Çin Bronz Gleitlager Üretici

Kimyasal Vana 316 Paslanmaz Çelik Burçlar, Çelik Destekli Bronz Burç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Paslanmaz Çelik Sırtlı Burçlar
Marka adı: CHINA CUSTOM THERMOPLASTIC BUSHING SELF-LUBRICATING BEARINGS
Sertifika: WRAPPED SPILT SLEEVE BUSHING, STAINLESS STEEL 316, DIN 1494 / ISO 3547, LOW-MAINTENANCE
Model numarası: ÖZEL TERMOPLASTİK VE TEX KUMAŞ DOKUMA DOKUMA / CAM ELYAF PASLANMAZ ÇELİK 316 RULMANLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: > = 500 Parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: KARTONLAR, AHŞAP DAVALAR
Teslim süresi: 3-4 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Paslanmaz Çelik Burç Üreticileri Kendinden Yağlamalı Düz ​​Rulmanlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Paslanmaz Çelik 316 + ptfe Liman: shanghai
Kalite: OEM tip: Kendinden Yağlamalı rulmanlar
yapı: çalılık Uygulama: KÜRESEL VANALAR

Ürün Açıklaması

Kılavuz Mühendislik Kevlar Astarlı SST Metal / PTFE Kendinden yağlamalı Tip rulman, kelebek vanalar, muylu yatakları, bilyalı ve plug vana mil burçları, hidrolik ve pnömatik silindirlerde kullanım için ince duvarlı bir manşon şeklinde yüksek yük kapasitesi ve düşük sürtünme sağlar kılavuz burçları, gıda işleme makineleri ve kapı menteşesi burçları.

Mükemmel korozyona dayanıklı performans ve üstün aşınmaya dayanıklı performans OIL & GAS Burçlar ve Kendinden Yağlamalı Rulmanlar

 


Teçhizatınızı veya rafinerinizi nerede kullanırsanız kullanın, VIIPLUS Kendinden Yağlamalı Rulmanlar çözümleri yanınızda.

OILES Kendinden Yağlamalı Rulmanlar
Normal kaymalı yataklarla karşılaştırıldığında, VIIPLUS CHINA kendinden yağlamalı rulmanlar aşınma direnci, nöbet direnci ve sürtünme özelliklerinde üstündür ve performans geliştirme ve bakım gerektirmez.

 

GLOBE VALVES CHEMICAL VALVE CHEMICAL PUMP BUSHINGS BUSHING STAINLESS STEEL BACKING SINTERED WITH BRONZE POWDER OVERLAID WITH PTFE | KÜRESEL VANALAR KİMYASAL VANA KİMYASAL POMPA BURCU BURÇLU PASLANMAZ ÇELİK GERİ DÖNÜŞ, PTFE İLE BRONZ TOZ AŞIRI | VSB-33 VSB-33

Paslanmaz Çelik 316 Rulmanlar + PTFE

PTFE ile kaplanmış bronz toz ile sinterlenmiş paslanmaz çelik arkalık Kuru çalışma, düşük sürtünme katsayısı, daha düşük aşınma için uygundur.

 

AISI 316 bushing material

 

 

Sıradan uygulama

 

 

Kimyasal valf, kimyasal pompa, debimetre, gıda endüstrisi, korozyon ortamında ilaç endüstrisi.

ÖZELLİKLERİ


Sarılı PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı kaymalı yataklar, baskı rondelası ve şeridi, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı paslanmaz çelik kabuk

It is backed with stainless steel with porous bronze sintered on it and polymers imbedded into the bores of the bronze. Üzerinde paslanmaz çelik, sinterlenmiş gözenekli bronz ve bronzun deliklerine gömülü polimerler bulunur. The stainless steel back provides the bush with stronger mechanic strength and load capability. Paslanmaz çelik sırt, burca daha güçlü mekanik mukavemet ve yük kapasitesi sağlar. By combining the metals and the polymers together, the products are endowed with the lower friction coefficient and good capacity of anti-abrasion and self-lubrication. Metaller ve polimerleri bir araya getirerek, ürünlere daha düşük sürtünme katsayısı ve iyi bir aşınma önleme ve kendi kendini yağlama kapasitesi verilir. Moreover, the stainless steel back can be effectively preventing chemical erosion. Ayrıca, paslanmaz çelik sırt kimyasal erozyonu etkili bir şekilde önleyebilir. This series are widely applied in printing and dyeing machines, and machines used in the ocean industry, etc. Bu seri, baskı ve boyama makinelerinde ve okyanus endüstrisinde kullanılan makinelerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz Çelik Bronz Tozu + PTFE Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Çok Katmanlı Kompozit

This new material use the PTFE fibre fabric overlay on metal backings, the fabric have very high load capacity and much longer operating life compare with conventional 3-layer bushes. Bu yeni malzeme metal desteklerde PTFE fiber kumaş kaplamayı kullanır, kumaş çok yüksek yük kapasitesine ve geleneksel 3 katmanlı burçlara kıyasla çok daha uzun çalışma ömrüne sahiptir. The metal can be carbon steel. Metal karbon çeliği olabilir. stainless steel. paslanmaz çelik.
 
Paslanmaz Çelik 316 Kol Burç Şartname ve Tolerans
 
Ürün Genel Bakış: yağ veya yakıt çalışma sert parçaları uygulayın, aşınma direnci, düşük kayma katsayısı, uzun ömür: iyi genel performans. Yağ veya yakıt çalışma sert parçaları uygulayın, aşınma direnci, düşük sürtünme katsayısı, uzun ömür; iyi tulum mükemmelliği.
 
VSB-33 Kaymalı Rulmanlar ve Kovan Rulmanları
 
 
Paslanmaz çelik rulman yağa dayanıklı, aside dayanıklı, alkali dayanıklı ve deniz suyuna dayanıklıdır, daha fazla, PTFE yüzey tabakasında kurşun yoktur ve bu nedenle özellikle gıda makinelerinde, alkali akış ölçerlerde, pompa makinelerindeki hareket elemanlarını pompalamak için uygundur , baskı makineleri kimya mühendisliği makineleri ve diğer okyanus endüstrisi. burç üçlü katmanlar bir kompozit olduğunu, ana malzeme paslanmaz çelik sırt ve ısıya dayanıklı güç dolu bir PTFE film sinterlenmiş küresel bronz ara katman üzerine perdahlı.
 
 
Suitable for dry running, low coefficient of friction, lower wear, good sliding characteristics, forming a transfer film can protect the mating metal surface, suitable for rotary and oscillating movement. Kuru çalışma, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma, iyi kayma özellikleri için uygun, bir transfer filmi oluşturmak, döner ve salınım hareketi için uygun çiftleşme metal yüzeyini koruyabilir. Stainless steel backing provides improved corrosio... Paslanmaz çelik arkalık, gelişmiş korozyo ...

 

STRUSTURE


TEKNİK VERİ

Teknik veri

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Dinamik

140N / mm2

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

 

AVAILABILITY

 

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar
· Baskı pulları
· Flanşlı rondelalar
 
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve İngiliz burçları: Özel ebatlarda standart burç formları.

 
 

 

TİPİK UYGULAMALAR

 
 
VSB is professional as one of the leading manufacturers and suppliers of VSB-33 stainless steel 316 bearings +ptfe in China. VSB önde gelen üreticilerinden ve Çin'de VSB-33 paslanmaz çelik 316 rulmanlar + ptfe tedarikçilerinden biri olarak profesyoneldir. We are equipped with a professional factory which covers a great deal of qualified workers. Biz nitelikli işçilerin bir çok kapsayan profesyonel bir fabrika ile donatılmıştır. Please feel free to buy VSB-33 stainless steel 316 bearings +ptfe made in China with us. Lütfen bizimle Çin'de yapılan VSB-33 paslanmaz çelik 316 rulmanlar + ptfe satın almaktan çekinmeyin.
 
 
Kaymalı yataklar çalılık, yaka çalıları, pulları, şeritler veya özel tasarımlar.

 

Ambalaj ve Nakliye
Paketleme Detayları: Standart ihracat ambalaj, veya müşterilerin gereksinim olarak.
MÜŞTERİ BOYUTU

 

BAŞLANGIÇ SENİN
UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJE

 


 

Bu bağlantılar size yardımcı olabilir

Kimyasal Vana 316 Paslanmaz Çelik Burçlar, Çelik Destekli Bronz BurçAz bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar

Veya iletişime geçin

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar
 

Kimyasal Vana 316 Paslanmaz Çelik Burçlar, Çelik Destekli Bronz Burç
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz