Çin Bronz Gleitlager Üretici

Metal Polimer Kompozit Düz Rulman | Çift kütleli volan onarımı Kendinden yağlamalı yataklar burç çözümleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS BUSHINGS SUPPLIER
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: TEFLON DU DX YASTIKLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet
Fiyat: $0.05 - $1.00 / Pieces
Ambalaj bilgileri: Ambalaj: Karton İhracat; Ahşap kasa ; Tahta palet.
Teslim süresi: 7 ~ 15 iş günü
Ödeme koşulları: TT peşin, Western Union
Yetenek temini: Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Karton çelik, bronz, PTFE kaplama: Kalay veya bakır
Karakteristik: Bakım gerektirmeyen ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar Türü: burçlar, bilezikler, rondelalar, şeritler veya özel tasarımlar
Boyutu: standart ölçü mevcut Kalite: OEM
Bağlantı noktası: Shanghai Uygulama: DMFW burç

Ürün Açıklaması

Hamburger gibi çift kütleli volan?

Kendinden yağlamalı yataklar burç çözümlerini onarır

Rulman yatağı, yüksek kalitede soğuk haddelenmiş çelik levhaya dayanan ve ortada gözenekli küresel bronz toz ile sinterlenmiş ve daha sonra gözenekli küresel bronz tozun yüzeyinde bir PTFE ve elyaf karışımı ile sinterlenmiş bir tür rulmandır. ve haddelenmiş.
Bu ürün küçük sürtünme katsayısı, aşınma direnci, iyi korozyon direnci ve kendinden yağlama özelliklerine sahiptir. Bu ürünü kullanmak maliyeti düşürebilir, mekanik hacmini azaltabilir, şaft ısırma olayını önleyebilir ve mekanik gürültüyü ve diğer özellikleri azaltabilir.
Bu ürün, baskı makinesi, asansör, tekstil makinesi, tütün makinesi, fitness aleti, hidrolik konveyör, mikro motor, selenoid vana, otomobil ve tarım ve ormancılık makineleri gibi çeşitli mekanik kayar parçalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Metal Polimer Kompozit Düz Rulman

Kendinden yağlamalı yatak, debriyaj diyaframı yaylı kızaklarına karşı hareket ettirir. ... Çift Kütleli Volan, motor tork ani uçlarının motorun aşmasını önler ve ... kendi kendini ayarlayan kablo sistemleri, diyafram yay fi ngerleriyle sürekli temas halindedir.
otomobil alanındaki RoH'lerin çevresel gereksinimlerini karşılayan kendi kendini yağlayan malzemeler. Yağsız rulmanlar, kapı menteşesi, motor kaputu menteşesi, bagaj menteşesi, ön cam sileceği, amortisör, direksiyon sistemi, pedal düzeneği, koltuk açısı regülatörü ve marş motoru gibi bir otomobilin 30'un üzerinde yerine monte edilir.
Kendiliğinden yağlanan yatak, çift kütleli volanlarda yaygın olarak kullanılır.
Çift kütleli bir volan, enerji kaynağının sürekli olmadığı sistemlerde sürekli bir enerji sağlamak için kullanılan, geleneksel bir volanın hareket ettiği gibi, ancak istenmeyen bir tork veya devir değişimini sönümlemesine neden olan, istenmeyen bir duruma neden olabilecek döner bir mekanik cihazdır. titreşim. Titreşim azaltma, belli bir süre boyunca iki volan yarım kütlesinde depolanan enerjinin toplanması, ancak bir dizi güçlü yay tarafından sönümlenmesi, enerji kaynağı ile uyumlu bir hızda yapılması ve daha sonra bu enerjinin çok serbest bırakılması ile elde edilir. nispeten kısa bir süre içinde daha yüksek oranda.
İkili Kütle Volanı Nedir? | Metal Polimer Kompozit Düz Rulman | Çift kütleli volan onarım burcu çözümleri
DU Kompozit slayt Rulman, SF-1 burç, SF-1 burç beairng, DP4 burç

DU kompozit yatak nedir?

Kompozit kuru kaymalı rulmanlar öncelikle ağır yüklerin desteklenmesi gereken ve dönme veya salınım hareketlerinin nispeten yavaş olduğu rulman düzenlemeleri için kullanılır.

DU kompozit rulman nerede kullanılır?

İyi kayma özellikleri ve kompakt tasarımları nedeniyle, bu kaymalı yataklar, özellikle aşağıda belirtilen rulman düzenlemeleri için uygundur:
Bakım gerektirmeyen çalışma önkoşuldur
Yağlama maddesi açlığı riski vardır
Yağlar kullanılamaz veya yasaktır
Uzay sınırlıdır.

DU kompozit rulman tercih neden?

Bakım gerektirmeyen çalışma
Yağlama gerektirmez (PTFE kompozit)
İlk yağlama gerekli (POM kompozit)
Minimum duvar kalınlığı, minimum alan gereksinimleri
Ağır yüklerin yerleştirilmesi
Geniş sıcaklık aralığı
İyi kayma özellikleri
Neredeyse yapışmaz kayma
Yüksek aşınma direnci

Hamburger gibi çift kütleli volan?


Çift kütleli volan yapısı çok basittir, birinci kütleli volan ve motor krank mili çıkış flanşı bağlanır, ikinci kütleli volan, birinci kütleli volan üzerine monte edilmiş kendinden gevşetici bir yatak boyunca, ikinci kütleli volan ise debriyaj kaplamalıdır. iki volan arasında.

Çift Kütleli Volan (DMFW), 1980'lerin sonunda otomotiv güç iletim sisteminde uygulanan ve motor krank milinin burulma titreşimini etkin bir şekilde izole edebilen ve aracın performansını iyileştirmeye elverişli olan yeni bir yapıdır.
Metal Polimer Anti-Sürtünme Düz Yataklar Çift Kütleli Volan DMFW burçlar
kayar burç, kovan burç, DU split kol, kılavuz yatak burç, volan yatak burcu üreticileri
  • YUVARLAK KURU SÜRME AYARLARI (PTFE)

  • Çelik + Bronz Toz + PTFE / Elyaf (DU)

  • Sarılmış PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı düz veya flanşlı rulmanlar, baskı rondelası ve şerit, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı karbon çelik kabuk

TİPİK UYGULAMALAR

Çift Kütleli Volan Onarımı Kendinden Yağlamalı Yataklar

Arabalar

Kendinden yağlamalı rulmanlara sahip en az 30 parçadan oluşan bir binek aracı. Amortisörler, fren sistemleri, pedal montajı, koltuk ayar sistemleri, kapı menteşeleri, klima, klima kompresörleri, ikincil hava vanaları, yakıt pompaları, marş motorları, dişli kutuları, direksiyon pompaları, Bagaj menteşeleri, kaput menteşeleri, silecekler vb. Aynı zamanda, çeşitli ticari araçlarda ve kamyonlarda, motor bağlantı kolu, dişli kutusu, denge mili ve diğer parçalar dahil olmak üzere çeşitli kendinden yağlamalı yataklarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Otomobilin farklı parçalarının farklı özellikleri göz önüne alındığında, VIIPLUS, farklı parçalara uygulanabilen kendi kendini yağlayan manşonlar geliştirdi. Mesela: özel yaka yukarı sıkı yuvarlak yaka, amortisör, amortisör ve piston kılavuz takımı, şanzıman mili kovanı ve kovanı contası, koltuk ayar sistemi, kapı menteşesi menteşe aks kovanı ve gövdesi, silici yaka, klima kompresörü şaftı kovanı, motor mili kovanı, hidrolik direksiyon pompası yatak burçları, direksiyon sistemi ve fren sistemi ve pedal montaj mili kovanı, vb.

ÖZELLİKLERİVSB-10 Kendinden Yağlamalı Çok Katmanlı Kompozit Burç

  • Yağlanmış uygulamalara uygun burç malzemesi

  • Kendi kendini yağlayan burçlar, kuru çalışma koşullarında çok çeşitli yükler, hızlar ve sıcaklıklar için çok iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı sunar

  • Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketlere uygun sürtünme önleyici yatak

  • Malzeme ilave yağlama olmadan çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve yağlama mevcut olduğunda mükemmel performans gösterir. Düşük sürtünme, düşük aşınma oranı, iyi kayma özellikleri ve çok düşük emme bu malzemenin özelliklerinden birkaçıdır. VSB-10 burçlar döner, doğrusal ve salınımlı hareketi destekleyecektir.

STRUSTURE


1. PTFE / Elyaf karışımı kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. Dönen milin temas yüzeyidir. PTFE katmanının ve sinterlenmiş bronz malzemenin dakika kısımları, şaftı kaplayan katı bir yağlayıcı film oluşturmak için birleşir.

2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0,20 * 0,35 mm, özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak bağlanır. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal yapıyı yatak yüzeylerinden uzağa iletir.


3. Düşük karbonlu çelik destek. Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

TEKNİK VERİ

Karbon Çelik + Bakır Tozu + (PTFE + Pb + Dolgu)

YAPI VE BİLEŞİM

· Metal-Polimer Kompozit Kendinden Yağlamalı Burç Malzemesi
· Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Kurşun

mikroseksiyon

Sürgülü katman
PTFE + Kurşun

Gözenekli Bronz Sinter
Çelik destek

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Çok iyi

Yağ yağlanmış

İyi

Gres yağlanmış

adil

Su yağlanmış

adil

Proses sıvısı yağlanmış

Fai

Teknik veri

Maks. yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Maks. hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Maks. PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

AVAILABILITY

Standart ölçülerde mevcut rulman formları
· Silindirik burçlar
· Flanşlı çalılar
· İtme rondelaları
· Flanşlı rondelalar
· Sürgülü plakalar

Kendinden yağlamalı yatakların ömrünü etkileyen ana faktörler


1: yük P: yük ne kadar büyükse, yatağın kullanım ömrü o kadar kısa olur, hiçbir koşulda azami yük teorik olarak izin verilen azami yükü aşamaz.
2: hız V: hız ne kadar yüksek olursa, yatağın kullanım ömrü o kadar kısa olur, hiçbir koşulda azami kayma hızı teorik olarak izin verilen azami değeri aşmamalıdır.
3: PV değeri: Rulmanın çalışma ömrü PV değerine, yani gerçek yük P'nin ve kayma hızının V ürününe bağlıdır. PV değeri ne kadar küçükse, yatak ömrü o kadar uzun olur.
4: sıcaklık: rulmanın kullanım ömrü, rulman kullanımdayken sıcaklığa da bağlıdır, sıcaklık arttıkça, rulman ömrü kısalır, bu nedenle tasarım ve seçimde ısı dağılım özelliklerini dikkate almayı denemelisiniz ilgili parçalar
5: öğütme parçalarının yüzey pürüzlülüğü: öğütme parçaları için alaşımlı çelik veya sert krom kaplamalı şaft kullanılır. Yüzey pürüzlülüğü Ra = 0.4-0.63 olduğunda, yatağın servis ömrü önemli ölçüde iyileştirilebilir.
6: rulman tasarımı, yağlama koşulları, vb gibi diğer faktörler

viiplus ürünleri tüm endüstriyel alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yaygın olarak kullanılan hidrolik ve pnömatik endüstrilerde, dövme makinesi takım endüstrisi, plastik makine endüstrisi, kaldırma ve taşıma makineleri, liman makineleri, ofis, fitness makineleri, tekstil makineleri, gıda paketleme, dolum makineleri, kimyasal makineler, baskı ve paketleme, kağıt makineleri, otomobiller, demiryolları Buharlı lokomotifler, gemi yapımı endüstrisi, presler, metalurji makineleri, inşaat makineleri vb.

BAŞLANGIÇ SENİN
Bir Uygulama Mühendisi ile PROJE

DU Burç, DU Rulman, Line Rulman, Ptfe Kaplamalı Burç, DX Bush, DX Rulman

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz