Çin Bronz Gleitlager Üretici

Kovan Asetal Plastik POM Düz Yataklar Gres - Yağlanmış Kompozit Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kompozit düz silindirik burçlar üreticisi
Marka adı: VIIPLUS
Sertifika: ISO 3547 DIN 1494 Assembly Standard Tolerance
Model numarası: Metrik Silindirik Burç I DX Burç Alternatif, Çoklu yağlama, POM kaplı sürtünme yatağı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000 Adet / Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat ambalaj. Karton / paletler / ahşap durumda
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: T / T HAZIRLIK, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Özel Özel Yağlama Burçları İmalatı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Metrik Silindirik Burç I Çelik Arka + Gözenekli Bronz Sinter + Yağlama Girintili POM kaplama: Kalay veya bakır
Türü: Metal-Polimer Kaymalı Rulmanlar Gres Yağlamalı Yağlama: Metal-Polimer Kompozit Burç Malzemesi
standart boyutlar: Silindirik burçlar Baskı pulları Kayar plakalar Renk: Sarı POM, Siyah, Kırmızı,
Uygulama: Pnömatik ve hidrolik silindirlerin bağlantı pabuçları Konveyör bant sistemleri, tekstil makineleri, Kullanım Alanı: POM burçları dönme ve salınım hareketleri için uygundur

Ürün Açıklaması

BURÇLAR: ÖN YAĞLAMA İNÇ SERİSİ, İnç kompozit düz burçlar

Çelik-Sinterlenmiş-Bronz-POM Kompozit Malzeme az bakım gerektirir. Kayar tabaka olarak POM ile kaplanmış gözenekli sinterlenmiş kalay bronz tabaka ile çelik. Talep üzerine alev ve plastik / polimer burçlar mevcuttur.

Bir DU çalı, DX Bushing, DP4, PAP P10 P20 Bronz Bush alternatifi mi arıyorsunuz? Metrik ölçümlerde silindirik seriler için çevrimiçi teklif alın. Doğru Kendinden Yağlamalı Bronz Burç Ürününü Bulmak için Yardıma mı İhtiyacınız Var? Kaymalı Rulmanlar Parça Uzmanlarımız Yardımcı Olabilir. Derhal yardım çağırın. Burç & Kayar Rulman Üreticisi | Metrik Silindirik Burç I DX Burç Alternatifi.Ne Yapıyoruz Kendinden Yağlamalı Bitki Sertifikaları Tasarım Zorluk Sektörü Çözümleri. Çelik / POM Burç, metrik ve inç ölçüleriDuvar, Kalınlık Mili, Çap Muhafazası, ID Takılı Burç Kimliği Online Sipariş. Burç, Burç, Metrik Metrik Silindirik Seri Boyutu.

DÜZ RULMANLAR TOLERANS BOYUTU - DOĞRU İŞLEMLERİN ÖZELLİKLİ MÜŞTERİLERİNİ SAĞLAMAK

VIIPLUS INTERNATIONAL Hassas Relubricatable çalılar tipi Kayar Rulman çin tedarikçisi kendinden yağlamalı rulmanlar hizmetleri, özel ambalaj, kitting ve özel nakliye seçenekleri sunar. Biz tüm müşterilerimiz için çözüm sağlayıcı. Sürgülü yatak seçici delik inç metrik boyutu tipi düz burç flanşlı burç ve itme rondelalar iç çapı ve dış çapı burç ince kesit tipi seçin. Bronz ve plastik / polimer burçlar istek üzerine mevcuttur. Nominal Rulman Deliği Önerilen Takılı Rulman Kimliği * Rulman Uzunluğu

DÜZ RULMANLAR METAL POLİMER | BAKIR FLANŞLI KOLLU TEKNOLOJİ - POM BURCU

POM Plastik Astarlı Çelik Kabuk - İnç ve Metrik Boyut Asetal kayar tabakalı çok katmanlı rulmanlar.

UYGULAMA ALANLARI:
POM YAĞLAMA burçları döner ve salınımlı hareketler için uygundur. Gres ile ilk yağlama tavsiye edilir ve sürekli bir yağlama beslemesi, kaymalı yatağın ömrünü önemli ölçüde uzatır. örneğin, Pnömatik ve hidrolik silindirler için sabitleme halkaları Tarımsal ekipman

SARMA ASETAL KAPLI RULMANLAR DÜZ RULMANLAR, KENDİNDEN YAĞLAMA BURÇLARI & POLİMER KAPLAMA ÜRETİCİSİ

MONTAJ ŞEKİLLERİ VE FORMLARI

Düz silindirik rulmanlar, baskı pulları ve kayar plakalar . Montaj için önceden hazırlanmış POM ÇELİK BURÇLARI . Geçit izolatörleri, yatağı yuvaya bastırarak takıldığında çiftleşme boşluğunun ortadan kaldırılabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ancak, yatağın birleşme noktası yük bölgesinden uzağa yerleştirilmelidir.

ÖZEL İMALAT BURÇLARI : Mil yatağı / mafsal rulmanlar / muylu yatakları

Talep üzerine inç ölçüleri , standart ölçü çizimi, Yağlama Yatakları, pullar veya tabakalar Şeritler sunabiliriz.

VIIPLUS POM BUSHINGS , monometalik ve rulmanlarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunmaktadır. Bimetal ve metal rulmanlar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sunar.

METAL-POLİMER DÜZ RULMANLAR GRES YAĞLAMA İstek üzerine bronz ve plastik / polimer burçlar mevcuttur.

POM, bakır kaplı çelik çerçeve, sinterlenmiş bir bronz orta tabaka ve asetal plastikten (POM) kayan bir yüzeyden oluşan üç katmanlı bir yataktır.
Kayar yüzey, yağlayıcıyı kademeli olarak gömen gres cepleri ile donatılmıştır.
çalışma sırasında serbest bırakma. Kayma tabakası ayrıca şafta zarar verebilecek kir ve küçük parçacıkları gömme kabiliyetine sahiptir. POM nispeten yüksek yüklere dayanabilir ve sık sık başlatma ve durdurmalara sahip döner ve salınımlı hareketler ve yapılar için uygundur.

AÇIKLAMA

Alt tabaka olarak yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik veya bakır plakalı VSB20 (DX) sınır yağlama yatağı, orta sinterlenmiş gözenekli küresel bronz toz, sürtünme yüzeyi haddeleme modifiye poliformaldehit (POM ve Pb) ve yüksek sıcaklık katı kombinasyonu ile üç tabaka plastikleştirici sınır yağlama rulman malzemesi (aynı zamanda önceden yağlanmış rulman malzemesi olarak da bilinir), haddeleme ve kayar yatak.

Malzeme daha iyi taşıma kapasitesi ve aşınma direnci, yağ çukurları ile sürtünme yüzeyi, az miktarda yağlama ortamının varlığında, performansı diğer kaymalı yatak malzemelerinden daha iyidir.Ürün normal sıcaklık ve ortam altında çalışmak için uygundur ( ağır) yük, düşük hız vesilelerle, geleneksel bakır kovanın yerini alır, bu da maliyeti azaltır ve servis ömrünü uzatır. Sınır yağlamalı rulmanlar çelik taban ve bakır taban ayrılır.

AVAILABILITY

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Baskı pulları
· Kayar plakalar
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama ile elde edilen özel şekiller, tespit çentikli rulmanlar, yağlama delikleri ve işlenmiş oluklar, özel burç tasarımları

ÖZELLİKLERİ

  1. Yağlama veya yağlama koşullarında kullanım için uygundur, yüksek taşıma kapasitesi, iyi aşınma direnci;

  2. Dönen, pistonlu ve sallanan ve diğer hareket biçimleri ve sık çalıştırma, aralıklı hareket veya ağır yük ve yağ filmi yağlaması kolay olmayan diğer durumlar için uygundur;

  3. Yüksek yük, düşük hızlı sürtünme katsayısı ve mükemmel aşınma direnci ile düşük hız yağlama koşulları;

  4. Sürtünme yüzey tabakası, işlemden sonra koltuk deliğine taşıyan ikincil işlem olabilir, uyum doğruluğunu daha da artırabilir;

  5. Düzenli gres bakımı gibi sınır yağlama koşullarında uzun çalışma süresi, servis ömrünü uzatabilir;

  6. İnce duvar yapısı, hafiflik için rulmanlar, kompakt tasarıma uygun küçük bir hacmi kaplar;

  7. İyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet;

STRUSTURE

1. POM kalınlığı 0.30 ~ 0.50 mm. Sadece çok az miktarda yağlayıcı olsa bile yüksek aşınma direnci ve düşük sürtünme sağlar, bu yatak yüzeyi, yatağın montajında ​​gresle doldurulması gereken dairesel girintiler deseni taşır.
2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm. Özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak birleştirilir. Bu temas katmanı, PTFE katmanı için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.
3. Düşük karbonlu çelik. Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı dağılımı özellikleri sağlar.

TEKNİK VERİ

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Yoksul

Yağlama yağı

İyi

Gres yağlamalı

Çok iyi

Su yağlamalı

Yoksul

Proses sıvısı yağlamalı

Yoksul

Maks. yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Döner salınım

60N / mm2

Maks. hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Maks. PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı Kuru

0.03 ~ 0.20

Yağlama

> 2 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

TİPİK UYGULAMALAR

VIIPLUS kayar yataklar, tüm endüstrilerde çok çeşitli uygulamalarda kullanılmaktadır.
Hidrolik ve pnömatik endüstrisinde, dövme makinesi endüstrisi, plastik makine endüstrisi, kaldırma ve taşıma makineleri, liman makineleri, ofis, fitness makineleri, tekstil makineleri, gıda paketleme, dolum makineleri, kimyasal makineler, baskı torbaları, kağıt makineleri, otomobiller, demiryolları Otomobil lokomotifi, gemi inşa endüstrisi, plastik makine endüstrisi, metalurji makineleri, mühendislik makineleri, vb.

Hidrolik makineler: hidrolik çelik kapı düzlemi destek sürgüsü, vb. Hidrolik türbin: kılavuz kanat (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz) mil kovanı, tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle pistonu pim), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleyici blok, kontrol halkası yan kiremit. Kaldırma ve taşıma makineleri: forklift kaldırma cihazı, portal vinç ve kasnak bloğu, fren, istifleyici ihracatçı menteşe, kıyı kaldırma destek menteşe koltuğu, vb. Yağ makineleri: pompalama ünitesi düşürücü ara şaft ve çıkış mili kovanı, vb. küresel vana vb.

Diğer: metalurji makineleri, madencilik makineleri, inşaat makineleri, tarım makineleri ve haddeleme çelik endüstrisi.

PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ YAZILI ASETAL KAPLI RULMANLARLA KENDİNİ YAĞLAMA RULMANI İÇİN STOK BOYUTU BAŞLATIN

Müşterilerimize sadece standart burçlar ürünleri sunmakla kalmayıp, aynı zamanda müşterilerimize özel uygulamaları için benzersiz ürünler tedarik etmek için geniş bir üretim ortağı yelpazesi sunarak geniş bir esneklik sunuyoruz.

BURÇLAR: YAĞLAMA ÖNCESİ İNÇ SERİSİ

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz