Çin Bronz Gleitlager Üretici

Beyaz Metal Rulman ve Bimetalik Burçlar AlSn20Cu ile Çelik Şeritler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kaymalı Yatak Malzemesi
Marka adı: Bimetal Bearings
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: çelik + AlSn20Cu
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, MoneyGram
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Yapı ve Kompozisyon: alaşım AlSn20Cu çelik destek Market: Uygulama: Yüksek hızlı, ağır yük motoru , Eksantrik mili burçları , ana şaft ve hava kompresörü, soğ
BiMetal Burç Boyutu: METRİK BOYUT - ZORUNLU BOYUT Malzeme: Sürgülü tabaka Alsn20cu
Burç Tipi: Beyaz Metal Rulman ve Bimetalik Burçlar özellik: Babbitt (alaşım) burçlarını değiştirin

Ürün Açıklaması

Kendinden Yağlamalı Bronz Burç

 

Babbitt (alaşımlı) burçlar ve kaymalı yatak ürünlerini değiştirin.Beyaz Metal Rulman ve Bimetalik Burçlar Malzeme ve Şeritler Çelik, AlSn20Cu ile Çin'den sipariş üzerine yapılır.Destek malzemesi Çelik, kalay kaplı, Kayar tabaka Alüminyum.Kullanım alanı için Eksantrik mili burçları. Tür ve Boyut Seçimleri ve Tasarruflar.

metal veya taşıyıcı metal, düz bir yataktaki yatak yüzeyi için kullanılan birkaç alaşımdan herhangi biridir.

Montaj tavsiye

Housing: Mounting bevel min. Muhafaza: Montaj eğimi min. 1.5 mm x 15-45° 1,5 mm x 15-45 °

Şaft: Montaj pahı 5 mm x 15 °, kenarları yuvarlatılmış
The application of an fitting mandrel is advisable. Bir bağlantı mandrelinin uygulanması tavsiye edilir. Grease lubrication of the outer surface may be necessary when mounting. Montaj sırasında dış yüzeyin gresle yağlanması gerekebilir.

 

Rulman ve Burçlar

 

Beyaz metallerden oluşan bimetal yatak ve burçlar, duvar kalınlığı, girişim uyumu, tespit tırnakları, serbest yayılma, kanal açma konfigürasyonu ve açıklık gibi istenen özellikleri akılda tutarak üretilmektedir.

bimetalik şerit, birleştirilebilen ve işlenebilen farklı genleşme katsayılarına sahip iki veya daha fazla metalden yapılmış bir şerit.

Genel olarak, sıcak haddeleme, soğuk haddeleme ve sıcak presleme bileşik için kullanılır ve düşük erime noktasına sahip alaşım, bileşik için yüksek erime noktasına sahip katı metal tabakaya dökülebilir. Kompozit yöntem, bileşen metalinin özelliklerine ve bimetalin uygulama koşulları.

 

Malzemeler

 • Destek malzemesi Çelik, kalay kaplı
 • Kayar katmanAlSn20Cu

 

Teknik

 

 • Özgül yük kapasitesi statik- ≤ 100 [N / mm2]
 • Özgül yük kapasitesi dinamiği- ≤ 70 [N / mm2]
 • Kayma hızı≤ 25 [m / s]
 • Sürtünme değeriYağlamaya bağlı olarak 0,08 [µ] ila 0,17 [µ]
 • Sıcaklık gerilimi-10 [° C] ila +200 [° C]
 • Max. Maks. PV-value PV-değeri6,0 [N / mm² xm / s]TOLERANS DETAYLARI
 • Gövde ØH7
 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø
 • Mil toleransı f7 veya h8


Özellikleri

 

Sızdırmaz ve yağlanmış uygulamalarda yüksek dönme hızları için.

 

Uygulama Alanı

 

Yüksek kayma hızı, motor yapısı

Manufacturing technology of aluminum tin bearing alloy bimetallic strips Thin wall bearing (hereinafter referred to as the bearing shell) is one of the main vulnerable components of internal combustion engine, its variety and large output, as the internal combustion engine technical indicators (such as speed, power, etc.), the increase of demand bearing has a high bearing capacity, white metal (tin base alloy or lead white white metal) bush bearing capacity can not meet the requirements, prompted bimetal strip copper base alloy (continuous casting or sintering) successful development and application of manufacturing technology.But this kind of alloy shell, because of its surface properties (such as compliance, embedded hidden sex, etc.), therefore, the need to set up a thickness of about 0.02 ~ 0.05 mm pewter binary alloy or ternary alloy surface coating, to improve the performance of bearing surface to meet the requirements of bearing working reliability, obviously, this will increase Alüminyum teneke rulman alaşımı bimetalik şeritlerin üretim teknolojisi İnce duvar yatağı (bundan sonra yatak kabuğu olarak anılacaktır), içten yanmalı motorun ana çeşitliliğinden, çeşitliliğinden ve büyük çıktısından, içten yanmalı motor teknik göstergeleri (hız gibi) , güç, vb.), talep rulmanı yüksek taşıma kapasitesine sahiptir, beyaz metal (kalay bazlı alaşım veya kurşun beyaz beyaz metal) burç taşıma kapasitesi gereksinimleri karşılayamaz, istenen bimetal şerit bakır taban alaşımı (sürekli döküm veya sinterleme Üretim teknolojisinin başarılı bir şekilde geliştirilmesi ve uygulanması.Ama yüzey özellikleri (uyumluluk, gömülü gizli seks, vb.Gibi) nedeniyle bu tür alaşım kabuk, bu nedenle yaklaşık 0.02 ~ 0.05 mm kalay kalınlığı oluşturma ihtiyacı İkili alaşım veya üçlü alaşım yüzey kaplama, rulman çalışma güvenilirliği gereksinimlerini karşılamak için rulman yüzeyinin performansını artırmak için, tabii ki, bu artacaktır the manufacture cost of bearing, and leads to some problems such as environmental protection, thus, force bearing shell companies and scholars to research and development at home and abroad with medium AlSn20Cu surface of bearing capacity and the good performance of bearing alloy (Sn 17.5 ~ 22%,Cu is 0.7 ~ 1.3%, the rest is Al) and its bimetallic belt manufacturing technology. rulman üretim maliyeti, ve çevre koruma gibi bazı sorunlara yol açar, bu nedenle, rulman kabuk şirketleri ve akademisyenler orta AlSn20Cu taşıma kapasitesi yüzeyi ve rulman alaşım iyi performans (Sn 17.5 ~ ile yurtiçinde ve yurtdışında araştırma ve geliştirme için zorlamak % 22, Cu% 0.7 ~ 1.3, geri kalanı Al) ve bimetalik kayış üretim teknolojisi.

 

Montaj Tavsiyesi

 

 • Housing: Mounting bevel min. Muhafaza: Montaj eğimi min. 1.5 mm x 15-45° 1,5 mm x 15-45 °
 • Şaft: Montaj pahı 5 mm x 15 °, kenarları yuvarlatılmış
 • The application of an fitting mandrel is advisable. Bir bağlantı mandrelinin uygulanması tavsiye edilir. Grease lubrication of the outer surface may be necessary when mounting. Montaj sırasında dış yüzeyin gresle yağlanması gerekebilir.

 

BİZİ TAKİP EDİN

 

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz