci, korozyon direnci
Verim: Yüksek yük kapasitesi ve uzun ömür tip: Kovan, Flanş, Baskı Pulu
Burçlar Boyutu: 35-39 L40 Kendinden Yağlamalı Burçlar: yağlama olukları ile

Ürün Açıklaması

Bronz Kovan Burçlar

 

Viiplus is always focusing on the overseas markets, by satisfying the ever-increasing demands of modernization of customers. Viiplus, her geçen gün artan modernizasyon taleplerini karşılayarak daima yurtdışı pazarlara odaklanmaktadır. We could provide products according to the international standards, and could also provide as per the customers' requests. Biz uluslararası standartlara göre ürünler sağlayabilir, ve ayrıca müşterilerin istekleri doğrultusunda sağlayabilir. With stable product quality and best level of services, our products have been exported to dozens of countries and regions from the Europe, the United States, and Southeast Asia, etc. İstikrarlı ürün kalitesi ve en iyi hizmet seviyesi ile ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya'dan düzinelerce ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

 

Ürün Açıklaması

TEMEL MALZEME SERTLİK SICAKLIK
ARALIK
DAYANIKLILIK SÜRME HIZI
SINIR
CuSn8P0.3 / CuSn6.5P0.1 HB90 HB120 -100 ° C + 200 ° C 60 N / mm2× m / s 2,5 m / s

 

Bölünmüş Kol Bronz Kalay Bronz Kol Burç 35-39 L40 Yağlama Olukları FB090 ile çin üretici

İç çap [mm]: 35 Dış çap [mm]: 39 Yükseklik [mm]: 40

 

 

Elmas Yağı Soket Bölünmüş Kol Bronz Burç Özelleştirilmiş Boyutu 35mm 39mm 40mm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Açıklama

 

Product Description for Brass Bearings FB090: Bronze Bearings are designed with cusn8 / cusn6 bronze as uniform and orderly oil injection holes are designed. Pirinç Rulmanlar için Ürün Açıklaması FB090: Bronz Rulmanlar, cusn8 / cusn6 bronz ile üniform ve düzenli yağ enjeksiyon delikleri olarak tasarlanmıştır. After assembly, the grease is injected and the end face seal is configured for use. Montajdan sonra gres enjekte edilir ve uç yüzey contası kullanım için yapılandırılır.

Welcome to buyer's inquiries can be customized to buyer's requirements of various bearing sizes. Alıcının soruşturma hoşgeldiniz çeşitli rulman boyutları alıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. We specialize in manufacturing all types of Non-Bushing Composite Bearings sf-1 (DU), sf-1 (DX), bushing , bronze FB 090 bearing sleeve, displaced solid lubricated bearing 500 # and slip, bimetallic sleeve, FR teflon soft belt sleeve, all kinds of needle roller bearings. Biz her türlü Burçsuz Kompozit Rulmanlar sf-1 (DU), sf-1 (DX), burç, bronz FB 090 yatak kovanı, yerinden oynamış katı yağlanmış rulman 500 # ve kayma, bimetalik kovan, FR teflon yumuşak kemer üretiminde uzmanız kol, her türlü İğneli rulmanlar. construction machines, lifting machines, rolling mill, hydraulic engineering and so on.Especially for all kinds of difficult or unreachable parts and parts free from oil pollution. İnşaat makineleri, kaldırma makineleri, haddehane, hidrolik mühendisliği vb.Özellikle zor veya ulaşılamayan her türlü parça ve yağ kirliliği içermeyen parçalar için. We also manufacture various inch bearings to choose from. Ayrıca seçim için çeşitli inç rulmanlar üretiyoruz. You can also make bearings with special sizes for your requirements. Gereksinimleriniz için özel ölçülerde rulmanlar da yapabilirsiniz. We will provide you with high quality, high efficiency and a satisfactory price. Size yüksek kalite, yüksek verimlilik ve tatmin edici bir fiyat sunacağız. We sincerely hope to serve our customers Biz içtenlikle müşterilerimize hizmet için umut

FB090 bronz bobin kovan kompozit rulman yağsız rulman kendinden yağlamalı rulman burcu 30 * 34 * 30 Dış çap 34 MM İç çap 30 MM yükseklik 30 MM Mil kovanı CuSn8'den yapılmıştır ekonomik bir yatak olan bronz with high load capacity and good resistance to abrasion. yüksek yük kapasitesi ve aşınmaya karşı iyi direnç. The working surface of standard FB090 products is covered with regular diamond oil holes that can store oil and easily form an oil film at the beginning of the movement, thus reducing the initial coefficient of friction Standart FB090 ürünlerinin çalışma yüzeyi, hareketin başlangıcında yağı depolayabilen ve kolayca bir yağ filmi oluşturabilen, böylece ilk sürtünme katsayısını azaltan düzenli elmas yağı delikleriyle kaplıdır.. . Used mainly in agricultural machinery, construction machinery and other occasions with high load and low speed. Özellikle tarım makineleri, inşaat makineleri ve yüksek yük ve düşük hız ile diğer durumlarda kullanılır.

 

Bronz Kol Burç Çin'den Yapılan Sipariş Stokları Ucuz Online Çin Fabrika Üreticisi

 

Özelleştirilmiş Bronz Kol Sürgülü Rulmanlar: Müşterinin çizimi, çeşitli malzeme, boyut ve tip, açık dikiş bölünebilir (düz dikiş) veya yaslanmış (sürgü), vb.

Paketleme
paketleme bilgileri
Paketleme detayları: anti-pas kağıt, karton, ahşap kutu veya palet
1. İç ambalaj
Küçük ürünler için: mühürlü plastik torba başına 100pcs-200pcs.
Daha büyük ürünler için: 2 adet - plastik film rulosu başına 10 adet (ürün boyutuna bağlı olarak)
2. dış ambalaj
Karton başına 8 adet-300 adet (ürün boyutuna bağlıdır)
3. Nakliye ambalajı
Ahşap kutu veya palet başına 18-24 kutu, darbeye dayanıklı ve taşıması güvenli.
Liman
SHANGHAI

 

 

bronze sleeve bushings

 

 

Yüksek yük kapasitesi ve uzun ömür, FB090 & FB092 Sarılmış Bronz Rulman Malzemesi: CuSn8P CuSn6.5P bronz burçlar

 

 

İstek:


Artan yük koşullarında, ancak örneğin tarım, inşaat ve mühendislik araçlarında düşük hız koşullarında kullanılır.
Kaldırma makineleri, inşaat makineleri, otomobiller, traktörler, kamyonlar, takım tezgahları ve bazı mineral motorlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Satılık Burç Çeşitleri

 

Cusn8p bronz burç fb090 bakır burçlar oluk burç fb090 pirinç burç cusn8 burç fb090 rulmanlar rulmanlar yağsız bronz burç kendinden yağlamalı bronz burç oilite bronz burç, haddelenmiş rulmanlar cusn8p grafit burç yüksek kalite sinterlenmiş pirinç rulman fb bronz fb090 yağsız burç

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz