Çin Bronz Gleitlager Üretici

Kalay Fosfor Bronz Kovan Burçlar CuSn8 & CuSn6.5 Malzeme 090 092 Tip

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Burç Üreticisi
Marka adı: REPLACEMENT PLAIN BEARINGS
Sertifika: DIN 1494 / ISO 3547
Model numarası: sarılı burç 40-44 L50
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: ORTAK SİPARİŞ ÖZEL BURÇLAR
Fiyat: Sliding Bronze Bearing Dimensions Tolerance,Stock Price
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 7-20 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: STANDART TOLERANS BURÇLARI
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Malzeme: CuSn8 / CuSn6 Kalay Bronz Burç Burç Boyutu: 40-44 L50
özellik: Düşük bakım madde: Bronz Kovan Burçlar
Burç Satılık: BK-090, BRM10, COB-090, MBZ-B09, PRM, PRMF, SERIE SBA, SERIE SBB, WB700, WF-WB 700 tip: İnce Duvarlı Rulmanlar

Ürün Açıklaması

 

Kalay Fosfor Bronz Kovan Burçlar CuSn8 & CuSn6.5 Malzeme 090 092 Tip

 

BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

 

 

 

090Giriş

O90 bronze bearing, the use of special high density copper alloy strip of formula for matrix, the surface can be rolling diamond according to the requirements of customers or hemispherical oil hole, groove. O90 bronz rulman, matris için formülün özel yüksek yoğunluklu bakır alaşımlı şerit kullanımı, yüzey müşterilerin veya yarım küre yağ deliği, oluk ihtiyaçlarına göre elmas haddeleme olabilir. With high density, large carrying capacity, good wear resistance, long life and other advantages, to replace the traditional copper casting sets, can reduce the size of our machinery, reduce the cost. Yüksek yoğunluklu, büyük taşıma kapasitesi, iyi aşınma direnci, uzun ömürlü ve diğer avantajları ile, geleneksel bakır döküm setleri yerine, bizim makine boyutunu azaltabilir, maliyetini azaltabilir. 090 has been widely used in hoisting machinery, construction machinery, automobile tractor chassis, machine tool industry and mining machinery, also can be made into bearings, flanged bushes, thrust washers and the ball bowl, etc. 090 kaldırma makineleri, inşaat makineleri, otomobil traktör şasi, takım tezgahı endüstrisi ve madencilik makinelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır, ayrıca yataklara, flanşlı burçlara, baskı rondelalarına ve bilyalı kaseye vb.

 

092Giriş

 

O92 bronze bearing, is a bronze material as the matrix, processing and uniform and orderly oil injection hole, the rolling into a thin wall bearing, lubricating grease injection after assembly, configuration end face seal and use again. O92 bronz rulman, matris olarak bronz bir malzemedir, işleme ve düzgün ve düzenli yağ enjeksiyon deliği, ince bir duvar yatağına yuvarlanma, montajdan sonra yağlama gresi enjeksiyonu, konfigürasyon uç yüz contası ve tekrar kullanın. The bearing has a large amount of remaining oil and the advantages of small volume, easy installation, design and can replace copper set to use, can greatly reduce the cost. Rulman büyük miktarda kalan yağ ve küçük hacimli avantajları vardır, kolay kurulum, tasarım ve bakır set kullanmak yerine, maliyetini büyük ölçüde azaltabilir. Has the product has been used in conveyor, elevator, roll machine, leveling machine, etc in the occasion of load and low speed. Yük ve düşük hızda ürün konveyör, asansör, rulo makinesi, tesviye makinesi vb.

 

 

Kendini yağlayan bronz burçlar endüstrisinin geleceği genç bir profesyonel alıcı mısınız?

at https://VIIPLUS.COM, bu muhteşem genç profesyonellerin Çevrimiçi Satış Web Sitesi Programı ile etkisini fark ediyoruz ve bu projenin maliyetini ve fiyatını koruyoruz.

Kalay Fosfor Bronz Burçlar malzemesi cusn8 ve cusn6 gleitlager,Ücretsiz fiyat teklifi almak.Farklı sıcaklık uygulamaları için bronz burç kullanmanın avantajlarını öğrenin.

 

 

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

High temperature resistance C86300 Bronze Bushing & Wear Plate flanged bronze bushings

 

HTTP://WWW.BRONZEGLEITLAGER.COM

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz