Çin Bronz Gleitlager Üretici

SAE 48 CuPb30 Mil ve Con çubuk burçlar JF800 Taşıma Ekipmanları Için Parça Rulo Bimetal Rulman

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Bimetal Rulman Üreticileri
Marka adı: bimetal SAE-797 SAE 48 SAE-799 bushings
Sertifika: Bimetal Bush Material CuPb10Sn10、CuPb6Sn6Zn3 CuPb24Sn4...
Model numarası: JF800 JF720 JF700 Bimetal Kurşunsuz Düz Rulmanlar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 800 Adet / Adet
Fiyat: $0.20 - $2.00 / Pieces ,Negotiable
Ambalaj bilgileri: ihracat ve ithalat bimetal burçlar Uluslararası karton standardı
Teslim süresi: Bimetal Burçların Üretimi Gün İçinde Teslim Stokta.
Ödeme koşulları: GELİŞMİŞ Batı Birliği’nde TT
Yetenek temini: Gümrük Bimetal Burç Ayda 800000 Parça
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Lük: Bimtel Rulman: BM JF600 JF650 JF700 JF720 Karakteristik: Az bakım gerektiren ve bakım gerektirmeyen kaymalı yataklar
Boyutu: Standart Boyut Mevcut bağlantı noktası:: Shanhai veya Ningbo
Türü: Burçlar, Yaka Burçlar, Yıkayıcılar, Şeritler veya Özel Tasarımlar Rulman: yağsız
Uygulama: Tarım makinesi çalılık: Metal Bölme

Ürün Açıklaması

Bimetal Burç Tedarikçisi Bugün Özel Teklif Alın.BronzeGleitlager.Com Kendinden Yağlamalı Burçlar ve Bimetal Burçlar Üretiyoruz & Bimetal bronz burç uygulamaları için tanınmış küresel ortağınız.

JF-800 Silindirik Boyut

Bimetal ÇELİK BRONZ Yivli Burç - Bi-metalik kompozit rulman malzemesi, kurşun bronz veya kurşunsuz bakır alaşımlı (CuPb10Sn10.CuPb6Sn6Zn3.CuPb24Sn4.CuPb30.AlSn20Cu) astarlı, yağ / gresle yağlanmış uygulamalar için rulman malzemesinden oluşur. ÇİN'DE. Endüstriyel: Mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik silindirler, tarım ekipmanları, otoyol dışı ekipman.

SAE 48 CuPb30 Metal ve Bimetal Rulmanlar | VIIPLUS Burç Malzemeleri

Bimetal Burçlar Malzemesi

Çelik + CuPb30

Bimetal Burçlar Yağ Deliği Tasarımı

VIIPLUS BIMETAL yeterince yağlanmışsa tasarım için Yağ Deliği gereklidir; özel gereksinimleri olmayan BiMetal serisi için de uygun olan aşağıdaki yağ deliği tasarımı önerilir.

Burç OD (D)

Φ14 > D ≤ 22

Φ22 > D ≤ 40

Φ40 > D ≤ 50

Φ50 > D ≤ 100

Φ100 > D ≤ 180

Yağ Deliği Çapı (mm)

3

4

5

6

7

Yağ deliği konumu, bölünmüş boşluk ve yükleme alanından uzak tutulmalı ve yağ alma lehine olmalıdır.

Tipik uygulama

Yüksek hızlı, ağır yük motor ana mili ve con çubuğu.

Verim

Veri

Maksimum dinamik Yük P

100N / mm

Maksimum hat hızı V

Aşırı yağlama

-

Maks PV değeri

Aşırı yağlama

-

Sürtünme katsayısı μ

Aşırı yağlama

-

Maksimum hat hızı V

Yağ yağlama

15 m / s

Maks PV değeri

Yağ yağlama

8N / mm² · m / s

Sürtünme katsayısı μ

Yağ yağlama

0.04 ~ 0.12

Max Çalışma sıcaklığı

Aşırı yağlama

150 ℃

Verim

Veri

Max Çalışma sıcaklığı

Yağ lub.

250 ℃

Çiftleşme Ekseni

Sertlik

≥270HB

Çiftleşme Ekseni

pürüzlülük

Ra = 0.16 ~ 0.63

Alaşım tabakası sertliği

30 ~ 45

Termal iletkenlik

60W / (m · k)

Doğrusal genleşme katsayısı

19 x 10-6K-1

Taşıma Silindiri - Rulman

Bimetal Rulmanlar, düşman ortamlar, yüksek veya dinamik yüklü uygulamalar için uygun olan veya yağlamanın zor, güvenilmez veya imkansız olduğu ince duvarlı, kendinden yağlamalı bir rulman malzemesidir. Taşıyıcı tabakalı çelik bir taşıyıcıdan oluşur.

VIIPLUS temel olarak aynı rulman özelliklerini sunar:
ancak daha yüksek yükler taşıyabilir
ve birçok rulman sorununa ekonomik bir çözüm sunar

Su türbinleri, enjeksiyon kalıplama makineleri, paketleme makineleri, baskı makineleri, inşaat ekipmanları, kapama vanaları, lastik kalıpları ve daha fazlası için bimetal burçlar uygulaması.

yapı

1. Düşük sürtünme yüzey filmi

2. Rulman tabakası (bronz)

3. Katı yağlayıcı (grafit)

4. çelik destek

Temel formlar

Silindirik burç Yivli silindirik burç
Sürgü plakası Baskı rondelası
Özel bileşenler Kayar plaka
Özelleştirilmiş bileşenler de mevcuttur.

TOLERANS DETAYLARI

Gövde deliği

H7

Burç (dış Ø)

t6 / u6

Burç (iç-Ø)

Kurulumdan sonra H8 / H9

Mil-Ø

d7 / E7 / f7

Şaft sertliği

sertlik> 180 HB

Şaft yüzey kalitesi

Ra 0,2 - 0,8 µm

Kurulum
Pres montajı.

Tolerans
Muhafazaya güvenli bir şekilde oturması ve gerekli çalışma boşluğunun korunması koşuluyla, diğer montaj toleransları mümkündür.

Metal ve Bimetal Rulmanlar JF800 Parça Makaralı Burçlar taşıma ekipmanları makaralı rulman yağ portları

Bimetal Metal Burç

Bimetal rulman: Bu ürün, yüzeyde sinterlenmiş kurşun kalay bronz alaşımı CuSn10Pb10 ile yüksek kaliteli düşük karbonlu çeliğe dayanmaktadır. gerektiği gibi antikorozif kaplama ile kaplanacaktır. orta, orta ila yüksek hızlı rulman için uygundur ve büyük darbe yükü ile rulman, rulman için kullanılan, itme conta, içten yanmalı motor biyel piston pimi rulman mekanik ekipman.

BİMETAL RULMANLAR JF800 Bimetal burç Boyutu ve Toleransı


VIIPLUS, monometalik ve bimetalik yataklarda geniş bir boyut, form ve malzeme yelpazesi sunmaktadır. Bimetal ve metal rulmanlar endüstriyel dış mekan uygulamalarında ve su, deniz ve deniz ortamlarında mükemmel korozyon direnci sunar. VIIPLUS rulmanlar, ince duvarlı, kalın duvarlı, flanşlı, silindirik, sinterlenmiş ve yağ emdirilmiş ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok boyutta ve şekilde üretilebilir. Bazı popüler rulman malzemeleri ve faydaları şunları içerir:
Bimetal rulmanlar ağır yükleri ve şok yükleme koşullarını kaldırabilir. Bimetal rulmanlarımız korozyon önleme özelliklerine sahiptir ve kurulumu kolaydır, bu da onları acil durum değiştirme işlemleri için ideal hale getirir. VIIPLUS (JF800) rulman paslanmaz çelik, karbon çelik veya bronz sırtlı olarak mevcuttur.

Jf-800 bimetalik rulman, matris malzemesi olarak düşük karbonlu bir çelik levhadır, yüzey çelik ve bakır alaşımlı ürünlerin CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3 sinterlenmiş yüzeyidir.Bu ürün, çift alaşımlı rulman, denge köprüsü burcundaki en güçlü taşıma kapasitesidir. ve ağır araçların contası; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Otomobil çelik levha burcu, bu ürünü KULLANIR. Yaygın olarak kullanılan yüksek yük ve düşük hızlı kayar yatak türüdür.

Malzeme

CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

Maksimum taşıma basıncı

65N / mm

Sertlik

HB
70 ~ 100

maksimum servis sıcaklığı

260 ℃

Matris düşük karbonlu çelik malzeme olarak stabil olduğundan, şaft kovanının dış çapının işleme hassasiyeti garanti edilmiştir ve ürün koltuk deliğine yüklendikten sonra vida sabitlemeye gerek yoktur, parazit uyum kutusuna dayanarak çemberin dışına çıkma olgusunu önlemek.İç yüzey alaşım tabakasının kimyasal bileşiminin değişimi, farklı rulman basıncı, farklı servis sıcaklığı ve farklı kayma hızının gereksinimlerini karşılayabilir. Farklı yapıya sahip yağ oluğu ve yağ deliği, farklı yağ ekleme yollarının gereksinimlerini karşılamak, şaft ısırmasını önlemek ve farklı yağlama koşullarına uyum sağlamak için sürtünme yüzeyi üretiminde tasarlanmıştır.
Yaygın otomobil motoru, motosiklet debriyaj, hafif sanayi makineleri, inşaat makineleri.
Alaşımlı tabaka malzemesi CuPb10Sn10 veya CuSn6Zn6Pb3

TİPİK ÖZELLİKLER


Düşük hız, ağır yük veya aralıklı hareket koşulları için uygun olan yağlama yağı filmi, durumu oluşturamaz veya koruyamaz;
Çalışma ortamı veya mekanik yapı kısıtlamaları için uygun, yağlama olayları sağlamak zordur;
Dönen, pistonlu, sallanan, doğrusal ve diğer hareket biçimlerinin yanı sıra yüksek yük altında sık çalıştırma veya çalıştırma gerektiren durumlar için uygundur;
Yüksek veya düşük sıcaklıkta çalışma veya büyük vesilelerle ortam sıcaklığı aralığı için uygundur; İyi korozyon direnci, deniz suyunda ve kimyasal sıvılar veya gazlar gibi diğer korozif ortamlarda ve ayrıca tortu veya radyoaktif ortam içeren sularda kullanılabilir;
Su olmayan emilim, iyi boyutsal kararlılık, yüksek mekanik mukavemet, iyi termal iletkenlik;
Rulman ince duvar yapısı, hafif, küçük hacimli, kompakt tasarıma uygundur;
Geleneksel üç katmanlı kompozit malzeme ile karşılaştırıldığında, statik yük özellikleri, aşınma direnci, servis sıcaklığı, boyutsal kararlılık ve gressiz yağlama koşullarında daha iyidir;
Bakır kakma kendinden yağlamalı malzeme ile karşılaştırıldığında, küçük Açı salınımı koşulu altında çalışmak daha uygundur ve fiyat daha ucuzdur.

UYGULAMA YELPAZESİ

Ürünler su tasarrufu ve hidroelektrik endüstrisine uygulanır: hidrolik makineler: hidrolik çelik kapının yatay destek sürgüsü, hidrolik vinç ve kapatma makinesinin destek yatağı, kumlama bakım kapısı yatağı, vb.Hidrolik türbin: kılavuz kanatlı mil kovanı (üst kılavuz, orta kılavuz, alt kılavuz), tekerlek mili kovanı, pim mili kovanı (biyel pimi, itme ve çekme çubuğu pimi, röle piston pimi), aşınma önleyici halka plakası (baskı halkası), aşınma önleme bloğu, kontrol halkası yan kiremit.
Metalurji endüstrisi: kalıp döküm makinesi rulmanı, haddeleme kesme makası (iki taraflı makaslar, kaykay üzerinde sabit uzunlukta makaslar), vb.
Vana endüstrisi: kelebek vana, küresel vana, vb.
Diğerleri: madencilik makineleri, paketleme makineleri, inşaat makineleri, ağır makine, enjeksiyon kalıplama makinesi, otomobil lastik kalıp, rüzgar türbini, termal güç ve diğer endüstriler.

Bu ürün, çift alaşımlı rulman, denge köprüsü burcu ve ağır araçların contasındaki en güçlü taşıma kapasitesidir; Tahrikli tekerlek ve buldozer destek tekerleği; Otomobil çelik levha burcu, bu ürünü kullanır. Bir çeşit yüksek yük ve düşük hız sürgülü rulman yaygın olarak kullanılan.

Tarım makineleri

Kendinden yağlamalı rulman, toz ve dış ortam koşullarında bakım gerektirmeyen ve iyi aşınma direnci özelliklerine sahip olduğundan, silindirde, biçerdöver, ekici, balya makinesi, kırıcı, traktör, Eklemler ve diğer parçaların süspansiyon sisteminde yaygın olarak kullanılabilir. yağ veya yağ filmi parçaları oluşturmak zor değildir.

 • Forkliftler

 • Transpaletler

 • Vinçler

 • ekskavatörler

TEKNİK BİLGİLER

 • Sarılı kompozit kayar yatak

 • Bakır kaplamalı veya kalay kaplamalı çelik / bronz

 • Düşük bakım

 • Yağlama cepleri ile

ÖZELLİKLERİ

 • Yüksek yük kapasitesi ve salınım hareketi ile kaba çalışma ve sıcaklık yükü için. Yağlayıcı depolaması nedeniyle uzun süreli yağlama.

MALZEMELER

 • Destek malzemesi Çelik bakır kaplama / kalay kaplama

 • Kayar katman CuPb10Sn10

MALZEME ÖZELLİKLERİ

 • Özgül yük kapasitesi statik ≤ 250 [N / mm2]

 • Özgül yük kapasitesi dinamik ≤ 140 [N / mm2]

 • Kayma hızı ≤ 2,5. [m / s] ≤ 5 [m / s] yağlanmış

 • Reibungswert ** Yağlamaya bağlı olarak 0.04 [µ] ila 0.12 [µ]

 • Sıcaklık gerilimi - 40 [° C] ila + 250 [° C]

 • Maks. PV değeri 2.8 [N / mm² xm / s]

 • Temas yüzdesi> 75 [%]

BAKIM

 • az bakım gerektiren kompozit kayar yataktır, ancak birincil yağlama gereklidir. Yağ veya gres yağlaması mümkündür. Katı yağlayıcı depoları nedeniyle yağlama boşlukları en aza indirilir!

BAŞLIK

Özel ölçüler istek üzerine temin edilebilir

Bize ulaşın ... Bize online soruşturma gönderin

Bizimle iletişime geçmek için “Talep Formumuzu” kullanabilirsiniz. Satış ekibimizden biri hemen sizinle iletişime geçecektir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz