Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bimetal Rulman -720 Yüksek Sertlik Bimetalik Şerit Metaller Tabaklar CuPb24Sn4 & CuPb30 Burç Malzemesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: VIIPLUS
Sertifika: SAE-797 | SAE-799 | SAE-48 | SAE-783
Model numarası: Bimetal Burç
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: MoneyGram, Western Union, T / T
Yetenek temini: 7000000 Adet / Adet bir hafta
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

BiMetal Burçlar Malzemesi: Bimetalik Şeritler ve Plakalar Uygulama: Bimetal Burç Rulmanları
Burç Özelliği: Yüksek Sertlik, Split Tip Bronz Katman: CuPb24Sn4 ve CuPb30
tip: Bi-Metalik Rulmanlar Şerit Levha Sayfası özellik: bakım gerektirmez, JF yüksek kurşun serisi

Ürün Açıklaması

Bimetal rulmanlar hassas toleranslar, Metal, Bimetal ve Çelik Rulmanlar, Sinter Bronz Burçlar ve yüksek kaliteli malzemeler içerir.

 


 

Silindirik burçlar, Flanşlı burçlar, Baskı rondelaları, Flanşlı rondelalar, Kayar plakalar, tutarlı ve güvenilir bir şekilde güçlü performans sunar.

 

Bimetal Rulmanlar SAE 792 CuPb10Sn10 with indents is a bearing composed of two metal strips, in two different materials; Girintili SAE 792 CuPb10Sn10, iki farklı malzemeden iki metal şeritten oluşan bir yataktır; The first is normally in steel backed bronze bushing. Birincisi normalde çelik destekli bronz burçtadır.Yüksek Sertlik Bimetalik Şerit Metal Plakalar CuPb24Sn4 ve CuPb30 Burç Malzemesi

 

Bimetal Rulman Burç Malzemesi, Bimetal Şeritler / Bimetal Plakalar MalzemesiCuPb24Sn4 ve CuPb30

This is a bimetal bearing material in which bronze alloy comprise a two layer structure with a steel backing. Bu, bronz alaşımın çelik bir destek ile iki katmanlı bir yapı içerdiği bimetal bir taşıyıcı malzemedir. This structure, whose mechanical strength is high, can be used under lubricated conditions and high-speed/high-load operation. Mekanik mukavemeti yüksek olan bu yapı yağlanmış koşullar ve yüksek hız / yüksek yük işletimi altında kullanılabilir. It can be made from a variety of different materials, depending on the application, use conditions and lubrication. Uygulamaya, kullanım koşullarına ve yağlamaya bağlı olarak çeşitli farklı malzemelerden yapılabilir.

 

 

Kullanım formunuz için toka formunuzu ve yağ deliği formunuzu seçebilirsiniz.

 

Yağ deliğinin bir kısmını seçebilirsiniz

 

 

Bimetal tank structure

 

 

 

 

 

 

 

Parça toka formunu seçebilirsiniz

 

Bimetal bearing buckle

 

İlgili bimetal yatak bilgisini anlama

Bimetal serisi malzemeler, also known as bimetallic materials or steel backed strips, are made of low carbon steel or steel coil as the base material, and the surface is sintered with bronze alloy steel and bronze alloy products. bimetalik malzemeler veya çelik destekli şeritler olarak da bilinir, temel malzeme olarak düşük karbonlu çelik veya çelik rulodan yapılır ve yüzey bronz alaşımlı çelik ve bronz alaşımlı ürünlerle sinterlenir. Different bronze alloy materials are suitable for different working conditions. Farklı çalışma koşulları için farklı bronz alaşımlı malzemeler uygundur. The surface copper alloy grades can be divided into high lead series, lead series and lead-free series. Yüzey bakır alaşımlı kaliteleri yüksek kurşun serisi, kurşun serisi ve kurşunsuz serilere ayrılabilir.

 

bizim kendinden yağlamalı rulman ürünleri şasi yürüme mekanizması, vücut parçaları, hidrolik bileşenler ve diğer parçalar temin edilmiştir. bimetal sınır yağlamalı rulman dahil bizim kendinden yağlamalı rulman ürünleri şasi yürüme mekanizması, gövde parçaları, hidrolik bileşenler ve diğer bileşenlerde temin edilmiştir.

 

VIIPLUS Küresel sektöre yüksek kaliteli kendinden yağlamalı etern ürünler sağlamak için küresel sektöre yüksek kaliteli kendinden yağlamalı etern ürünler sağlamak için küresel endüstriye dünyanın tüm endüstriyel kendinden yağlamalı etern ürünleri için yüksek kalite sağlar. kaliteli kendi kendini yağlama ürünleri ebedi küresel sanayi yüksek kaliteli kendinden yağlamalı sonsuzluk ürünleri sunmak tüm dünya için yüksek kalite sağlar endüstriyel kendinden yağlamalı ürünler


Bimetal bearing material compositionBimetal bearing material composition

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nominal kalınlık


Norminal Thiickness deliği kalınlık toleransları için işlenmemiştir
B Serisi (işlenemez) iç delik işlenmiş kalınlık toleransları Toleranslar
C Serisinin Toleransları (işlenemez)

1.0 0.025 + 0.25 + 0.15VSB-bimetal bushing
1.5 0.030 + 0.25 + 0.15
2,0 0,035 + 0,25 + 0,15
2.5 0.040 + 0.30 + 0.15
3,0 0,045 + 0,30 + 0,15
3,5 0,050 + 0,30 + 0,15

Uygulama


İnşaat makineleri: ağır tekerlek mili kovanını destekleyen römork yürüme mekanizması, çekme mili mili kovanı, tekerlek mili kovanını germe;
Otomobil endüstrisi: denge mili burcu, çelik plaka pimi burcu, direksiyon mili burcu, biyel kolu burcu, valf külbütör burcu, eksantrik mili burcu, diferansiyel burcu, şanzıman burcu, içten yanmalı motor mili burcu, itme contası;
Ve dalgıç pompa yan parçası, dişli pompa yan parçası vb.

Pazarlama ağı, karşılıklı güvenin güçlü iş ilişkilerini kurdukları işletmeler ve diğer işletmeler tarafından oluşturulan ağı ifade eder. Sadece bir "pazarlama kanalı" kavramının ötesine geçin.Ağ yardımı ile, işletme dünya çapında aynı anda yeni ürünler ile piyasada olabilir ve ürünlerin pazara zaman gecikmesi nedeniyle azaltmak olabilir agresif taklitçi tarafından piyasa riskini almak, pazarlama yönetimi de giderek bireysel ticaret kar maksimizasyon peşinde, birbirleri ile karşılıklı karşılıklı yararlı ilişki peşinde.

 

Çoklu taşıma modları

 

 

Self-lubricating bearing transport mode

 

 

 

 

Bimetal Rulman -720 Yüksek Sertlik Bimetalik Şerit Metaller Tabaklar CuPb24Sn4 & CuPb30 Burç Malzemesi

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz