• JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kanada konumundan David
  Firmamız viiplus çin bronz gleitlager ithalat, viiplus profesyonel ekibi gümrükleme her zaman pürüzsüz olmasını sağlar. Onlar doğru bir bronz burç sınıflandırma sağlamak, tüm evrak işlemek, Biz kendi kendini yağlayan bronz burçlar aldık. İyi görünüyorlar ve yüksek kalite.
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Kaliforniya'dan Valerie
  Çin'den bronz gleitlager'ı bazen Hava yoluyla incoterm FOB shanghai altına ithal ediyoruz. viiplus çok iyi bir bronz gleitlager tedarikçisi, onlar çok profesyonel ve sabırlı, biz yeni sipariş bilgilendirmek sonra, onlar zamanında bronz gleitlager üreticisi olacak ve bize zamanlama vermek, ve sonra sadece bronz parçaları almak gerekir
 • JIAXING VIIPLUS INTERNATIO NAL TRADING CO.,LTD
  Almanya'dan Papatya
  Kovanlı Rulman için en iyi yüzey kaplamaları, daha sıkı eşmerkezlilik ve bronz burçlar malzeme bütünlüğü. Çin'den standart inç ve metrik kovanlı yatakların ve burçların iyi tedarikçisi. https://www.bronzelube.com/
İlgili kişi : Tiffany

Bimetal Sleeve Burçlar Çelik CuPb30 Yağlama Oluklu 700

Menşe yeri Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Min sipariş miktarı 800 Adet / Adet
Fiyat $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini bimetal burç döküm, Çin, üreticiler, tedarikçiler, fabrika, toptan satış, Metrik Kendinden Yağlamalı

Ücretsiz numune ve kuponlar için bana ulaşın.

Naber:0086 18588475571

sohbet: 0086 18588475571

Skype: sales10@aixton.com

Herhangi bir endişeniz varsa, 24 saat çevrimiçi yardım sağlıyoruz.

x
Ürün ayrıntıları
Malzeme Alt karbonlu çelik ve teneke-kurşun-tunç alaşımı (CuSn10Pb10) Bitiricilik Alça kaplama, küp kaplama
Türü Kovanlı Burç, Flanşlı Sarılmış Burçlar, Şeritler Uygulama Bi-metalik kompozit rulmanlar, Motor, Rulman, Römork Pompası, otomobil, Oto Motor Parçaları
Standart SAE 797, SAE 799, SAE 783, SAE 48, SAE 49 Bronz Alaşımlı Rulman Özellikleri Uzun ömürlü, kuru, düşük dirençli, bakımsız
Taşımacılık Fiyatı Tiffany@viiplus.com Kendini yağlayan rulman kabuğu üreticisi https://www.viiplus.com/
Vurgulamak Çelik Desteklenmiş Bronz Gömlek, Bimetal Gömlekler Bimetalik Rulman Burcu Çelik mesnetli ve bronz kaplamalı bimetal yatak • Özellikle yüksek ... SAE 792 standardına göre bime
Bush Lageri Üreticileri Tedarikçiler İhracatçılar düz rulmanlar. Uzun, bakımsız hizmet, çeşitli tasarımlarda ve farklı malzemelerden tulumlar üretir.
Vurgulamak

bimetal bush

,

bimetal bearings

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması

Çelik-CuPb30 alaşımından yapılmış bağlantı çubuğu Bimetal Kol Çubukları, 700 serisi motorlar için özel olarak tasarlanmış hassas tasarımlı bileşenlerdir.çeliklerin dayanıklılığını ve dayanıklılığını CuPb30 (bakır-kurşun alaşımı) 'ın aşınma direnci ve kendi kendine yağlayıcı özellikleriyle birleştirir.

Yumurtlama çukurları stratejik olarak koltuğa yerleştirilmiştir ve yağ tutma ve dağıtımını sağlar.Bu bağlantı çubuğunun çalışması sırasında sürekli ve eşit yağlama sağlar, sürtünmeyi ve kaydırıcı yüzeylerin aşınmasını azaltır.dış bir yağlama sistemi yoluyla veya bağlantı çubuğunun ters hareket yoluyla oluklara verilir..

Çelik-CuPb30 alaşımı, mükemmel taşıma özellikleri ve yüksek yüklere ve sıcaklıklara dayanabilme yeteneği nedeniyle seçilir.Malzemelerin bu kombinasyonu, elbise çalılarının zorlu motor uygulamalarında güvenilir bir performans sağlamasını sağlar.

700 serisi motorlar için, bu kabuk çubukları, bağlantı çubuğu montajının sorunsuz ve verimli çalışmasını sağlayan önemli bir bileşendir.Onların hassas uyum ve yağlama olukları, motorun genel performansına ve dayanıklılığına önemli ölçüde katkıda bulunur.

Bimetal Taşıyıcı Kökler

YaklaşıkVIIPLUSBiz yüksek kaliteli ve üstün fiyat ve müşteri değeri ile çubuk ve kamşaft çubuklarını bağlamak için bi-metal kabuk parçaları tedarikçisiniz. Bi-metal rulmanlar_SAE 797, SAE 799, SAE 783, SAE 48, SAE 49Yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik altyapısına, düşük sürtünme özelliklerine sahip sinterli bakır alaşımının yüzeyine iki-metallik kompozit rulmanlar (CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) rulman aşınma katmanı olarak......Çin'den sipariş üzerine üretilen mangal çelik bronz bükümler ve rulmanlar-700 çelik şeridi ve sinterli CuPb30 yüzey kaydırma katmanı olan bimetal kaydırma rulmanlardır.Bu kaydırıcı rulmanlar iyi bir kilitlenme karşıtı koruma ve yüksek kurşun oranına sahiptir, yani daha fazla kir parçacıklarını ve kirlilikleri bağlayabilir ve böylece tutunmayı önleyebilir.

Bimetal rulman, sinterlenmiş çelikten yapılmıştır.CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3Bir astar tabakası olarak.Bu tür bir kabuk, bu ürün yelpazesindeki Cu-kurşun alaşımlı malzemeden yapılmış kabuklar arasında en iyi performansı gösterir. Orta hız ve yüksek darbe koşullarında en uygun olanıdır.Ağır kamyonların denge süspansiyonlarını da içeren uygulamasıBuldozerler, araba şasi vb.

Kurşun bronz alaşımı CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3
Yük kapasitesi 65N/mm2 Sertlik alaşımı HB70~100
Sıcaklık Max 260°C

bimetal bearing

Bimetal Yumruk KabuklarıYüksek kaliteli düşük karbonlu çelik destekten oluşur ve sinterli teneke-kurşun-bronz alaşımı (CuPb30) kaydırıcı katman olarak taşınır.Tribolojik davranışı iyileştirmek için kaydırıcı katman yağ veya yağ depolama ve dağıtım için yağlama olukları ile işlenebilirKorosif ortamlarda destek bakırla kaplanmış olabilir. Bimetal kollu kabuklar sarılmış çalılar, itici yıkayıcılar ve gaz motorlarının bağlantı çubuklarındaki kabuklar için kullanılır.

Normalde kamyonda kullanılan düz bimetal rulmanlar Trunnon şaftı, King Pin Kit, Bağlantı çubuğu, Rocker kol, Yaprak yayı, Cam şaftı, Krank şaftı, Buldozer ve Kazı makinesi Track Roller, taşıyıcı rulo,Idler Etc..

Bimetallik kompozit rulmanlar kurşun bronz veya kurşunsuz Bimetal sarılmış silindirli kutular (DIN 1494)

Kaydırma katmanı yağlama olukları ve/veya yağ girintileri ile işlenebilir

Çelik destek bakırla kaplanmış olabilir

Çelik+CuPb30

Bimetal Bearing Bushes.

Bimetal kendi kendini yağlayan rulmanlarGürültü ve yapışkanlığı azaltır- Ayrıca,Eşleşen şaft malzemesi aşınmayı azaltır ve hizmet ömrünü uzatır.VIIPLUSÇözüm, bakır rulmanlarla aynı büyüklükte, ancak pahalı iyileştirmeler ve sonradan geliştirme gereksinimini azaltır.

Bimetal Bükme ve rulman hizmetleri. Açıklama: kaydırıcı rulmanlar. Bimetal sarılmış silindirli buşlar (DIN 1494)

VIIPLUS Bimetal rulmanlar çelik destek alır.
rulmanları sinterlenmişCuPb10Sn10, CuPb24Sn4, CuPb30, CuSn6Zn6Pb3 veya AlSn20CuBaskı sonrası, altı hafif çelik olan yatakların aşırı hassasiyetini, aşırı hassasiyet ve koruma arasındaki sürtünmeye karşı koruyabilir.İç alaşım tabakasının kimyasal değişiklikleri, rulmanların çeşitli yük baskıları, farklı çalışma sıcaklıkları ve kayma hızları altında iyi çalışmasını sağlayabilirÇeşitli yapılarda yağ çukurları ve yağ indentasyonları, farklı yağ ekleme yollarını karşılayabilir ve rulmanların şaftı tutmasını engelleyebilir.

Yapısal özellikler


Bimetal kompozit rulmanlarileYüksek kaliteli düşük karbonlu çelikSubstrat olarak, bakır alaşımından (CuPb10Sn10 CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) düşük sürtünme özelliklerine sahip sinter yüzeyiaşınmaya dayanıklıkatman yatak, bakır alaşım yüzey işleme çalışma koşullarına göre çeşitli türde yağ tank, yağ delik, delik, vb ihtiyaç olabilir,Olaylara uyum sağlamak için zorlu bir yol izleyemem..İyi eklem gücü ve optimum taşıma kapasitesi ikincil sinterleme ve ekstrüzyonla elde edilebilir.

Açıklama

Bimetallik kendi kendine yağlayıcı rulman (Yabancı deva diyor. Bm)Yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik, alt katman olarak bronz levha veya paslanmaz çelik plaka, yüzeyde orta geçiş katmanı olarak küresel bronz tozu, aynı zamanda katı yağlayıcı (grafit) bakır alaşımı ile kendi kendine yağlayan kompozit rulman malzemesinin sürtünme yüzey tabakası olarak sinterlenme yuvarlamasına,yuvarlama ve kaydırma rulmanıMalzeme, kendi kendine yağlanma, yüksek taşıma kapasitesi, iyi sürtünme karşıtı ve aşınmaya karşı dayanıklı performans, uygulanabilir sıcaklık, geniş çaplı orta, basit yapı avantajlarına sahiptir.kompakt boyut, ve uzun süre yağsız yağlama koşulunda çalışabilir.

Bimetallik kompozit rulman malzemesi, kurşun bronz veya kurşunsuz bakır alaşımı ile çelik destekten oluşur

Yapı Özellikleri

Bronz Gleitlager Viiplus rulman Bi-metallik kompozit rulman malzemesi, kurşun bronz veya kurşunsuz bakır alaşımı ile çelik destekten oluşurCuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20CuÇeşme, yağ/yağ ile yağlanmış uygulamalar için bir rulman malzemesi.Yüksek yük kapasitesi ve iyi yorgunluk özelliği.Müşterilerden yeniden işlenmesinden sonra daha yüksek tolerans elde edilebilir. kurşun-kürtünç dışkısı taşıyan malzeme Avrupa RoHS direktifine uygun.

Uygulama

Mühendislik makinesi: alt kısım, itici tekerlek, çekici tekerlek, direksiyon knuckle,tensiyon katranı... Otomobil:trunnion ocağı, bağlantı çubuğu, valf salkımı, cam ocağı, dişli kutusu, içten yanma motoru,Ve Plunger pompası sürtünme plağı, vites pompası sürtünme plağı...

Farklı çalışma koşullarına göre farklı alaşım malzemeleri (CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) çelik destek üzerinde sinterlenebilir.

Bimetal rulman bantlar, kaydırma yolları kaydırma plaka Bimetal bant malzemeler

Bimetal rulmanlar

Düşük Karbonlu ÇelikBi Metal rulmanlar Transmission Gear Box için Tin - Lead - Bronz Alaşımı

Petrollü uygulamalar için kurşun bronz kaplama yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk.Kompresörler gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.

Depolama sistemi için


Özellikleri


VSB-80Bimetal kompozit rulmanlar
Petrol yağlı uygulamalar için kurşun bronz astarlı yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk.Kompresörler gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılır, direksiyon, yardımcı direksiyon, pedal rulmanları, king-pin çalılar, arka kapı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.

· Bimetal rulmanÇelik destek ve bronz kaplama
· Özellikle uygunsalınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler
· Uygulanabilirkaba çalışma koşulları
·Yüksek yük kapasitesiÇokYüksek sıcaklıklarda yorgunluğa karşı iyi dayanıklılık

Yapı

1Sinterli bronz lazer: Tanrı giyim direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
2Çelik destek:Büclerin temelini oluşturan çelik arka taraf, olağanüstü bir istikrar, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Teknik veriler

Yapı ve Kompozisyon

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Üzerleme
Çelik + CuPb10Sn10 içe çekimler

Mikroseksiyon

Bimetal Bearing Bushes.

Çekiliş katmanı
yağlama çubuğu
CuPb10Sn10 ile
Tasarımı yaklaşık:
% 80
Pb % 10
Sn % 10
Çelik destek

İşletme performansı

Kuru

Yoksul

Yağ ile yağlanmış

- İyi.

Yağ yağlanmış

Çok iyi.

Suyla yağlanmış

Yoksul

Süreç sıvısı yağlanmış

Yoksul

Alaşım Kimyasal Kompozisyonlar

İçeriği

Cu

Pb

S.n.

Zn

P

Fe

Ni

Sb

Diğerleri

Geri kalanı

9-11

9-11

0.5

0.1

0.7

0.5

0.2

0.5

Kullanılabilir

Standart boyutlarda bulunan rulman formları
· Silindir şeklindeki çalılar
· Zorlama yıkayıcıları
Sipariş üzerine yapılmış rulman şekilleri: standart olmayan boyutlara sahip silindirli çalılar ve itme yıkayıcılar, kaydırıcı plakalar, özel rulman tasarımları


Tipik Uygulamalar


İnşaat makineleri: tekerlek çubuğu kolunu destekleyen şasi hareket mekanizması, çekici tekerlek çubuğu kolunu, germe tekerlek çubuğu kolunu;
Otomobil endüstrisi: denge şaftı kabuğu, çelik plaka iğne kabuğu, direksiyon düğmesi ana şafak şaftı koltuğu, bağlantı çubuğu şaftı koltuğu, valf salkım şaftı koltuğu, cam şaftı koltuğu,Farklılık çubuğu koltuğu, şanzıman şaftı kol, içten yanma motoru spindle gövdesini, itiş yıkayıcısı; ve piston pompası yan parçası, dişli pompası yan parçası ve benzeri.
Pratik uygulamada, farklı çalışma koşullarına göre farklı kaliteli alaşımlar yüzeyde sinterlenebilir.

Bu malzeme, orta hız ve orta yük koşullarında yağ veya yağ yağlama ile kullanılmasını önerir.inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel birleşim rulmanlarıÇünkü...Bu malzeme kurşunlu, bazı yasalara veya düzenlemelere göre belirli parçaların kullanılmasına izin verilmez..

Bimetal Kabuk Boyutu

Projeyi Uygulama Mühendisiyle Başlatın
Kaydırma rulmanı, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Bushing, Oil Bush, Oil Bearing, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

Boşluklar, yağlanmış rulmanlar, kompozit rulmanlar, metal rulmanlar, kompresör rulmanlar, metal-polimer, filament yarası, düz rulmanlar, flens rulmanlar, polimer rulmanlar, flens boşlukları, pompa rulmanlar,Flanged Bushes (Flanged Bushes)İndüstriyel rulmanlar.Bimetal Bearing Bushes.

Bizi takip edin.

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

http://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM