• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Florida'dan Beverly
  “Valf Burçları mükemmel, Üstün müşteri hizmetleriniz için çok teşekkür ederiz!
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Michael Russo
  Sarılı bronz burçlar, uzun süreli hizmet sağlayan yağlama rezervuarları sağlayan iç çap yüzeyinde elmas şeklinde yağlama girintileri ile üretilmiştir.
İlgili kişi : Tiffany

Bronz Bimetal Burçlar | Kalay-Kurşun-Bronz Alaşımlı Karbon Çelik Cusn10pb10 Sinterlenmiş

Menşe yeri Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Min sipariş miktarı 800 Adet / Adet
Fiyat $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini bimetal burç döküm, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, Metrik Kendinden Yağlamalı

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Alt karbonlu çelik ve teneke-kurşun-tunç alaşımı (CuSn10Pb10) Kaplama Alça kaplama, küp kaplama
Türü Burçlar,Flanşlı Sarılmış Burçlar,Şeritler Uygulama Düğme Kutusu, Düğme Pompası Kabukları
Boyut Standart stok burç boyutu Kaynağı Çin'de yapılmış
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Çelik Desteklenmiş Bronz Gömlek, Bimetal Gömlekler Bimetalik Rulman Burcu Çelik mesnetli ve bronz kaplamalı bimetal yatak • Özellikle yüksek ... SAE 792 standardına göre bime
Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

bimetal bush

,

bimetal bearings

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Sinterli teneke-kurşun-bronz alaşımı CuSn10Pb10 üst üste bir karbon çelik tabanına sahip tunç bimetal tüpler, çok çeşitli uygulamalarda üstün performans sunar.Karbon çeliklerin dayanıklılığı ve dayanıklılığı ile CuSn10Pb10 alaşımının aşınma dayanıklılığı ve kendi kendine yağlayıcı özelliklerinin birleşimi benzersiz ve güvenilir bir rulman çözümü yaratır.

Sinterleme işlemi, karbon çelik tabanı ile CuSn10Pb10 alaşım örtüsü arasında güçlü ve tek tip bir bağ sağlamaktadır.ve zorlu ortamlarda sorunsuz çalışırlar..

Bir çeşit teneke bazlı rulman alaşımı olan CuSn10Pb10 alaşımı, mükemmel aşınma direnci ve korozyon direnci ile bilinir.Geniş bir sıcaklık aralığında ve çalışma koşullarında özelliklerini koruma yeteneği nedeniyle zorlu uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.

Bronz bimetal kaslar, pompalar, kompresörler, motorlar ve diğer dönen makineler de dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel uygulamalar için uygundur.Otomotiv bileşenlerinde de yaygın olarak kullanılırlar., ağır ekipman ve güvenilirlik ve dayanıklılığın çok önemli olduğu diğer yüksek yüklü uygulamalar.

Malzemelerin ve sinterleme sürecinin eşsiz kombinasyonu ile,CuSn10Pb10 alaşım üstü kaplamaları ile bronz bimetal kabuklar, kaba çalışma koşulları için uygun maliyetli ve uzun ömürlü bir rulman çözümü sağlar.

Bimetal Taşıyıcı Kökler


ViiplusHer zaman yurtdışındaki pazarlara odaklanarak, müşterilerin sürekli artan modernizasyon taleplerini karşılayabiliyoruz.ve aynı zamanda müşterilerin isteklerine göre sağlayabilirIstikrarlı ürün kalitesi ve en iyi hizmet seviyesi ile ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya'dan düzinelerce ülkeye ve bölgeye ihraç edildi.

Bimetal Taşıyıcı Köklerkurşunsuz bimetal rulman,Alt materyal olarak düşük karbonlu çelik,ile sinterlenmişCuSn6.5P0.1 alaşım tabakası.Yorgunluk karşıtı, yük karşıtı ve kaydırma performansında iyi performansBirçok çalışma koşulunda, bimetal tüplerin kurşun veya bronz tüplerle değiştirilmesi olabilir.

Bronz alaşımı CuSn6.5P0.1 Sıcaklık Max 200°C
Yük kapasitesi 65N/mm2 Sertlik alaşımı HB70~100bimetal bushing

Kapalı kompozit kaydırma rulmanı, çelik / bronz - yağlama cepleri ile.Bimetal farklı kompozisyonlarda sinterlenmiş kaplamalar ile kabuk yapıları.Tüm bu ürünler bizim standart kendi kendine yağlayıcı rulman ürünleri gibi yuvarlanmış rulmanlar.JF800 JF720 JF700 çift metal, Çin'den sipariş üzerine yapılmış.

Basit rulmanlar Bimetal rulmanlar Bronz Bimetal tulumlarCuSn10Pb10sinterlenmiş

Açıklama


Bimetal çalılariki farklı malzemeden iki metal şeritten oluşur;Çelik+ bakırAyrıca, bazı boyutlarda harici bir yeniden yağlama deliği de vardır.
Bimetal Kabuklar Kullanılabilir Şekil
1Düz kol
2Flanging koltuğu
3Kendini yağlayan plaka
4: İtme yıkama makinesi

Bimetal kabuk uygulamaları


* Otomobil endüstrisi (motörler, motosiklet debriyajları, çerçeveler, şasi, lastik değiştiricileri vb.)
* tarım makineleri;
* kaldırma ekipmanları (hidrolik vinçler, platform kaldırıcıları vb.)
* pompalar;
* kompresörler;
* vb.

Maddi organizasyon
Çelik+CuPb10Sn10
1Bakır alaşımlı sinterlenmiş katman:iyi aşınma direnciveMükemmel taşıma kapasitesi, düşük sürtünme faktörü ve iyi bir okklüzyon karşıtı performans.
2Karbon çelik substrat: taşımak kapasitesi ve iyi ısı transferi etkisi sağlar.

BIMETAL kompozit sınır yağlama ürünleri, bağlantı çubuğu rulman çalılarında, itiş yıkayıcılarında, piston pompasının yan parçası, dişli pompasının yan parçası,destekleyici tekerlek ocağı olan mühendislik makineleri, tekerlek çubuğu koltuğu, germe tekerlek seti, denge çubuğu astar ve çelik iğne kabuğu ile otomobiller, direksiyon knuckle kral iğne kabuğu, valf salkımlı kol çubuğu koltuğu, CAM çubuğu yaka,Farklılık çubuğu koltuğu, vb..Bimetal kendi kendini yağlayan rulman birmükemmel aşınma direnci olan bakır alaşım tabakası,Yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik ve yüzeyde sinterlenmiş.Bakır alaşım tabakasının yüzeyi, çalışma koşullarına göre çeşitli türde yağ oluklarına, petrol depolama çukurlarına, petrol deliğine ve diğerlerine işlenebilir.Sürekli yağlanmanın imkansız olduğu veya yağlanmasının zor olduğu durumlarda uygun olması için. Bakır alaşım tabakasıKurşun ve kurşunsuz dahil olmak üzere iki çeşit alaşım malzemesi sağlar.

Tipik Uygulama


Bimetal kabuğu esas olarak kullanılırorta yük ve orta hızyağ veya yağ yağlama koşulları. Tipik uygulamaları esas olarak motor bağlantı çubuğu, iğne ocağı, inşaat makineleri şasi destek tekerleği, dişli, rehber tekerleği,Hidrolik silindir kılavuzluk kapağı, yağ küpeleri, lojistik makineleri, tarım makineleri vb. Sinterlenmiş bakır alaşım tabakası kurşun içerdiği için,Bu ürünün kullanımı, ilgili yasa ve yönetmeliklere göre belirli koşullar altında sınırlı olacaktır..

Yapı Özellikleri ve Uygulamalar


VIIPLUS VSB-80 bimetal kabuğuYüksek kaliteli düşük karbonlu çelik, yüzeyinde sinterlenmiş biber-kurşun-bronz alaşımı ((CuSn10Pb10) ile, aşınmayı etkili bir şekilde azaltmak için,Alyans yüzeyi, yağ depolamasını kolaylaştırmak için top şeklindeki yağ soketleri ile işlenebilirGerekirse, çelik arkasına bakır veya teneke kaplama yapılabilir. Orta veya yüksek sürüş belocity ile orta yük koşullarında ve muazzam darbe yükü koşullarında uygulanabilir.Mekanik uygulamalarda, VSB-80, sarılmış çalılar, itici yıkayıcı ve gaz motorunun bağlantı çubuğu seviyesindeki çalılar yapmak için kullanılır.

Maks.Yük

Statik

250N/mm2

Alaşım Sertliği

HB 60-100

Dinamik yük

140N/mm2

Sıcaklık

-40°C~+250°C

Sürtünme katsayısı

0.05 ~ 0.12

Max.Hız.

Max.Hız.

2.5m/s

Isı iletkenliği

60W ((m*k) -1

Max.PV

Max.PV

2.8N/mm2*m/s

Kesme gücü

Kesme gücü

170N/mm2

Hermal çıkış katsayısı

14*10-6K-1

Bimetallic connecting rod bush sliding bearing bushings

Özellikleri


VSB-80 Bimetallik kompozit rulmanlar
Petrollü uygulamalar için kurşun bronz astarlı yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk.Yüksek yük kapasitesi ve iyi yorgunlukKompresörler, direksiyon takımları, servis direksiyonu, pedal rulmanları, king-pin çalılar, arka kapı pivotları,Mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.

 • Çelik destek ve bronz kaplama ile bimetal rulman

 • Özellikle salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için uygundur

 • Kaba çalışma koşullarında uygulanabilir

 • Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorgunluk dayanıklılığı çok iyi

Yapı

1Sinterli bronz lazer:Tanrı dayanıklılık ve mükemmel yük taşıma kapasitesini giyer.

2Çelik destek:Büclerin temelini oluşturan çelik arka taraf, olağanüstü bir istikrar, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Yapı ve Kompozisyon

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Üzerleme
Çelik + CuPb10Sn10 içe çekimler

Yapı

1Sinterli bronz lazer:İyi aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
2Çelik destek:Büclerin temelini oluşturan çelik arka taraf, olağanüstü bir istikrar, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Mikroseksiyon

Bimetal Bearing Bushes.

Çekiliş katmanı
yağlama çubuğu
CuPb10Sn10 ile
Tasarımı yaklaşık:
% 80
Pb % 10
Sn % 10
Çelik destek

Alaşım Kimyasal Kompozisyonlar

İçeriği

Cu

Pb

S.n.

Zn

P

Fe

Ni

Sb

Diğerleri

Geri kalanı

9-11

9-11

0.5

0.1

0.7

0.5

0.2

0.5Bimetal Bearing Bushes.


Kullanılabilir

Standart boyutlarda bulunan rulman formları

 • Silindir şeklindeki çalılar

 • Akım yıkama makineleri

Sipariş üzerine yapılmış rulman şekilleri: standart olmayan boyutlara sahip silindirli çalılar ve itme yıkayıcılar, kaydırıcı plakalar, özel rulman tasarımları
Sen başla.

Uygulama Mühendisiyle Proje


Kaydırma rulmanı, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Bushing, Oil Bush, Oil Bearing, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

Boşluklar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens boşlukları, pompa rulmanlar,Flanged Bushes (Flanged Bushes)İndüstriyel Ayı