Çin Bronz Gleitlager Üretici

SAE799 Bimetal Rulman Burçlar Sinter CuPb24Sn4 Malzeme JF-720 Düz Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Bimetal Burç Malzemesi CuPb24Sn4, SAE-799 Bronz Alaşımlı Rulmanlar, CuPb24Sn4 Bimetal jf720 Karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
Boyutu: Standart Boyut Mevcut Türü: Kol, Flanşlı, plaka, contalar, Şeritler
Rulman: iki metal burçlu çelik sırtlı Burç Örneği: KULLANILABİLİR
Uygulama: Gaz motorunun biyel seviyesi, vb. Özelliği: Metal Bölünmüş, Uzun Ömürlü, Kuru, Düşük Dirençli, Bakım Gerektirmeyen, Sertleştirici

Ürün Açıklaması

Hassas Bimetal Burç üreticisi, DIN-G-CuPb24Sn4 / Çelik Bronz Bimetal burç ve şeritler ve prefessional düz rulmanlar tedarikçisi, Sinterlenmiş SAE799 Katman + Çelik Destek + Bakır Kaplama / Kalay Kaplama, Malzeme CuPb24Sn4, SAE-799 Bimetal Bronz Alaşımlı Rulmanlar çin maunfacturer.

Çin'den sipariş edilen kovanlı çelik burçlar ve rulmanlar 720, çelik şeritli bimetal kaymalı rulmanlar ve yüzey kayma tabakası olarak sinterlenmiş CuPb24Sn4'tür. Yüksek performans özellikleri, düşük malzeme yorgunluğu ve yüksek yük kapasitesi ile uzun servis ömrü sayesinde orta hız ve yükler için uygundur. Burçlar-720 kayar rulmanlar, inşaat ve tarım makineleri endüstrilerinde kullanılmaktadır.

Bimetal Kovan Burçları, kayar bir tabaka olarak sinterlenmiş kalay-kurşun-bronz alaşımı (CuSn4Pb24) taşıyan yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik arkalıktan oluşur. Tribolojik davranışı iyileştirmek için kayar tabaka yağ veya gres depolama ve dağıtımı için yağlama olukları ile işlenebilir. Aşındırıcı ortamlarda, destek bakır kaplama olabilir. BIMETAL kovan Burçlar, gaz motorlarının bağlantı çubuklarındaki sarılmış burçlar, baskı rondelaları ve burçlar için kullanılır.

 • Kayar tabaka yağlama olukları ve / veya gres girintileri ile işlenebilir

 • çelik destek bakır kaplama olabilir

 • Çelik + CuPb24Sn4

Yüzeyinde sinterlenmiş kalay-kurşun-bronz alaşımlı ( CuSn4Pb24 ) yüksek kaliteli düşük karbonlu çelik ile desteklenmiştir.Aşınmayı etkili bir şekilde azaltmak için, alaşım yüzeyi daha kolay yağ depolaması için yağ olukları ile işlenebilir. Gerektiğinde, çelik sırt üzerine bir erozyon koruma kaplaması kaplanabilir. Genel kullanımda, BIMETAL BURÇLAR sargılı burçlara, baskı rondelasına ve burçlara gaz motorunun biyel seviyesine vb.

JF720 Bi-METAL CuPb24Sn4 astarlı, iyi yorulma mukavemeti ve kayma performansı ile çelik destek. Öncelikle motorlarda ve kompresörlerde tamamen yağlanan biyel koluna veya ana burçlara uygulanır.Bimetal Yatak ve Burç (SAE799, CuPb24Sn4 malzeme JF-720)

720 Bimetal kovan burçları, çelik şeritli ve yüzey kayma tabakası olarak sinterlenmiş CuPb24Sn4 içeren bimetal kayar yataklardır.

Daha fazla burç tipi görmek için çevrimiçi www.bronzegleitlager.com adresini ziyaret edin. Bu çalışmalar, Çin ViiPLUS ile çözülen çeşitli endüstrilerden gelen vurgulayıcı zorluklar.

YÜZEY MALZEMESİ

YÜKLEME KAPASİTESİ

DİRENÇ ALAŞIM ARALIĞI

SICAKLIK SINIRI

CuPb24Sn4

38 N / mm2

HB45

HB70

+ 170 ° C

Bimetal burçlar yüksek performans özellikleri, düşük malzeme yorgunluğu ve yüksek esneklik seviyelerinde uzun servis ömrü, orta hızlar ve yükler için uygundur. 720 çelik bronz kovanlı kayar rulmanlar inşaat ve tarım makineleri endüstrilerinde kullanılmaktadır.

Bimetal sınır yağlamalı rulman, tırtıl ağır ekipmanlarının önemli bir bileşenidir. Çin'den gelen VIIPLUS, kendinden yağlamalı rulman, bimetal sınır yağlama rulmanının ulusal üretim üssü olan zhijiang eyaletinde yer almaktadır. makine endüstrisinde, bu endüstriden gelen talep keskin bir şekilde artmaktadır, bu da doğrudan kendinden yağlamalı bimetal yatak ve burçlara olan talebin artmasına neden olmaktadır. ABD'nin GGB , sankyo yağsız   DAIDO , havacılık, otomotiv ve taşımacılık alanlarında güçlü pozisyonlara sahip, dünyanın en iyi üç kendinden yağlamalı rulman üreticisidir.VIIPLUS, Çin'den ihraç edilen kendinden yağlamalı rulmanlarda da bir endüstri lideri olarak kendini kanıtlamıştır.

Ana üründür, mükemmel mekanik taşıma kapasitesine sahiptir, özellikle yakıt ikmali ve yakıt ikmali çalışma koşulları için uygundur.Ayrıca, düşük bakım maliyetleri vardır ve korozyona dayanıklıdır, bu nedenle genellikle büyük miktarlarda monte edilir. paletli ağır ekipmanların temel parçaları.

Bimetal Rulman ve Burç Malzemeleri
Çelik + CuPb24Sn

Tipik uygulama
Uygulama: yüksek hız, ağır yük motor ana mil ve ransmission şanzıman, vb.

Metal ve Bimetal Rulmanlar JF720

Verim

Veri

Maksimum dinamik Yük P

120N / mm

Maksimum hat hızı V

Aşırı yağlama

2.5 m / sn

Maks PV değeri

Aşırı yağlama

2.8N / mm · m / s

Sürtünme katsayısı μ

Aşırı yağlama

0.05 ~ 0.15

Maksimum hat hızı V

Yağ yağlama

10 m / sn

Maks PV değeri

Yağ yağlama

10N / mm² · m / s

Sürtünme katsayısı μ

Yağ yağlama

0.04 ~ 0.12

Max Çalışma sıcaklığı

Aşırı yağlama

150 ℃

Verim

Veri

Max Çalışma sıcaklığı

Yağ yağlama

250 ℃

Çiftleşme Ekseni

Sertlik

≥45HB

Çiftleşme Ekseni

pürüzlülük

Ra = 0.16 ~ 0.63

Alaşım tabakası sertliği

40 ~ 60

Termal iletkenlik

60W / (m · k)

Doğrusal genleşme katsayısı

19 x 10-6K-1

Ayrıca bu tablo dışındayken müşterilerin özel isteklerine göre geliştirebiliriz .

Jf-720 CuPb24Sn Bimetal Metal Burç

Jf-720 bimetalik rulman, çelik levha yüzeyinde sinterlenmiş CuPb24Sn4 alaşımının bir ürünüdür.Ürün iyi yorulma mukavemeti ve taşıma kapasitesine sahiptir.Orta hız, orta yük ve yağ yağlaması için uygundur.Yüzey yumuşak alaşım ile kaplandığında, iyi aşınma direnci ve yorulma direnci elde etmek için yüksek hızlı içten yanmalı motorun yatak ve biyel burcu olarak kullanılabilir.

Matris düşük karbonlu çelik malzeme olarak kararlı olduğundan, mil kovanının dış çapının işleme hassasiyeti garanti edilmiştir ve ürün koltuk deliğine yüklendikten sonra vida sabitlemeye gerek yoktur, parazit uyum kutusuna dayanarak çemberin dışına çıkma olgusunu önlemek.İç yüzey alaşım tabakasının kimyasal bileşiminin değişmesi, farklı rulman basıncı, farklı servis sıcaklığı ve farklı kayma hızının gereksinimlerini karşılayabilir. Farklı yapıya sahip yağ oluğu ve yağ deliği, farklı yağ ekleme yollarının gereksinimlerini karşılamak, şaft ısırmasını önlemek ve farklı yağlama koşullarına uyum sağlamak için sürtünme yüzeyi üretiminde tasarlanmıştır.
Yaygın otomobil motoru, motosiklet debriyaj, hafif sanayi makineleri, inşaat makineleri.
Alaşımlı katman malzemesi CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

Uygulama
Bimetal rulman, kompresörler, direksiyon dişlisi, hidrolik direksiyon, pedal yatakları, kral pimli burçlar, bagaj kapağı pivotları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik motorlar, tarım makineleri vb.Gibi otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Standart Bimetal Parçalar Mevcuttur
1. Silindirik burç, ayrık veya perçinli mafsallı.
2. Flanşlı burçlu veya yarıklı mafsallı.
3. Baskı rondelaları.
4. Şeritler
Özel Burçlar
Biz profesyonel geliştirme ve özelleştirilmiş özelleştirilmiş bimetal burçlar üretmek
1. Silindirik burç, ayrık veya perçinli mafsallı.
2. Flanşlı burçlu veya yarıklı mafsallı.
3. Baskı rondelaları.
4. Şeritler

TİPİK ÖZELLİKLER
Düşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları için uygun olan yağlama yağı filmi, durumu oluşturamaz veya koruyamaz;
Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygun, yağlama olayları sağlamak zordur;
Dönen, pistonlu, sallanan, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra yüksek yük altında sık çalıştırma veya çalıştırma gerektiren durumlar için uygundur;
Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük vesilelerle ortam sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyunda ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer korozif ortamlarda ve ayrıca tortu veya radyoaktif ortam içeren sularda kullanılabilir;
Su emme, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet, iyi ısı iletkenliği;
Rulman ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimli, kompakt tasarıma uygundur;
Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme ile karşılaştırıldığında, statik olmayan yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal kararlılık ve benzeri yağsız yağlama koşullarında daha iyidir;
Bakır kakma kendinden yağlamalı malzeme ile karşılaştırıldığında, küçük Açı salınımı koşulu altında çalışmak daha uygundur ve fiyat daha ucuzdur.

UYGULAMA YELPAZESİ

Ürünler su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makineler: hidrolik çelik kapının yatay destek sürgüsü, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapısı yatağı, vb.Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleme bloğu, kontrol halkası yan kiremit.
Metalurji endüstrisi: döküm makinesi yatağı, haddeleme kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar), vb. , enjeksiyon kalıplama makinesi, otomobil lastik kalıp, rüzgar türbini, termal güç ve diğer sanayi.
Bu ürün, çift alaşımlı rulman, denge köprüsü burcu ve ağır araçların contasındaki en güçlü taşıma kapasitesidir; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Otomobil çelik levha burcu, bu ürünü kullanır. Bir tür yüksek yük ve düşük hız sürgülü rulman yaygın olarak kullanılan.

Tarım makineleri
Kendinden yağlamalı yatak, toz ve dış ortam koşullarında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahip olduğundan, silindirde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, Eklemler ve diğer parçaların süspansiyon sisteminde yaygın olarak kullanılabilir. yağ veya yağ filmi parçaları oluşturmak zor değildir.

 • Forkliftler

 • Transpaletler

 • Vinçler

 • ekskavatörler

ÖZELLİKLERİ

 • Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

TOLERANS DETAYLARI

 • Gövde ØH7

 • Geçit izolatöründen sonra Ø Ø

 • Şaft toleransı f7 ila h8

BAKIM

 • az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

YAKALAMA: Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir
Bize ulaşın ... Bize online soruşturma gönderin
Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz