Çin Bronz Gleitlager Üretici

Viiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa Burçları

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Valf Burçları Üreticisi
Marka adı: Straight Sleeve Bore Bushings
Sertifika: wrapped bushing, Bronze Steel self-lubricatging bushing, DIN 1494 / ISO 3547, Low-maintenance
Model numarası: kovan Burç Uygulamaları, vanaları, ticari yangın sprinkleri sistemlerini, mikserleri, karıştırıcılar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 100 Adet / Adet (Min.Sipariş)
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İhracat standart paket
Teslim süresi: 1 ~ 2 Hafta
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Valf Bölünmüş Çelik Burçlar Mil Rulmanlar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Meterial: Carton steel , Bronze , PTFE STRIPS Plating: Tin or copper
Type: Sheet,Bushing Special Use: High-strength Steel Plate
Features:: Wear,Dry,Low Resistance Application: Excavator big and small arm bearing, chassis walking mechanism, hydraulic cylinder oil pump

Ürün Açıklaması

Hidrolik silindir Bronz Rulmanlar Üreticiler Çin'den sipariş üzerine yapılır.

Silindir Kovan Burçları Hidrolik Silindirler, Hidrolik Silindirler, Hidrolik Kayar Yataklar için Parçalar ve Aksesuarlar Satış için.

Hydraulic Cylinder Bushing | Hidrolik Silindir Burçları | VIIPLUS Self-Lubricating Bearings Online Sale VIIPLUS Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Online Satış

Hidrolik bileşenler
Şirket, dişli pompa, piston pompası, kanatlı pompa, kompresör, silindir ve diğer endüstrilerde yaygın olarak kullanılan sıvı yağlama koşulu altında yüksek yük ve yüksek hız için uygun metal ve plastik kendinden yağlamalı rulmanlar geliştirdi.Yüksek basınç pompası dişli pompası ve kanatlı pompa burçları için yağsız burç kendinden yağlamalı yatak.

self-lubricated bearings

 

Hidrolik silindir yağ pompası Burçlar ve Rulman

Tüm hidrolik düzenlemeler pompa, kontrol vanaları, hortumlar, silindirler ve bağlantı parçaları ile eksiksiz olarak tedarik edilecektir.

 

VIIPLUS darbeye dayanıklı, toza dayanıklı, yüksek mukavemetli kendinden yağlamalı rulmanlar geliştirdi, sadece yağlama sorununu çözmekle kalmaz, aynı zamanda özellikle sert madende, saha ekipmanlarında servis ömrünü uzatmak için gürültüyü azaltır; Hidrolik silindir gibi yağ pompası ve ekskavatör büyük ve küçük kol yatak.

 

İNŞAAT MAKİNELERİ - HİDROLİK SİLİNDİRLER Burç, yastıklama etkisi için bir halka kovandır.Hidrolik bakanlığında özel yağ olmayan astar kiti yüksek hızlı çalışma, uzun bir çalışma süresinden sonra aşınmayı ağırlaştıracak, eğer şaft arasındaki delik ve boşluk minimum standarttan düşükse, parçalar değiştirilmelidir, kovan veya burç önce düşük sertlik ve yüksek aşınma direnci verileri ile.

 

VIIPLUS is a supplier some of the valves bushings and pump self lubricating bearings repair products. VIIPLUS, valf burçlarının ve pompa kendinden yağlamalı yatak onarım ürünlerinin bir tedarikçisi konumundadır. We provide equipment to a variety of Process and Industrial Industries in china. Biz çin'de çeşitli Süreci ve Sanayi Sanayi ekipmanları sağlamak.


Industries served include Alternative Fuels, Beverage & Food, Cement, Chemical, Cryogenics, Desalination, Textile, Transportation, Water/Wastewater Treatment and various OEM's. Hizmet verilen endüstriler arasında Alternatif Yakıtlar, İçecek ve Gıda, Çimento, Kimyasal, Kriyojenikler, Tuzdan Arındırma, Tekstil, Ulaşım, Su / Atıksu Arıtma ve çeşitli OEM'ler bulunmaktadır. VIIPLUS provides specialized engineering, design, manufacturing and support services for self lubricating bearings solutions. VIIPLUS kendinden yağlamalı rulman çözümleri için özel mühendislik, tasarım, imalat ve destek hizmetleri sunmaktadır.

 

Our experienced team of engineers and skilled craftsmen consistently deliver superior products, meeting the customer requirements of alii kinds of industry. Deneyimli mühendis ve vasıflı usta ekibimiz sürekli üstün ürünler sunmak, sanayi alii çeşit müşteri gereksinimlerini karşılamak. We strive to meet or exceed our customers schedule expectations by consistently delivering our bushings products and services on time.High-pressure Pump Self-lubricating Bearings Metal-Polymer Low Friction Plain Bearings VSB-40 Split bearing bush, sleeve bearing, flanged bushing, Dp4 Bush & Dp4 Bearing,Fibres and PTFE Lined, Steel Backing. Burç ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli olarak zamanında teslim ederek müşterilerimizin program beklentilerini karşılamak veya aşmak için çalışıyoruz.Yüksek basınç Pompası Kendinden yağlamalı Rulmanlar Metal-Polimer Düşük Sürtünme Düz Rulmanlar VSB-40 Bölünmüş yatak burcu, kovan yatağı, flanşlı burç, Dp4 Bush & Dp4 Rulman, Fiberler ve PTFE Kaplı, Çelik Destek.

 

Hidrolik silindir Kendinden yağlamalı rulmanlar ve burçlar

Seviye hareketi, yağ kabı, el kumandası ve senkronizatör işbirliği ile gerçekleştirilir.

 

Hidrolik silindir, mekanik enerjiye hidrolik enerjidir, hidrolik aktüatörün doğrusal pistonlu hareketi (veya salıncak hareketi) yapın.Yüksek basınç yorgunluğu ve darbeye dayanıklı yağsız rulman.Yüksek basınç pompası, yüksek gerilim güç ekipmanı ile yüksek basınçlı döner püskürtme bulamacı sağlamaktır , inşaatta kullanılan, karayolu yol yatağı takviye takviyesi, ayrıca yüksek basınçlı su jeti destekli kaya kömür, sıvı için kuyu içi hidrolik pervane, hidrolik genişleme metal çapa çubuk pompa yüksek basınçlı su ile demirleme, yeraltı büyük boru tarama desilting temizlik, vb.

Dişli pompa özel Kendinden yağlamalı rulman serisi, Dişli pompa, çalışma hacmindeki değişiklik ve sıvı veya basınçlı döner pompayı taşımak için hareketten oluşan pompa silindirine ve kafes dişlisine bağlıdır.

 

Kanatlı pompa için özel yağsız kendinden yağlamalı rulman

Kanatlı pompa, rotor tankı kanadı ve pompa kabuğu (stator halkası) kontağıdır, yağ tarafı basıncından pompanın yağ tarafına kadar sıvı solunacaktır.

 

Dalgıç pompa kendinden yağlamalı rulman

Piston pompası, hidrolik sistemin önemli bir cihazıdır. Pistonun silindir bloğundaki pistonlu hareketine dayanır, böylece sızdırmaz çalışma odasının hacmi yağ emme ve yağ basıncına ulaşmak için değişir. Anma basıncı, kompakt yapı, yüksek verimlilik ve uygun akış regülasyonu.Plunger pompası, yüksek basınçta yaygın olarak kullanılır, büyük akış ve akış, hidrolik makineler, inşaat makineleri ve gemiler gibi durumların ayarlanması gerekir.

 

Silindir kovanı burçları

Bir silindir içindeki düz bir çizgide pistonu ileri geri hareket ettiren silindirik bir metal parça. Isının mekanik enerjiye genişlemesi yoluyla motor silindirindeki hava; basıncı arttırmak için kompresör silindirindeki piston tarafından sıkıştırılır.

 

Detaylı Bilgi İçin

Sf-1d hydraulic special bearing. Sf-1d hidrolik özel yatak. Is on the basis of SF, 1 p combined with the oil cylinder and the working principle of the shock absorber and design a new type of material, under the condition of no oil is wear-resisting, in addition to the product has the advantages of SF, 1 d, especially suitable for reciprocating frequent occasions large lateral force. SF temelinde, 1 p yağ silindiri ve amortisörün çalışma prensibi ile birlikte ve yeni bir malzeme tasarımı, hiçbir yağ aşınmaya dayanıklı olması koşuluyla, ürünün yanı sıra avantajları vardır SF, 1 d, özellikle sık sık büyük yanal kuvveti ileri geri hareket ettirmek için uygundur. Its performance is similar to that of DP4, which is gradually replacing sf-1p products, which can be used in automotive, motorcycle shock absorbers and various hydraulic cylinders. Performansı, otomotiv, motosiklet amortisörleri ve çeşitli hidrolik silindirlerde kullanılabilen sf-1p ürünlerinin kademeli olarak yerini alan DP4'e benzer.


Self-Lubricating Bearings Hydraulic system gear pump bushing | Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Hidrolik sistem dişli pompa burcu | VSB-40 VSB-40
otomatik şanzıman parçaları otomobil direksiyon sistemi flanş burç ve satılık rulmanlar

 

VSB-40 DP4 düşük sürtünmeli burçlar, kuru çalışma koşullarında çok çeşitli yükler, hızlar ve sıcaklıklarda iyi aşınma ve düşük sürtünme performansı sunar


· Yağlanmış uygulamalarda çok iyi performans
· Yağlanmış uygulamalarda iyi performans
· Doğrusal, salınımlı ve dönen hareketler için uygundur


Suitable for dry running, low coefficient of friction, lower wear, good sliding characteristics, the transfer film created can protect the mating metal surfaces, suitable for rotating and oscillating movement, high chemical resistance, low absorption of water and swelling. Kuru çalışma, düşük sürtünme katsayısı, düşük aşınma, iyi kayma özellikleri için uygun olan transfer filmi, dönen ve salınım hareketi, yüksek kimyasal direnç, düşük su emilimi ve şişlik için uygun çiftleşme metal yüzeylerini koruyabilir. The VSV-40 improved the friction and much good wear resistance over the common CSB-10 range under lubricated operation. VSV-40, yağlanmış çalışma altında ortak CSB-10 serisine göre sürtünmeyi ve çok iyi aşınma direncini geliştirdi.

 

YAPI VE BİLEŞİM

1. PTFE/Polymer fibres mixture thickness 0.01~0.03mm. 1. PTFE / Polimer elyaf karışım kalınlığı 0.01 ~ 0.03mm. Lead-free bearing layer provides an excellent initial transfer film, which effectively coats the mating surfaces of the bearing assembly, forming an oxide type solid lubricant film. Kurşunsuz yatak katmanı, yatak takımının eşleşen yüzeylerini etkili bir şekilde kaplayan ve oksit tipi katı bir yağlayıcı film oluşturan mükemmel bir başlangıç ​​transfer filmi sağlar.


2. Sintered bronze powder thickness 0.20-0.35mm, provides max. 2. Sinterlenmiş bronz toz kalınlığı 0.20-0.35mm, maks. thermal conductivity away from the bearing surface, also serves as a reservoir for the PTFE mixture. yatak yüzeyinden uzakta ısı iletkenliği, PTFE karışımı için bir hazne görevi de görür.


3. çelik destek, sağlar yüksek yük taşıma kapasitesi, mükemmel ısı dağılımı.


4. Bakır / Kalay kaplama kalınlığı 0.002mm, iyi korozyon direnci sağlar.


5. Çelik + Bronz Toz + PTFE / Fiber (DP4)

 

 

· Metal-Polimer Kompozit Burç Malzemesi
· Çelik sırt + Gözenekli Bronz Sinter +
· PTFE + Dolgular

 

Viiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa Burçları

Kayan katman
PTFE + Dolgular
Gözenekli Bronz Sinter
Çelik Destek

 

 

 

Teknik Veriler * Çalışma koşullarına bağlı olarak

 

Max. Maks. load yük

Statik

250N / mm2

Dinamik

140N / mm2

Max. Maks. speed hız

Kuru

2 m / s

Yağlama

> 2 m / s

Max. Maks. PV (Dry) PV (Kuru)

Kısa zaman

3,6 N / mm2 * · m / sn

Sürekli

1.8N / mm2 * · m / sn

PV

hidrodinamik

30N / mm2 * · m / sn

Sıcaklık.

-195 ℃ ~ 280 ℃

Sürtünme katsayısı

0.03 ~ 0.20

Termal iletkenlik

42W (m · k) -1

Termal Genleşme katsayısı

11 * 10-6k-1

 

AVAILABILITY

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur
· Silindirik burçlar
· Flanşlı burçlar
· Kayar plakalar
· Baskı pulları
· Flanşlı rondelalar

Benzer veya Eşdeğer Şartname:BURÇLAR ONLINE BOYUTLAR
 Viiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa BurçlarıViiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa BurçlarıViiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa BurçlarıViiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa Burçları
 
Sipariş üzerine yapılan metrik rulmanlar ve emperyal geçit izolatörleri: Özel ölçülerde standart burç formları, yarım burçlar, damgalı / derin çekilmiş şekiller, yerleştirme çentikli rulmanlar, yağlayıcı delikleri ve oluklar, özel tasarımlar

 

TİPİK UYGULAMALAR
VSB-40, yüksek hizmet tipi, yağla yağlanmış, hidrolik uygulamalar için geliştirilmiştir. ve mükemmel aşınma direnci ve düşük statik / dinamik şok sürtünme katsayısı sağlar.


 
Viiplus Kendinden Yağlamalı Rulmanlar Yüksek Basınçlı Dişli Kanat ve Piston Pompa Burçları

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz