Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bronz Bimetal Burçlar | Kalay-Kurşun-Bronz Alaşımlı Karbon Çelik Cusn10pb10 Sinterlenmiş

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Kalay-Kurşun Bronz Alaşımlı Düşük Karbonlu Çelik (CuSn10Pb10) Kaplama: Kalay kaplama, bakır kaplama
tip: Burçlar F Flanşlı Sarılmış Burçlar , Şeritler Uygulama: Dişli Kutusu, Dişli Pompa Burçları
boyut: Standart stok burcu boyutu Menşei: Çin yapımı

Ürün Açıklaması

Bimetal Yatak Burçları

Viiplus is always focusing on the overseas markets, by satisfying the ever-increasing demands of modernization of customers. her zaman artan modernizasyon taleplerini karşılayarak yurtdışı pazarlarına odaklanmaktadır. We could provide products according to the international standards, and could also provide as per the customers' requests. Biz uluslararası standartlara göre ürünler sağlayabilir, ve ayrıca müşterilerin istekleri doğrultusunda sağlayabilir. With stable product quality and best level of services, our products have been exported to dozens of countries and regions from the Europe, the United States, and Southeast Asia, etc. İstikrarlı ürün kalitesi ve en iyi hizmet seviyesi ile ürünlerimiz Avrupa, Amerika Birleşik Devletleri ve Güneydoğu Asya'dan düzinelerce ülke ve bölgeye ihraç edilmiştir.

 

Wrapped composite sliding bearing, steel / bronze - with lubrication pockets.Bimetal Bushing structures with sintered liners of different compositions. Sarılmış kompozit kayar yatak, çelik / bronz - yağlama cepleri ile. Farklı bileşimlerin sinterlenmiş astarları ile Bimetal Burç yapıları. All of these products are rolled bearings like our standard self-lubricating bearings products.bimetal JF800 JF720 JF700 bushing ,made to order from china. Tüm bu ürünler, standart kendinden yağlamalı rulman ürünlerimiz gibi rulmanlardır. Bimetal JF800 JF720 JF700 burç, Çin'den sipariş üzerine yapılır.

 

Plain Bearings Bimetal Bearings Bronze Bimetal Bushings | Kaymalı Rulmanlar Bimetal Rulmanlar Bronz Bimetal Burçlar | Carbon steel with tin-lead-bronze alloy Kalay-kurşun-bronz alaşımlı karbon çelik CuSn10Pb10 sinterlenmiş

 

Açıklama


Bimetal bushes are composed of two metal strips, in two different materials; Bimetal burçlar, iki farklı malzemeden iki metal şeritten oluşur; steel+ copper, which when coupled with the steel strip acts as an internal covering. çelik şerit ile birleştirildiğinde iç kaplama görevi gören çelik + bakır. Furthermore, some sizes also have an external relubrication hole. Ayrıca, bazı boyutların harici bir yeniden yağlama deliği de vardır.

Bimetal Burçlar Mevcut Form


1: Düz kol
2: Flanşlı manşon
3: Kendinden yağlama plakası
4: Baskı rondelası

 

Bimetal burçlar uygulaması

 

* otomotiv (motorlar, motosiklet debriyajları, şasiler, şasi, lastik değiştiriciler, vb.);
* Tarım makineleri;
* kaldırma ekipmanları (hidrolik vinçler, platform asansörleri vb.);
* pompalar;
* kompresörler;
* vb.

 

Malzeme organizasyonu
Çelik + CuPb10Sn10


1. Bakır alaşımlı sinterlenmiş tabaka: iyi aşınma direnci ve mükemmel taşıma kapasitesi, düşük sürtünme faktörü ve iyi bir anti-oklüzyon performansı vardır.
2. karbon çelik yüzey: sağlar taşıma kapasitesi ve iyi ısı transferi etkisi.

 

BIMETAL kompozit sınır yağlama ürünleri, biyel yatağı yatakları, baskı rondelaları, dalgıç pompanın yanında parça, dişli pompa yan parçası, destek tekerleği şaftlı mühendislik makineleri, tekerlek mili kovanı, germe tekerlek setleri, denge mili astarlı araçlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. ve çelik pim burç, direksiyon mafsalı kral pim burçları, vana külbütör mili kovanı, cam mili yaka, diferansiyel şaft kovanı, vbBimetal kendinden yağlamalı rulman, yüksek aşınma düşük karbonlu çeliğe dayanan ve yüzeyde sinterlenmiş mükemmel aşınma direncine sahip bir bakır alaşımlı tabakadır. çukur, yağ deliği ve benzeri çalışma koşullarına göre, sürekli yağlanması veya yağlanması zor olduğu durumlar için uygun olması için.Alüminyum alaşımlı tabaka kurşun ve kurşunsuz olmak üzere iki çeşit alaşımlı malzeme sağlayabilir .

Typicai Uygulaması

Bimetal burç esas olarak orta yük ve orta hızlı yağ yağlama veya gres yağlama koşullarında kullanılır. Sinterlenmiş bakır alaşımı tabakası kurşun içerdiğinden, bu ürünün kullanımı ilgili yasa ve yönetmeliklere göre belirli koşullar altında sınırlandırılacaktır.

Yapı Özellikleri ve Uygulamaları


VIIPLUS VSB-80 bimetal burç ile desteklenir high quality low carbon steel with tin-lead-bronze alloy(CuSn10Pb10)sintered on its surface. yüzeyinde sinterlenmiş kalay-kurşun bronz alaşımlı (CuSn10Pb10) yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik. To effectively decrease abrasion, its alloy surface can be machined with ball shaped oil sockets for easier oil storage Aşınmayı etkili bir şekilde azaltmak için, alaşım yüzeyi daha kolay yağ depolaması için top şeklindeki yağ soketleri ile işlenebilir. . When necessary, it could be plated copper or tin on the steel back. Gerektiğinde çelik arkasına bakır veya kalay kaplanabilir. It can be applied to conditions of mediate load with mediate or high running belocity and conditions with enormous impact load. Orta veya yüksek çalışma akışına sahip ara yük koşullarına ve muazzam darbe yüküne sahip koşullara uygulanabilir. In mechanical applications, VSB-80 is used to make wrapped bushes, thrust washer and bushes on connecting rod level of gas engine. Mekanik uygulamalarda VSB-80, gaz motorunun biyel kolu seviyesine sarılı burçlar, baskı rondelası ve burçlar yapmak için kullanılır.
 
 

Azami yük

Statik

250N / mm

Alaşım Sertliği

HB 60-100

Dinamik yük

140N / mm

Sıcaklık

-40 ℃ ~ 250 ℃

Sürtünme katsayısı

0.05 ~ 0.12

Max hız

Max hız

2.5 m / sn

Termal iletkenlik

60W (m * K) -1

Max.PV

Max.PV

2.8N / mm * m / s'lik

Kesme dayanımı

Kesme dayanımı

170N / mm

Yermal dışa yayılma katsayısı

14 * 10-6K-1

 

Özellikleri


VSB-80 Bimetalik kompozit rulmanlar
Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

  • Çelik sırtlı ve bronz kaplamalı bimetal yatak

  • Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için özellikle uygundur

  • Zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir

  • Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç

Strusture

1.Sinterlenmiş bronz lazer: Tanrı aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
 
2.Çelik destek: Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

Yapı ve Kompozisyon

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Kaplama
Çelik + girintili CuPb10Sn10

yapı

1.Sinterlenmiş bronz lazer: Tanrı aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.

2.Çelik destek: Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

mikroseksiyon

 

Bronz Bimetal Burçlar |  Kalay-Kurşun-Bronz Alaşımlı Karbon Çelik Cusn10pb10 Sinterlenmiş

İle kayan katman
yağlama girintileri
İle CuPb10Sn10
kompozisyon yaklaşık .:
Cu% 80
Pb% 10
Sn% 10
Çelik destek
 

 

 

Alaşım Kimyasal Bileşimleri

 

içerik

Cu

Pb

Sn

Zn

P

Fe

Ni

Sb

Diğerleri

kalan

9-11

9-11

0.5

0.1

0.7

0.5

0.2

0.5

 

 

Bronz Bimetal Burçlar |  Kalay-Kurşun-Bronz Alaşımlı Karbon Çelik Cusn10pb10 Sinterlenmiş


Kullanılabilirlik
 
Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

  • Silindirik burçlar

  • Baskı pulları

Siparişe göre rulman formları: standart dışı ölçülere sahip silindirik burçlar ve baskı pulları, kayar plakalar, özel rulman tasarımları

başla.

 

Uygulama Mühendisi ile Proje

 

Sürgülü Rulman, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Burç, Oiles Bush, Oiles Rulman, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Ayı

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz