Çin Bronz Gleitlager Üretici

POM Girintileri Kendinden Yağlama Düz Rulman Bronz Metal Polimer Rulmanlar Inç Özel Boyut

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çinli tedarikçi
Marka adı: viiplus
Sertifika: DIN 1494, ISO 3547
Model numarası: Meatl-Polimer Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Competitively Priced vs DU DX, Provides Lubricating Bush
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 4-20 İŞ GÜNÜ
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: Flanşlı Bronz Burçlar, Bronz Baskı Pulları, Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Çelik + Bronz + POM tip: kol
özellik: kendiliğinden yağlama, iyi aşınma önleme ve yük kapasitesi boyut: kişiselleştirilebilir

Ürün Açıklaması

Kendinden Yağlamalı Kaymalı Yatak

Viiplus china manufactured sleeve bushings with layers of self-lubricating material that require either no lubrication or lubrication only at initial installation. Viiplus çin, sadece ilk kurulumda yağlama veya yağlama gerektirmeyen, kendinden yağlamalı malzeme katmanlarına sahip kovan burçları üretmiştir. Our commitment to the environment extends not only to our lead-free dry bearing material, but to our solvent-free manufacturing processes.We are a professional supplier of self - lubricating bearings in China. Çevreye olan bağlılığımız sadece kurşunsuz kuru rulman malzememize değil, solvent içermeyen üretim süreçlerimize de uzanmaktadır.Çin'de kendinden yağlamalı rulmanların profesyonel bir tedarikçisiyiz.

 

Ürün tanıtımı


-2 Kendinden Yağlamalı Kaymalı YatakKendinden Yağlamalı Kaymalı Yatakboundary lubrication lead-free bearings, the goods with - 2 with the same structure and use of performance, and has function of environmental protection, under the condition of boundary lubrication can be use for a long time without refueling, wear-resisting layer surface has oil storage pit. sınır yağlama kurşunsuz rulmanlar, ile mallar - 2 aynı yapı ve performans kullanımı ile, ve çevre koruma fonksiyonu vardır, sınır yağlama koşulu altında yakıt ikmali olmadan uzun süre kullanılabilir, aşınmaya dayanıklı tabaka yüzeyi vardır yağ depolama çukuru. Products are widely used in metallurgical machinery, mining machinery, water conservancyMachine, automobile, construction machinery, agricultural machinery, steel rolling industry, food machinery, pharmaceutical machinery, tobacco machinery, etc. Ürünler metalurji makineleri, madencilik makineleri, su koruma makinesinde yaygın olarak kullanılmaktadır.Makine, otomobil, inşaat makineleri, tarım makineleri, çelik haddeleme endüstrisi, gıda makineleri, ilaç makineleri, tütün makineleri vb.

 

lubricating bearings

 

-2YSelf Yağlama Düz RulmanıTeknik veriler

 

Performans göstergeleri veri
Maksimum yük (P) Statik yük 250N / mm
Dinamik yük 150N / mm
En yüksek hat hızı(V) Gres yağlama 2.5 m / sn
Yüksek PV değeri Gres yağlama 3,6 N / mm · m / s
Sürtünme katsayısı(Μ) Gres yağlama 0.05 ~ 0.25
Sıcaklık kullanımı
-40 ℃ ~ 130 ℃
Termal iletkenlik katsayısı 4W / m K
Termal Genleşme katsayısı 12 x 10-6/ K

 

 

Metalografik görüntü


Note: the series of products can also choose different substrate materials according to different working condition, such as: bronze base plate, stainless steel substrate, as well as "lead-free" products. Not: ürün serisi, bronz taban plakası, paslanmaz çelik substrat ve "kurşunsuz" ürünler gibi farklı çalışma koşullarına göre farklı substrat malzemeleri de seçebilir. HXOB - 20 y belong to environmental protection lead-free products, color is orange, orange, blue. HXOB - 20 y çevre koruma kurşunsuz ürünlere aittir, renk turuncu, turuncu, mavidir.

 

self-lubricating bearings

 

Uygulama alanı

POM yağlamalı yatak: asit polimetilalaldehid ile yüksek aşınma direnci. . It is necessary to assemble with oil storage pit when the bearing surface is arranged regularly Yatak yüzeyi düzenli olarak düzenlendiğinde yağ depolama çukuruyla monte edilmesi gerekir.
Özellikle düşük dönme hızı, salınım hareketi ve genellikle yük negatifi altında yüksek yük için uygun olan gres ile, açma ve kapama ve sınır yağlama koşulu altında sıvı yağlama parçalarının oluşmasına daha az eğilimli, yakıt ikmali ve bakım gerektirmeden uzun süre kullanın ve gaz sürecinde yatağın hizmet ömrünü daha uzun süre uzatmak için kullanılabilir, şu anda metalurji makineleri, madencilik makineleri, hidrolik makineler, otomobil parçaları, inşaat makineleri, tarım makineleri vb.
Yağsız kendinden yağlamalı rulman: Bu ürün, çelik levha, orta tabakadaki sinterlenmiş küresel bronz toz, yüzey tabakasında haddelenmiş ptfe ve kurşun karışımıdır. Düşük sürtünme katsayısı özelliklerine sahiptir, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı, yağsız kendinden yağlama ve uzun servis ömrü, maliyeti azaltabilir, gürültüyü azaltabilir, yapışmayı ve kaymayı önleyebilirMatbaa, tekstil makinesi, hidrolik kamyon, tütün makinesi, tıbbi makine, fitness aparatı, mikro motor, otomobil, motosiklet vb.Gibi her türlü makinenin sürgülü parçalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Metal base inlaid solid self-lubricated bearing: it is a new lubricated bearing with both the characteristics of metal bearing and self-lubricated bearing. Metal taban kakmalı katı kendinden yağlamalı rulman: hem metal rulman hem de kendinden yağlamalı rulman özelliklerine sahip yeni bir yağlanmış yataktır. It is loaded by the metal matrix and lubricated by the special formulation of solid lubricated material.It has the characteristics of high bearing capacity, impact resistance, high temperature resistance and strong self-lubrication ability.Traditional oil-bearing: because of its advantages of low noise and self-lubrication, oil-bearing has become the new favorite of computer CPU fan bearing, and the market demand is large.In addition, with the increasing demand for noise Metal matris tarafından yüklenir ve katı yağlanmış malzemenin özel formülasyonu ile yağlanır.Yüksek taşıma kapasitesi, darbe direnci, yüksek sıcaklık direnci ve güçlü kendi kendine yağlama kabiliyeti özelliklerine sahiptir.Geleneksel yağ yatağı: avantajları nedeniyle düşük gürültü ve kendini yağlama, yağ taşıyan bilgisayar CPU fan rulman yeni favori haline gelmiştir ve pazar talebi büyük.Ayrıca, artan gürültü talebi ile
denge mili kovanı, fren pedalı montaj pensesi, kral pim burçlarına döndü ve kamyon kuyruk plakası yaka, kamyon, vinç, araç vinç, orman makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, hidrolik motor, tarım makineleri, madencilik makineleri, metalurji makineleri, hidrolik makine, otomobil, çelik haddeleme endüstrileri, vb.ev aletlerinde yağ taşıyan uygulama genişliyor.

Rulman malzemelerinin temel gereksinimleri büyük ölçüde yatağın çalışma performansına bağlıdır.Yatak rulmanları için uygun malzemelerin seçimi, hizmet performansı ve ömrü üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.Genel olarak, rulmanların ana arıza modları yorulma altındadır. sürtünme ve aşınma nedeniyle alternatif stres ve yatak hassasiyeti kaybı eylemi.Ayrıca, çatlaklar, girinti, korozyon ve rulmana anormal hasarın diğer nedenleri vardır. rulmanlar sahip olmalı yüksek direnç plastik deformasyona, daha az sürtünme ve giymek, iyi dönme hassasiyeti, iyi boyutsal doğruluk ve kararlılık, ve uzun temas yorulma ömrüVe bu özelliklerin çoğu malzeme ve ısıl işlem ile belirlenir.

 
wrapped sliding bearing
 
 

 

Kimyasal özellikler


-2 Ysurface polymer chemical corrosion resistance, so its corrosion resistance mainly depends on the steel back of plating and appearance. -2 yüzey polimer kimyasal korozyon direnci, bu nedenle korozyon direnci esas olarak kaplama ve görünüm çelik arka bağlıdır. The steel back of tin or copper plated surface, can effectively prevent atmospheric corrosion; Kalay veya bakır kaplı yüzeyin arkasındaki çelik, atmosferik korozyonu etkili bir şekilde önleyebilir; If you work in the corrosive medium, the steel back can be galvanized, etc. Aşındırıcı ortamda çalışıyorsanız, çelik sırt galvanizlenebilir, vb.

 

Aşınmaya dayanıklı performans

 

Aşağıdaki şemanın gres yağlama aşınma özellikleri şartı altında: "alıştırma aşınma oranı düşüktür; Bu resimde görüldüğü gibi, yağ tüketimi belirli bir dereceye kadar monte edildiğinde, aşınma oranı, noktalı çizgi 1; Aşınma oranı yükselmeden önce tekrar aşınırsa, aşınma oranı sabit kaldı; Zaman yakıt ikmali yapılırken, malzemenin hizmet ömrü büyük ölçüde uzatılabilir.Aralama zamanı, kümülatif miktarına bağlıdır. gres yağlama: ortam sıcaklığı 80 below altında olduğunda, lityum sabun baz gres kullanılması tavsiye edilir; ortam sıcaklığı 80 higher daha yüksek, silikon gres kullanılması tavsiye edilir; EP yağ katkı maddeleri ile tavsiye edilmez.

 

Self-lubricating bearing

 

Ömrü etkileyen ana faktörler


1) the influence of PV valuePV value is to determine the wear life of - 1 effective index. 1) PV değeriPV değerinin etkisi - 1 etkili endeksin aşınma ömrünü belirlemektir. If required longevity, PV value must be reduced. Uzun ömürlülük gerekiyorsa PV değeri azaltılmalıdır.
2) ortam sıcaklığının etkisi Sıcaklık daha yüksek, - 2 y daha kısa servis ömrü.
3) çift etkiler Çift kullanımlı alaşımlı çelik veya sert krom kaplama şaft, yüzey pürüzlülüğü Ra - 0.4-0.63 aralığı, - 2 y rulman hizmet ömrü önemli ölçüde iyileştirilebilir.Katalogda gösterilen standart ürünlere ek olarak, standart dışı da sağlayabilirsiniz müşteri ihtiyacına veya sipariş göre ürünler.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz