Çin Bronz Gleitlager Üretici

Petrol ve Gaz, Madencilik ve Hafriyat Endüstrileri İçin Yüksek Hassas CNC Burç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Valf Burçları Üreticisi
Marka adı: VIIPLUS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: CNC YASTIKLARI
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Adet / Adet (Min.Sipariş)
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 1000000 Adet / Adet bir hafta
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Alüminyum, Pirinç, Bronz, Bakır, Çelik Alaşımları, Yuvarlak çelik, 42CrMo.316 İşleme modu: CNC hassas işleme
Adı: CNC YASTIKLARI : Dönüm dövme
Uygulama: İş Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar Yedek Parça Türü: Broşlama, Delme, Dağlama / Kimyasal İşleme
OEM/ODM:: KULLANILABİLİR İşlem Yöntemi:: CNC Özel İşleme Torna, Torna, Freze

Ürün Açıklaması

VIIPLUS CHINA, OEM pazarı için çok çeşitli işleme hizmetleri sunmaktadır. İşleme hizmetimiz, çelik malzemeden yarı mamul veya bitmiş parçalara kadar her çeşit çelik sınıf çözümüne katma değer sağlar. Atölye işleme yeteneklerimiz arasında CNC tornalama, frezeleme, taşlama, delme, yüksek hızlı işleme, yüzey işleme vb.

Çelik İşleme Hizmetlerinin Özellikleri

  • Coşku.
  • Hızlılığı.
  • Hassas.
  • Yüksek verim.
  • Prosedür Azaltma ve Maliyet Tasarrufu.
  • Hizmet odaklı.

Petrol ve Gaz, Madencilik ve Hafriyat Endüstrileri İçin Yüksek Hassas CNC Burç

Petrol ve gaz, madencilik ve hafriyat endüstrisi standartlarını aşan kaliteli cnc burcu ürün ve hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Malzeme: Alüminyum, Pirinç, Bronz, Bakır, Çelik Alaşımları

Hassas işleme dört eksenli imalat, tasarım, geliştirme, üretim ve satış entegrasyonu, bir dizi hassas CNC aracı, CNC işleme merkezi, hassas freze makinesi ve diğer hassas CNC ekipmanlarına sahiptir.

42crmo Çelik Madencilik ve Hafriyat Parçaları Torna Yüksek Hassas CNC Burç Özel Dövme.

Standart dışı kişiselleştirme, özel işlem görevleri olağanüstü malzeme seçimi çözümleri gerektirir
Endüstriyel çözümler alanında, malzeme mühendislerimiz ve atölye teknisyenlerimiz, standart dışı özel çözümün tamamını onaylamak için rasyonelleştirme projelerinin seçilen nihai sonuçlarını birleştirir. Standart dışı özel malzemelerin kullanılması anlamlı ise, İş parçasının şartlarına göre en kısa sürede teslim edilip kullanılabilir.
Standart dışı özelleştirme kapakları: özel boyut, belirtilen miktar, özel standart, vb.

ÖZELLİKLERİ

KALİTE VE BELGELENDİRME

ALAŞIM YAYINLARI
GENEL BAKIŞ
CNC alaşımlı burçlar, OEM alaşımlı burçlara kıyasla yükseltilmiş bir alaşım kullanılarak üretilir. CNC alaşımlı burçların yüksek nikel içeriği, mükemmel metal kayganlığını korurken aşınma özelliklerini arttırır. CNC burçlar, solmayı önlemek ve aşınmayı azaltmak için özel olarak tasarlanmıştır.
OEM CNC Yüksek Hassasiyetler Daha yüksek performansla değer bekleyebilirsiniz.

GENEL BAKIŞ
GENEL BAKIŞ
Endüstriyel performansta dört eksenli hassasiyet avantajı, endüstriler geliştikçe, ürün hassasiyeti talebi arttıkça, dördüncü mil bilgisi anlayışı yoğunluğu, daha fazla insanın bilmek istediği, ortak bir endüstriyel üretim makinesini kullanarak dördüncü eksen, şimdiye kadar açıkladığınız dördüncü eksenin altında doğruluk derecesinin avantajıdır.
Dördüncü eksenin yüksek hassasiyeti, konumlandırma doğruluğunu ve tekrarlanan konumlandırma hassasiyetini sağlar ve iş milinin yüksek güvenilirliğini, uzun ömrünü, düşük gürültüsünü, düşük titreşimini ve yüksek hassasiyetini sağlar. Müşterilerin büyük çoğunluğu tarafından güvenilir.
VIIPLUS hassas bir makine co., LTD., Yüksek hassasiyet, çevre koruma ve profesyonel üretim sistemi, tasarım, geliştirme, işleme ve üretimden bitmiş ürün incelemesine kadar tüm ürünleri kontrol etmek ve ürünleri kontrol etmek için yüksek hassasiyete sahip, bir dizi ileri işleme ekipmanı ve test cihazının tanıtılmasıyla, test cihazı otomatik olarak algılama hassasiyeti test verilerini tamamlayabilir ve endeks plaka ürünlerinin verilerinin doğruluğunu sağlamak için proje raporunu yazdırabilir yüksek kalite.
Şimdi herkes dördüncü eksenin hassasiyetini bilmeli, hala herhangi bir sorunuz varsa danışabilirsiniz. Santrifüjlü burçların dökümden dışarı çıktığı iddia edilse de, Dövme Tornalama burçları, bu burçları deneyen birçok kullanıcı, başka hiçbir kombinasyonun bizimkilerden daha uzun sürmeyeceğini keşfetmiştir. Orijinal dövme çelik kovanlarımız, herhangi bir döküm, santrifüj döküm veya bunların birleşiminden daha uzun sürdüğünü kanıtlamıştır.
CNC PINS VE BUSHING ürünümüze ek olarak, VIIPLUS, CNC endüstrisi için yeni bir Dövme Çelik Burç serisi yarattı.

ÖZELLİKLER

CNC YASTIKLARI

UYGULAMA

Yapı ekipmanı

VIIPLUS, ağır sanayi ile ilgili parçaların üretimi ve mühendisliği konusunda geniş bir bilgiye sahiptir.

Altı işlem aşaması

Mekanik işlemenin çoğu CNC işlemedir, birçok işletmede uygulamalar vardır. İşleme sürecinde genellikle üretmek için özel iş parçasına göre, işlemin tasarımında, bu nedenle CNC işlem sürecini biliyor musunuz? Sizin için, esas olarak altı adıma ayrılmıştır.
1. Ürün analizi
Bir işletmenin parça üretmeden ve üretim yapmadan önce ürün analizi yapması daha iyidir. Üretimin ürün analizi sayesinde, parametre ve performans göstergeleri gibi belirli kompozisyon bilgilerinin ve parçaların işlem gereksinimlerinin elde edilmesi gerekir.
2. Grafik tasarım
Parçaların şekli, dağılımı ve benzeri dahil olmak üzere ürünün analizine yansıyan grafik tasarım, parçaların tipini belirlemek için yapılan analiz işlemleriyle, çizmek için grafik yazılımı kullanmak en iyisidir.
3. Süreç planlama
İşlemin farklı bölümleri farklıdır, CNC işleme, karmaşık üretimin gereksinimlerini karşılamak için çok çeşitli işlemlere ulaşabilir, sözde bellek makinesi çok amaçlıdır. İşlem genellikle iş parçası ürünlerinin görünümüne ve işleme gereksinimlerine dayanır. makul bir işlem adımları elde etmek için analiz edin.
4. Takım yolu üretim süreci
Bu bağlantı aslında, takım optimizasyonunun yolu ve bunun gibi çeşitli üretim parametrelerinin ayarlanması gibi yazılımın başarılması gereken bir süreçtir.
5. Yol simülasyonu
Yazılımda yol oluşturulduktan sonra, son olarak makine aletinde uygulanmalıdır, ancak simülasyon uygulamadan önce yapılmalıdır. Yolun simülasyonu, asıl işlemden kaynaklanabilecek hatayı azaltabilir veya reddetme oranını azaltabilir. Genel olarak, odak, iş parçası etkisinin görünümünü, üst üste veya alttan kesme, proses planlama biliminin yolunu ve yakında.
6. Yol çıkışı
Yol çıkışı, takım tezgahında yer alan yazılım programlamasının gerekli bir basamağıdır, yol çıkışı yoluyla temel CNC fonksiyonunu başarabilir, aynı zamanda modern CNC işlemenin de önemli bir anlamı vardır.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz