Çin Bronz Gleitlager Üretici

Paslanmaz Çelik Ptfe / Kevlar Kumaş Astarlı Split 316 Kompozit Rulmanlar Flanşlı Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Paslanmaz Çelik Sırtlı Burçlar
Marka adı: CHINA CUSTOM THERMOPLASTIC BUSHING SELF-LUBRICATING BEARINGS
Sertifika: WRAPPED SPILT SLEEVE BUSHING, STAINLESS STEEL 316, DIN 1494 / ISO 3547, LOW-MAINTENANCE
Model numarası: ÖZEL TERMOPLASTİK VE TEX KUMAŞ DOKUMA DOKUMA / CAM ELYAF PASLANMAZ ÇELİK 316 RULMANLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: > = 500 Parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: KARTONLAR, AHŞAP DAVALAR
Teslim süresi: 3-4 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Paslanmaz Çelik Burç Üreticileri Kendinden Yağlamalı Düz ​​Rulmanlar Tedarikçiler

Detay Bilgi

Lük: Paslanmaz Çelik 316 veya gözenekli bir bronz katmanın sinterlendiği Çelik geri, daha sonra bir PTFE Karakteristik: Mükemmel nem ve kimyasal dayanım.
Boyutu: Standart Boyut Mevcut Surface: Tin or copper plated
Type: Bushes, Collar Bushes, Washers, Strips Or Special Designs ÖNEMLİ UYGULAMALAR: VALVE, Kimya endüstrisi Otomotiv silecekleri

Ürün Açıklaması

Paslanmaz çelik korozyona dayanıklı rulman, Metalik ve Kendinden Yağlamalı Burçlar, Çelik veya Paslanmaz Çelik 304/316 / PFTE Kaplamalı Burç metrik ve inç boyutu .

PTFE / KEVLAR KUMAŞ LİDERİ İLE KENDİNİ YAĞLAMA FLANŞ RULMANI, Çin'de Yaptığımız Üretim Tesis Sertifikaları Tasarım Yarışması Endüstri Çözümleri.

Yağsız rulman, metal yatak ve yağsız yatak özelliklerine sahip yeni bir yatak türüdür. Kaymalı yatak tedarikçisi olarak, yağsız rulmanlar de endüstri ölçütü haline gelir.

Çin'deki yüksek performanslı kuru sürtünme yatağı, sürgülü tabakadaki düşük sürtünme paketinden yağsız veya daha az yağsız çalışabilir.

Yağlama her zaman endüstriyel tasarımcılar için bir baş ağrısı olmuştur. Pahalıdır ve çevreye çok düşmanca olan çok fazla kirlilik getirir. Bu makale yağlama bilgisini ve VIIPLUS yağsız yatağın özel uygulamasını tanıtacaktır.

Yağlamanın dezavantajları

1: maliyeti artırın; Şafttaki veya gövdedeki yağ hatlarının veya yağ hatlarının işlenmesi, yağlama yağı satın alınması, makine arıza süresinden dolayı bakım sırasında çalışma verimliliğini azaltma, yağlayıcıyı korumak için ek sızdırmazlık, makinelerin geri dönüşümü vb.
2 .: temas gücü verimliliği arasındaki yağ keçesini ve mili azaltın.

3: çevre kirliliği riski sürecinde yağlama ve kullanım ekleyin.

Kendinden yağlamalı Burç ve Rulman Kalay Kaplama ve Bakır Kaplama, Parçanızın değiştirilmesini gerektiren bir uygulamanız varsa, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Kompozit Rulman Malzemesinden, ID'yi sıkmak, OD'yi döndürmek, kendinden yağlamalı rulmanlar delikleri veya flanş, pah kırma, baskı rondelası veya diğer burçlar özel burç işleri ... hepsini yapmak için teknolojiye sahibiz. PTFE sunabiliyoruz. metrik düz, emperyal düz, metrik flanşlı, metrik rondelalar, emperyal rondelalar, metrik şerit ve emperyal şeritte astarlı sarılmış rulmanlar. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde üretilebilir.

VIIPLUS, Paslanmaz Çelik Kompozit Rulmanlarda ve Burçlarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunar.

S S316 PTFE Astarlı RULMANLI YATAK BURÇLARI ŞEKİLLER VE FORMLAR
Düz silindirik rulmanlar, flanşlı rulmanlar, baskı makineleri, sürgülü plakalar.
Yatak yüzeyi Astar, mükemmel korozyon direncine sahip paslanmaz çelik sırt üzerinde dokumalar ve özel bir kumaş karışımıdır. Hafif, kompakt rulmanlar için kullanılabilir ve malzeme, özel dolgu maddesi, metal malzemenin mukavemeti ve boyutsal stabilite nedeniyle iyi kayma özelliklerine sahiptir.

MÜKEMMEL GİYİM DİRENCİ İLE ÇELİK DESTEKLİ PTFE ASTARLI BURÇLAR YAĞLAMA ÜCRETSİZ

ÖZELLİKLERİ

Kuru çalışma ve bakım gerektirmez.
Gürültü ve frekans emilimi.
hidrodinamik çalışma mümkün
Yüksek izin verilen yük.
İyi kimyasal dayanım.
İyi sürtünme özellikleri.
Yapışmaz.
Geniş sıcaklık aralığı.
Yüksek kayma hızı.
Su emilimi yoktur.
çalışma sırasında düşük oyun.
Son derece yerden tasarruf sağlar.

PASLANMAZ ÇELİK 316 BURÇ UYGULAMALARI
Burçlar Kimyasal vana, kimyasal pompa, akış ölçer, gıda endüstrisi, korozyon ortamında ilaç endüstrisi için uygundur. İletim, dönme ve salınım hareketleri. Pnömatik ve hidrolik silindirler için kılavuz kılavuzu. Pnömatik ve hidrolik silindirlerin bağlantı pabuçları. Konveyör bant sistemleri. , tekstil makineleri, otomobiller.

PASLANMAZ ÇELİK BURÇLAR KOROZYONA DAYANIKLI NEDİR? - ENDÜSTRİYEL ÇELİK BURÇLAR 304 VS 316 PASLANMAZ ÇELİK BURÇLAR

Yağlama olmadan düşük sürtünme ve yüksek aşınma direnci.

Paslanmaz çelik rulman, metal desteklerde PTFE veya PTFE elyaf kumaş ve aramid elyaf kaplaması kullanır, kumaş çok yüksek yük kapasitesine ve düşük hız ve ağır sürtünme üstün performansıyla yüksek hassasiyete sahiptir, inşaat makineleri, tarım makineleri gibi ağır ekipmanlarda yaygın olarak kullanılır.

PASLANMAZ ÇELİK GERİ KOL BURCU

Sarılmış kompozit kayar yatak Paslanmaz çelik 316 / PTFE elyaf kumaş

Paslanmaz Çelik 316 Rulmanlar + PTFE Kumaş paslanmaz çelik esaslı yağsız yağlanmış

Viiplus, paslanmaz çelik burç üreticilerinin profesyonel bir üretimidir. Paslanmaz çelikten yapılmış rulmanlar ve miller bakım gerektirmez.

Nem ve diğer ortamların neden olduğu bir dizi korozyona dayanabilen paslanmaz çelik burçlar. 304 & 316 paslanmaz çelikten rulman üretiyoruz. Yüksek mukavemet, aşınma direnci, korozyon direnci ve korozyon direnci vb. Karakteristikleri PTFE fiber kumaş ile kaplanmış bronz toz ile sinterlenmiş paslanmaz çelik arkalık Kuru çalışma, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma için uygundur.

ENDÜSTRİYEL ÇELİK BURÇLAR 304 VS 316 PASLANMAZ ÇELİK BURÇLAR

304 ve 316 paslanmaz çelik rulman malzemesi farklıdır: korozyon direnci: 316 paslanmaz çelik rulman Mo, yüksek sıcaklık ortamında 304 paslanmaz çelik rulman daha korozyon direnci daha iyidir, bu nedenle yüksek sıcaklık ortamında, mühendisler genellikle 316 malzeme parçaları seçecektir.316 esas olarak azaltılmış Cr içeriği, artan Ni içeriği ve artan Mo2% ~ 3%. bu nedenle, korozyon direnci 304 daha güçlüdür, kimya sanayi, deniz suyu ve diğer ortamlarda kullanım için uygundur

KOMPOZİT RULMAN NEDİR?

Kompozit kuru kayar rulmanlar öncelikle ağır yüklerin desteklenmesi gereken ve dönme veya salınım hareketlerinin nispeten yavaş olduğu yatak düzenlemeleri için kullanılır.

KOMPOZİT RULMAN NEREDE KULLANILIR?

İyi kayma özellikleri ve kompakt tasarımları nedeniyle, bu kaymalı yataklar özellikle aşağıdaki durumlarda yatak düzenlemeleri için uygundur:
Bakım gerektirmeyen çalışma önkoşuldur
Yağ açlığı riski vardır Yağlayıcılar kullanılamaz veya yasaklanmıştır Alan sınırlıdır.

NEDEN KOMPOZİT RULMANI SEÇMELİSİNİZ?

Bakım gerektirmeyen çalışma

Yağlama gerekmez (PTFE kompozit)

İlk yağlama gerekli (POM kompozit)

Minimum duvar kalınlığı, minimum alan gereksinimi

Ağır yüklerin yerleştirilmesi

Geniş sıcaklık aralığı

İyi kayma özellikleri

Neredeyse hiç yapışmaz

Yüksek aşınma direnci

Kenar yüklemesine daha az duyarlı (POM kompozit)

İşleme gerektirmez.

Biz yüksek miktarlarda Yağsız burç VSB-36 Paslanmaz Çelik sürgülü yatak burç ve bağıl ürünler, biz Yağsız burç VSB-36 Paslanmaz Çelik sürgülü yatak burç ve göreli öğeler için büyük stokları var, biz yüksek kaliteli Yağsız burç VSB-36 Paslanmaz Çelik sürgülü rulman kaynağı Burç makul fiyat ile veya teknik veriler veya göreli çizimler ile birlikte rulmanlar üretmek, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak bizim için önceliklidir. Yağsız burç VSB-36 Paslanmaz Çelik sürgülü yatak burcu ile ilgileniyorsanız, lütfen web sitemizi kontrol edin: www.viiplus.com ve tiffany@viiplus.com adresine e-posta gönderin, böylece doğrudan sizinle iletişime geçeceğim. v önde gelen kendinden yağlamalı rulman üreticisi ve tedarikçisi çin'de. Çeşitli kendinden yağlamalı rulmanlar, burçlar ve kayar bloklar, vb üretiminde son derece yetkin. Ana ürün kataloğumuz artık yağsız kendinden yağlamalı rulman, kompozit rulman, bakır rulman, sarılmış bronz rulman, bimetalik rulman, termoplastik içerir çalılar ve daha fazlası. Tüm ürünlerimiz güvenilir performans ve düşük fiyat ile karakterizedir. Otomobil, takım tezgahları, kalıplar, metalurji makineleri, madencilik makineleri, tekstil makineleri, kaldırma makineleri, inşaat makineleri, baskı makineleri, sulama makineleri, enjeksiyon kalıplama makineleri, gıda makineleri, limanlar, deniz dahil olmak üzere farklı endüstrilerde çok popüler ve yaygın olarak kullanılmaktadır. makineler ve tarım ve ormancılık makineleri, vb. kavitasyon, akış erozyonu ve yorgunluk, petrol ve gaz operasyonlarında çok çeşitli kullanımlar için idealdir. Dümenin tepesinden okyanus tabanına ve boru hattından pompaya, rulman çözümlerimiz aşağıdaki uygulamalarda daha uzun servis ömrü, daha az bakım ve yağsız çalışma sağlar: VIIPLUS, önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak profesyoneldir Çin'de VSB-36 paslanmaz çelik 316 rulmanlar + ptfe kumaş. Biz nitelikli işçilerin bir çok kapsayan profesyonel bir fabrika ile donatılmıştır. Lütfen bizimle Çin'de yapılan VSB-36 paslanmaz çelik 316 rulmanlar + ptfe kumaş satın almaktan çekinmeyin.

SARMA KOMPOZİT SÜRME RULMANI SS 316 / PTFE KUMAŞ KUMAŞ | KOROZYON DİRENCİ

SİZE SUNABİLECEĞİMİZ HATLAR

Kompozit kaymalı yatakların standart aralığı çok kapsamlıdır ve neredeyse her standart boyutu kapsar. Bu seri düz ve flanşlı burçlar, baskı rondelaları ve şeritlerden oluşur.

Kol Yatakları:

Model numarası.

Min. İD

Min.OD

Max.ID

Max.OD

Maks. uzunluk

VSB-10, DU, SF-1

6mm

8mm

300mm

305mm

100mm

VSB-20, DX SF-2

10mm

12mm

300mm

305mm

100mm

VSB-80, JF800

10mm

12mm

173mm

180mm

100mm

VSB-22, FB090

10mm

12mm

300mm

305mm

100mm

VSB-22, FB092

10mm

12mm

300mm

305mm

100mm

VSB-50, jdb

8mm

12mm

160mm

180mm

150mm

ID = iç çap OD = Dış çap

VIIPLUS Uygulamalarınız için kaymalı yatak çözümleri

TEKNİK BİLGİLER

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Karbon çelik / PTFE elyaf kumaş

 • Maintentance içermeyen

 • İstek üzerine temin edilebilir

ÖZELLİKLERİ

 • Özellikle dönme ve salınım hareketi, iyi şok emme, çok yüksek yük kapasitesi, su emme olmadan mükemmel kayma ve aşınma davranışı

MALZEMELER

 • Destek malzemesiKarbon çelik

 • PTFE elyaf kumaş

 • Destek malzemesi: İstek üzerine paslanmaz çelik ve bronz

MALZEME ÖZELLİKLERİ

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 350 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamiği [180 [N / mm2]

 • Kayma hızı <0.5 [m / s] 1 [m / s] yağlanmış

 • Sürtünme değeri *** 0,03 [µ] ila 0,20 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 50 [° C] ila + 250 [° C]

 • Maks. PV değeri 1.8 [N / mm² xm / s]

MONTAJ DANIŞMANLIĞI

 • Yeterli bir kuvvet mandrelinin uygulanması tavsiye edilir

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8


Tech.Data

Azami yük

Statik

350N / mm2

Sıcaklık.

-50 ° C ~ 250 ° C

Dinamik

180N / mm2

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Max hız

Kuru

0.5 m / s

Termal iletkenlik

42W (mx K) 1

Gres

1 m / s ~ 3 m / s

Max.PV (Kuru)

Kısa dönem

3,6N / mm2 m / s

Termal katsayısı
genişleme

11 x 10-6 x K-1

Sürekli

1.8N / mm2 m / s

BAKIM

 • yapıştırılmış PTFE elyaf kumaş kaplamalı kuru kayar yataktır. Bu nedenle yağlama gerekli değildir ve izin verilmez.

UYGULAMA YELPAZESİ

 • Makine ve vinç yapımı, aparat mühendisliği, tarım makineleri, bağlantı parçaları, su pompaları, kimya endüstrisi

YAKALAMA : Bu kayar yatak tipi ve özel ölçüler sadece istek üzerine temin edilebilir

Bizimle iletişime geçin ... Bize online bir soruşturma gönderin. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir. Fragmatik çözümler - yüksek kaliteli ürünler - premium hizmet - uygun fiyatlar

Hot Tags: paslanmaz çelik 316 rulmanlar + Çin malı PTFE kumaş, üretmektedir, tedarikçiler, fabrika, kelebek vana burcu, çelik bronz toz burcu, roughneck birimleri burç, paslanmaz çelik rulman abd, paslanmaz çelik boccole

BİZİ TAKİP EDİN

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

https://viiplus.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz