Çin Bronz Gleitlager Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Tiffany

Telefon numarası : +86 18258386757

Naber : +8618258386757

Free call

Yağsız kendinden yağlamalı rulmanlar nasıl seçilir

May 26, 2020

Çin hakkında en son haberleri Yağsız kendinden yağlamalı rulmanlar nasıl seçilir

Yağsız kendinden yağlamalı rulmanlar nasıl seçilir

VIIPLUS, sürgülü yatak parçaları petrol ve gaz endüstrisinde birincil odaklanma ile çeşitli endüstri gereksinimlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış, kendi kendini yağlayan rulmanlar ürünlerinin büyüyen bir üreticisidir.

 

The structure of the self-smoothing bearing is to develop and place the holes with the appropriate size on the metal conflict surface of the bearing matrix, and insert the complex self-smoothing block made of molybdenum disulfide and graphite inlaid on the metal sleeve. Kendiliğinden düzleşen yatağın yapısı, uygun boyuttaki delikleri yatak matrisinin metal çakışma yüzeyine yerleştirmek ve yerleştirmek ve molibden disülfür ve grafitin üzerine yerleştirilmiş grafitten yapılmış karmaşık kendi kendine yumuşatma bloğunu yerleştirmektir. The composite bearing made of solid smoothing agent has an friction area of 25-65%.The solid self - smoothing block can operate normally at 280℃.However, due to its low mechanical strength, the bearing capacity is weak, prone to deformation, it can be inlaid in the metal hole groove to suppress this defect, forming a metal part of the bearing role, from the smooth block to play a smooth role. Katı yumuşatma maddesinden yapılan kompozit rulman% 25-65'lik bir sürtünme alanına sahiptir. pürüzsüz bir rol oynamak için pürüzsüz bloktan yatak rolünün metal bir parçasını oluşturarak bu kusuru bastırmak için metal delik yivine yerleştirilebilir.

 

Kendiliğinden pürüzsüz olan bu yatağın düzgün mekanizması, şaft ve manşon arasında kayma çatışması sürecinde, kendiliğinden pürüzsüz veri molekülünün bir kısmının, küçük düzlem olmayanı doldurmak için şaftın metal yüzeyine aktarılmasıdır, ve şaft ve manşon arasındaki yapışkan aşınmasını önlemek için öğütme için katı bir fotosinovyum oluşturmak üzere sabit bir katı fotosinovyum tabakası oluşturulur.Bu makul bağlantı, bakır alaşımı ve metal olmayan aşınma azaltma verilerinin tamamlayıcı güçlerini özetler. yağsız, yüksek sıcaklık, yüksek yük, düşük hız, kirlilik önleyici, korozyon önleyici, güçlü radyasyon ortamında hareket genliği ve baz olduğunda su veya diğer çözümlerde uygulama için özellikle uygundur pürüzsüz gres ile ıslatılamaz.

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin