Çin Bronz Gleitlager Üretici

Valf Kendinden Yağlamalı Paslanmaz Çelik Burçlar | Korozyona Dayanıklı 316 Paslanmaz Çelik Kol Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Paslanmaz Çelik Sırtlı Burçlar
Marka adı: CHINA CUSTOM THERMOPLASTIC BUSHING SELF-LUBRICATING BEARINGS
Sertifika: WRAPPED SPILT SLEEVE BUSHING, STAINLESS STEEL 316, DIN 1494 / ISO 3547, LOW-MAINTENANCE
Model numarası: ÖZEL TERMOPLASTİK VE TEX KUMAŞ DOKUMA DOKUMA / CAM ELYAF PASLANMAZ ÇELİK 316 RULMANLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: > = 500 Parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: KARTONLAR, AHŞAP DAVALAR
Teslim süresi: 3-4 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Paslanmaz Çelik Burç Üreticileri Kendinden Yağlamalı Düz ​​Rulmanlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Paslanmaz çelik 316 Bağlantı noktası: Shanghai
Kalite: OEM Türü: Kendinden yağlamalı rulmanlar
Yapısı: çalılık

Ürün Açıklaması

Mükemmel korozyona dayanıklı performans ve üstün aşınmaya dayanıklı performans Paslanmaz Çelik 316 veya 304 kovanlı PTFE / TEX Astarlı tip yatak , kelebek vanalarda, muylulu yataklarda, kelebek vana topunda ve vana gövdesi burç burçları, hidrolik ve pnömatik silindir kılavuz burçları, gıda işleme makineleri ve kapı menteşesi burçları.

Şekiller ve formlar
Düz silindirik rulmanlar, flanşlı rulmanlar, baskı rondelaları, kayar plakalar. Rulmanlar, yatağın yuvaya bastırılması sırasında, çiftleşme aralığının ortadan kaldırılabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Kendinden yağlamalı Yataklar Rolling Steel sleeve Paslanmaz Çelik 316 TEX burçlar Sarılı PTFE | VSB-33

Paslanmaz çelik Burçlar Korozyona Dayanıklı Rulmanlar


VIIPLUS, sızdırmazlık yüzeyinin iyileştirilmesini sağlamak için bir şaft üzerine bastırılmak üzere tasarlanmış hassas paslanmaz çelik aşınma kolları sunar. paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve orijinal mil spesifikasyonlarını aşan paslanmayan sızdırmazlık yüzeyi sağlar.

ÖZELLİKLERİ


Sarılmış PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı kaymalı yataklar, baskı rondelası ve şerit, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz katmanlı paslanmaz çelik kabuk

Üzerinde sinterlenmiş paslanmaz çelik ile desteklenir ve bronzun deliklerine gömülü polimerler bulunur. Paslanmaz çelik sırt burçlara daha güçlü mekanik dayanım ve yük kabiliyeti sağlar. Metalleri ve polimerleri bir araya getirerek, ürünler düşük sürtünme katsayısına ve iyi aşınma önleme ve kendi kendine yağlama kapasitesine sahiptir. Dahası, paslanmaz çelik sırt etkili kimyasal erozyonu önleyebilir. Bu seri, baskı ve boyama makinelerinde ve okyanus endüstrisinde vb. Kullanılan makinelerde yaygın olarak uygulanır.

Paslanmaz Çelik Bronz Toz + PTFE Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Çok Katmanlı Kompozit

Bu yeni malzeme metal desteklerde PTFE elyaf kumaş kaplamayı kullanıyor, kumaş çok yüksek yük kapasitesine sahip ve geleneksel 3 katmanlı burçlarla karşılaştırıldığında çok daha uzun çalışma ömrüne sahip. Metal karbon çeliği olabilir. paslanmaz çelik.

Paslanmaz çelik 316 kol burç özellikleri ve tolerans

Ürüne Genel Bakış: Yağ veya yakıt çalışması zor parçalarına uygulayın, aşınma direnci, düşük sürtünme katsayısı, uzun ömür: iyi genel performans. Yağ veya yakıt çalışması zor kısımlarına uygulanır, aşınma direnci, düşük sürtünme katsayısı, uzun ömür; tulum performans.

VSB-33 Düz Rulmanlar ve Kovanlı Rulmanlar


Paslanmaz çelik yatak, yağa dayanıklı, aside dayanıklı, alkalilere dayanıklı ve deniz suyuna dayanıklı, daha fazlası, PTFE yüzey katmanında kurşun yoktur ve bu nedenle özellikle gıda makinelerinde, alkali debimetrelerde, ilaç makinelerinde hareket elemanlarında pompalar için uygundur. Baskı makineleri kimya mühendisliği makineleri ve diğer okyanus endüstrisidir. Burç üçlü bir tabakadır, taban malzemesi paslanmaz çeliktir ve sinterlenmiş küresel bronz ara kat üzerine perdahlanan ısıya dayanıklı güç dolu PTFE filmi.


Kuru çalışma için uygun, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma, iyi kayma özellikleri, transfer filmi oluşturma, metal yüzeyini döner ve salınımlı hareket için koruyabilir. Paslanmaz çelik destek, daha iyi korozyonu sağlar ...

STRUSTURE


TEKNİK VERİ
Teknik veri

Maks. yük

Statik

250N / mm 2

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Dinamik

140N / mm2

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Maks. hız

Kuru

2 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Yağlama

> 2 m / s

Maks. PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6N / mm 2 * · m / s

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10 - 6 k - 1

Sürekli

1,8N / mm 2 * · m / s

AVAILABILITY

Standart ölçülerde mevcut rulman formları
· Silindirik burçlar
· Flanşlı çalılar
· Sürgülü plakalar
· İtme rondelaları
· Flanşlı rondelalar

Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: Özel boyutlarda standart burç formları.TİPİK UYGULAMALARVSB, Çin'deki VSB-33 paslanmaz çelik 316 yatak + PTFE'nin önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak profesyoneldir. Nitelikli çalışanların çoğunu kapsayan profesyonel bir fabrika ile donatılmıştır. Lütfen bizimle birlikte yapılan VSB-33 paslanmaz çelik 316 yatakları + ptfe'yi satın almaktan çekinmeyin.


Kaymalı yataklar burçlar , yaka burçlar , rondelalar , şeritler veya özel tasarımlar olarak mevcuttur .

Paketleme ve nakliye
Paketleme Detayları: Standart ihracat paketleme veya müşterinin ihtiyacına göre.
MÜŞTERİ BOYUTU

BAŞLANGIÇ SENİN
UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJE


Bu bağlantılar size yardımcı olabilir

düz rulmanlı

Bakım gerektirmeyen ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar

Veya temasa geçin

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanşlı Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Thrust Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar


Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz