Çin Bronz Gleitlager Üretici

Paslanmaz Çelik 316 Ptfe Kevlar Dokuma Rulman Vana Burç

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Valf Burçları Üreticisi
Marka adı: Journal Bearing Type - Coiled Steel Backing
Sertifika: DIN 1494, ISO 3547
Model numarası: TEX Burç, Özel Burç, Elyaf Burç
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 500 Adet / Adet (Min.Sipariş)
Fiyat: negotiable
Ambalaj bilgileri: PLASTİK ÇANTA + KARTON + PALET
Teslim süresi: 7-25 iş günü
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Valf Bölünmüş Çelik Burçlar Mil Yatakları Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Burç Boyutu: Özel Çizimler Rulman malzemesi: Kovan, Çelik, SS316 Çelik Bakır Malzeme
Malzeme: / Ürün adı: Valf Burcu

Ürün Açıklaması

 

DEĞER BURÇ ÇELİK GERİ PTFE KAPLI Bronz ve Pirinç Burçlar-Paslanmaz Çelik 316

STEEL BACKED BUSHING High performance steel reinforced DU bushings, environmental protection is based on steel substrate, central bronze powder, sintered spherical surface that rolls four ethylene (PTFE) and a mixture of green polymeric material, bearing rolling and sliding. ÇELİK DESTEKLİ BURÇ Yüksek performanslı çelik takviyeli DU burçlar, çevre koruma çelik substrat, merkezi bronz tozu, dört etilen (PTFE) rulo sinterlenmiş küresel yüzey ve rulman ve kayma yeşil polimerik malzeme karışımı dayanmaktadır. The product is lead-free environmental protection, the wear-resistant performance is excellent, a plastic layer and a copper layer with high strength, fatigue resistance, impact-resistant performance are a good way to an advantage. Ürün kurşunsuz çevre korumasıdır, aşınmaya dayanıklı performans mükemmeldir, plastik bir tabaka ve yüksek mukavemetli, yorulma direncine, darbeye dayanıklı performansa sahip bir bakır tabaka bir avantaj için iyi bir yoldur.

value bushing stainless steel bushing

 

Valf için hassas şekilde tasarlanmış burç bileşenleri tasarlıyor, üretiyor ve pazarlıyoruz.

PTFE KEVLAR DOKUMA RULMAN - PASLANMAZ ÇELİK 316, metal matris kumaş kompozit rulman ve burçlar. Bugün çin sipariş üzerine yapılır.

Burçlar Metrik (mm) İngiliz ölçüleri (inç) Boyutlar Teklif Al.
Toleranslar, çalışma boşluğu (Burç verileri)
Şaft ve gövde toleransları (Geçit izolatörlerinin düzenlenmesi)

 
Önerilen uyarlamalar
Tolerans şaftı f7
Tolerans muhafazası H7
 

metal matrix fabric composite sheet has more flexibility than general rigid bearings due to the 0.25mm thickness of fiber cloth lubrication layer. metal matris kumaş kompozit levha, 0.25mm kalınlığında fiber kumaş yağlama tabakası nedeniyle genel sert rulmanlardan daha fazla esnekliğe sahiptir. It has flexible bearings, no maintenance, low installation accuracy, good shock absorption and impact resistance. Esnek rulmanlar, bakım gerektirmez, düşük montaj hassasiyeti, iyi şok emilimi ve darbe direncine sahiptir. Low noise characteristics, and due to the high strength of the fiber material and the support of the steel back, it has the unique advantage of high load capacity. Düşük gürültü özellikleri ve fiber malzemenin yüksek mukavemeti ve çelik sırtın desteği nedeniyle, yüksek yük kapasitesinin benzersiz avantajına sahiptir. In general sports, it is advisable to maintain proper clearance between the inner hole and the shaft. Genel sporlarda, iç delik ile şaft arasında uygun açıklığın sağlanması tavsiye edilir. The size of the gap can be referred to the DU type product. Boşluğun boyutu DU tipi ürüne atıfta bulunabilir. The outer diameter of the bearing and the seat hole are generally interference fit. Rulmanın ve yuva deliğinin dış çapı genellikle girişime uygundur. The interference can also be referred to the DU type product. Girişim ayrıca DU tipi ürüne de atıfta bulunabilir. In some low-speed rocking motions, the bearing inner hole and the pin shaft can be used without gaps or even interference. Bazı düşük hızlı sallanma hareketlerinde, yatak iç deliği ve pim mili boşluklar ve hatta parazitsiz kullanılabilir. Cooperate, this can better exert its shock absorption and low noise performance; İşbirliği, bu şok emilimini ve düşük gürültü performansını daha iyi uygulayabilir; such bearings are mainly used in low-speed, heavy-duty oil and grease lubrication, and can also be used in oil-free lubrication. bu tür rulmanlar esas olarak düşük hızlı, ağır hizmet tipi yağ ve gres yağlamada kullanılır ve yağsız yağlamada da kullanılabilir.

 

Maksimum yük basıncı: 180Mpa

Sürtünme faktörü: 0.03 ~ 0.20

Çalışma sıcaklığı aralığı: -90 ° C ~ 180 ° C

 

yapı

Its material structure is a stainless steel base + brown powder + PTFE and filler. Malzeme yapısı paslanmaz çelik taban + kahverengi toz + PTFE ve dolgu maddesidir. Can be used in strong acids and bases. Kuvvetli asit ve bazlarda kullanılabilir. It is used for the corrosion resistant part in dyeing machines and ocean industry etc. Boyama makinelerinde ve okyanus endüstrisinde korozyona dayanıklı parça için kullanılır.

steel backed bushing structure

 

 

Burç tipi

 

· Silindirik burçlar · Flanşlı burçlar · Eksenel yıkama · Kayar plakalar

type

 

Fiziksel ve Mekanik Performans
Yük kapasitesi P (Kuru sürtünme)
Static load 250N/mm2 ; Statik yük 250N / mm2; Dynamic load 140N/mm2;Oscillation Load 60N/mm² Dinamik yük 140N / mm2; Salınım Yükü 60N / mm²
Maksimum hat hızı V
Kuru Yağlama 2.5m / s; Yağ Yağlama> 5m / s
PV değer limiti
Gres Yağlama 1.8N / mm² · m / s; Yağ Yağlama 3.6N / mm² · m / s
Sürtünme katsayısı u
Kuru Yağlama 0.08 ~ 0.20; Yağ Yağlama 0.02 ~ 0.12
Çiftleşme Ekseni
Sertlik> 220 HB; Pürüzlülük Ra = 0.4 ~ 1.25
Çalışma sıcaklığı
-200 ~ 280 ℃
Termal iletkenlik
40W / (m · k)
Doğrusal genleşme katsayısı
11 x 10-6 / K
Üretim süreci
Malzeme kesme ~ Bronz sinterleme ~ PTFE sinterleme ~ Boyutlandırma ~ Sarma ~ Yüzey bitirme ~ Paketleme
Uygulama Özelliği
Kendinden yağlama, Düşük aşınma, Düşük sürtünme, Düşük gürültü, İyi kayma özelliği, Pb içermez

 

Emlak


- bakım gerektirmez (kendinden yağlamalı)
- düşük sürtünme katsayısı
evrensel rulman
-uzun hizmet ömrü

 

Aralığı kullanma


Paketleme makineleri, motorlar, türbinler, pompalar, forkliftler vb.

OTOMOTİV

With the advantages of low weight, low noise level and self-lubricating properties,VIIPLUS bearings are widely used in the automotive industry and applications are still developing rapidly. Düşük ağırlık, düşük gürültü seviyesi ve kendinden yağlama özelliklerinin avantajları ile VIIPLUS rulmanlar otomotiv endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve uygulamalar hala hızla gelişmektedir. Currently, over 50 bushings are used in every passenger car, and more and more traditional needle bearings are being replaced by sintered bearings with self-lubricating bearings. Şu anda, her binek otomobilde 50'den fazla burç kullanılmaktadır ve giderek daha fazla geleneksel iğne yatağı, kendinden yağlamalı rulmanlara sahip sinterlenmiş rulmanlar ile değiştirilmektedir. In addition to the bearing, Rulmanın yanı sıra,

· Direksiyon ve Süspansiyon Sistemi
· Enerji İletim Sistemi
· Vücut sistemi
· Diğer

 

 

SANAYİ

While the high efficiency and high precision requirements of modern industry are the basic requirements, environmental protection and safety are increasingly being considered genetically. Modern endüstrinin yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyet gereksinimleri temel gereksinimler olmakla birlikte, çevre koruma ve güvenlik giderek daha fazla genetik olarak kabul edilmektedir. The performance of CSB bearings have the advantage of minimizing maintenance frequency and oil consumption, as well as improving working conditions by reducing the operating noise level of the machine. CSB rulmanlarının performansı, bakım sıklığını ve yağ tüketimini en aza indirmenin yanı sıra makinenin çalışma gürültü seviyesini azaltarak çalışma koşullarını iyileştirme avantajına sahiptir. Even in conditions of lack of oil ... Yağ eksikliği koşullarında bile ...

· Damgalama Makinesi
· Enjeksiyon makinası
· Baskı ayağı
· Robot

 

Buna ek olarak, klima, fitness ekipmanları, çamaşır makineleri, buzdolapları gibi ev aletleri de yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Notu Kullan

·No machining is required (no inner hole or grinding). · İşleme gerekmez (iç delik veya taşlama gerekmez). There is no need to process the inner or outer diameter. İç veya dış çapı işlemeye gerek yoktur. They are ready to be assembled Montaj için hazırlar

 

·When the bearing is pressed into the bearing seat, the mating gap has been eliminated. · Yatak, yatak yuvasına bastırıldığında, eşleşen boşluk ortadan kaldırılmıştır. This effect is achieved by bearing design. Bu etki rulman tasarımı ile elde edilir.

 

·Bearing joints should be located away from the load zone. · Yatak mafsalları, yük bölgesinden uzağa yerleştirilmelidir. Use a press or vice to press the bearing directly in and place it into the housing, carefully and slowly, ensuring that the inner surface of the bearing is not damaged. Yatağı doğrudan içeriye bastırmak için bir pres veya mengene kullanın ve yatağın iç yüzeyinin hasar görmediğinden emin olarak dikkatlice ve yavaşça muhafazaya yerleştirin.

 

·Washers and sliding plates (sheets) may be fixed to the metal by means of screws or letai glue. · Rondelalar ve kayar plakalar (levhalar) vidalar veya letai yapıştırıcısı ile metale sabitlenebilir. (for example, letai 603). (örneğin, letai 603). Be careful not to leave any glue on the sliding surface. Kayar yüzeyde tutkal bırakmamaya dikkat edin.

 

· Delmeniz gerekiyorsa, daima sürgülü sürtünme yüzeyinden çelik yüzeye doğru delmeyi unutmayın.

 

Bu, üç katmanın çatlamasını önleyecektir.

 

value bushing application

 

 

Özel tasarım
Çizimlerde veya çeşitli ortamlarda gerekli bronz veya paslanmaz çelik sırt ve PTFE kaplamanın farklı gereksinimlerine göre inç boyutunda ve standart dışı uzunlukta rulmanlar tedarik edebiliriz.

 

 

                                                                                  bushing-online

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz