Çin Bronz Gleitlager Üretici

Bimetal Sleeve Burçlar Çelik CuPb30 Yağlama Oluklu 700

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Kalay-Kurşun Bronz Alaşımlı Düşük Karbonlu Çelik (CuSn10Pb10) Bitiricilik: Kalay kaplama, bakır kaplama
tip: Kovan Burcu , Flanşlı Sarılı Burçlar , Şeritler Uygulama: Bi-metalik kompozit rulmanlar, Motor, Rulman, Römork Pompası, otomobil, Oto Motor Parçaları
Standart: SAE 797, SAE 799, SAE 783, SAE 48, SAE 49 Bronz Alaşımlı Rulman Özellikleri: Uzun Ömürlü, Kuru, Düşük Dirençli, Bakım Gerektirmez

Ürün Açıklaması

 

Bimetal Yatak Burçları

 

hakkında VIIPLUS Biz Bimetal Burç Parçaları Yüksek Kalite Unebatable Fiyatlandırma ve Müşteri Değeri Ile Çubuk ve Eksantrik Mili Burçlar Bağlamak Için Tedarikçisi.Bi-metal Rulmanlar_SAE 797, SAE 799, SAE 783, SAE 48, SAE 49Bi-metallic composite bearings to high-quality low-carbon steel substrate, the surface of the sintered copper alloy with low friction characteristics (CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) as bearing wear layer ......The sleeve steel bronze bushings & bearings-700 bearings made to order from china are bimetal sliding bearings with a steel strip and sintered CuPb30 as the surface sliding layer. Yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik substrata, düşük sürtünme özelliklerine sahip sinterlenmiş bakır alaşımının yüzeyine (CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni), çift aşınma tabakası olarak bi-metalik kompozit rulmanlar ... kol çelik bronz burçlar ve rulmanlar-çin'den sipariş için yapılan 700 rulmanlar bir çelik şerit ile bimetal sürgülü rulmanlar ve yüzey sürgülü katman olarak sinter CuPb30 vardır. These sliding bearings have good anti-locking protection and a high proportion of lead, meaning that they can bind more dirt particles and impurities, thereby preventing a seize-up. Bu kayar yataklar, iyi bir anti-kilitleme korumasına ve yüksek oranda kurşuna sahiptir, bu da daha fazla kir parçacığını ve safsızlığı bağlayabildikleri için bir tutukluğu önleyebilirler.

 

Bimetal Kollu Burç consists of a high quality low carbon steel backing carring a sintered tin-lead-bronze alloy (CuPb30) as a sliding layer. bir kayar tabaka olarak sinterlenmiş kalay-kurşun-bronz alaşımı (CuPb30) taşıyan yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik bir taşıyıcıdan oluşur. In order to improve tribological behavior the sliding layer can be machined with lubricating grooves for oil- or grease storage and distribution. Tribolojik davranışı iyileştirmek için kayar tabaka yağ veya gres depolama ve dağıtımı için yağlama olukları ile işlenebilir. In case of corrosive environment the backing can be copper plated. Aşındırıcı ortamlarda, destek bakır kaplama olabilir. bimetal sleeve bushings is used for wrapped bushes, thrust washers and bushes in connecting rods of gas engines, etc. bimetal kovan burçları, gaz motorlarının bağlantı çubuklarındaki sarılı burçlar, baskı rondelaları ve burçlar için kullanılır.

Düz Tip Bimetal Rulmanlar Genellikle Kamyon Trunnon Şaftında, Kral Pim Kiti, Bağlantı Çubuğu, Külbütör, Yaprak Yay, Kam Mili, Krank Mili, Buldozer Ve Ekskavatör Palet Silindiri, Taşıyıcı Makara, Avara vb.

Bi-metalik kompozit rulmanlar bronz veya kurşunsuz Bimetal sarılı silindirik burçlar (DIN 1494)

Kayar tabaka yağlama olukları ve / veya gres girintileri ile işlenebilir

Çelik destek bakır kaplama olabilir

 

Çelik + CuPb30

Bimetal Sleeve Burçlar Çelik CuPb30 Yağlama Oluklu 700

Bimetal kendinden yağlamalı rulmanlar gürültüyü ve yapışkanlığı azaltın.Ek olarak, uyumlu şaft malzemesi aşınmayı azaltır ve servis ömrünü uzatır.bir VIIPLUS çözüm bakır yataklarla aynı boyuttadır, ancak pahalı iyileştirmeler ve sonradan yükseltme gereksinimini azaltır.

Bimetal Bushing & Bearings Services. Bimetal Burç ve Rulman Hizmetleri. Description: sliding bearings. Açıklama: sürgülü rulmanlar. Bimetal wrapped cylindrical bushings ( DIN 1494 ) Bimetal sarımlı silindirik burçlar (DIN 1494)

 

VIIPLUS bimetal rulmanlar, çelik taşıyıcıyı taban olarak alır
bearings are sintered with CuPb10Sn10, CuPb24Sn4,CuPb30, CuSn6Zn6Pb3 or AlSn20Cu after press. rulmanlar basın sonra CuPb10Sn10, CuPb24Sn4, CuPb30, CuSn6Zn6Pb3 veya AlSn20Cu ile sinterlenir. It can insure the bearings OD Precision against the friction between OD And housing after pressing it into housing because of mild steel as its base. Yatakların OD'sini Temel olarak yumuşak çelikten dolayı yuvaya bastırdıktan sonra OD ve gövde arasındaki sürtünmeye karşı hassasiyeti garanti edebilir. İç alaşımlı tabakanın kimyasal değişiklikleri, rulmanların çeşitli yük presleri, farklı çalışma sıcaklıkları ve kayma hızları altında iyi çalışmasını sağlayabilir. . Different structures of oil grooves and oil Indentations can satisfy different adding oil ways andprevent the bearings from gripping shaft. Farklı yağ olukları ve yağ göstergeleri farklı ek yağ yollarını tatmin edebilir ve yatakların kavrama milinden kaçınmasını önleyebilir.

 

Yapısal özellikleri


Substrat olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelikli bimetal kompozit rulmanlar, aşınmaya dayanıklı rulman tabakası olarak bakır alaşımının (CuPb10Sn10 CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) düşük sürtünme özelliklerine sahip sinter yüzeyi, çalışma koşullarına göre ihtiyaç duyabilir sert gitmeye veya vesilesiyle devam edememek için çeşitli yağ tankı, yağ deliği, delik, vb.Altın bakır alaşımlı yüzey işlemesi. .

 

Açıklama

 

Bimetalik kendinden yağlamalı yatak (yabancı diyor deva. Bm) yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik, bronz levha veya alt tabaka olarak paslanmaz çelik levha, yüzeyde orta geçiş tabakası olarak küresel bronz tozu, aynı zamanda kendinden yağlamalı kompozit rulman malzemesinin sürtünme yüzey tabakası, haddeleme ve kayar yatak olarak katı yağlayıcı (grafit) bakır alaşımı ile haddelemeyi sinterlemek için. Malzeme kendinden yağlama, yüksek taşıma kapasitesi avantajlarına sahiptir. , iyi sürtünme önleyici ve aşınmaya dayanıklı performans, uygulanabilir sıcaklık, orta genişlik, basit yapı, kompakt boyut ve uzun süre yağsız yağlama durumunda çalışabilir.

Bi-metalik kompozit yatak malzemesi, kurşun bronz veya kurşunsuz bakır alaşımlı çelik sırttan oluşur

 

Yapı Özellikleri

 

Bronze Gleitlager Viiplus Bearing Bi-metallic composite bearing material consists of steel backing with lead bronze or lead-free copper alloy(CuPb10Sn10,CuPb6Sn6Zn3,CuPb24Sn4,CuPb30,AlSn20Cu)lining, bearing material for oil/grease lubricatedapplications. Bronz Gleitlager Viiplus Rulman Bi-metalik kompozit rulman malzemesi, kurşun bronz veya kurşunsuz bakır alaşımlı (CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu) astarlı, yağ / gres yağlama uygulamaları için rulman malzemesinden oluşur. The copper alloy forms a continuously frame for thermal conductivity. Bakır alaşımı termal iletkenlik için sürekli bir çerçeve oluşturur. These bearing structures are with highload capacity and good fatigue property. Bu taşıyıcı yapılar yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliğine sahiptir. Higher tolerance can be achieved after re-machined from the customers. Müşterilerden yeniden işlendikten sonra daha yüksek tolerans elde edilebilir. Lead-freebronze lining bearing material conforms to the European RoHS directive. Kurşun-freebronze astar yatak malzemesi Avrupa RoHS direktifine uygundur.

 

Uygulama

 

Angineering makinesi: underpan, baskı tekerleği, Çekme tekerleği, Direksiyon mafsalı, gergi kasnağı ... Otomotiv: muylu mili, biyel, valf külbütör, eksantrik mili, dişli kutusu, içten yanmalı motor ve Piston pompası sürtünme plakası, dişli pompa sürtünme plakası ...

Farklı çalışma koşullarına göre, farklı alaşımlı malzeme (CuPb10Sn10, CuPb6Sn6Zn3, CuPb24Sn4, CuPb30, AlSn20Cu, CuSn8Ni) çelik destek üzerine sinterlenebilir. -

Bimetal Rulmanlar Şeritler, Kayma yolları Kayar Plaka Bimetalik şerit Malzemeler

Bimetal Rulmanlar

Şanzıman Dişli Kutusu için Düşük Karbonlu Çelik Bi Metal Rulmanlar Kalay - Kurşun - Bronz Alaşım

Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties, it is widely used in automotive applications such as compressors Bu malzeme yüksek yük kapasitesi ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir, kompresörler gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Şanzıman Vites Kutusu için

 


Özellikleri


VSB-80 Bimetalik kompozit rulmanlar
Steel shell backed with a lead bronze lining bearing material for oil lubricated applications. Yağla yağlanmış uygulamalar için kurşun bronz astar yatak malzemesi ile desteklenen çelik kabuk. This material has high load capacity and good fatigue properties. Bu malzeme yüksek yük kapasitesine ve iyi yorulma özelliklerine sahiptir. It is widely used in automotive applications such as compressors, steering gear, power steering, pedal bearings, king-pin bushes, tailgate pivots, mechanical handling and lifting equipment, hydraulic motors, agricultural machinery etc. Kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
· Çelik sırtlı ve bronz kaplamalı bimetal yatak
· Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için özellikle uygundur
· Zorlu çalışma koşullarında uygulanabilir
· Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç

 

Strusture

 

1.Sinterlenmiş bronz lazer: Tanrı aşınma direnci ve mükemmel yük taşıma kapasitesi.
2.Çelik destek: Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

 

Teknik veri

 

Yapı ve Kompozisyon

 

 

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Kaplama
Çelik + girintili CuPb10Sn10

mikroseksiyon

Bimetal Sleeve Burçlar Çelik CuPb30 Yağlama Oluklu 700

İle kayan katman
yağlama girintileri
İle CuPb10Sn10
kompozisyon yaklaşık .:
Cu% 80
Pb% 10
Sn% 10
Çelik destek

 

 

 

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Yoksul

Yağlama yağı

İyi

Gres yağlamalı

Çok iyi

Su yağlamalı

Yoksul

Proses sıvısı yağlamalı

Yoksul

 

 

Alaşım Kimyasal Bileşimleri

 

içerik

Cu

Pb

Sn

Zn

P

Fe

Ni

Sb

Diğerleri

kalan

9-11

9-11

0.5

0.1

0.7

0.5

0.2

0.5

 

Kullanılabilirlik

 

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Baskı pulları
Siparişe göre rulman formları: standart dışı ölçülere sahip silindirik burçlar ve baskı pulları, kayar plakalar, özel rulman tasarımları

 


tipik uygulamalar


İnşaat makineleri: tekerlek mili kovanını destekleyen çekme mekanizması, çekme mili mili kovanı, tekerlek mili kovanını germe;
Otomobil endüstrisi: denge mili burcu, çelik plaka pimi burcu, direksiyon mafsalı ana şaft mili kovanı, biyel mili kovanı, valf külbütör kovanı, eksantrik mili kovanı, diferansiyel şaft kovanı, şanzıman mili kovanı, içten yanmalı motor mili burcu, baskı rondelası; Ve pistonlu pompa yan parçası, dişli pompa yan parçası vb.
Pratik uygulamada, farklı çalışma koşullarına göre yüzeyde farklı derecelerde alaşım sinterlenebilir.

This material is recommended to be used under the medium speed and medium load condition with oil or grease lubricating. Bu malzemenin orta hızda ve orta yük koşullarında yağ veya gres yağlama ile kullanılması önerilir. It is widely used for motor rod ends, Kingpin bushing, undercarriage rollers, hydraulic cylinder rod eyes of construction machines and spherical joint bearings of agricultural machines. Motor çubuk uçları, Kingpin burç, alt takım silindirleri, inşaat makinelerinin hidrolik silindir çubuk gözleri ve tarım makinelerinin küresel mafsal yatakları için yaygın olarak kullanılır. Because Çünkü bu malzeme kurşunludur, belirli parçaların belirli yasalara veya düzenlemelere göre kullanılmasına izin verilmez.

 

Bimetal Burçlar Boyutu

 

PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ İLE BAŞLAYIN
Sürgülü Rulman, Bimetal Bush, Sarılmış Bronz Burç, Oiles Bush, Oiles Rulman, Tedarikçi Çin, Yüksek Kalite

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar.Bimetal Sleeve Burçlar Çelik CuPb30 Yağlama Oluklu 700

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz