Çin Bronz Gleitlager Üretici

Özelleştirilmiş Kendinden Yağlamalı Yarık Bronz Burçlar ve Kayar Yataklar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Paslanmaz Çelik Sırtlı Burçlar
Marka adı: CHINA CUSTOM THERMOPLASTIC BUSHING SELF-LUBRICATING BEARINGS
Sertifika: WRAPPED SPILT SLEEVE BUSHING, STAINLESS STEEL 316, DIN 1494 / ISO 3547, LOW-MAINTENANCE
Model numarası: ÖZEL TERMOPLASTİK VE TEX KUMAŞ DOKUMA DOKUMA / CAM ELYAF PASLANMAZ ÇELİK 316 RULMANLAR
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: > = 500 Parça
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: KARTONLAR, AHŞAP DAVALAR
Teslim süresi: 3-4 hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Paslanmaz Çelik Burç Üreticileri Kendinden Yağlamalı Düz ​​Rulmanlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Paslanmaz çelik 316 Yatak: Triboloji teknolojisi
Kalite: OEM Yüksek Kaliteli Burçlar Türü: Kendinden yağlamalı rulmanlar
Yapısı: Ptfe bronz Burçlar ile Paslanmaz Çelik 316 Uygulama: vana, pompalar için mos2 ptfe burcu

Ürün Açıklaması

Metal ve PTFE kumaşın kuru ve mekanik özelliklerini birleştiren kendinden yağlamalı yatak. Yataklar standart: ISO3547, DIN 1494 Silindirik ve flanşlı kendinden yağlamalı burçlar. Kendinden Yağlama Burçları. Gri Bronz Rulmanlar Bronzegleitlager.Com Kendinden Yağlama Burçları ve Metal Polimer İnce Duvarlı Rulmanlar Üretiyoruz ve Tasarlıyoruz.

Kompozit kayma yatağı Yağlama içermez; Toz ve kire karşı direnç; Küçük sürtünme katsayısı; Modifiye edilmiş politetrafloroetilen (PTFE ve kurşun (Pb) karışımları 0,01-0,03 mm öğütme şaftını korumak için çalışma sırasında transfer filmi oluşturan aşınmaya dayanıklı bir malzemedir. Toz tabakası

Kayar Yataklar VIIPLUS® ..., DIN ISO 3547 (DIN 1494) Çok Katmanlı Sabit yatak, paslanmaz çelik 316/304 yüzey korumalı (kalay kaplamalı), sinterlenmiş bronz, çelik, yağlama ...

Kendiliğinden yağlanan Rulmanlar Rolling Steel sleeve Paslanmaz Çelik 316 burçlar Sarılı PTFE

Yağsız teknoloji alanındaki VIIPLUS, ÇİN'DEN VIIPLUS tedarik ediyor
güvenilirlik ve performans konusunda mükemmel bir ün kazanmış bir ürün yelpazesi.

Ek yatak nedir? Burç nedir?

Burç, çok sayıda malzemeye sahiptir, naylon burç, kompozit astar, bakır burç, kompozit burç hakkında yanımda, kompozit burç, çelik substrat, küresel bronz tozu sinterleme, PTEE ve kurşun karışımının yüzeyindeki bakır üzerine kuruludur, yuvarlanma ve kayma yatakları sayesinde küçük sürtünme katsayısı, aşınma direnci, iyi korozyon direnci ve yağlama gerektirmeyen avantajlar.

Kakma yatağı, bir tür katı kakma yağlama yatağı türüdür. Şaft kovanının tabanına grafit katı yağlayıcıyla gömülmüş yüksek performanslı bir katı yağlama ürünüdür. İnşaat makinelerinin bakır manşonu, genel yatakların yağ filmi yağlamasına dayanma sınırını aşmıştır. Kullanım sürecinde, sürtünme ısısı, katı yağlama maddesinin, şaftla sürtünmesini ve mükemmel bir yağ ve toz kompozit burç yağlamanın durumunu oluşturmasını sağlar. Şaftı aşınmaya karşı korumakla kalmayıp aynı zamanda katı yağlama özelliklerini ebedi hale getiren de katıdır. Sert uçlu yağlanmış rulmanlar daha az yağ işleminde ya da yağsız işlemlerde kullanılabilir, metalurji makineleri uygunsuz yağ yerine kullanılabilir.
Özelleştirilmiş Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar | 316 paslanmaz çelik burçlar Bush Paslanmaz Çelik

Mos2 Ptfe Bush Dolu PTFE BUSHES, Üretici VALVE PTFE Bush, PTFE Burç

Karbon çelik MoS2 paslanmaz çelik SS ptfe burçlar vana burç kumaş boccole PTFE burç inç boyutu | VSB-33

MoS2 içeren kendinden yağlamalı kompozitler

Paslanmaz Çelik 316 PTFE + MOS2

Sarılmış PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı kaymalı yataklar, baskı rondelası ve şerit, PTFE VSB-33 Kuru yatak 316 + PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakalı paslanmaz çelik kabuk Ürüne genel bakış: Yağ veya yakıtla çalışan daha sert parçalara uygulanır, aşınma direnci, düşük katsayısı ...

Kaymalı Rulmanlar, Burçlar ve Kovanlar Çözümü Bulun

ÖZELLİKLERİ
Sargılı PTFE Astarlı (bakım gerektirmeyen), kendinden yağlamalı kaymalı yataklar, baskı rondelası ve şerit, PTFE ile doldurulmuş sinterlenmiş bronz tabakaya sahip paslanmaz çelik kabuk PTZ ile doldurulmuş gözenekli bronz kaplı paslanmaz çelik ile desteklenmiş ve bronzun deliklerine gömülmüş polimerler . Paslanmaz çelik sırt burçlara daha güçlü mekanik dayanım ve yük kabiliyeti sağlar. Metalleri ve polimerleri bir araya getirerek, ürünler düşük sürtünme katsayısına ve iyi aşınma önleyici ve kendi kendine yağlama kapasitesine sahiptir. Dahası, paslanmaz çelik sırt etkili kimyasal erozyonu önleyebilir. Bu seri, baskı ve boyama makinelerinde ve okyanus endüstrisinde vb. Kullanılan makinelerde yaygın olarak uygulanır.

Paslanmaz Çelik Bronz Toz + PTFE Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Çok Katmanlı Kompozit

Bu yeni malzeme metal desteklerde PTFE elyaf kumaş kaplamayı kullanıyor, kumaş çok yüksek yük kapasitesine sahip ve geleneksel 3 katmanlı burçlarla karşılaştırıldığında çok daha uzun çalışma ömrüne sahip. Metal karbon çeliği olabilir. paslanmaz çelik.
Paslanmaz çelik 316 kol burç özellikleri ve tolerans
Ürüne Genel Bakış: Yağ veya yakıt çalışması zor parçalarına uygulayın, aşınma direnci, düşük sürtünme katsayısı, uzun ömür: iyi genel performans. Yağ veya yakıt çalışması zor kısımlarına uygulanır, aşınma direnci, düşük sürtünme katsayısı, uzun ömür; tulum performans.
VSB-33 Düz Rulmanlar ve Kovanlı Rulmanlar
Paslanmaz çelik yatak, yağa dayanıklı, aside dayanıklı, alkali ve deniz suyuna dayanıklı, daha fazla, PTFE yüzey tabakasında kurşun bulunmadığından ve özellikle gıda makinelerinde, alkali debimetrelerde, ilaç makinelerinde hareket elemanlarının pompalanmasında kullanılmaya uygundur. Baskı makineleri kimya mühendisliği makineleri ve diğer okyanus endüstrisidir. Burç üçlü bir tabakadır, taban malzemesi paslanmaz çeliktir ve sinterlenmiş küresel bronz ara katman üzerine perdahlanan ısıya dayanıklı güç dolu PTFE filmi.
Kuru çalışma için uygun, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma, iyi kayma özellikleri, transfer filmi oluşturma, metal ve metal yüzeylerin dönme ve salınım hareketi için uygun olmasını sağlayabilir. Paslanmaz çelik destek, daha iyi korozyonu sağlar
TEKNİK VERİ

Maks. yük

Statik

250N / mm2

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Dinamik

140N / mm2

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Maks. hız

Kuru

2 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Yağlama

> 2 m / s

Maks. PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

AVAILABILITY

Standart ölçülerde mevcut rulman formları
· Silindirik burçlar
· Flanşlı çalılar
· Sürgülü plakalar
· İtme rondelaları
· Flanşlı rondelalar
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: Özel boyutlarda standart burç formları.

Burçlar için Profesyonel Üretim. Gereksinimlerinize Göre Üretin. Soruşturma Hoşgeldiniz!

TİPİK UYGULAMALAR
VSB, Çin'deki VSB-33 paslanmaz çelik 316 yatak + ptfe'nin önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biri olarak profesyoneldir. Nitelikli çalışanların çoğunu kapsayan profesyonel bir fabrika ile donatılmıştır. Lütfen bizimle Çin'de yapılan VSB-33 paslanmaz çelik 316 yatakları + ptfe'yi satın almaktan çekinmeyin.
Kaymalı yataklar burçlar , bilezik burçlar , rondelalar , şeritler veya özel tasarımlar şeklinde temin edilebilir.
Paketleme Detayları: Standart ihracat paketleme veya müşterinin ihtiyacına göre.
MÜŞTERİ BOYUTU
UYGULAMA MÜHENDİSİ İLE PROJENİZE BAŞLATIN Bu bağlantılar size yardımcı olabilir
  • Düz rulmanlı

  • Uygulama örnekleri

  • Düşük bakım ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar. Veya temasa geçin. Yataklar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanşlı Rulmanlar, Pompa Rulmanlar , Flanşlı Burçlar, Baskı Plakaları, Endüstriyel Rulmanlar

BİZİ TAKİP EDİN

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

http://www.bronzegleitlager.com

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz