Çin Bronz Gleitlager Üretici

Plastik Kalıp Kendinden Yağlama Pres Kalıpları Ve Enjeksiyon Kalıbı İçin Plak Bileşenleri Giyin

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Kendinden Yağlamalı Rulmanlar
Marka adı: bronzelube.com
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Bronz burçlar ve aşınma plakası
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Siparişe Göre Bronz Hassas Aşınma Plakaları ve Yağlama Parçaları
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart paket, Palet veya konteyner, özelleştirilmiş özelliklerine göre
Teslim süresi: 2 ~ 4 Hafta
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: Kendinden Yağlamalı Rulman İmalat Boyutları Tolerans Montajı
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Uygulama: Plastik kalıp bileşenleri, kam ünitesi, Plastik kalıp makineleri Baz alaşımı: CuZn25Al6FeMn3
Türü: Bronz aşınma plakası Tasarım: Grafit

Ürün Açıklaması

ÇİN'DEN SİPARİŞE YAPILAN BRONZ AŞINMA PLAKASI.Bronze Hassas Aşınma Plakaları | VIIPLUS tarafından üretilmiştir
Hassas kalıp parçaları yapımında uzmanlaşmış 10 yıldır. Basın kalıp kalıp, plastik kalıp, enjeksiyon kalıp makinesi bronz aşınma plakası. Koaksiyel derece ve konum dikeylik. Plastik kalıp bileşeni çin sipariş, aynı zamanda, göre üretim yapabiliriz Aşağıdaki kriterlere göre: Hasco / Misumi / DME / Pedrotti / Voest / Strack / Fibro / DIN / DAYTON / PUNCH / DANLY / Lmina.
Katı kakmalı kendinden yağlamalı kayar yatak plakası özellikleri ve ana malzemeler
Katı kakmalı kendinden yağlamalı plaka, baz olarak özel yüksek mukavemetli pirinç CuZn25Al5, C86300 veya kalay bronz C93200 içeren grafit aşınma plakası olarak da adlandırılır. Yüzey kendinden yağlamalı aşınma plakası, belirli bir açı ve yoğunlukta özel bir kendinden yağlamalı baskı yıkayıcı yağlayıcı formülü ile kaplanmıştır. Yüksek sıcaklık direnci ve yüksek yük gibi özellikler metalurji endüstrisinde, gemi inşa endüstrisinde, madencilik makinelerinde, petrol makinelerinde, güç üretim ekipmanlarında vb.
◎ Özellikler:

1. Uzun süre yağsız yağlama koşullarında çalışabilir.
2. iyi aşınma direnci ve çok düşük sürtünme katsayısı ile ağır kendinden yağlama kaykay hız koşulları için daha uygundur.
3. Pistonlu, dönen ve aralıklı hareket gibi yağ filmlerinin oluşmasının zor olduğu durumlar için uygundur.
4. korozyon direnci ve kimyasal direnci vardır.
5. -40 ° - + 300 ° sıcaklık aralığı için uygundur.
6. bakım gerektirmeyen ve uzun ömürlü.
Plastik kalıplar yapmak için bronz burç ve aşınma plakası bileşenlerimiz, Japonya sankyo-yağsız şirket inc kalite gereksinimlerine uygun olarak yapılır, parçalar arasındaki boşluk iç pazardaki doğruluktan daha yüksektir, pim deliğinin dikliği ve konumu kontrol edilir daha yüksek doğruluk ile. Ürünü yeniden konumlandırma hassasiyeti yüksektir, bu da enjeksiyon kalıplamanın verimliliğini artırmak için değiştirilebilirlik gereksinimlerini karşılar.
Ürün profili
dolu burç, gömülü yağlama tapalı bronz, DIN 1850 / ISO 4379, Bakım gerektirmez
MALZEMELER Destek malzemesi: CuZn25Al5
Katı yağlayıcı yüzey: yaklaşık. % 25-30
Kayar plakalı katı yağlama yatağı, deliklerin sırasına göre düzenlenmiş uygun sürtünme yüzeyindeki metal sürtünme yüzeyinde bir rulman matrisidir ve daha sonra katı yağlayıcı şeklinin benzersiz bir yağlama performansı ile (katı yağlama alanı) deliklere gömülüdür. genellikle sürtünme alanının% 25 ila% 30'udur) ve kendinden yağlamalı yataktan yapılmıştır.
Uygulama alanı
Rulman, metal matrisin ve özel yağlama malzemesinin avantajlarını birleştirir ve yağ filmi yağlamasına dayanan genel yatağın sınırlanmasıyla kırılır.Katı yağlama yatağı özellikle yağsız, yüksek sıcaklık, yüksek yük, düşük hız, anti için uygundur -kirlenme, korozyon önleyici, anti-radyasyon yanı sıra su veya vakum çözeltisi infiltrasyonu ve yağlama filmi özel koşullar ekleyemez.Ürün metalurjik çelik haddeleme ekipmanları, dolum ekipmanları, hidrolik türbin, buhar türbini, enstrümantasyonda yaygın olarak kullanılır ve madencilik ekipmanları, Deniz makineleri, tekstil makineleri, gemi inşa endüstrisi, havacılık navigasyon ve diğer alanlar, ayrıca genel inşaat makineleri için uygundur.
Katı yağlanmış rulman matrisi, yatağın çalışma durumuna göre belirlenmelidir.Genel olarak kullanılan malzemeler yüksek mukavemetli pirinç, kalay bronz, dökme demir vb. Gömülü katı yağlama malzemeleri esas olarak grafit ve katkı maddeleridir. farklı metal matris ve gömülü katı yağlayıcı kombinasyonu ile yatağın kendisinin çalışma koşullarına göre, ürünün çeşitli sıcaklık, yük, orta ve diğer çalışma koşullarının özel ihtiyaçlarını karşılaması garanti edilebilir, istikrarlı ve güvenilir çalışma sağlarken.
Plastik kalıp makineleri
Yaygın enjeksiyon kalıplama makineleri kalıplama makineleri, kauçuk makineleri, döküm makineleri ve diğer günler. Ürünler basın kalıp kalıp kullanılan, plastik kalıp, enjeksiyon kalıp makinesi, vb.
Katı Yağlayıcı Rulmanların Özellikleri
1, esnek desihn, basit, geniş uygulamalar ile uygun
Yağ besleme sisteminin tasarımı hem emek hem de zaman alıcı bir iştir.Bu nedenle katı yağlayıcı yatakların tasarımında yağ besleme aparatının ihmal edilmesi, yağ besleme aparatının maliyetinden tasarruf sağlar. katı yağ yatakları, gereksinimlerini karşılamak için çeşitli tiplerde tasarlanabilir. Katı yağlayıcı yatakların kullanılması, mekanik bakım ve yağ maliyetini büyük ölçüde azaltabilir.
2, yağsız fonksiyonel
Katı yağlama maddesinin lineer genişletilebilirliği metalik matrislerden daha büyük olduğundan, katı yağlama maddesi yataklarının (SLB) hareketi başladığında, yağlama maddesi aşınan parçalara aktarılarak kendi kendini yağlama işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle, SLB'ler yağlama ve greslemenin zor veya imkansız olduğu durumlarda kullanılabilir ve düşük hız ve yüksek yük koşullarında bile mükemmel yağlama yaparlar.
3, Maliyet verimliliği
Geleneksel mekanik tasarım, sık sık yağlama bakımı gerektirir; yağ besleme aparatının geçişinin açık olmasını sağlamak için yağ göstergesi kontrolü yapılmalıdır. Periyodik yağlama, makinelerin kendisinde ve ortam havası çevresinde kirlenmeye neden olabileceğinden, bakım maliyetinin artmasına neden olduğundan, kendi kendini yağlamanın gerçekleştirilmesi sadece çevreyi temiz hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda yağlama maliyetlerini de büyük ölçüde azaltır.
4, yüksek yük, düşük hız koşullarında mükemmel performans ce
SLB'ler, yük taşıyıcı olarak işlev gören matris olarak rasyonel döküm yüksek streegth bakırdan yapılmıştır.Ayrıca, SLB'ler, yağlayıcı olarak özel olarak formüle edilmiş grafiti kullanır, mükemmel kendi kendini yağlama sağlar. yüksek yük ve düşük hız koşullarında harika performanslarını sergilemek.
5, kampanyaya, aşınmaya karşı mükemmel direnç oynamak için yer sık ​​sık zor bir başlangıç ​​yönlendirme gibi boşaltma hareketleri:
Yağ filmlerinin alternatif hareketler, sallanma hareketleri ve sık sık açılıp kapanma gibi üretilmesinin zor olduğu durumlarda, SLB'ler aşınmaya karşı mükemmel dirençlerini vurgular. SLB yağlama maddesinin düzenlenmesi prensibi, ekipmanın her bir parçası hareket boyunca yağlamaya dahil olur, yağlayıcının yeri aşınan parçaların hareket yönüne göre belirlenmelidir.
6, Mükemmel kimyasal direnç ve korozyon direnci
SLB için yağlayıcı, garfit ve PTEE gibi aşınmaya dayanıklı malzemelerden formüle edilmiştir ve stabilize moleküler yapıya sahiptir. direnç.
7, ürünlerin maliyeti daha rekabetçi ve aynı tür diğer ürünler ile karşılaştırıldığında, SLB özellikleri daha uzun çalışma saatleri, daha az bakım, daha uzun değiştirme süresi ve daha iyi performans.
Plastik kalıp bileşenleri
1 gevşek temel ünite
İğne deliğinin dikliği ve konumu, ayrıca sürgünün ve yan bloğun karşılık gelen doğruluğu, değiştirilebilirlik ile tutarlıdır ve çekirdeğin kayması daha pürüzsüzdür; şemaya bakın:
2, koni bulma
Bizim koaksiyel bulma koni ürün, en yüksek hassasiyet seviyesi gereksinimleri elde etmek için boşluklu eşleşen ve değiştirilebilirlik, böylece kalıp daha doğrudur; şemaya bakınız:
Yağsız Kaydırma Plakası, bir kalıbın üst ve alt kısmının hassas hizalanması için kullanılır.
Ürün adı
Yağsız Kaydırma Plakası / Malzeme / 650 # + Grafit
Sertifika / kalite yönetimi / Standart / DME / HASCO / MISUMI / JH Standart / Özelleştirilmiş / Lehçe
Yüksek Yüzey Cilası / Kullanılmış / Plastik Kalıp / Araç Kalıbı
Şirket Web https://www.made-in-china.com/showroom/viiplus

Sevkiyat Şartları
1) ≤100kg: ekspres ve hava taşımacılığı önceliği
2)> 100kg: deniz taşımacılığı önceliği
3) göre özelleştirilmiş özellikleri

Standart paket, palet veya konteyner, özelleştirilmiş özellikleri başı olarak Neden Bizi Tercih
10 yılı aşkın bir süredir Hassas Kalıp Parçaları yapımında uzmanlaşmıştır.

Yüksek sıcaklık dayanımı C86300 Bronz Burç ve Aşınma Plakası flanşlı bronz burçlar

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz