Çin Bronz Gleitlager Üretici

C86300 430B Manganez Döküm Bronz Flanşlı Grafit Burç Yatağı ve Plakalı Yağ Olukları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kendinden Yağlamalı Rulmanlar ÜRETİCİLER
Marka adı: REPLACE OILLESS BEARINGS
Sertifika: DIN 1494, ISO 3547 STANDARD BUSHING
Model numarası: OTOBÜS TİPİ FLANŞLI DÜZ SLEEVE
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Competitively Priced vs DU DX, Provides Lubricating Bush
Ambalaj bilgileri: AHŞAP PALET, AHŞAP ÇANTALAR, KARTON, YATAK İHRACAT STANDARDI, MÜŞTERİ ÖZELLİKLERİ
Teslim süresi: 7-20 GÜN, STOK BOYUTLU ÇALIŞMA HEMEN TESLİMAT
Ödeme koşulları: İLERİ BATI BİRLİĞİ'NDE TT
Yetenek temini: Flanşlı Bronz Burçlar, Bronz Baskı Pulları, Kendinden Yağlamalı Bronz Burçlar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Dahili grafit peletlere sahip kendinden yağlamalı rulmanlar. özellik: Ağır yük uygulamaları için uygundur, Mükemmel korozyon ve kimyasal direnç.
Yağlama: Grafit, Kendinden yağlamalı, yağ oluğu, yağ deliği, standart dışı boyut Kullanım alanları: Donanım ve çelik imalatı, damgalama kalıpları, otomotiv endüstrisi için takım bileşenleri, sac presl
Şekiller ve Tip: # 500 serisi, BWG, BWG-F, OILLESS Burçlar, JDB serisi Özellikleri: Bakım gerektirmeyen (kendinden yağlamalı), aşırı sıcaklıklar

Ürün Açıklaması

Çin'den Sipariş Üzerine Üretilen Grafit Bronz Burçlar

casquillos de bronce 

VIIPLUS INTERNATIONAL birinci sınıf bronz tıkalı grafit burçlarhttps://viiplus.com to mining operations in china. Çin'de madencilik faaliyetlerine. With quality and precision, you can also find our Kalite ve hassasiyetle, ayrıca kendinden yağlamalı rulmanlar ve sürgülü yatak, bronz burçlar with the same toughness and engineered characteristics you would expect. beklediğiniz aynı tokluk ve mühendislik özellikleri ile. With exceptional fit and durability on Sıradışı uyum ve dayanıklılık ile grafit bronz burçlar, makinenizde benzeri görülmemiş saatler elde etmeyi bekleyin.ronze burç üreticileri kataloğu çevrimiçi

You have access to the latest downloads here. En son indirmelere buradan erişebilirsiniz. Click on the Tıkla Katı Bronz Burç Tıkalı Grafit Burçlar.pdf ...katalog sembolü dosyayı görüntülemek ve kendinden yağlamalı burç yatakları katalog dosyasını indirin.

 

Günümüzde Katı Yağlayıcı Uçlu Döküm Bronz Burçlar İmalatı

 

Malzeme Üretim Süreci

 

C86300 430B Manganez Döküm Bronz Flanşlı Grafit Burç Yatağı ve Plakalı Yağ Olukları

 

-Sürekli döküm

 

Continuous casting is an advanced method of casting in which molten metal is continuously poured into a special metal mold called a mold. Sürekli döküm, erimiş metalin kalıp adı verilen özel bir metal kalıba sürekli olarak döküldüğü gelişmiş bir döküm yöntemidir. The solidified (encased) casting is continuously pulled out from the other end of the mold.The development of continuous casting is an important means to optimize the structure of China's metallurgical industry, which will fundamentally change the low efficiency and high consumption of China's metal material production, and promote the development of product structure to the direction of specialization.The development of advanced continuous casting technologies, such as near-final continuous casting, single crystal continuous casting, high-efficiency continuous casting and hot charging of continuous casting billet, will be very active, and will promote the development of a series of new materials. Katılaştırılmış (kaplanmış) döküm, kalıbın diğer ucundan sürekli olarak çekilir. üretim ve uzmanlaşma yönüne ürün yapısı gelişimini teşvik. yakın sürekli sürekli döküm, tek kristal sürekli döküm, yüksek verimli sürekli döküm ve sürekli döküm kütük sıcak şarj gibi gelişmiş sürekli döküm teknolojilerinin geliştirilmesi olacak çok aktif olacak ve bir dizi yeni malzemenin geliştirilmesini destekleyecektir.

 

-Savurma döküm


Santrifüj döküm, kalıbı doldurmak ve bir döküm oluşturmak için hızla dönen bir kalıba sıvı metal dökmek için bir teknik ve yöntemdir. Santrifüj hareketi nedeniyle, sıvı metal kalıbı radyal yönde iyi doldurabilir ve Silindirik iç delik çekirdek olmadan elde edilebilir. sıvı metallerden gaz ve inklüzyonların çıkarılmasına yardımcı olur. metalin kristalleşme sürecini etkilemek, böylece dökümlerin mekanik ve fiziksel özelliklerini geliştirmek.
 

 

Özellikleri ve Avantajları

 

with Solid Graphite Lubrication. Katı Grafit Yağlama ile. Various material specifications, standard and special shapes are also available. Çeşitli malzeme özellikleri, standart ve özel şekiller de mevcuttur.

- Bakım gerektirmez (kendinden yağlamalı)
- Ağır yük uygulamaları için uygundur
- Aşırı sıcaklıklara dayanır
- Uzun ömür

- Olmadan uzun süre çalışabilir
- Son derece yüksek yük kapasitesi, iyi aşınma önleme ve düşük sürtünme
- Özellikle düşük hız ve yüksek yük için uygundur
- Yağ filminin oluşmasının zor olduğu pistonlu, salınımlı veya aralıklı hareket için uygundur
- İyi kimyasal dirençli ve korozyon önleyici özellikler
- B € -40 ℃ - + 300 ℃ arasında geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir

 

 


 

Şekiller ve Formlar Seçebilirsiniz


Siparişe göre rulman formları:C86300 430B Manganez Döküm Bronz Flanşlı Grafit Burç Yatağı ve Plakalı Yağ Olukları
Düz Burçlar
Flanş Burçları
Aşınma Plakaları
Baskı Pulu
Bronz Grafit Yok
Grafitli Bronz

Özel Burç: Özel parçalar

ISO, DIN veya müşteri tasarımı, özel alaşımlar.

 

 

 

TİPİK UYGULAMALAR


Kalıp setlerinde kullanılan kendinden yağlamalı burçlar, metal damgalama kalıpları, kalıplar, özel makineler ve her türlü ağır ekipman.

 

En zorlu rulman uygulamaları için çözümler oluşturmak üzere birlikte çalışmak.

This kind of C86300 sliding bearing & bushings can be applied under dry, high temperature, high pressure, corrosive, water or other chemical environments when no oil can be introduced. Bu tür C86300 sürgülü yatak ve burçlar kuru, yüksek sıcaklık, yüksek basınç, aşındırıcı, su veya yağ girilemediği diğer kimyasal ortamlarda uygulanabilir. It is widely used in automotive products line, water engineering, dam gate, plastic industries, successive casting machines, steel rollers in metallurgy industry, mineral machines, ships, turbo generators, hydraulic turbines and injection molding machines... Otomotiv ürünleri hattı, su mühendisliği, baraj kapısı, plastik endüstrileri, ardışık döküm makineleri, metalurji endüstrisinde çelik silindirler, mineral makineleri, gemiler, turbo jeneratörler, hidrolik türbinler ve enjeksiyon kalıplama makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ...Hidrolik Silindir Döküm Bronz Flanş Rulman Katı Yağlayıcı ile Ürünler yaygın sürekli döküm makineleri, madencilik makineleri, gemiler, gaz türbinleri ve böylece.

 

Malzeme Bileşimi ve Özellikleri

 


Profesyonel her türlü bronz burçlar tedarikçisi. Güçlü düz rulmanlar malzeme şirketi, rekabetçi fiyatlandırma ve teslimat. C86300, c93200.

 

Malzeme numarası VSB-JDB (600 #) VSB-JDB (600 # S1) VSB-JDB (600 # S2) VSB-JDB (600 # S3) VSB-JDB (600 # S4) VSB-JDB (HT250) VSB-JDB (Gcr15)
Kimyasal bileşim CuZn25Al5Mn3Fe3 CuZn25Al5Mn3Fe3 CuAl9Fe4Ni4Mn2 CuSn5Pb5Zn5 CuSn12 HT250 Gcr15
Yoğunluk (G / cm) 8 8 8.5 8.9 9.05 7.3 7.8
Sertlik (HB) > 210 > 250 > 150 > 70 > 80 > 190 HRC> 58
Çekme mukavemeti (N / mm²) > 750 > 800 > 800 > 200 > 260 > 250 > 1500

Uzama (%)

> 12 > 8 > 15 > 10 > 8 > 5 > 15
Doğrusal genleşme katsayısı 1.9 1.9 1.9 1.8 1.8 1.0 1.1
Çalışma sıcaklığı(℃) -40 ~ 300 -40 ~ 150 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400 -40 ~ 400
Maksimum dinamik yük(N / mm) 100 120 150 60 70 80 200
Maksimum doğrusal hız (m / dak) 15 15 20 10 10 8 5
Maksimum PV değeri yağlama
(N / mm * m / dakika)
200 200 60 60 80 40 150
Kalıcı kompresyon deformasyon miktarı
300N / mm
<0.01 <0.005 <0.04 <0.05 <0.05 <0.015 <0.002

 

 

Çin'de Üretilen Viiplus Kayar Rulman

VIIPLUS eksiksiz bir döküm serisi sunar bronz rulmanlar Yağ Oluklar ve Gres Oluklarve kaydırma plakaları. Döküm bronz kovan rulmanlar, flanş rulmanlar, and custom parts are available with oil grooves or grease grooves. ve özel parçalar yağ olukları veya gres olukları ile mevcuttur. Maintenance-free self-lubricating bronze bearings with graphite filled grooves or graphite plugs are available. Grafit dolgulu oluklu veya grafit tapalara sahip, bakım gerektirmeyen kendinden yağlamalı bronz rulmanlar mevcuttur.

C86300 bronz burçlar ve döküm bronz ürünler / çin'den üretici-kendinden yağlama rulmanlar-standart bileşenler

Metalurji Makineleri İçin Kovan ve Flanşlı Bronz BurçMadencilik Makineleri, Enjeksiyon Kalıp Makineleri, Gemi İnşa Havacılık, Denizcilik, Türbin, Gaz Türbini, Otomotiv Punch Kalıplama Endüstrileri Vb.

 

 

C86300 430B Manganez Döküm Bronz Flanşlı Grafit Burç Yatağı ve Plakalı Yağ Olukları

Standart Stok Dökme Bronz Burçlar

Siparişe göre flanşlı yatak formları: özel boyutlarda standart formlar, baskı pulları, flanşlı baskı pulları, yarım rulmanlar, damgalama veya derin çekme ile elde edilen özel şekiller, özel rulman tasarımları

Manganez bronz Gtraphite Bronz Burçlar, such as C86300 Bronze Bushes STANDARD, Application under very high loads and speeds. , C86300 Bronz Burçlar STANDART, Çok yüksek yük ve hızlarda uygulama. However, sliding bearing applications require reliable lubrication. Ancak, kaymalı yatak uygulamaları güvenilir yağlama gerektirir. Besides excellent mechanical qualities, these alloys have good corrosion resistance. Mükemmel mekanik özelliklerin yanı sıra, bu alaşımlar iyi korozyon direncine sahiptir. C86300 is comprised The combination of copper, manganese, aluminum and iron in C86300 raises its tensile strengtht C86300 oluşur C86300'deki bakır, manganez, alüminyum ve demir kombinasyonu çekme dayanımını artırır

o 110.000'den fazla KSI.

Daha Yüksek Sıcaklıklar ve Daha Ağır Yükler İçin Yağlanmış Grafit Tıkanmış Dökme Bronz Kendinden Yağlamalı

Açıklama:C86300 Bronz Kendinden yağlamalı rulmanlar dahili grafit tapa ile Yüksek mukavemetli pirinç sürgülü rulmanlar. ikiden fazla elemandan oluşan çeşitli alaşımlar denir özel pirinçAlüminyum, kurşun, kalay, manganez, nikel, demir, silikon bakır alaşımı, yüksek mukavemetli sarı Bakır bunlardan biridir.Yüksek mukavemet ve sertlik, kimyasal korozyona karşı yüksek direnç.

 

C86300 Yağsız Rulman ve Kılavuz Bileşenleri Üreticisi


Firmamız kısa VIIPLUS adlı ve Jiashan bulunan, Zhejiang, çin. Üretici olarak biz tedarik kalite yağsız rulman odaklanarak, katı bronz burç, aşınma plakası ve yağsız kılavuzu
components with our competitive price to whole world.We supply OEM service and accept cumisze order follow your's drwawings or standard.Our oilless guide components can be used in the most popular standards for vehicle mold industrial. tüm dünyaya bizim rekabetçi fiyat ile bileşenleri. biz OEM hizmet tedarik ve cumisze sipariş kabul drwawings veya standart izleyin. yağsız kılavuz bileşenleri araç kalıp sanayi için en popüler standartlarda kullanılabilir. We can follow such as, Takip edebiliriz, DIN-9834 (ISO9448), VDI3357, V / W 39D863, V / W 39D860, NAAMS G61, G71 standart ve biz de özelleştirmek kabul
products. Ürün:% s. Pls feel free contact with us,if you have any question of these products. Pls bizimle temas kurmaktan çekinmeyin, bu ürünlerin herhangi bir sorunuz varsa.

Alüminyum Bronz ve Manganez Bronz Burçlar / C86300 Manganez Bronz Burçlar Katı Bronz Yağlama

 

VIIPLUS ÇİN GRAFİT BRONZ RULMANLAR katı yağlama tapalarının gömülü olduğu ağır yük uygulamaları için bakır bazlı kendinden yağlamalı yataktır.

VIIPLUS provides specialized engineering, design, manufacturing and support services for self lubricating bearings solutions. VIIPLUS kendinden yağlamalı rulman çözümleri için özel mühendislik, tasarım, imalat ve destek hizmetleri sunmaktadır. Our experienced team of engineers and skilled craftsmen consistently deliver superior products, meeting the customer requirements of alii kinds of industry. Deneyimli mühendis ve vasıflı usta ekibimiz sürekli üstün ürünler sunmak, sanayi alii çeşit müşteri gereksinimlerini karşılamak. We strive to meet or exceed our customers schedule expectations by consistently delivering our bushings products and services on time. Geçit izolatörleri ürün ve hizmetlerimizi zamanında teslim ederek müşterilerimizin program beklentilerini karşılamak veya aşmak için çalışıyoruz.

Malzeme:CuZn25Al5Mn4Fe3

 

yapı  
 

VSB-50 Katı Yağlama Yatağı is produced by strengthening brass that has good physical performance and good capability for casting. iyi fiziksel performansa ve iyi döküm kabiliyetine sahip pirinç güçlendirilerek üretilir. What's more, the brass material has pretty good anti-erosion abitity in air, fresh water and sea water. Dahası, pirinç malzeme hava, tatlı su ve deniz suyunda oldukça iyi bir anti-erozyon abititesine sahiptir. The surface is regularly and finely machined with sockets in which particular solid lubricant is filled. Yüzey, belirli katı yağlayıcının doldurulduğu soketlerle düzenli ve ince bir şekilde işlenir. The product is widely used on consecutive casting and rolling machines, mine-exploiting equipments, ships, steam engine, etc.Solid Lubricant Casting Aluminum Bronze Bearings Bushings. Ürün yaygın ardışık döküm ve haddeleme makineleri, maden sömürme ekipmanları, gemiler, buhar motoru, vb. Katı Yağlayıcı Döküm Alüminyum Bronz Rulmanlar Burçlar.

 

Teknik veri

sınıf

50 #

50S1

50S2

50S3

650S5

Malzeme

CuZn25AI5Mn4Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAI10Ni5Fe5

CuSn12

CuZn25AI5Mn4Fe3

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

8

Sertlik

≥210

≥70

≥150

≥75

≥235

Gerilme direnci

≥750

≥250

≥500

≥270

≥800

Akma dayanımı

≥450

≥90

≥260

≥150

≥450

uzama

≥12

≥13

≥10

≥5

≥8

Katsayı o doğrusal genişleme

1.9 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.6 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.9 x 10-5 / ℃

Max.Temp.

-40 ~ 300 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 400 ℃

-40 ~ 300 ℃

Maks. Dinamik yük

100

60

50

70

120

Max.speed (Kuru)

15

10

20

10

15

N / mm * m / s (Kayganlaştırma)

200

60

60

80

200

Sıkıştırma deformasyonu

<0,01 mm

<0.05mm

<0,04 mm

<0.05mm

<0.005mm

 

Kimyasal Bileşimler

Ürün No.

Kimyasal Bileşimler

VSB-50

Cu

Zn

Al

Fe

Mn

Si

Ni

Sn

Pb

60 ~ 66

22 ~ 28

5.0 ~ 8.0

2.0 ~ 4.0

2.5 ~ 5.0

<0.1

<0,5

<0.2

<0.2

 

 

 

 

Ürünlerimizle ilgileniyor musunuz?tiffany@viiplus.com

 

 

high quality bronze bushing manufacturer

 

 

 
 
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz