Çin Bronz Gleitlager Üretici

POM Düz Kompozit Rulmanlar Burçlar Üniteler ve Yuvalar İtmeli Yıkayıcılar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Flanşlı Burçlar Üreticisi
Marka adı: Met Garlock Bearings (GGB) China Bushing
Sertifika: din 1494 bushings Slide bush bearing
Model numarası: Burç tipi: Flanşlı Rulmanlar, Flanş Genişliği, PTFE Malzemesi
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: bearings metric sizes,thrust washers,flanged bearings Suppliers
Ambalaj bilgileri: Stabil perfomance için paketleme detayları Flanşlı burç
Teslim süresi: 7 ~ 20 gün
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: 100000 Adet/adet günlük
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: triboloji taşıyan malzeme. düşük Karbonlu Çelik + Gözenekli Bronz + Sarı POM Kaplama: Kalay veya bakır
tip: Sarılı Burçlar, Baskı Pulu Özel Boyut: çizim veya numune dayalı
renk: Siyah, kırmızı, sarı, mavi POM Uygulama: Otomotiv şasi, dövme makineleri, maden ocağı makineleri, metal eritme ve kaplama makineleri ve su su

Ürün Açıklaması

Flanşlı Kovanlı Rulman

 

Plain Composite Bearings Flangeg Bushings Units & Housings Thrust Washers Strips grease-lubricated material made-to-order from china self-lubricating bearing combining dry & mechanical properties of metal & PTFE. Düz Kompozit Rulmanlar Flanş Burçları Üniteler ve Gövdeler Baskı Pulları Metal ve PTFE'nin kuru ve mekanik özelliklerini birleştiren kendinden yağlamalı rulmanı gres yağlamalı malzemeden üretmektedir. Cylindrical & flanged self-lubricating bushings.Bearings standard: ISO3547, DIN 1494.Metric bearings and imperial bushings made to order: standard bushing forms in special dimensions, half-bushings, special shapes obtained by stamping, bearings with locating notches, lubricant holes and machined grooves, customized bushing designs. Silindirik ve flanşlı kendinden yağlamalı burçlar. Standart rulmanlar: ISO3547, DIN 1494.Metrik rulmanlar ve sipariş edilen emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama ile elde edilen özel şekiller, tespit çentikli rulmanlar, yağlama delikleri ve işlenmiş oluklar, özel burç tasarımları.

 

Gres Cepli Sarma Burçlar (DIN 1494)

 

Bushings, thrust washers and strips supplier.Blocks and Thrust Plates ... VIIPLUS bradn bearing material is known by various names such as DX-10 or DX10. Burçlar, baskı rondelaları ve şeritler tedarikçisi. Kilitler ve Baskı Plakaları ... VIIPLUS bradn rulman malzemesi DX-10 veya DX10 gibi çeşitli isimlerle bilinir. Buying a sf-1 bearing from VIIPLUS or its authorized distributors guarantees that you do not receive a counterfeit product. VIIPLUS veya yetkili distribütörlerinden sf-1 rulman satın almak, sahte bir ürün almamanızı garanti eder. ...POM coated bearing is a standard item of our company. ... POM kaplı rulman firmamızın standart bir öğesidir. This type self-lubricating bushing has same material structure with other DX bushing. Bu tip kendinden yağlamalı burç, diğer DX burçlarla aynı malzeme yapısına sahiptir. It's also called boundary lubricating bearing,DX bearing,SF-2 oilless bearing,plain sliding bearing and dry bushes. Buna sınır yağlama yatağı, DX yatağı, SF-2 yağsız rulman, kaymalı yatak ve kuru burçlar da denir.

Sınır yağlamalı kurşunsuz rulman siyah POM'dan geliştirilmiştir. Performansı siyah POM ile aynıdır, ancak yüzey kurşun içermez, alanın kullanımı alanın çevresel gereksinimlerine kadar uzatılabilir. ithal tekstil ekipmanları, dalgıç pompa salıncak pozisyonu, otomobil joystick pozisyonu ve diğer orta yük, orta hız, gres yağlama vesilelerle kullanılmıştır.


Sınır Yağlama Yatağı Malzemesi Yapısı


1. POM 0.3 ~ 0.5mm.
2. Gözenekli bronz 0.2 ~ 0.3mm.
3. çelik destek 0.4 ~ 2.2mm.
4. Bakır kaplama 0.008mm.

 

Özellikleri


· İyi yük kapasitesi ve aşınmaya dayanıklı
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur
· Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında optimum performans
· Kurşunsuz burç çevre koruma gereksinimi karşılayabilir

 

Kullanılabilirlik

 

Standart silindirik DX burç, DX baskı rondelaları ve DX şeritleri mevcuttur

Kısa sürede özel tasarımlar üretilir

flanşlı burçlar Termoplastik kaymalı yatak POM Burçlar Silindirik standart boyutlar Rulmanlı sürgülü rulmanlar Gerollte Trockengleitlager Flanşlı kaymalı rulmanlar, standart ölçüler POM Burçlar


tipik uygulamalar


Kendinden yağlamalı rulman, tekstil makineleri, otomatik çalışma parçaları, otomatik şasi, dövme makinesi, metalurji ve benzeri gibi Kurşunsuz kabul edilemez olan makinede yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ofis Ekipmanları: Yazıcı burcu, Fotokopi parçalayıcı burcu, hava kompresörü burcu vb.
Ev Uygulamaları: gibi buzdolabı burç, çamaşır makinesi burç, klima burç, fan burç. V burç vb.
Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Ürün Kategorisi SF-2 Sınır Yağlama Yatağı

 

Özellikleri


VSB-20 Sınır yağlama rulman Yüksek Kalite DX Burç POM Bush Çin Üretici
· Gres veya yağla yağlanan uygulamalar için marjinal yağlamalı burçlar
· Standard parts contain grease indents in the sliding layer; · Standart parçalar kaygan tabakada gres girintileri içerir; plain sliding layer available by request düz kayar katman istek üzerine temin edilebilir
· Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında optimum performans
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur
· Stoktan temin edilebilen geniş parça yelpazesi
Dönme ve salınım hareketi için uygundur, uzun yeniden yağlama aralıkları, daha az aşınma, kenar yüküne daha az duyarlılık, su emilimi olmaması ve bu nedenle şişme, iyi sönümleme davranışları, şok yüklerine karşı iyi direnç nedeniyle daha az bakım gereksinimi için uygundur.

 

Strusture

 

1. POM thickness 0.30~0.50 mm. 1. POM kalınlığı 0.30 ~ 0.50 mm. It provides high wearresistance and low friction even with only minute volume oflubricant are supplied, this bearing surface carries a pattern of circular indents which should be filled with grease on assembly of the bearing. Sadece çok az miktarda yağlayıcı sağlansa bile yüksek aşınma direnci ve düşük sürtünme sağlar, bu yatak yüzeyi, yatağın montajında ​​gresle doldurulması gereken dairesel girintiler deseni taşır.
2. Sintered bronze powder thickness 0.20-0.35mm. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm. A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. Özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak birleştirilir. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve termal birikimi yatak yüzeylerinden uzağa iletir.
3. Düşük karbonlu çelik. Burçların temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı yayma özellikleri sağlar.

 

Teknik veri

 

POM Düz Kompozit Rulmanlar Burçlar Üniteler ve Yuvalar İtmeli Yıkayıcılar

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Yoksul

Yağlama yağı

İyi

Gres yağlamalı

Çok iyi

Su yağlamalı

Yoksul

Proses sıvısı yağlamalı

Yoksul

 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

 

Döner salınım

60N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı Kuru

0.03 ~ 0.20

Yağlama

> 2 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 

 

Kullanılabilirlik

 

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Baskı pulları
· Kayar plakalar

Kendinden Yağlamalı Rulmanlar için STOK BOYUTU

PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ İLE BAŞLAYIN

Plain Bearings & Self-lubricating Bushings | Kaymalı Rulmanlar ve Kendinden Yağlamalı Burçlar | VIIPLUS Surface Engineering|Bearing Technology VIIPLUS Yüzey Mühendisliği | Rulman TeknolojisiPom Kaplamalı Rulman, Metal-Polimer Kompozit Rulman, İmalat, Toptan

BİZİ TAKİP EDİN

 

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz