Çin Bronz Gleitlager Üretici

PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman Şeritleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kaymalı Yatak Malzemesi
Marka adı: China Plain-Bearing
Sertifika: DIN 1494/ISO 3547
Model numarası: Sarılmış kompozit kayma yatağı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Adet
Fiyat: flat strip material inch sizes Manufacturers,Factory Price
Ambalaj bilgileri: Gönderi Burç Paketleme: Tahta Sandık veya Palet başına Karton.
Teslim süresi: 15 ~ 20 gün
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet her Ay düz taşıyan burç
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Meterial: Bronze Backed, Bronze , PTFE Plating: Tin or copper
Quality: OEM quality Size: Std.&Non-std. Customized sizes
Standard designs: Cylindrical bushes,Strips Material information: maintenance-free and robust

Ürün Açıklaması

We offer high quality Oilless Bearings, Bushings...Plain bearing Strips Material Sliding Bearings SF-1B bronze base material | Yüksek kaliteli Yağsız Rulmanlar, Burçlar ... Sürgülü yatak Şeritleri Malzeme Kayar Yataklar SF-1B bronz taban malzemesi | VSB-11 Strips VSB-11 Şeritleri

Bronz taban yataklı kendinden yağlamalı rulman kalay bronz yüksek güvenlik fabrikasıdır ve özellikle yağın verimli olmadığı ve makinenin ardışık uzun süreli çalışma koşullarında olması gereken yüksek sıcaklık ortamları için uygundur.
Bu, ardışık döküm makinelerinin makaralı olukları için çalılar gibi çelik metalurji endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır. eksenel yönler.

Bronz taban rulmanı kendinden yağlamalı kalay bronz, metalurjik demir ve çelik endüstrisi için rulman kovanı, sürekli döküm kütük oluğu için rulman kovanı, yüksek sıcaklık fırınının önündeki ekipman için rulman, çimento enjeksiyon pompası ve vidalı konveyör için rulman kovanı.

 

Bronz taban yatağı matris olarak kalay bronz, ortada sinterlenmiş bronz küresel toz, yüzeyde haddelenmiş PTEE ve yüksek sıcaklığa dayanıklı dolgu malzemesi.
Yüksek güvenlik faktörüne sahiptir, sürekli çalışmalarda onarım yerlerini durduramaz ve yüksek sıcaklık yerlerde yakıt ikmali yapılamaz. Şu anda, metalurji demir ve çelik endüstrisinde, sürekli döküm makinesi kütük koşucusu, yüksek sıcaklıkta yaygın olarak kullanılmaktadır. fırın ekipmanları, çimento enjeksiyon pompası ve vidalı konveyör.Çelik manşon ile kombine edilebilir, aynı zamanda uç yüz, iç delik sürtünme etkisi elde etmek için flanş haline getirilebilir.

 

Enjeksiyon pompası, yukarıdaki mevcut teknolojilerin eksikliklerinin üstesinden gelmek, taşınması, kurulumu, işletilmesi ve kullanımı uygun, bakımı ve onarımı kolay olan ve tüm enjeksiyonları karşılayabilen bir tür toprak kaynaklı ısı pompası toprak borusu dolgu ekipmanı sağlamak üzere tasarlanmıştır. çevre koruma jeotermal uygulama yapımında dolum gereklilikleri.

 

The pump head of the grouting pump is mainly composed of the pump head, bearing, shaft sleeve, self-lubricating bearing, ball valve seat, inlet valve cover, exhaust valve cover, steel ball and so on. Enjeksiyon pompasının pompa kafası esas olarak pompa kafası, rulman, mil kovanı, kendinden yağlamalı yatak, küresel vana yatağı, giriş valfi kapağı, egzoz valfi kapağı, çelik bilye vb. In order to ensure the smooth next grouting, please be sure to clean the pump and pipe after grouting. Bir sonraki pürüzsüz enjeksiyonun sağlanması için, derz doldurduktan sonra lütfen pompayı ve boruyu temizlediğinizden emin olun.


Köprü desteğinin yuvarlanan kısmı, saf PTFE plakayı kalınlaşmış vsb-11 aşınmaya dayanıklı tabaka ile değiştirmektir. 130N / mm taşıma gereksinimlerine kadar.

 

PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları

Parametreler


SF-1B bronz bazlı malzeme taban olarak kalay bronz plaka, ortada sinterlenmiş bronz küresel toz, yüzey haddelenmiş PTFE ve yüksek sıcaklığa dayanıklı dolgu maddesi. . It has a high safety factor and is particularly suitable for use in places where continuous work cannot be stopped and where it cannot be refueled at high temperatures. Yüksek güvenlik faktörüne sahiptir ve özellikle sürekli çalışmanın durdurulamadığı ve yüksek sıcaklıklarda yakıt ikmali yapılamayan yerlerde kullanım için uygundur. At present, the material has been widely used in the metallurgical steel industry, continuous casting machine billet rolling, high temperature furnace front equipment, cement grouting pump and screw conveyor. Şu anda, malzeme yaygın metalurji çelik sanayi, sürekli döküm makinesi kütük haddeleme, yüksek sıcaklık fırın ön ekipmanları, çimento enjeksiyon pompası ve vidalı konveyör. It can be combined with steel sleeves on the outside or flanged to achieve the effect of friction between the end faces and the inner holes. Dıştaki çelik manşonlarla birleştirilebilir veya uç yüzler ve iç delikler arasındaki sürtünme etkisini elde etmek için flanşlanabilir. The sliding part of the bridge support is to replace the pure PTFE board with the SF-1B wear layer thickening product. Köprü desteğinin kayar kısmı, saf PTFE kartını SF-1B aşınma tabakası kalınlaştırma ürünü ile değiştirmektir. Meet the requirements of 130N/mm2 load bearing. 130N / mm2 yük taşıma gereksinimlerini karşılayın.

 

Maksimum yük basıncı: 140N / mm2

Sürtünme katsayısı μ: 0,03 ~ 0,18

Uygulanabilir sıcaklık aralığı: -195 ° C ~ 300 ° C

Maksimum kayma hızı: 5m / s

En yüksek PV değerine izin verin (kuru): 4.3N / mm2.m / s

İzin verilen maksimum PV değeri (yağ): 50N / mm2.m / s

 

PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman Şeritleri

 

Kaymalı yatak üretimi

Kaymalı yataklar için standart tasarımlar

 

 

Silindirik burçlar Yaka burçlar

 

 

 

 

 

Baskı rondelaları

PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman Şeritleri

 

 

 

 

 

İçindekiler
Malzeme bilgisi
Kaymalı yatak üretimi
Özellikleri: malzeme bilgileri
Malzeme bileşimi
Modeller ve boyut tabloları
Daha fazla bilgi

 

 

Burçlar PAP .. P11

 PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman ŞeritleriPTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman ŞeritleriFlanş gömlekleri PAF .. P11

 
 
 
 

 

VSB-11 Metal-Polimer Bronz Destekli PTFE Kaymalı Rulman
 
Bronz + Bronz Toz + PTFE / Fiber (DU-B)
 

ÖZELLİKLERİ


 

· VSB-11
· Kuru çalışma koşullarında çok çeşitli yükler, hızlar ve sıcaklıklarda çok iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı
· Yağlanmış uygulamalar için uygundur
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur
· Bronz sırt nemli / tuzlu ortamlarda daha iyi korozyon direnci sunar
· Suitable for dry running, low coefficient of friction, lower wear, good sliding characteristics, the transfer film created can protect the mating metal surface, suitable for rotary and oscillating movement. Ve Middot; kuru çalışma için uygun, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma, iyi kayma özellikleri, oluşturulan transfer filmi koruyabilirsiniz çiftleşme metal yüzeyi, döner uygun ve salınım hareketi. Very high chemical resistance, low absorption of water and swelling, also performs very good lubrication feature, the bronze backing provides the improved corrosion resistance comparing with VSB-10. Çok yüksek kimyasal direnç, düşük su emilimi ve şişme, aynı zamanda çok iyi yağlama özelliği sağlar, bronz destek VSB-10 ile karşılaştırıldığında gelişmiş korozyon direnci sağlar.
 

Strusture


 

1. PTFE / elyaf karışım kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm, etkili bir şekilde, yatak grubunun çiftleşme yüzeylerini kaplayan, oksit tipi katı bir yağlayıcı film oluşturan mükemmel bir başlangıç ​​transfer filmi sağlar.
2. Sintered bronze powder thickness 0.20-0.35mm, provides max. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm, maks. thermal conductivity away from the bearing surface, also serves as a reservoir for the yatak yüzeyinden uzakta ısı iletkenliği, aynı zamanda PTFE / Fiber karışımı.
3. Bronz destek, son derece yüksek yük taşıma kapasitesi sağlar, mükemmel ısı dağılımı ve çok iyi korozyon direnci.

 

Teknik veri

 

yapı ve kompozisyon

· Metal-Polimer Kompozit Malzeme
· Bronz Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

 

mikroseksiyon

 

 

PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman Şeritleri

Kayar katman PTFE
+ Aday Müşteri
 
Gözenekli Bronz Sinter
 
Bronz Destek
 

 

 

Teknik veri

 

Max. Maks. load yük Statik 250N / mm2
Dinamik 140N / mm2
Max. Maks. speed hız Kuru 2 m / s
Yağlama > 2 m / s
Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru) Kısa zaman 3,6 N / mm2 * · m / sn
Sürekli 1.8N / mm2 * · m / sn
Sıcaklık. ℃ ~ + 2800 -195 ℃
Sürtünme katsayısı 0.03 ~ 0.20
Termal iletkenlik 70W (m · k) -1
Termal Genleşme katsayısı

17 * 10-6k-1

 

 

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Çok iyi

Yağlama yağı

İyi

Gres yağlamalı

adil

Su yağlamalı

İyi

Proses sıvısı yağlamalı

adil

 

Rulman Özellikleri


 PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman Şeritleri
 

* Çalışma koşullarına bağlı olarak

 

 

Kullanılabilirlik


 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar
 
Siparişe göre rulman formları: özel boyutlarda standart formlar, baskı pulları, flanşlı baskı pulları, yarım rulmanlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özelleştirilmiş rulman tasarımları
 

tipik uygulamalar

 


Tipik uygulamalar, ardışık döküm makinelerinin makaralı olukları için çalılar, çimento enjeksiyon pompaları ve çimento için vidalı konveyörler gibi Çelik metalurji endüstrisini kapladı. Termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.
3. Düşük karbonlu çelikBurçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.
 
 

Müşteri boyutu

 
BAŞLANGIÇ SENİN
UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJE

 
Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar
 

 
 
PTFE kızak plakaları veya kızak plakaları VSB-11 Salınımlı ve Dönen Hareketler İçin Kuru Kaydırmalı Rulman Şeritleri

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz