Çin Bronz Gleitlager Üretici

Baskı ve Boyama Makineleri İçin Kırmızı Modifiye PTFE'li 316 Paslanmaz Çelik Kovanlı Burç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Paslanmaz Çelik Sırtlı Burçlar
Marka adı: VIIPLUS Sleeve & Bearing
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Paslanmaz Çelik Kol Burç
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Paslanmaz Çelik Burç Üreticileri Kendinden Yağlamalı Düz ​​Rulmanlar Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Paslanmaz çelik 304,316 veya çelik Boyutu: İNÇ BOYUTU, ÖZEL BOYUT

Ürün Açıklaması

ÇİN'DEN SİPARİŞTİR, PASLANMAZ ÇELİK KOVAN BUSHING & sürgülü rulmanlar yağa dayanıklı, aside dayanıklı,
Alkaliye dayanıklı ve tuzlu suya dayanıklı. Ayrıca, PTFE yüzey sürgülü tabakası kurşunsuzdur, yani bu tip yataklar gıda endüstrisinde, alkali-akış ölçüm cihazları için, ilaç makinelerinde, baskı makinelerinde, kimya mühendisliğinde ve denizcilik endüstrisinde kullanılabilir. .

Meatl-Polymer Bearings Ürünleri

Paslanmaz Çelik Kovan Burç, paslanmaz çelik destek ve gözenekli bronz ara katmandan oluşur ve modifiye PTFE ile kaplanmıştır. Metal ve polimer kombinasyonu nedeniyle, bu ürün
Düşük sürtünme katsayısı, mükemmel aşınma direnci ve kendinden yağlama sağlar. Paslanmaz çelik destek, burçlara daha yüksek mekanik dayanım ve yük kapasitesi sağlar. Ayrıca, paslanmaz çelik destek korozyonu etkin bir şekilde önleyebilir. Ss316 veya ss304 serisinin ürünleri baskı ve boyama makinelerinde, aşındırıcı ortamlarla karşılaşan uygulamalarda vb. Uygulanır.

Rulman konfigürasyon kalitesinin operasyon üzerindeki etkisi tartışılmıştır
Genel olarak, şaft, radyal ve eksenel yönde iki yatakla desteklenir. Bir taraftaki yatağa, iki tür radyal ve eksenel yük taşıyan ve sabit şaft ve yatak kutusu arasındaki bağıl eksenel yer değiştirmenin rolünü oynayan sabit uç yatak adı verilir. Kompozit yatağın diğer tarafına serbest uç adı verilir. sadece radyal yük taşıyan ve nispeten eksenel yönde hareket edebilen.
Sabit uçlu rulmanlar, mil ve rulman kutusuyla aynı anda sabitlenmelidir. Daha uygun rulmanlar, sabit bilyalı rulmanlar, oynak makaralı rulmanlar ve çift sıralı veya çapraz temaslı bilyalı rulmanlar veya konik makaralı rulmanlar gibi kompozit yüklere dayanabilen radyal rulmanlardır. Koruyucu kenarsız iç ve dış halkalı silindirik makaralı rulman olarak, derin oluk bilyalı rulman veya dört noktalı temaslı bilyalı rulman veya iki yönlü baskı yatağı ile birleştirilerek sabit uçlu yatak olarak da kullanılabilir. Bu noktada, ikinci rulman iki yönlü eksenel konumlandırma sağlar, ancak yatak kutusundan radyal bir mesafeye kurulmalıdır. Şaft uzunluğu, termal genleşme nedeniyle değiştiğinde, serbest uç yatak sıkışmaz. Yatak içinde eksenel yer değiştirme meydana gelebilir. yatak halkası ve yatak yatağı arasında.
"Çapraz sabitleme", her bir yatağın zafta ters yönde tek yönlü olarak konumlandırıldığı bir yataklama düzeneği anlamına gelir. Bu kombinasyon, esas olarak kısa eksenler için kullanılır. Sabit bilyalı ve eğik bilyalı rulmanlar, konik makaralı rulmanlar ve NJ tipi silindirik makaralı rulmanlar. Eğik bilyalı rulmanlar veya konik makaralı rulmanlar kullanırken, bazı durumlarda ön yükleme yapılmalıdır.
I. yatak seçimi aşaması:
Dikkate alınması gereken birçok faktör var (örn. Yük, sertlik, çalışma ortamı vb.). İyi bir rulman tasarımı, öncelikle yatağın maksimum ömür değerine ulaşmasını sağlayacaktır.
Ii. Doğru depolama
Rulmanlar kurulumdan önce orijinal ambalajlarında en iyi şekilde saklanır. Temiz, nemsiz, nispeten sabit sıcaklıkta bir ortamda bırakılmanız gerekir. Rulmanlar tozdan, sudan ve aşındırıcı kimyasallardan arındırılmış olmalıdır. Yatağın özellikleri, bu nedenle kullanım ve depolama sırasında titreşimden kaçınılmalıdır.
Genel rulmanlar yatay olarak depolanmalı, bazı ağır rulmanlar kendi ağırlıkları ve deformasyonları nedeniyle uzun süre dikey olarak yerleştirilmelidir! Ayrıca, yağın yoğunluğu zamanla değişeceğinden yağlanmış (veya sızdırmaz) yataklara özel dikkat gösterilmelidir. Rulmanlar ilk kez kullanıldığında, belli bir dereceye kadar dönme gürültüsü olacaktır. Bundan dolayı, bu tür rulman rafları, ilk kontrol edilen ilk kontrol prensibine uygun olmalıdır!
İii. Temizlik:
Bu, rulman yatakları için çok önemlidir. Yatak halkaları düzgün dönen bir yüzeye sahiptir ve kirleticilerin neden olduğu hasara karşı çok duyarlıdır.
Iv. Tüm ekipmanın yeniden kurulumu:
Rulmanlar, uygun aletlerle dikkatlice monte edilmeli ve sökülmelidir (bkz. Yatak çıkarma serisi videosu). Doğru aleti seçin! Endüstri uzmanları, erken rulman arızasının yüzde 16'sının yanlış montajdan kaynaklandığını tahmin eder. uygun rulman montajı ekipmanını benimsemek.

SICAK ÜRÜNLER

paslanmaz çelik burunlu ptfe teflon kaplı du burç teflon burç paslanmaz çelik teflon burç çelik ptfe burç ptfe iplik burç teflon çelik burç ptfe burç burç kovanı paslanmaz çelik burç burç teflon kaplı du kayar burçlar sarılı paslanmaz çelik burç kurşun teflon burç çelik haddelenmiş burç metal ptfe burç ptfe bronz burç teflon burç teflon kovanlı rulman teflon burç bölünmüş burç teflon slayt burç bölünmüş çelik burçlar paslanmaz burç teflon burç burç burcu burç kendinden yağlamalı ptfe bronz burç teflon burç ptfe doğrusal burç yatağı plastik ptfe burç ptfe du burç ptfe bronz burç bölünmüş teflon burç burçları çelik burç kuru burç paslanmaz çelik d u burç kırmızı ptfe slayt burç ptfe burç kovanı karbon çelik kol burç bölünmüş pirinç burç tüp burç çelik burç burç teflon du burç split çelik burç çelik kare delik burç çelik polimer burç teflon burçlu rulman ve teflon burç özelleştirilmiş du burç ptfe kaplı yatak burç sualtı burç burç du çelik omuz burcu metrik çelik burçlar 10mm burç du burç du flanş teflon burç teflon burç teflon çelik ptfe dişli pompa burç du çelik kol yatağı grafit kaplı bronz burç teflon burcu burç teflon burç burcu kol stok kol paslanmaz çelik burç ptfe burç burç teflon burç burç katı bronz çelik burç karbon çelik burç flanş kol burç paslanmaz çelik rulman burç karbon dolu teflon burç teflon flanş burç paslanmaz çelik boru burç kol teflon

BİZİ TAKİP EDİN

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz