Çin Bronz Gleitlager Üretici

Yağ Kanalları Pirinç Parçaları ile Santrifüj Döküm Bronz Kol Rulmanlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Grafit Rulman Üreticileri
Marka adı: SANKYO,MISUMI,DAIDO,SELF LUBE,GGB,FIBRO STANDARD REPLACEMENT BEARING
Sertifika: DIN 1850/ISO 4379, UNITED STATES UNS STANDARD,C86300
Model numarası: Yağ Yivli Burçlu Bronz Burç
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Pazarlık
Fiyat: Price Graphite Bushing Parts, (SAE 660) Leaded Tin Bronze Bearings,863 (SAE 430B) 862 (SAE 430A)Manganese Bronze
Ambalaj bilgileri: BURÇ İHRACAT KARTONLARI, AHŞAP KASA, GEREKSİNİMLERİ BELİRTİN
Teslim süresi: Hızlı teslimat
Ödeme koşulları: Önceden tt
Yetenek temini: Bronz Burçlar Çevrimiçi • Kayar Yataklar Üreticiler • Kendinden yağlamalı Burç Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: CuPb10Sn10, CuZn25Al6Fe3Mn3, CuSn5Pb5Zn5, CuSn6Zn6Pb3 Model numarası: Oluk Desenleri, "Spira-Lube" Oluk ve "Tüfek" Oluk. Flanşlı burçlar
Özelliği: Özelleştirilmiş Çizimler Burçlar Yağlama: Grafitsiz, kendinden yağlamalı
Uygulama: Ağır Hizmet Ekipmanları , Makine Tamiri , Hidrolik , Güç İletimi Türü: Yağ Groove Rulman Bush ile Bronz Burç, Hassas Bronz Rulman
ek bilgi: J, JF, JR, PBM, PBMF Boyutlar: metrik ölçü

Ürün Açıklaması

Özel İşlenmiş Parçalar: VIIPLUS, CNC tornalar ve değirmenler dahil olmak üzere son teknoloji ürünü bir makineye sahiptir. Dahası, çalışmalarımızda yüksek kalite ve müşterilerimiz için memnuniyet sağlamak için sektördeki en iyi vasıflı işçileri çalıştırıyoruz. Parçaları tam özelliklerine göre tedarik ediyoruz.

Yağ Yivli Rulman Burçlu Bronz Burç, Malzeme YAĞ Oluklu PİRİNÇ

Kanal açma

Uygulamanız mahfaza veya şaft için yağlama gerektirdiğinde, bir yağ veya gres oluğu gereklidir. Bronz Rulmanlarda, parçaları tek döngü, şekil sekiz, çift döngü, çift şekil sekiz, yarım şekil sekiz, düz ve dairesel oluk desenleri de dahil olmak üzere müşteri spesifikasyonlarına göre yivleyebiliriz .

BURÇ: CuPb10Sn10, CuZn25Al6Fe3Mn3, CuSn5Pb5Zn5, CuSn6Zn6Pb3, ücretsiz fiyat teklifi alın.

Normal yanı sıra kendinden yağlamalı rulman hizmetleri sağlamak, VIIPLUS her türlü özel nakliye işleyebilir.

ÖZEL MAKİNA PARÇALARI
Kanal açma
Uygulamanız mahfaza veya şaft için yağlama gerektirdiğinde, bir yağ veya gres oluğu gereklidir. Bronz Rulmanlarda, parçaları tek döngü, sekiz rakamı, çift halka, çift rakam sekiz, yarım rakam sekiz, düz ve dairesel oluk desenleri de dahil olmak üzere müşterilerimizin spesifikasyonlarına göre yivleyebiliriz.

Biz hem üreticiler ve bronz rulmanlar ve özel bronz rulmanlar distribütörleri vardır. Üretim süreçlerimiz arasında tornalama, delik işleme, broşlama, kanal açma, giydirme, frezeleme, delme, taşlama ve çapak alma yer almaktadır. Standart bronz burçlar ve bronz kovanlı rulman çeşitlerimiz çok çeşitli ebat ve şekillerde mevcuttur.
Biz binlerce döküm bronz burçlar, sinter bronz burçlar, flanş burçlar, itme burçlar ve daha stokta. Standart bronz yatak serilerimiz, dahili gres olukları ve olukları olmadan tedarik edilir. "Baskı için işlenmiş" veya "numunelerden yapılmış" pedler için tırnaklar yapıldığında, tasarımları; Adobe .pdf, Microsoft Word, Koday .jpeg ve CAD dosyası müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için.

Yağ oluğu pirinç burç. Kalay bronz burç ile aynı performansa sahip ancak çok daha yüksek bir sertliğe sahip olan oluğa yağ ilavesiyle yağlanan yüksek mukavemetli pirinç esas alındığında, düşük hızlı uygulama için servis ömrü kalay bronz burcun iki katıdır. Ağır yük koşullarında kullanılabilir.


Yağ oluğu bakır kovan burcu Siparişe Göre Boyutlarınızı seçin.
İşlenmiş Döküm bronz burçlar teknik ve ekonomik olarak uygun rulman çözümleri sunar. Yüksek yükleme kapasitesi, düşük ağırlık, iyi korozyon direnci. VIIPLUS Kayar Rulman ömrü, hizmet vb göre farklı tiplerde bronz alaşımlar sunabilir. Tolerans sarılmış bronz burçlar çok daha yüksektir. Hassas Bronz Burçlar çeşitli malzemelerden işlenir :

Üstün kalite ve performans için CuPb10Sn10, CuZn25Al6Fe3Mn3, CuSn5Pb5Zn5, CuSn6Zn6Pb3.bronze rulmanlar.
Hemen hemen her modelde burç kesme yağlama olukları konusunda uzmanız. "Spira-Lube" Yiv ve "Tüfek" Yiv için özel burç, sekiz rakamlı yiv burçları, çift figür sekiz yivli rulmanlar, halka yivli burçlar, çift döngü yiv kovanı, dairesel yivli kayar yataklar, fitil veya düz manşon burcu sipariş etmek için üretilmiştir.

VIIPLUS INTERNATIONAL, Çin'de nakliye üstyapısı kendinden yağlamalı rulman çözümleri üretmekte ve kalite detaylarını ve burç değerlerini garanti etmekte ve rakipsiz fiyatlar sunmaktadır. Ekipman Burç ve Kayar rulmanlar, araçlar için kendinden yağlamalı rulman ve nakliye çözümleri çin, bölgesel ve uluslararası faydalar. Kapsamlı ve çok çeşitli iş ortakları ağı ile viiplus şirketi, değer ve mükemmellik konusunda uluslararası meslektaşlarla rekabet eden hizmetler sunmaktadır. Daha fazla bilgi, soru ve iş ortaklığı için bize ulaşın.
Döküm Bronz Burçlar İçin Yağ Olukları Tipi
Çift Döngü ve Çift Şekil Sekiz sadece gres için önerilir.

Sipariş Üzerine Dökme Bronz Manşon Rulmanlar
Yağ ve Gres Yivli Bronz Burçlar ve Flanşlı
Oluk Tipi: Tek Döngü Şekil Sekiz Düz ve Dairesel Çift Döngü Çift Şekil Sekiz Yarım Şekil Sekiz Düz Dairesel
Not: Yatak ve şaft arasında daha mükemmel bir yağ filmi oluşturmak için, tasarım izin verdiğinde, yağlama maddesinin yatak yüzeyi boyunca tam akışına izin verdiği için V şeklinde bir oluk öneririz.

Bakır Alaşımlı Burçlar Teknik Parametreler

Malzeme Bileşimi ve Özellikleri

sınıf

BRONZ

BRONZ

BRONZ BURÇLAR

BURONZ BURCU

Malzeme

CuZn25Al5Mn3Fe3

CuSn5Pb5Zn5

CuAl10Ni5Fe5

CuSn12

Yoğunluk

8

8.9

7.8

8.9

Sertlik HB

> 210

> 70

> 150

> 95

Çekme mukavemeti N / mm²

> 750

> 200

> 600

> 260

Akma dayanımı N / mm²

> 450

> 90

> 260

> 150

Uzama%

> 12

> 25

> 10

> 8

Doğrusal genişleme katsayısı

1.9 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

1.6 x 10-5 / ℃

1.8 x 10-5 / ℃

Maks. Sıcaklık ℃

-40 ~ 300

-40 ~ 400

-40 ~ 400

-40 ~ 400

Maks. Yük N / mm²

100

60

50

70

Maks. Hız (Kuru) m / dak

15

10

20

10

Maks. PV (Yağlama) N / mm² * m / dak

200

60

60

80

Sıkıştırma deformasyonu 300N / mm²

<0.01mm

<0.05mm

<0.04mm

<0.05mm

DAHA FAZLASINI KEŞFET
Bronz burçlar için aşağıdaki hammaddeler vardır:
ZCuSn10Pb1: özellikle sülfürik asit, hidroklorik asit ve yağ asidini seyreltmek için korozyona dayanıklı. İnşaat bilgisi, korozyon ve aside dayanıklı aksesuarlar, kırıcı burcu, taşıyıcı karolar.
ZCuSn10Pb5: pürüzsüz, aşınmaya dayanıklı ve korozyona dayanıklı, bimetal dövme malzemeleri için uygundur. 100Mpa'ya kadar pik yüke sahip içten yanmalı motorlar için araçlar, bimetalik yatak pedleri, piston pimi kovanları, sürtünme plakaları vb.
ZCuPb10Sn10: yüksek sertlik, mükemmel aşınma direnci, ölü görünümü ısırması kolay değil, iyi dövme ve kesme fonksiyonu, atmosferde ve tatlı suda iyi korozyon direnci vardır. Yüksek yük altında (20Mpa'nın altında) aşınmaya dayanıklı parçalar için kullanılabilir ve biyel kolu, burç, yatak burcu, dişli, sonsuz vida, vb.Gibi yüksek kayma hızı (8m / s).
ZCuPb15Sn8: yumuşatma maddesi ve su kalitesi yumuşatma maddesi eksikliği durumunda, kayma ve kendi kendine yumuşatma fonksiyonu iyidir, serbest kesme, dövme fonksiyonu zayıf, seyreltik sülfürik aside karşı iyi korozyon direnci. Yüksek harici basınç ve yan basınç ile taşıyan, Soğuk haddehane bakır soğutma tüpü, 50Mpa'ya kadar darbe yüküne sahip parçalar, içten yanmalı motorun bimetal yatak kabuğu, esas olarak 70Mpa'ya kadar maksimum yüke sahip piston pimi kovanı için aside dayanıklı aksesuarlar yapmak için kullanılabilir.
yağ oluğu pirinç burç
Yüksek mukavemetli pirinç esaslı, kalay bronz burç ile aynı performansa sahip ancak çok daha yüksek sertliğe sahip oluğa eklenen yağ ile yağlama, düşük hızlı uygulama için yaşam süresi kalay bronz burçun 2 katıdır. Ağır yük koşullarında kullanılabilir.
Esas olarak yüksek yükte olan kavrama ekleminde ve büyük dişli kutusunda kullanılır.
Ana malzeme: CuZn25AL6Fe3Mn3
Dinamik yük limiti: 100N / mm2
Sertlik: HB210 ~ 270
Sürtünme Katsayısı. Μ: <0.16
Hız sınırı (yağ): 1,5m / s
Maksimum sıcaklık: 170 ℃
Mevcut Sürgülü Rulmanlar Formu:
Düz döküm bronz kovan burçları, yivli döküm bronz kovan burçları, flanşlı döküm bronz burçlar, baskı rondelası, döküm bronz rulmanlar, Büyük Boy Rulmanlar
Bir Yağ / Gres Uygulaması için Sipariş Üzerine Dökme Bronz Kovan Rulmanlar
VIIPLUS ULUSLARARASI ASTM DIN, BS, EN (DIN / EN), SS, NS, UNS, SAE burç ve her türlü bronz, pirinç burç, plaka ve çubuk ürünlerine göre Çin GB standart üretimine göre farklı müşteri gereksinimlerine göre ULUSLARARASI. ürünler santrifüj döküm, sürekli döküm ve ekstrüzyon sürgülü rulmanlar ile elektrolitik bakır yapılır.
Rulman çözümleri
VIIPLUS İnşaat Makinaları, otomotiv endüstrisi, Elektrikli ev aletleri, Hidrolik ve pnömatik, Kalıp, Tarım Makineleri, su tasarrufu, Köprü kendinden yağlamalı rulmanlar üretiminde uzmanlaşmıştır.
Yağ ve gres kanalları
- Tek döngü
- Sekizinci Şekil
- Bir Düz ve Bir Dairesel
- Çifte döngü
- Çift Figürlü Sekiz
- RH ve LH Spiral
- Düz Oluk
- Dairesel Oluk

Bizimle iletişime geçin ve

Daha İyi Fiyat Alın

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz