Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bimetal-Burçlar JF800 | Kendinden Yağlama Yatakları Sarılmış çelik burç ve ayrık karbon çelik bronz alaşım CuSn10Pb10

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: TEFLON DU DX YASTIKLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: TT peşin, Western Union
Yetenek temini: 800000 Adet / Adet her Ay
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bimetal .PTFE karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
boyut: standart boyut mevcut Liman:: Shanhai veya Ningbo
Kalite: OEM tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar
Rulman: yağsız Burç Örneği: Mevcut
Uygulama: Tarım Makinaları çalılık: Metal Bölme

Ürün Açıklaması

Bimetal Burçlar Meclisi
The bearings are intended to be pressed into a housing with H7 tolerance. Rulmanlar, H7 toleranslı bir mahfaza içine bastırılmak üzere tasarlanmıştır. The inner diameter of the slide bearing will then hold tolerance H9. Kaymalı yatağın iç çapı daha sonra toleransı H9 tutacaktır.

Bimetal-Bushings JF800 | Bimetal Burçlar JF800 | Self Lubricating bearings Kendinden Yağlamalı rulmanlar

malzeme şerit Sarılmış çelik burç bölünmüş karbon çelik bronz alaşım (CuSn10Pb10)

Kompozit kayar yatak, çelik / bronz - VSB-80 yağlama cepli

Yağsız JF800 Bimetal Metal Burç Bimetal levha sarılmış bronz alaşım burç / Çelik bronz CuSn10Pb10 çalı

Çelik + Kurşun Bronz Tozu
Özellikleri
Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

STEEL BRONZE BUSHINGS

Tech. Tech. Data Veri

Azami yük

Statik

250N / mm

Alaşım Sertliği

HB 60-100

Dinamik yük

140N / mm

Sıcaklık

-40 ℃ ~ 250 ℃

Sürtünme katsayısı

0.05 ~ 0.12

Max hız

Max hız

2.5 m / sn

Termal iletkenlik

60W (m * K) -1

Max.PV

Max.PV

2.8N / mm * m / s'lik

Kesme dayanımı

Kesme dayanımı

170N / mm

Yermal dışa yayılma katsayısı

14 * 10-6K-1

 

 

Tipik

 

Bimetallic bearing is made of lead-tin bronze alloy sintered on the surface of high quality low carbon steel back, which is rolled into copper and steel strip after several times of high temperature sintering and dense rolling.The product is one of the strongest copper-lead alloys and has a wide range of applications. Bimetalik rulman, yüksek kaliteli sinterleme ve yoğun haddeleme birkaç kez sonra bakır ve çelik şerit içine yuvarlanan yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik sırt yüzeyinde sinterlenmiş kurşun-kalay bronz alaşımdan yapılmıştır. Ürün en güçlü bakır- kurşun alaşımları ve geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir. It is most suitable for various applications such as bushes and thrust washers under medium speed and high impact loads. Orta hız ve yüksek darbe yükleri altında burçlar ve baskı rondelaları gibi çeşitli uygulamalar için en uygundur.

 

 

Because the matrix is stable as low carbon steel material, so the machining accuracy of the outer diameter of the shaft sleeve has been guaranteed, and there is no need for screw fixation after the product is loaded into the seat hole, relying on interference fit can prevent the phenomenon of going out of the circle.The change of chemical composition of inner surface alloy layer can meet the requirements of different bearing pressure, different service temperature and different sliding speed. Matris düşük karbonlu çelik malzeme olarak stabil olduğu için, mil kovanının dış çapının işleme hassasiyeti garanti edilmiştir ve ürün koltuk deliğine yüklendikten sonra vida sabitlemeye gerek yoktur, girişim uyum kutusuna dayanarak çemberin dışına çıkma olgusunu önlemek.İç yüzey alaşımı tabakasının kimyasal bileşiminin değişimi, farklı rulman basıncı, farklı servis sıcaklığı ve farklı kayma hızının gereksinimlerini karşılayabilir. The oil groove and oil hole with different structure are designed in the production of friction surface to meet the requirements of different ways of oil adding, prevent shaft biting and adapt to different lubrication conditions. Farklı yapıya sahip yağ oluğu ve yağ deliği, farklı yağ ekleme yollarının gereksinimlerini karşılamak, şaft ısırmasını önlemek ve farklı yağlama koşullarına uyum sağlamak için sürtünme yüzeyi üretiminde tasarlanmıştır.
Yaygın otomobil motoru, motosiklet debriyaj, hafif sanayi makineleri, inşaat makineleri.
Alaşımlı tabaka malzemesi CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

 

Bimetal-Burçlar JF800 | Kendinden Yağlama Yatakları Sarılmış çelik burç ve ayrık karbon çelik bronz alaşım CuSn10Pb10

TİPİK ÖZELLİKLER


Düşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları için uygun olan yağlama yağı filmi, durumu oluşturamaz veya koruyamaz;
Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygun, yağlama olayları sağlamak zordur;
Dönen, pistonlu, sallanan, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra yüksek yük altında sık çalıştırma veya çalıştırma gerektiren durumlar için uygundur;
Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük vesilelerle ortam sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyunda ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer korozif ortamlarda ve ayrıca tortu veya radyoaktif ortam içeren sularda kullanılabilir;
Su emme, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet, iyi ısı iletkenliği;
Rulman ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimli, kompakt tasarıma uygundur;
Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme ile karşılaştırıldığında, statik olmayan yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal kararlılık ve benzeri yağsız yağlama koşullarında daha iyidir;
Bakır kakma kendinden yağlamalı malzeme ile karşılaştırıldığında, küçük Açı salınımı koşulu altında çalışmak daha uygundur ve fiyat daha ucuzdur.

UYGULAMA YELPAZESİ

tipik uygulamalar
This material is recommended to be used under the medium speed and medium load condition with oil or grease lubricating. Bu malzemenin orta hızda ve orta yük koşullarında yağ veya gres yağlama ile kullanılması önerilir. It is widely used for motor rod ends, Kingpin bushing, undercarriage rollers, hydraulic cylinder rod eyes of construction machines and spherical joint bearings of agricultural machines. Motor çubuk uçları, Kingpin burç, alt takım silindirleri, inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel mafsal yatakları için yaygın olarak kullanılır. Because this material is with lead, the specific parts are not allowed to be used according to certain laws or regulations. Bu malzeme kurşun içerdiğinden, belirli parçaların belirli yasalara veya düzenlemelere göre kullanılmasına izin verilmez.

 

 

Ürünler su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makineler: hidrolik çelik kapının yatay destek sürgüsü, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapısı yatağı, vb.Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleme bloğu, kontrol halkası yan kiremit.
Metalurji endüstrisi: kalıp döküm makinesi yatağı, haddeleme kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar), vb.
Vana endüstrisi: kelebek vana, küresel vana, vb.
Diğerleri: madencilik makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, ağır makine, enjeksiyon kalıplama makinesi, otomobil lastik kalıp, rüzgar türbini, termal güç ve diğer endüstriler.

TARIM MAKİNESİ

Kendinden yağlamalı rulman, toz ve dış ortam koşulları altında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahip olduğundan, silindirde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, Eklemler ve diğer parçaların süspansiyon sisteminde yaygın olarak kullanılabilir. yağ veya yağ filmi parçaları oluşturmak zor değildir.

 

 

 

 

Bimetal-Burçlar JF800 | Kendinden Yağlama Yatakları Sarılmış çelik burç ve ayrık karbon çelik bronz alaşım CuSn10Pb10

 

 • Forkliftler

 • Transpaletler

 • Vinçler

 • ekskavatörler

TEKNİK BİLGİLER

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

ÖZELLİKLERİ

 • For high load capacity and oscillating movement, as well as for rough operation and temperature load. Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Long-run lubrication because of lubricant storage. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

MALZEMELER

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katman CuPb10Sn10

MALZEME ÖZELLİKLERİ

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 140 [N / mm2]

 • Sliding speed≤ 2,5. Kayma hızı ≤ 2,5. [m/s] ≤ 5 [m/s] oil lubricated [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlanmış

 • Reibungswert ** Yağlamaya bağlı olarak 0.04 [µ] ila 0.12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Max. Maks. PV-value2.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

 • Temas yüzdesi> 75 [%]

 

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

 

BAKIM

 • is a low-maintenance composite sliding bearing, but primary lubrication is necessary. az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to solid lubricant storages, lubrication clearances are reduced to a minimum! Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

 

 

BAŞLIK

Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir

 

Temasta olmak ...

 

Bize online bir soruşturma gönderin

 

 

You can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

 

 

 

Bimetal-Burçlar JF800 | Kendinden Yağlama Yatakları Sarılmış çelik burç ve ayrık karbon çelik bronz alaşım CuSn10Pb10

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz