Çin Bronz Gleitlager Üretici

SAE 48 CuPb30 Mil ve Con çubuk burçlar JF800 Taşıma Ekipmanları Için Parça Rulo Bimetal Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: Bimtel Rulman: BM JF600 JF650 JF700 JF720 karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
boyut: standart boyut mevcut Liman:: Shanhai veya Ningbo
tip: burçlar, yaka burçları, pullar, şeritler veya özel tasarımlar Rulman: yağsız
Uygulama: Tarım Makinaları çalılık: Metal Bölme

Ürün Açıklaması

Bimetal Burç Tedarikçisi Bugün Özel Teklif Alın.BronzeGleitlager.Com Kendinden Yağlamalı Burçlar ve Bimetal Burçlar Üretiyoruz & Bimetal bronz burç uygulamaları için tanınmış küresel ortağınız.

 

Bimetal Çelik Bronz Oluk Burç - Bi-metallic composite bearing material consists of steel backing with lead bronze or lead-free copper alloy (CuPb10Sn10.CuPb6Sn6Zn3.CuPb24Sn4.CuPb30.AlSn20Cu)lining, bearing material for oil/grease lubricated applications.JF800 bushes made in China. - Bi-metalik kompozit rulman malzemesi, kurşun bronz veya kurşunsuz bakır alaşımlı (CuPb10Sn10.CuPb6Sn6Zn3.CuPb24Sn4.CuPb30.AlSn20Cu) astarlı, Çin'de yapılan yağ / gres yağlamalı uygulamalar için rulman malzemesi içerir. Industrial: Mechanical handling and lifting equipment, hydraulic cylinders, agricultural equipment, off highway equipment.SAE 48 CuPb30 Metal and Bimetal Bearings | Endüstriyel: Mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik silindirler, tarım ekipmanları, otoyol dışı ekipmanları.SAE 48 CuPb30 Metal ve Bimetal Rulmanlar | VIIPLUS Bushing Materials VIIPLUS Burç Malzemeleri

 

 

Industrial bearing applications

 

 

 

Bimetal Burçlar Yağ Deliği Tasarımı

 

 

Oil Hole Is Necessary To Design If Viiplus Bimetal Have Lubricated Sufficiently; Viiplus Bimetal Yeterli Yağlanmışsa Yağ Deliği Tasarlamak Gerekir; The Following Oil Hole Design Is Recommended, Which Is Also Suitable For Bimetal Series Without Special Requirements. Özel Gereksinimleri Olmayan Bimetal Serisi için de Uygun Aşağıdaki Yağ Deliği Tasarımı Tavsiye Edilir.

Burç OD (D)

Φ14 > D ≤ 22

Φ22 > D ≤ 40

Φ40 > D ≤ 50

Φ50 > D ≤ 100

Φ100 > D ≤ 180

Yağ Deliği Çapı (mm)

3

4

5

6

7

Yağ deliği konumu, bölünmüş boşluk ve yükleme alanından uzak tutulmalı ve yağ alma lehine olmalıdır.

 

Tipik uygulama

 

Yüksek hızlı, ağır yük motor ana mili ve con çubuğu.

 

Verim

Veri

Maksimum dinamik Yük P

 

100N / mm

Maksimum hat hızı V

Aşırı yağlama

-

Maks PV değeri

Aşırı yağlama

-

Sürtünme katsayısı μ

Aşırı yağlama

-

Maksimum hat hızı V

Yağ yağlama

15 m / s

Maks PV değeri

Yağ yağlama

8N / mm² · m / s

Sürtünme katsayısı μ

Yağ yağlama

0.04 ~ 0.12

Max Çalışma sıcaklığı

Aşırı yağlama

150 ℃

 

 

Verim

Veri

Max Çalışma sıcaklığı

Yağ lub.

250 ℃

Çiftleşme Ekseni

Sertlik

≥270HB

Çiftleşme Ekseni

pürüzlülük

Ra = 0.16 ~ 0.63

Alaşım tabakası sertliği

30 ~ 45

Termal iletkenlik

60W / (m · k)

Doğrusal genleşme katsayısı

19 x 10-6K-1

 

 

Taşıma Silindiri - Rulman

 

Bimetal Rulmanlar ince bir duvardır, kendinden yağlamalı yatak malzemesi suitable for hostile environments, high or dynamically loaded applications or where lubrication is difficult, unreliable or impossible. düşmanca ortamlar, yüksek veya dinamik yüklü uygulamalar için veya yağlamanın zor, güvenilmez veya imkansız olduğu yerler için uygundur. It consists of a steel backing with a bearing layer. Taşıyıcı tabakalı çelik bir taşıyıcıdan oluşur.

 

VIIPLUS temel olarak aynı rulman özelliklerini sunar:


ancak daha fazla yük taşıyabilir ve birçok rulman problemine ekonomik bir çözüm sunarSu türbinleri, enjeksiyon kalıplama makineleri, paketleme makineleri, baskı makineleri, inşaat ekipmanları, kesme vanaları, lastik kalıpları ve daha fazlası için bimetal burçlar uygulaması.

 

Schematic diagram of bimetal bearing interior

 

 

 

 

 

 

yapı

1. Düşük sürtünme yüzey filmi

2. Rulman tabakası (bronz)

3. Katı yağlayıcı (grafit)

4. çelik destek

 

Temel formlar

Silindirik burç Yivli silindirik burç Kaydırma plakası Baskı rondelası Özel bileşenler Kaydırma plakası Özelleştirilmiş bileşenler de mevcuttur.

 

 

Tolerans Detayları

 

Gövde deliği

H7

Burç (dış Ø)

t6 / u6

Burç (iç-Ø)

Kurulumdan sonra H8 / H9

Mil-Ø

d7 / E7 / f7

Şaft sertliği

sertlik> 180 HB

Şaft yüzey kalitesi

Ra 0,2 - 0,8 µm

 

 

 

Kurulum
Pres montajı.

Tolerans
Muhafazaya güvenli bir şekilde oturması ve gerekli çalışma boşluğunun korunması koşuluyla, diğer montaj toleransları mümkündür.

 

 

 

 

 

 

 

Metal ve Bimetal Rulmanlar JF800 Parça Makaralı Burçlar taşıma ekipmanları makaralı rulman yağ portları

 

Bimetal yatak: Bu ürün, yüzeyde sinterlenmiş kurşun kalay bronz alaşımı CuSn10Pb10 ile yüksek kaliteli düşük karbonlu çeliğe dayanmaktadır.Alaşmanın yüzeyine yuvarlanan küresel yağ boşluğu, yağ depolamak ve aşınmayı etkili bir şekilde azaltmak için uygundur. korozyon önleyici kaplama ile. orta, orta ila yüksek hızlı rulman için uygundur ve büyük darbe yükü ile rulman, rulman için kullanılan, itme conta, içten yanmalı motor biyel piston pimi rulman mekanik ekipman.

 

Bimetal Rulmanlar JF800 Bimetal burç Boyutu ve Toleransı

VIIPLUS offers a broad range of sizes, forms and materials in monometallic and bimetallic bearings. VIIPLUS, monometalik ve bimetalik yataklarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunmaktadır. Bimetal and metal bearings offer excellent corrosion resistance in industrial outdoor applications and in water, marine and offshore environments. Bimetal ve metal rulmanlar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sunar. VIIPLUS bearings can be made in many sizes and forms, including thin-walled, thick-walled, flanged, cylindrical, sintered and oil-impregnated, and more. VIIPLUS rulmanlar, ince duvarlı, kalın duvarlı, flanşlı, silindirik, sinterlenmiş ve yağ emdirilmiş ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok boyutta ve şekilde üretilebilir. Some popular bearing materials and their benefits include: Bazı popüler rulman malzemeleri ve faydaları şunları içerir:
Bimetal rulmanlar are able to handle heavy loads and shock loading conditions. ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Our bizim bimetal rulmanlar have anti-corrosion capabilities and are easy to install, making them ideal for emergency replacements. korozyon önleme özelliklerine sahiptir ve kurulumu kolaydır, bu da onları acil durum değiştirme işlemleri için ideal hale getirir. VIIPLUS( JF800 )bearing is available with stainless steel, carbon steel or bronze backing. VIIPLUS (JF800) rulman paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur.

JF-800 bimetalik rulman, matris malzemesi olarak düşük karbonlu bir çelik levhadır, yüzey çelik ve bakır alaşımlı ürünlerin CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3 sinterlenmiş yüzeyidir.Bu ürün, çift alaşımlı rulman, denge köprüsü burcundaki en güçlü taşıma kapasitesidir. ve ağır araçların contası; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Otomobil çelik levha burcu, bu ürünü kullanır.Yüksek kullanılan ve düşük hızlı kayar rulman yaygın olarak kullanılır.

 

 

Malzeme

CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

Maksimum taşıma basıncı

65N / mm

Sertlik

HB
70 ~ 100

maksimum servis sıcaklığı

260 ℃

 

 

Matris düşük karbonlu çelik malzeme olarak stabil olduğu için, mil kovanının dış çapının işleme hassasiyeti garanti edilmiştir ve ürün koltuk deliğine yüklendikten sonra vida sabitlemeye gerek yoktur, girişim uyum kutusuna dayanarak çemberin dışına çıkma olgusunu önlemek.İç yüzey alaşımı tabakasının kimyasal bileşiminin değişimi, farklı rulman basıncı, farklı servis sıcaklığı ve farklı kayma hızı. . The oil groove and oil hole with different structure are designed in the production of friction surface to meet the requirements of different ways of oil adding, prevent shaft biting and adapt to different lubrication conditions.Widely used in automobile engine, motorcycle clutch, light industrial machinery, construction machinery. Farklı yapıya sahip yağ oluğu ve yağ deliği, farklı yağ ekleme yollarının gereksinimlerini karşılamak, şaft ısırmayı önlemek ve farklı yağlama koşullarına uyum sağlamak için sürtünme yüzeyinin üretiminde tasarlanmıştır. , inşaat makineleri.
Alaşımlı tabaka malzemesi CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

 

 

Tipik Özellikler

 

Bimetallic self - lubricating bearing seriesDüşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları, yağlama yağı filmi için uygundur

vesilesiyle oluşturulamaz veya sürdürülemez; Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygundur, yağ yağlama olayları sağlamak zordur; Dönme, pistonlu, sallanma, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra sık çalıştırma gerektiren durumlar için uygundur veya yüksek yük altında çalıştırma; Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük vesilelerle ortam sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyunda ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer korozif ortamlarda ve ayrıca tortu içeren sularda veya radyoaktif ortam; su emme, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet, iyi termal iletkenlik; Rulman ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimli, kompakt tasarıma uygundur; Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme, statik yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal stabilite ve benzeri olmayan -gres yağlama daha iyidir; Bakır kakma kendinden yağlama malzemesi ile karşılaştırıldığında, daha uygundur

küçük Açı salıncak koşulu altında çalışmak ve fiyat

daha ucuz.

 

 

Uygulama Alanı

 

Ürünler su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makineler: hidrolik çelik kapının yatay destek sürgüsü, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapısı yatağı, vb.Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleme bloğu, kontrol halkası yan kiremit.
Metalurji endüstrisi: kalıp döküm makinesi yatağı, haddeleme kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar), vb.
Vana endüstrisi: kelebek vana, küresel vana, vb.
Diğerleri: madencilik makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, ağır makine, enjeksiyon kalıplama makinesi, otomobil lastik kalıp, rüzgar türbini, termal güç ve diğer endüstriler.

Bu ürün, çift alaşımlı rulman, denge köprüsü burcu ve ağır araçların contasındaki en güçlü taşıma kapasitesidir; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Otomobil çelik levha burcu, bu ürünü kullanır. Bir tür yüksek yük ve düşük hız sürgülü rulman yaygın olarak kullanılan.

 

Tarım makineleri

 

Olarak kendinden yağlamalı yatak toz ve dış ortam koşullarında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahiptir, silindirde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, derzler ve diğer parçaların süspansiyon sisteminde yaygın olarak yağ oluşturmak zor olamaz veya yağ filmi parçaları.

 

 

Self - lubricating bearings for agricultural use

 

 

 • Forkliftler

 • Transpaletler

 • Vinçler

 • ekskavatörler

 

Technische Daten

 

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

Özellikleri

 

 • For high load capacity and oscillating movement, as well as for rough operation and temperature load. Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Long-run lubrication because of lubricant storage. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

 

Malzemeler

 

 • Destek malzemesiÇelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayan katmanCuPb10Sn10

 

Malzeme özellikleri

 • Özgül yük kapasitesi statik≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamiği≤ 140 [N / mm2]

 • Kayma hızı≤ 2,5. ≤ 2,5. [m/s] ≤ 5 [m/s] oil lubricated [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlanmış

 • Reibungswert **Yağlamaya bağlı olarak 0,04 [µ] ila 0,12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi- 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Max. Maks. PV-value PV-değeri2.8 [N / mm² xm / s]

 • Temas yüzdesi> 75 [%]

 

Bakım

 • bensa low-maintenance composite sliding bearing, but primary lubrication is necessary. Az bakım gerektiren kompozit kayar yatak, ancak birincil yağlama gereklidir. Oil or grease lubrication is possible. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Due to solid lubricant storages, lubrication clearances are reduced to a minimum! Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

 

 

altyazı

Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir

Temasta olmak ...Bize online bir soruşturma gönderin

You can use our “Enquiry Form” to get in touch with us. Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. One of our sales team will contact you immediately. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz