Çin Bronz Gleitlager Üretici

Metal Ve Bimetal Bronz CuPb10Sn10 Standart Burçlu Burçlu Burçlu Burçlu Burçlar

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: SAE 792 Standardına Göre Bimetal Düz Yataklar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: MATE-TO-SİPARİŞ ÖZEL YATAKLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi: 4 - 12 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: STANDART TOLERANS YASTIKLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Özellikleri: Çelik sırtlı ve bronz kaplamalı bimetal yatak Kullanım Alanı: Salınım hareketi ve düşük frekanslı yüksek spesifik yükler için özellikle uygundur
Bimetal Burç Özelliği: Yüksek yük kapasitesi, yüksek sıcaklıklarda yorulma dayanımına karşı çok iyi direnç Yapı ve Kompozisyon: Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Kaplama Çelik + girintili CuPb10Sn10
Vurgulamak:

wrapped bronze bushings

,

oil embedded sleeve bearing

Ürün Açıklaması

Bronz Kovan Burçlar

 

Bimetal silindirik rulmanlar sipariş üzerine mevcuttur. Boyutlar ve toleranslar ISO 3547 ve spesifikasyonlarına uygundur.VIIPLUS ULUSLARARASI offers, along with the widest range of lubricated and self-lubricating bearing Sleeve Bushing Bimetal Bearing made to order from china factory, a comprehensive technical and application engineering knowledge.In this respect, our Application Engineers can assist you in:Choosing the right type of plain bearing for your application! Çin fabrikadan sipariş için yapılmış en geniş yağlanmış ve kendinden yağlamalı rulmanlı Kovan Burçlu Bimetal Rulman yelpazesi, kapsamlı bir teknik ve uygulama mühendisliği bilgisi sunmaktadır.Bu bağlamda, Uygulama Mühendislerimiz size yardımcı olabilir: Doğru tipin seçilmesi uygulamanız için düz rulman! Design of the bearing according to standard dimensions or to customer specific requirements! Rulmanın standart ölçülere veya müşteriye özel gereksinimlere göre tasarımı! Establishing a life time estimate! Bir yaşam süresi tahmini oluşturma! Assembly and installation recommendations. Montaj ve kurulum önerileri.

 

Bimetal plain bearing materials each consisting of a steel backing to which is sintered a lead bronze sliding layer. Bimetal kaymalı yatak malzemeleri, her biri kurşun bronz kayar tabaka sinterlenmiş çelik bir taşıyıcıdan oluşur. Metal Sleeve Bushings forms made to order from china: cylindrical bushes and thrust washers with non-standard dimensions, sliding plates, customized bearing designs. Çin'den siparişe göre metal kovan burçlar formları: standart dışı boyutlarda silindirik burçlar ve baskı pulları, sürgülü plakalar, özel rulman tasarımları.

 

Bimetal Manşon Burç deliği, monte edilmiş yatak boşluğunu kontrol etmek için yerinde sıkılmış, oyulmuş, broşlanmış veya bilyeli parlatılmış olabilir, Yağ veya gres yağlaması için uygundur Çelik destek, sağlamlık ve sağlamlık sağlar, Sertleştirilmiş şaftlar gerekli değildir, İnce duvar yapısı kompakt rulman montajına izin verir.

 

Yağlanmış Uygulamalar için Bimetal Rulman Çözümleri

 

 

Metal Ve Bimetal Bronz CuPb10Sn10 Standart Burçlu Burçlu Burçlu Burçlu Burçlar 0

 

 

 

Bimetal Burç Özellikleri
Fiziksel ve Mekanik Özellikler

 • Yüksek spesifik yükleri destekleyebilir
 • Dinamik ve şok yük koşullarında mükemmel yorulma dayanımı
 • Yağ ve gres yağlaması için uygundur
 • Salınım hareketi altında üstün performans
 • Çelik sırt, mukavemet ve sağlamlık sağlar
 • İnce duvar yapısı kompakt rulman montajına izin verir
 • Yatak yüzeyindeki girintiler, gres için bir hazne sağlar ve böylece uzun gresleme aralıklarına izin verir
 • Nispeten zayıf birleşme yüzeyine toleranslı

Standart boyutlarda yatak formları mevcuttur

 • Silindirik burçlar

   
 • Baskı pulları

Bimetal Burç metrik olarak standart silindirik sarılı burçlar ve baskı rondelaları olarak mevcuttur
sizes.Non standard parts, strip and special forms to order. Standart olmayan parçalar, şerit ve sipariş üzerine özel formlar. Bimetal Bushing can be ordered as metric and inch bushes, strip and special forms. Bimetal Burç, metrik ve inç burçlar, şerit ve özel formlar olarak sipariş edilebilir.

Yapı ve Kompozisyon

Çelik Destek ve Kurşunlu Bronz Kaplama

Çelik + girintili CuPb10Sn10

Yağ veya gres yağlama ile kullanım için uygundur. Gres yağlama ile kullanım için, rulman yüzeyi
yağlayıcı için bir hazne oluşturan ve yatağın yüklü alanı içinde optimum dağılımı sağlayan tek tip girintiler deseniyle üretilmiştir.

mikroseksiyon

Kaygan tabaka yağlamalıation girintileri CuPb10Sn10 bileşimi ile:

Cu% 80
Pb% 10
Sn% 10

Çelik destek

Yüksek performanslı rulman uzmanlarımız, en zorlu uygulamalara bile yenilikçi çözümler sunacak deneyim ve uzmanlığa sahiptir.

Standart olmayan parçalar, şerit ve sipariş üzerine özel formlar.

Bimetal Burç Kalitesi / Sertifikasyonu

Sertifikalarımızın tam listesi için lütfen web sitemizi ziyaret edin: www.bronzegleitlager.com.

Bimetal Rulmanlar
Günümüzün yüksek performanslı ekipman ve sistemlerinin gittikçe daha fazla talep edilen özellikleri, rulmanların yalnızca minimum çalışma koşullarında veya bakım gerektirmeyen ağır çalışma koşullarında değil, aynı zamanda daha düşük işletme maliyetleri ile daha fazla güvenilirlik ve dayanıklılık sunmalarını gerektirmektedir.

Bimetal Burç Uygulaması

Bimetal Rulmanlar çok çeşitli uygulamalar için mükemmel şekilde uygundur.

Tipik uygulamalar şunlardır: tarım makineleri, yer değiştiriciler, tekstil makineleri, pnömatik ekipman, kral pim burçları, fren kaliperi burçları, mekanik taşıma ve kaldırma ekipmanları, hidrolik silindirler, otoyol dışı ekipman vb.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz