Çin Bronz Gleitlager Üretici

Paslanmaz Çelik Ptfe / Kevlar Kumaş Astarlı Split 316 Kompozit Rulmanlar Flanşlı Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Paslanmaz Çelik Sırtlı Burçlar
Marka adı: CHINA CUSTOM THERMOPLASTIC BUSHING SELF-LUBRICATING BEARINGS
Sertifika: WRAPPED SPILT SLEEVE BUSHING, STAINLESS STEEL 316, DIN 1494 / ISO 3547, LOW-MAINTENANCE
Model numarası: ÖZEL TERMOPLASTİK VE TEX KUMAŞ DOKUMA DOKUMA / CAM ELYAF PASLANMAZ ÇELİK 316 RULMANLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: > = 500 Parça
Fiyat: negotiate
Ambalaj bilgileri: KARTONLAR, AHŞAP DAVALAR
Teslim süresi: 3-4 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Paslanmaz Çelik Burç Üreticileri Kendinden Yağlamalı Düz ​​Rulmanlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Paslanmaz Çelik 316 veya gözenekli bir bronz katmanın sinterlendiği Çelik geri, daha sonra bir PTFE karakteristik: Mükemmel nem ve kimyasal dayanım.
boyut: standart boyut mevcut Yüzey: Kalay veya bakır kaplama
tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar ÖNEMLİ UYGULAMALAR: VALVE, Kimya endüstrisi Otomotiv silecekleri

Ürün Açıklaması

Sürgülü katman PTFE tedarikçisi, İtalya / Avrupa'daki satıcı ile metrik AISI 316 burç, Ölçüler:

Paslanmaz çelik rulman, Metalik ve Kendinden Yağlamalı Burçlar, Çelik

Paslanmaz Çelik 304/316 / PFTE Kaplamalı Burç metrik ve inç boyutu.

Ptfe / Kevlar Fabricsliding Layer ile Kendinden Yağlamalı Flanş Rulman, Çin'de Üretim Yaptıklarımız Fabrika Sertifikaları Tasarım Yarışması Endüstri Çözümleri.

Yağsız rulman özellikleri ile yeni bir rulman türüdür metal yatak ve yağsız yatak. . As a supplier of plain bearings, the oil-free bearings also become the industry benchmark. Kaymalı yatak tedarikçisi olarak, yağsız rulmanlar de endüstri ölçütü haline gelir.

The high performance dry friction bearing in China can run without oil or less oil through the low friction packing in the sliding layer.Lubrication has always been a headache for industrial designers. Çin'de yüksek performanslı kuru sürtünme yatağı, sürgülü katmandaki düşük sürtünmeli ambalaj sayesinde yağsız veya daha az yağsız çalışabilir.Yağlama, endüstriyel tasarımcılar için her zaman bir baş ağrısı olmuştur. It is expensive and brings Pahalı ve getiriyor çevreye çok düşmanca olan çok fazla kirlilik. Bu makale yağlama bilgisini ve VIIPLUS yağsız yatağın özel uygulamasını tanıtacaktır.

You have access to the latest downloads here. En son indirmelere buradan erişebilirsiniz. Click on the TıklaSarılı Kompozit Kayar Yatak.pdf Dosyayı görüntülemek için katalog sembolü ve kendinden yağlamalı burç yatakları katalog dosyasını indirin.

Yağlamanın dezavantajları

1:increase the cost; 1: maliyeti artırın; Processing oil lines or oil lines in the shaft or housing, purchasing lubricating oil, reducing operating efficiency during maintenance due to machine downtime, additional sealing to maintain lubricant, recycling of machines, and so on all cost you a lot. Şafttaki veya gövdedeki yağ hatlarının veya yağ hatlarının işlenmesi, yağlama yağı satın alınması, makine arıza süresinden dolayı bakım sırasında çalışma verimliliğini azaltma, yağlayıcıyı korumak için ek sızdırmazlık, makinelerin geri dönüşümü vb.
2 .: temas gücü verimliliği arasındaki yağ keçesini ve mili azaltın.

3: çevre kirliliği riski sürecinde yağlama ve kullanım ekleyin.

 

Kendinden yağlamalı Burç ve Rulman Tin Plating and Copper Plating, If you have an application that calls for your part to be altered, we can meet your needs. Kalay Kaplama ve Bakır Kaplama, Parçanızın değiştirilmesini gerektiren bir uygulamanız varsa, ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. From Composite Bearings Material,boring the ID, turning the OD, self-lubrciating bearings holes, or flange, chamfering, thrust washer, or any other drawings custom bushing work… we have the technology to do it all.We are able to offer PTFE lined wrapped bearings in metric plain, imperial plain, metric flanged, metric washers, imperial washers, metric strip and imperial strip. Kompozit Rulman Malzemesinden, ID'yi sıkmak, OD'yi döndürmek, kendinden yağlamalı rulmanlar delikleri veya flanş, pah kırma, baskı rondelası veya diğer burçlar özel burç işleri ... hepsini yapmak için teknolojiye sahibiz. metrik düz, emperyal düz, metrik flanşlı, metrik rondelalar, emperyal rondelalar, metrik şerit ve emperyal şeritte astarlı sarılmış rulmanlar. Special sizes can be produced to customer requirements. Müşteri ihtiyaçlarına göre özel ölçülerde üretilebilir.

VIIPLUS, Paslanmaz Çelik Kompozit Rulmanlarda ve Burçlarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunar Endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve açık deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci.

 

S316 Ptfe Çizgili Sarılı Burçlar Şekil ve Formlar


Düz silindirik rulmanlar, flanşlı rulmanlar, baskı makineleri, kayar plakalar.
The bearing surface Lining is a mixture of woves and a special fabric on a stainless steel backing with excellent corrosion resistance. Yatak yüzeyi Astar, mükemmel korozyon direncine sahip paslanmaz çelik sırt üzerinde dokuma ve özel bir kumaş karışımıdır. It can be used for light weight, compact bearings, and Hafif, kompakt rulmanlar ve malzeme, özel dolgu maddesi, metal malzemenin mukavemeti ve boyutsal stabilite nedeniyle iyi kayma özelliklerine sahiptir.

Mükemmel Aşınma Direnci ile Çelik Destekli Ptfe Astarlı Burçlar Yağlama Ücretsiz

Özellikleri

Paslanmaz Çelik Ptfe / Kevlar Kumaş Astarlı Split 316 Kompozit Rulmanlar Flanşlı BurçlarKuru çalışma ve bakım gerektirmez.
Gürültü ve frekans emilimi.
hidrodinamik çalışma mümkün
Yüksek izin verilen yük.
İyi kimyasal dayanım.
İyi sürtünme özellikleri.
Yapışmaz.
Geniş sıcaklık aralığı.
Yüksek kayma hızı.
Su emilimi yoktur.
çalışma sırasında düşük oyun.
Son derece yerden tasarruf sağlar.

Paslanmaz Çelik 316 Burçlar Uygulamaları

Burçlar Kimyasal vana, kimyasal pompa, akış ölçer, gıda endüstrisi, korozyon ortamında ilaç endüstrisi için uygundur. İletim, dönme ve salınım hareketleri. Pnömatik ve hidrolik silindirler için kılavuz kılavuzu. Pnömatik ve hidrolik silindirlerin bağlantı pabuçları. Konveyör bant sistemleri , tekstil makineleri, otomobiller.

 

 

 

Why Is Stainless Steel Bushings Corrosion Resistant? Paslanmaz Çelik Burçlar Neden Korozyona Dirençlidir? – Industrial Steel Bushes 304 Vs 316 Stainless Steel Bushings - Endüstriyel Çelik Burçlar 304 Vs 316 Paslanmaz Çelik Burçlar

Yağlama olmadan düşük sürtünme ve yüksek aşınma direnci.

Paslanmaz çelik rulman, metal desteklerde PTFE veya PTFE elyaf kumaş ve aramid elyaf kaplaması kullanır, kumaş çok yüksek yük kapasitesine ve düşük hız ve ağır sürtünme üstün performansıyla yüksek hassasiyete sahiptir.İş makinaları, tarım makineleri gibi ağır ekipmanlarda yaygın olarak kullanılır.

 

Paslanmaz Çelik Ptfe / Kevlar Kumaş Astarlı Split 316 Kompozit Rulmanlar Flanşlı Burçlar

Metalografik görüntü

 

Not: Şekildeki ürünler ayrıca farklı çalışma koşullarına göre farklı matris malzemeleri seçebilir, örneğin: bronz substrat (VSB-1b), paslanmaz çelik substrat (VSB-1s) ve kurşunsuz (VSB-1w) formül ürünleri

 

 

Teknik veri

 

 

Performans göstergeleri tarih
Maksimum yük P Statik yük 250N / mm
Dinamik yük 140N / mm
Maksimum doğrusal hız V Kuru sürtünme 2.5 m / sn
Yağ yağlama 5.0m / sn
Yüksek PV değeri Kuru sürtünme 3.8N / mm · m / s
Yağ yağlama 50N / mm · m / s
Sürtünme katsayısıμ 0.04 ~ 0.20
Sıcaklık kullanımı
-195 ℃ ~ 280 ℃
Termal iletkenlik katsayısı
50 W / m K'dan

Paslanmaz Çelik Destek Kovanı Burçları

 

Sarılmış kompozit kayar yatak Paslanmaz çelik 316 / PTFE elyaf kumaş

Paslanmaz Çelik 316 Rulmanlar + PTFE Kumaş paslanmaz çelik esaslı yağsız yağlanmış

Viiplus, paslanmaz çelik burç üreticilerinin profesyonel bir üretimidir. Paslanmaz çelikten yapılmış rulmanlar ve miller bakım gerektirmez.

Paslanmaz Burçlar That Can Withstand Moisture And A Number Of Corrosion Caused By Other Media.We produce bearing made of stainless steel 304&316. Nem ve diğer ortamların neden olduğu bir dizi korozyona dayanabilir. 304 & 316 paslanmaz çelikten rulman üretiyoruz. Characteristics of high strength, wear resistance, corrosion resistance, and corrosion resistance etc.Stainless steel backing sintered with bronze powder overlaid with PTFE fibres fabric Suitable for Yüksek mukavemet, aşınma direnci, korozyon direnci ve korozyon direnci vb. Özellikleri. PTFE elyaf kumaş ile kaplanmış bronz toz ile sinterlenmiş paslanmaz çelik sırt kuru çalışma, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma.


Endüstriyel Çelik Burçlar 304 Vs 316 Paslanmaz Çelik Burçlar

304 ve 316 paslanmaz çelik rulman malzemesi farklıdır: korozyon direnci: 316 paslanmaz çelik rulman Mo, yüksek sıcaklık ortamında 304 paslanmaz çelik rulman daha korozyon direnci daha iyidir, bu nedenle yüksek sıcaklık ortamında, mühendisler genellikle 316 malzeme parçaları seçecektir. , artan Ni içeriği ve artan Mo2% ~ 3%. bu nedenle, korozyon direnci 304 daha güçlüdür, skimya endüstrisi, deniz suyu ve diğer ortamlarda kullanım için uygundur

 

Kompozit Rulman Nedir?

Kompozit kuru kayar rulmanlar öncelikle ağır yüklerin desteklenmesi gereken ve dönme veya salınım hareketlerinin nispeten yavaş olduğu yatak düzenlemeleri için kullanılır.

 

Kompozit Rulman Nerede Kullanılır?

 

İyi kayma özellikleri ve kompakt tasarımları nedeniyle, bu kaymalı yataklar özellikle aşağıdaki durumlarda yatak düzenlemeleri için uygundur:
Bakım gerektirmeyen çalışma önkoşuldur
Yağ açlığı riski vardır Yağlayıcılar kullanılamaz veya yasaklanmıştır Alan sınırlıdır.

Neden Kompozit Rulman Seçin?

 

Bakım gerektirmeyen çalışma

 

Yağlama gerekmez (PTFE kompozit)

İlk yağlama gerekli (POM kompozit)

Minimum duvar kalınlığı, minimum alan gereksinimi

Ağır yüklerin yerleştirilmesi

Geniş sıcaklık aralığı

İyi kayma özellikleri

Neredeyse hiç yapışmaz

Yüksek aşınma direnci

Kenar yüklemesine daha az duyarlı (POM kompozit)

İşleme gerektirmez.

 

Size Hangi Boyutlarda Rulman Sunabiliriz?

 

The standard range of composite plain bearings is very comprehensive and covers almost every standard size. Kompozit kaymalı yatakların standart aralığı çok kapsamlıdır ve hemen hemen her standart boyutu kapsar. This range comprises straight and flanged bushings, thrust washers and strips. Bu seri düz ve flanşlı burçlar, baskı rondelaları ve şeritlerden oluşur.

Kol Rulmanlar:

Model numarası.

Min. Min. ID İD

Min.OD

Max.ID

Max.OD

Max. Maks. Length uzunluk

VSB-10, DU, SF-1

6mm

8mm

300mm

305mm

100mm

VSB-20, DX SF-2

10mm

12mm

300mm

305mm

100mm

VSB-80, JF800

10mm

12mm

173mm

180mm

100mm

VSB-22, FB090

10mm

12mm

300mm

305mm

100mm

VSB-22, FB092

10mm

12mm

300mm

305mm

100mm

VSB-50, jdb

8mm

12mm

160mm

180mm

150mm

ID = iç çap OD = Dış çap

 

VIIPLUS Uygulamalarınız için kaymalı yatak çözümleri

 

Technische Daten

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Karbon çelik / PTFE elyaf kumaş

 • Maintentance içermeyen

 • İstek üzerine temin edilebilir

Özellikleri

 • Özellikle dönme ve salınım hareketi, iyi şok emme, çok yüksek yük kapasitesi, su emme olmadan mükemmel kayma ve aşınma davranışı

Malzemeler

 • Destek malzemesiKarbon çelik

 • PTFE elyaf kumaş

 • Destek malzemesi: İstek üzerine paslanmaz çelik ve bronz

Malzeme özellikleri

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 350 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik≤ 180 [N / mm2]

 • Kayma hızı <0.5 [m / s] 1 [m / s] yağlanmış

 • Sürtünme değeri *** 0,03 [µ] ila 0,20 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 50 [° C] ila + 250 [° C]

 • Max. Maks. PV-value1.8 [N/mm² xm/s] PV değeri 1.8 [N / mm² xm / s]

Montaj Tavsiyesi

 • Yeterli bir kuvvet mandrelinin uygulanması tavsiye edilir

Montaj Tavsiyesi

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

 

 


Tech.Data

Azami yük

Statik

350N / mm2

 

Sıcaklık.

-50 ° C ~ 250 ° C

Dinamik

180N / mm2

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Max hız

Kuru

0.5 m / s

Termal iletkenlik

42W (mx K) 1

Gres

1 m / s ~ 3 m / s

Max.PV (Kuru)

Kısa dönem

3,6N / mm2 m / s

Termal katsayısı
genişleme

11x 10-6 x K-1

Sürekli

1.8N / mm2 m / s

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bakım

 • is a dry sliding bearing with glued PTFE fibres fabric overlay. yapıştırılmış PTFE elyaf kumaş kaplamalı kuru kayar yataktır. Lubrication is therefore not necessary and not allowed. Bu nedenle yağlama gerekli değildir ve izin verilmez.

Uygulama Alanı

 • Makine ve vinç yapımı, aparat mühendisliği, tarım makineleri, bağlantı parçaları, su pompaları, kimya endüstrisi

BAŞLIK:

Bu kayar yatak tipi ve özel ölçüler sadece istek üzerine temin edilebilir

Temasta olmak ...Bize online bir soruşturma gönderin.You can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately.pragmatic solutions – high quality products – premium service – fair prices Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

 

Hot Tags: paslanmaz çelik 316 rulmanlar + Çin malı PTFE kumaş, üretmektedir, tedarikçiler, fabrika, kelebek vana burcu, çelik bronz toz burcu, roughneck birimleri burcu, paslanmaz satın

çelik rulman abd, paslanmaz çelik boccole

 

Paslanmaz Çelik Ptfe / Kevlar Kumaş Astarlı Split 316 Kompozit Rulmanlar Flanşlı Burçlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

 

Paslanmaz Çelik Ptfe / Kevlar Kumaş Astarlı Split 316 Kompozit Rulmanlar Flanşlı Burçlar

https://viiplus.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz