Çin Bronz Gleitlager Üretici

Endüstriyel Yedek DX Gleitlager için POM Burçlar Çözümleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Valf Burçları Üreticisi
Marka adı: Straight Sleeve Bore Bushings
Sertifika: wrapped bushing, Bronze Steel self-lubricatging bushing, DIN 1494 / ISO 3547, Low-maintenance
Model numarası: kovan Burç Uygulamaları, vanaları, ticari yangın sprinkleri sistemlerini, mikserleri, karıştırıcılar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 Adet / Adet (Min.Sipariş)
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İhracat standart paket
Teslim süresi: 1 ~ 2 Hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Valf Bölünmüş Çelik Burçlar Mil Yatakları Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: ow-Karbon Çelik + Gözenekli Bronz + Sarı POM Kaplama: Kalay veya bakır
tip: Sarılı Burçlar, Baskı Pulu Yağlama: Sınır Yağlama
Özelleştirilmiş: çizim veya numune dayalı renk: Siyah, kırmızı, sarı, mavi POM
Uygulama: Otomotiv su pompası yatak burcu boyut: Özel Boyut

Ürün Açıklaması

Endüstriyel Yedek DX Gleitlager için POM Burçlar Çözümleri

Burçlar Tedarik Hizmeti

All the high-quality sleeve bushings products you need are in China. İhtiyacınız olan tüm yüksek kaliteli kol burçları ürünleri Çin'de bulunmaktadır. Tell us! Bize söyle! We will immediately select the suitable self-lubricating sleeve bushings for you. Hemen sizin için uygun kendinden yağlamalı kovan burçlarını seçeceğiz. Contact us today! Bugün bize ulaşın!

 

Kendinden Yağlamalı Kovanlı Rulman

Kompozit Kendinden Yağlamalı Burçlar

 

VIIPLUS tribology solution is never limited by materials and shapes. VIIPLUS triboloji çözümü asla malzemeler ve şekillerle sınırlı değildir. How can you find the most suitable solution in the fastest way? En uygun çözümü en hızlı şekilde nasıl bulabilirsiniz?
Çin sipariş için yapılmış http://www.bronzegleitlager.com, mühendisin ihtiyaç duyduğu boyut parametrelerini ve diğer bilgileri hızla bulun

 

Otomotiv su pompası ve valfi alanında triboloji çözümü:

 

Kendinden yağlamalı kovan yatağı POM rulman
Yüksek yük kapasitesi
Mükemmel darbe dayanımı ve kendi kendine merkezleme performansı
Mükemmel kirlilik önleme performansı
İyi sürtünme ve aşınma direnci
Kimyasal korozyona karşı iyi direnç
İyi kuru sürtünme performansı

 

Ürün Açıklaması

 

POM bakır kaplı çelik bir çerçeve, sinterlenmiş bir bronz orta tabaka ve asetal plastikten (POM) kendi kendini yağlayan kovan yatak yüzeyinden oluşan üç katmanlı bir yataktır.
Kendinden yağlamalı kovan yatak yüzeyi, yağlayıcıyı kademeli olarak gömen gres cepleri ile donatılmıştır
release during operation. çalışma sırasında serbest bırakma. The slip layer also has a good ability to embed dirt and small particles that could damage the shaft. Kayma tabakası ayrıca şafta zarar verebilecek kir ve küçük parçacıkları gömme kabiliyetine sahiptir. POM can withstand relatively high loads and is suitable for rotary and oscillating movements and structures with frequent starts and stops. POM nispeten yüksek yüklere dayanabilir ve sık sık başlatma ve durdurmalara sahip döner ve salınımlı hareketler ve yapılar için uygundur.

 

montaj


POM kendinden yağlamalı kovan yatağı are not to be worked on (no bore or grinding). üzerinde çalışılmamalıdır (delik veya taşlama yok). Nor on the inside or the outside diameter. İç veya dış çapta da. They are already prepared for assembly. Montaj için zaten hazırlar. The bearings are so designed that when press-fitting the bearing into the housing, the mating gap can be eliminated. Rulmanlar, rulmanı muhafazaya bastırarak takıldığında çiftleşme boşluğunun ortadan kaldırılabileceği şekilde tasarlanmıştır. However, the mating-point of the self-lubricating sleeve bearing should be positioned away from the load-zone. Ancak, kendinden yağlamalı kovan yatağının birleşme noktası, yük bölgesinden uzağa yerleştirilmelidir.

 

Kesme veya yapıştırma


Always cut or stick the sliding plate (sheets or washers) from the sliding surface towards the steel surface. Kayar plakayı (levhalar veya rondelalar) daima kayar yüzeyden çelik yüzeye doğru kesin veya yapıştırın. self-lubricating sleeve bearing is to be cut from the inside towards the outside. kendinden yağlamalı kovan yatağı içeriden dışarıya doğru kesilmelidir. This is to prevent the three layers from dividing. Bu, üç katmanın bölünmesini önlemek içindir. Therefore always start from the soft layer towards the harder layer. Bu nedenle daima yumuşak tabakadan daha sert tabakaya doğru başlayın.
Ayrıca çapakları doğru yönde tutmanıza yardımcı olur (kayan yüzeye değil).
Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Yağlama


self-lubricating sleeve bearing, washers, or sheets of the brand POM-self-lubricating sleeve bearing are pre-lubricated, and therefore lubrication through grease or oil is to recommend. kendinden yağlamalı kovan yatağı, pullar veya POM-kendinden yağlamalı kovan yatağı marka levhalar önceden yağlanmıştır ve bu nedenle gres veya yağ ile yağlama tavsiye edilir. Through adding oil-resin into the POM-mix, our POM-steel sleeve bearing bushings are actually capable of running a while ”dry”, without breaking. POM-karışıma yağ reçinesi ekleyerek, POM-çelik kovan rulman burçlarımız aslında bir süre “kuru” çalışabiliyor ve kırılmadan çalışabiliyor. Any type of grease, oil, or another lubricant can be used since the POM layer is not sensitive in any way for the chemical reaction of additives in lubricants. POM katmanı, yağlayıcılardaki katkı maddelerinin kimyasal reaksiyonu için hiçbir şekilde duyarlı olmadığından, herhangi bir tip gres, yağ veya başka bir yağlayıcı kullanılabilir.

 

Özel imalat


On request, we can offer inch-sizes, special lengths, items acc. Talep üzerine inç boyutlarında, özel uzunluklarda, öğelerde acc. to drawing çizime

 

Teknik veri  
Malzeme: Çelik çerçeve / sinter / asetal reçine sürgülü tabaka
Standart: Çok katmanlı rulmanlar
Sürgülü tabaka (kalınlık): 0.3-0.5mm
Çekme mukavemeti Rm: -
Akma dayanımı Rp 0.2: -
% A10 cinsinden uzama: -
Sertlik: -
Sürtünme katsayısı 0.05-0.25μ
Termal iletkenlik: 40W / m K
Sıcaklık aralığı: -40 ° C / 110 ° C
Max. Maks. load static: statik yük: 140N / mm
Max. Maks. load, dynamic: yük, dinamik: 70N / mm
Max. Maks. sliding speed (w.lubr.): kayma hızı (w.lubr.): w/o lubricate. yağsız. 2.5m/s – With lubricating. 2,5m / s - Yağlama ile. 5m/s 5 m / s
Pv değeri, Mpa xm / s, 3
   
   
Sayaç malzemesi  
Tavsiye edilen şaft sertliği: > 180HB
Rec. Rec. shaft surface roughness (Ra) şaft yüzey pürüzlülüğü (Ra) 0.4
Tavsiye edilen tolerans: f7 / h8
Ev: H7

 

DIN ISO, aynı boyutta gres yağlamalı bakır kovanın yerini alacak uygun boyutu seçmek için kullanılabilir

Asetal kayar katmanlı çok katmanlı rulmanlar.
Özellikleri


-- Suitable for dirtyand| - Kir ve yağ için uygundur | as well as challenging environments zorlu ortamların yanı sıra
- bakım (önceden yağlanmış).
-- Uzun yaşamKullanım alanları.
Orman, paketleme ve, tarım, makine
gıda pazarı, hidrolik silindirler, vb

Şekiller

Düz silindirik rulmanlar, baskı pulları ve kayar plakalar.

 

İşi bir zevk haline getirmek

 

VIIPLUS, küresel müşteri tabanımıza VIIPLUS'tan Burçlar ve Rulmanlar satın alma deneyimini artıracak ve satış öncesi danışmanlıktan sürekli satış sonrası hizmete kadar yatırımınıza değer katacak çeşitli hizmetler sunmaktadır.

VIIPLUS self-lubricating sleeve bearing Material provides high-end casting to our valve divisions including materials like (low temperature) carbon steel/ stainless steel/ PTFE Bushing POM Bushes and high bronze alloy steels self-lubricating sleeve bearing. VIIPLUS kendinden yağlamalı kovan yatağı Malzeme, (düşük sıcaklık) karbon çelik / paslanmaz çelik / PTFE Burçlu POM Burçlar ve yüksek bronz alaşımlı çelikler kendinden yağlamalı kovan yatağı gibi malzemeler de dahil olmak üzere vana bölümlerimize yüksek kaliteli döküm sağlar. All analyses regarding the mold and pattern designs are being performed in our own premises in order to guarantee a constant casting level and quality. Kalıp ve kalıp tasarımları ile ilgili tüm analizler, sabit döküm seviyesi ve kalitesini garanti etmek için kendi tesislerimizde yapılmaktadır.

 

value bushing

 

 

Özellikleri


VSB-20 Sınır kendinden yağlama kovan rulman Yüksek Kaliteli DX Burç POM Bush Çin Üreticisi


· Gres veya yağla yağlanan uygulamalar için marjinal olarak kendinden yağlamalı kovan yatağı
· Standard parts contain grease indents in the sliding layer; · Standart parçalar kaygan tabakada yağ girintileri içerir; plain sliding layer available by request düz kayar katman istek üzerine temin edilebilir
· Nispeten yüksek yükler ve düşük hızlar altında optimum performans
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur
· Stoktan temin edilebilen geniş parça yelpazesi
 

tipik uygulamalar

 

Dönme ve salınım hareketi için uygundur, uzun yeniden yağlama aralıkları, daha az aşınma, kenar yüküne daha az duyarlılık, su emilimi yoktur ve bu nedenle şişme, iyi sönümleme davranışları, şok yüklere karşı iyi direnç nedeniyle daha az bakım gereksinimi.

 

It is recommended to be used for initial grease self-lubricating sleeve bearing. İlk gres kendi kendini yağlayan kovan yatağı için kullanılması tavsiye edilir. This material has good wear resistance and can be used under medium and high load, impact and dust resistance conditions. Bu malzeme iyi aşınma direncine sahiptir ve orta ve yüksek yük, darbe ve toz direnci koşullarında kullanılabilir. Such as truck or commercial vehicle axle, brake, suspension system, as well as agricultural machinery, forest machinery, logistics equipment, and other general industrial plain bearings, can replace the general copper sleeve, steel sleeve. Kamyon veya ticari araç aksı, fren, süspansiyon sistemi gibi tarım makineleri, orman makineleri, lojistik ekipman ve diğer genel endüstriyel kaymalı yataklar, genel bakır kovanın, çelik kovanın yerini alabilir.

 

yapı

 

1. POM thickness 0.30~0.50 mm. 1. POM kalınlığı 0.30 ~ 0.50 mm. It provides high wear resistance and low friction even with the only minute volume of lubricant are supplied, this self-lubricating sleeve bearing surface carries a pattern of circular indents which should be filled with grease on assembly of the bearing. Sadece çok az miktarda yağlayıcı sağlandığında bile yüksek aşınma direnci ve düşük sürtünme sağlar, bu kendinden yağlamalı kovan yatak yüzeyi, yatağın montajında ​​gresle doldurulması gereken dairesel girintiler deseni taşır.


2. Sintered bronze powder thickness 0.20-0.35mm. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm. A special composition of powdered copper is thermally fused to the steel backing. Özel bir toz bakır bileşimi, çelik desteğe termal olarak birleştirilir. This contact layer acts as an anchor for the PTFE layer and conducts the thermal build up away from the self-lubricating sleeve bearing surfaces. Bu temas tabakası, PTFE tabakası için bir ankraj görevi görür ve ısıl yapıyı kendi kendini yağlayan kovan yatak yüzeylerinden uzağa iletir.


3. Düşük karbonlu çelikKendinden yağlamalı kovan yatağının temelini ayarlayan çelik sırt, olağanüstü stabilite, yük taşıma ve ısı yayma özellikleri sağlar.

 

Yapı ve Kompozisyon

 

· Metal Polimer Kompozit Burç Malzemesi
· Çelik Sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
Kendinden yağlamalı kovan rulmanlı POM Girintileri

 

ÇALIŞMA PERFORMANSI

Kuru

Yoksul

Yağlı

İyi

Gres yağlamalı

Çok iyi

Su yağlamalı

Yoksul

Proses sıvısı yağlamalı

Yoksul

 

 

Elden Çıkarma Özellikleri

 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

 

Döner salınım

60N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı Kuru

0.03 ~ 0.20

Yağlama

> 2 m / s

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 

Kullanılabilirlik

 

kendinden yağlamalı kovanlı rulman formları standart boyutlarda mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Baskı pulları
· Kayar plakalar
Metrik kendinden yağlamalı kovan yatağı ve sipariş üzerine emperyal burçlar: özel boyutlarda standart burç formları, yarım burçlar, damgalama ile elde edilen özel şekiller, tespit çentikleri ile kendinden yağlamalı kovan yatağı, kendinden yağlamalı kovan rulman delikleri ve işlenmiş oluklar, özelleştirilmiş kendinden yağlamalı kovan rulman tasarımları

 

Endüstriyel Yedek DX Gleitlager için POM Burçlar Çözümleri

 

Kendinden Yağlamalı Rulmanlar için Stok Boyutu

PROJENİZE BAŞVURU MÜHENDİSİ İLE BAŞLAYIN

Plain Bearings & Self-lubricating Bushings | Kaymalı Rulmanlar ve Kendinden Yağlamalı Burçlar | VIIPLUS Surface Engineering|Bearing Technology VIIPLUS Yüzey Mühendisliği | Rulman Teknolojisi

Burçlar, Yağlanmış Rulmanlar, Kompozit Rulmanlar, Metal Rulmanlar, Kompresör Rulmanlar, Metal-polimer, Filament Yara, Düz Rulmanlar, Flanş Rulmanlar, Polimer Rulmanlar, Flanş Burçlar, Pompa Rulmanlar, Flanşlı Burçlar, Plakalar, Endüstriyel Rulmanlar
Pom Kaplamalı Rulman, Metal-Polimer Kompozit Rulman, İmalat, Toptan

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz