Çin Bronz Gleitlager Üretici

PTFE Kompozit Düz Şerit Burçlar, Karbon Çelik Sinter Bronz İnç ve Metrik Ölçüler

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kaymalı Yatak Malzemesi
Marka adı: China Plain-Bearing
Sertifika: DIN 1494/ISO 3547
Model numarası: Sarılmış kompozit kayma yatağı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Adet
Fiyat: flat strip material inch sizes Manufacturers,Factory Price
Ambalaj bilgileri: Gönderi Burç Paketleme: Tahta Sandık veya Palet başına Karton.
Teslim süresi: 15 ~ 20 gün
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet her Ay düz taşıyan burç
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Kompozit PTFE Kızak Plakaları Kaplama: Kalay veya bakır
Özellikleri: az bakım gerektiren, yağlanmış uygulamalar tip: Sarılı Burçlar, Flanşlı Rulman, Baskı Pulu
kip: FRIMET Burç Uygulama: Baskı ve Boyama Makineleri ve Okyanus Endüstrisinde Kullanılan Makineler, vb.

Ürün Açıklaması

Üç katmanlı PTFE kompozit rulman burçlarının kuru kayar şeridi: Uzunluk 500 × 100 mm kalınlık 1 ila 2,5 mm boyutunda kesilir.

Dry sliding strip of triple-layer PTFE composite material. Üç katmanlı PTFE kompozit malzemeden kuru kayar şerit. The strip can be bent, pressed, cut etc. to fit the particular application. Şerit, belirli bir uygulamaya uyacak şekilde bükülebilir, preslenebilir, kesilebilir vb. Suitable for space-saving, maintenance-free arrangements of all types. Her tür yerden tasarruf sağlayan, bakım gerektirmeyen düzenlemeler için uygundur. self-lubricating bronze bushing manufacturer. kendinden yağlamalı bronz burç üreticisi.

Kaymalı yataklar malzeme şeritleri levha levha, uygulamanızın ihtiyaçlarını karşılayan kovan burçlar keşfedin.

Bakım gerektirmez ve yerden tasarruf sağlar

Kuru kızak Burçları Çin Karbon Çelik + Bronz + PTFE + Düz Strips PTFE Slide Plates supplier & manufacturer.Bushings, thrust washers and strips.Maintenance-free plain bearings material.units and housings.Direct from VIIPLUS china factory.| Şeritler PTFE Kızak Plakaları Tedarikçi ve Üretici Rulmanlar, Eksenel Pullar ve Bantlar. bronzegleitlager.com - Factory.PTFE expansion bearings bronzegleitlager.com - Factory.PTFE genleşme yatakları

A composite structure, strips consists of a carbon steel backing made to order from china, an intermediate layer of sintered bronze, PTFE/fibre mixture sliding lining. Kompozit bir yapı, şeritler, Çin'den sipariş etmek için yapılmış bir karbon çelik arkalık, sinterlenmiş bronz bir ara tabaka, PTFE / fiber karışımı kayar astardan oluşur. The main items in the steel Flat Strips range are the wrapped cylindrical bushings (DIN 1494) and the flanged cylindrical bushings.Flat Strips series has a composite structure consisting of a carbon steel backing, an intermediate layer of sintered bronze and a PTFE based sliding lining. Çelik Düz Şeritler serisindeki ana ürünler sarılmış silindirik burçlar (DIN 1494) ve flanşlı silindirik burçlardır. . Available in inch and metric sizes. İnç ve metrik boyutlarda mevcuttur.

 

PTFE Kompozit Düz Şerit Burçlar, Karbon Çelik Sinter Bronz İnç ve Metrik Ölçüler

PTFE Kompozit Şeritler Burçlar, baskı rondelaları ve Sarılı burçlar yapmak için şeritler

Burçlar, baskı rondelaları ve PTFE kompozit şeritler

 

Bu, aşınmaya karşı en iyi performansı gösteren bir sınır yağlama rulman şerididir.Daha iyi dayanıklılık için yüzey tabakası üzerinde PTFE ile sertleştirici madde, kurşun ve kalay alaşımı kullanır. çin sipariş üzerine yapılmış, PTFE astarlı, çelik destek, kendinden yağlama sürgülü plakalar

Test raporu Karbon çeliği yapısal olarak onaylamalı, kalınlık her yerde eşit olmalı, PTFE yapıştırma iyi

Sinterlenmiş PTFE ve Bronz Çelik Destek, bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı yüzey
Özellikler: PTFE / Fiber + Bronz + Çelik Destek + Bakır Kaplama / Kalay Kaplama
Suitable for dry running with a low coefficient of friction, low wear rate, good sliding characteristics, the transfer film created will protect the mating metal surface. Düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma oranı, iyi kayma özellikleri ile kuru çalışma için uygun olan oluşturulan film, çiftleşme metal yüzeyini koruyacaktır. Suitable for rotary and oscillating movement, high chemical resistance, lower absorption of water and reduced swelling. Döner ve salınımlı hareket, yüksek kimyasal direnç, daha düşük su emilimi ve düşük şişme için uygundur. Also performs well with lubrication. Ayrıca yağlama ile iyi performans gösterir.

VIIPLUS ÇİN, mevcut burç, baskı rondelası ve şerit tipleri, farklı katmanlar, tasarımları, tanımlamaları, özellikleri ve ana uygulama alanlarına genel bir bakış sunar.
Ayrıca, ürün tablolarına referansların yanı sıra ayrıntılı bilgi içeren ilgili ürün bölümlerine referanslar da içerir.

PTFE composite strips are suitable for space-saving arrangements of all types. PTFE kompozit şeritler her türlü yerden tasarruf sağlayan düzenlemeler için uygundur. These stripes can easily be fit to the application and counterface. Bu şeritler uygulamaya ve karşı yüzeye kolayca sığabilir. VIIPLUS offers a wide range of PTFE composite strips VIIPLUS çok çeşitli PTFE kompozit şeritler sunar .

 

Bu şeritlerin avantajları şunları içerir:

  1. bakım gerektirmeyen çalışma

  2. çok iyi sürtünme özellikleri

  3. yüksek yük taşıma kapasitesi

  4. yüksek çalışma sıcaklıkları

  5. yüksek kayma hızı

Yarık Burç Ptfe Sinterlenmiş Bronz, Yağ Delikleri İnç Aralığı ile Çelik Destek Malzemesi ile.

PTFE kompozit şeritler, kendi kendini yağlayan özelliklere sahip kayar bir malzemenin ön koşul olduğu uygulamalar için uygundur.

Bu şeritler için uygulama alanı örnekleri:

  • otomotiv

  • malzeme taşıma ekipmanı

  • ev aletleri ve tüketim malları

  • tekstil makineleri

VIIPLUS Rulmanlar frimet Çin burç ürünleri sunmaktadır.Çok çeşitli kendinden yağlamalı burç seçenekleri mevcuttur.
Kendinden yağlamalı FRIMET Burç Şeritleri PTFE Burçlar Kayar Rulman Düz rulman Şeritleri, DU Şerit Metrik Streifen, Gleitbahnen

 

VSB-10 COAL Madencilik Makinesi ÇİN Rulmanlar ve Burçlar

 

1, Flanşlı burç, ara katmanında gözenekli bronz sinterleme ve yüzeyinde Pb ile PTFE bileşiği ile yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik sırttan yapılmıştır.

2, Kendinden yağlama, aşınma önleyici düşük sürtünme, tamamen metal ve çok elemanlı polimerin avantajlarını geliştiren iyi özellikler sunabilir.

3, baskı, dokuma, tütün ve jimnastik makineleri vb.

Self-lubricating bearing like FRIMET is a bushing with steel backing (or bronze) and an internal PTFE layer. FRIMET gibi kendinden yağlamalı yatak, çelik sırtlı (veya bronz) ve dahili PTFE tabakalı bir burçtur. is a bearing with a stainless steel backing and internal PTFE layer. paslanmaz çelik sırtlı ve iç PTFE tabakalı bir yataktır. 1,Flanged bushing is made of high quality low-carbon steel backing with sintering porous bronze in its interlayer and the compound of PTFE with Pb on its surface. 1, Flanşlı burç, ara katmanında gözenekli bronz sinterleme ve yüzeyinde Pb ile PTFE bileşiği ile yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik sırttan yapılmıştır.

This type of DU bush takes PTFE layer as sliding layer which makes products can perform very wellunder dry condition or oil condition. DU tipi bu tip PTFE tabakasını sürgülü tabaka olarak alır, bu da ürünlerin çok iyi kuru şartlarda veya yağ koşullarında çalışmasını sağlar. Material Structure. Malzeme Yapısı. These materiais consist of metal backing bondedto a porous bronze sintered layer with PTFE based polymer bearing layer. Bu malzemeler PTFE bazlı polimer taşıyıcı tabaka ile gözenekli bronz sinterlenmiş bir tabakaya yapıştırılmış metal arkalıktan oluşur.

 

Çelik + Bronz Toz + PTFE / Fiber (DU) Şeritler

PTFE Kompozit Düz Şerit Burçlar, Karbon Çelik Sinter Bronz İnç ve Metrik Ölçüler

Tüm küresel endüstri için Yüksek kaliteli kendinden yağlamalı ürünler sağlayın
Sarılmış Çelik Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yağsız Sürme Serisi
 

Yapı ve Kompozisyon


1. PTFE/Fibre mixture thickness 0.01~0.03mm. 1. PTFE / Fiber karışım kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. It is the contact surface for the rotating shaft. Dönen şaftın temas yüzeyidir. Minute partides of the PTFE layer and the sintered bronze material combine to create a solid lubricant film, which coats the shaft. PTFE katmanının ve sinterlenmiş bronz malzemenin dakika bölümleri, mili kaplayan katı bir yağ filmi oluşturmak için birleşir.
2. Sintered bronze powder thickness 0.20*0.35mm,A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20 * 0.35mm, Toz bakırın özel bir bileşimi termal olarak çelik desteğe kaynaştırılmıştır. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.
3. Low-carbon steel backing. 3. Düşük karbonlu çelik destek. Setting the foundation of the bushings, the steel back provides exceptional stability, load carrying and heat dissipation characteristics. Geçit izolatörlerinin temelini oluşturan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı yayma özellikleri sağlar.


Rulman Özellikleri * Çalışma koşullarına bağlı olarak

 

Teknik veri

 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 
VIIPLUS FRIMET rulman benzer SF-1 rulman FRIMET rulman benzer
 

Kullanılabilirlik

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
·
Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Baskı pulları
· Flanşlı rondelalar
· Kayar plakalar
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel burç tasarımları.

 

tipik uygulamalar


Bu malzeme, yağlama ile veya yağlama olmadan uzun ömür ve bakım gerektirmeyen performans için zorlu kriterleri karşılar.
Otomotiv: traktörler, biçerdöverler, ekin pülverizatörleri, yer değiştiriciler, greyderler ve diğer inşaat, oto makineleri, hidrolik direksiyon silindirlerinde özel kullanımlar, direksiyon dişlisi baskı rondelaları, disk frenler, kaliperler ve pistonlar, amortisörler, vali bağlantısı, silecek motoru, eğimli dişli tertibatları ...
İş makineleri: fotokopi makineleri, daktilolar, posta sıralayıcılar, posta metre sistemleri, bilgisayar terminal yazıcıları ve çevresel ekipman, otomatik baskı cihazları, posta işleme makineleri ...
Hidrolik ve valfler: dişli, döner, su, eksenel piston ve diğer tipler, bilye, kelebek, poppet buharı ve diğer valfler ve valf muyluları dahil pompalar ...
Ev aletleri: teypler, buzdolapları, klimalar, temizleyiciler, parlatıcılar, dikiş makineleri, fırınlar, bulaşık makineleri, çamaşır yıkama makineleri ... Ve malzeme taşıma, deniz motoru, ambalaj, tekstil ekipmanları, aletler vb.
Sizin için en uygun olanı en uygun fiyatlarla hizmet ve tavsiye sunmak için sizinle toplantılar düzenlemeye hazırız.

 

PTFE Kompozit Düz Şerit Burçlar, Karbon Çelik Sinter Bronz İnç ve Metrik Ölçüler

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz